Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko195
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RoundUp
RoundUp

RoundUp

Dołączył 11 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 8
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (8)
Drill90
Drill90
Drill90
31.01.2026, 08:28:36
  • 1
Przyznam szczerze trochę szkoda, że tak wyszło z tym Grande. Bo lubiłem oglądać jego filmy, choć czasem za bardzo odlatywał od rapu w stronę krytykowania polityki i trochę teorii spiskowych. Chciałbym żeby taktycznie był i w tej dramie plot twist, żeby wyciekło nagranie, że to ustawka, ale tak nie będzie, bo to nie ustawka. Pojawiają się zarzuty, że to AI, że dźwięk się rozjeżdża, że wideopasteloza i rozmycie oraz dowód na użycie
Drill90 - Przyznam szczerze trochę szkoda, że tak wyszło z tym Grande. Bo lubiłem ogl...

źródło: dc178c36939559459367a3cba21377afc52674b6f91690b6c110e3dd919bfa24

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek
31.01.2026, 08:33:19 via Wykop
  • 19
@Drill90: tylko tak właściwie to nagranie w żaden sposób nie podważa podstaw działalności Grande. Ja z jego filmików wiedziałem, że kiedyś siedział i że miał kontakty ze służbami, także ten filmik niewiele mi tu zmienia.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
31.01.2026, 08:34:21 via Wypiek
  • 30
@Drill90 Przecież dla normalnych ludzi to nic nie zmieni. Wytykał tym baranom hipokryzję i dobrze to robił i mam nadzieję, że będzie robił to dalej.
  • Odpowiedz
chora-glowa
chora-glowa
18.04.2026, 16:09:19
  • 2
#prawaki #konfederacja #linda #film #humor

https://www.facebook.com/reel/1217660860561325
chora-glowa - #prawaki #konfederacja #linda #film #humor

https://www.facebook.com/re...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Super1ntel1gencja
Super1ntel1gencja
17.04.2026, 19:21:11
  • 2
Najpierw nabrali nas na srovida potem Ukraina zaatakowała rosje a teraz jeszcze rządzi Tusk nie wytrzymam no!!!! Wywrućmy im ten stolik w końcu bo tylko prawdziwy patriota Grzegorz Braun jest za Polska glosujmy na #konfederacja to będzie mało podatków i duzo kasy a nie to złodziejstwo co teraz jest... O facetach przebierajacych się za baby nie wspomne a i jeszzcze uchodźców tyle że strach do żabki wyjść zresztą tam na
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sandal
sandal
18.04.2026, 05:38:58 via Android
  • 1
@Super1ntel1gencja: nie doczytałem do końca, i wyszedłem na debila.
  • Odpowiedz
Super1ntel1gencja
Super1ntel1gencja
Autor
18.04.2026, 08:30:04 via Wykop
  • 1
@sandal: wyłocz tv włończ myślenie
  • Odpowiedz
Thorus88
Thorus88
07.03.2026, 10:15:41
  • 7
#paliwo #ropa #przegryw

Skoro ceny na stacjach zależą od ceny baryłki ropy. A Anna Baryłka jest w #konfederacja to czy #memcen albo #bosak nie mogą jej obniżyć Polakom? Co myślicie?
Thorus88 - #paliwo #ropa #przegryw

Skoro ceny na stacjach zależą od ceny baryłki rop...

źródło: Screenshot_2026-03-07-11-14-10-096-edit_com.brave.browser

Pobierz

Czy konfederacja obniży ceny Polakom?

  • Nie 16.4% (9)
  • Tak 12.7% (7)
  • Jestem upośledzony umyslowo 52.7% (29)
  • Ja trukel 10.9% (6)
  • Ok oski 7.3% (4)

Oddanych głosów: 55

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NijuGMD
NijuGMD
07.03.2026, 10:16:44 via Wykop
  • 3
@Thorus88: nawet kekłem
  • Odpowiedz
K.....2
K.....2
konto usunięte 07.03.2026, 10:23:24 via Wykop
  • 3
@Thorus88: smiechlem
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
05.04.2026, 05:57:33
  • 13
#polska #korwin #mentzen #antykapitalizm #januszebiznesu #neuropa #4konserwy #demografia #neuropa #4konserwy #pracait #pracbaza v #dino #korposwiat #bekazgrubasow
Lukardio - #polska #korwin #mentzen #antykapitalizm #januszebiznesu #neuropa #4konser...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jusstt
jusstt
13.03.2026, 13:55:15
  • 908
Ale jestem k---a zbudowany że Wykopki jadą po suterenie jak po psie.
Wraca mi wiara w ten naród
W jakąś jego część

Pozdro Mirasy idą ciężkie czasy
Miejmy to w dupie trzymajmy się w kupie ( ͡° ͜
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht
13.03.2026, 13:56:41 via Wykop
  • 299
@jusstt: chyba mikroblog (który zawsze był propełowski), a nie wykop

Tutaj panuje taka bańka, że patrząc po wpisach w czasie wyborów to Trzaskowski powinien mieć 90% głosów XD
  • Odpowiedz
NieWiemASieWypowiem
NieWiemASieWypowiem
13.03.2026, 14:24:02 via Wykop
  • 359
@chigcht: @luke-mat: czyli jednak są tacy którym imponuje bycie zdrajcą narodu xd
znacie takie pojęcie jak "wstyd"?
  • Odpowiedz
beriam
beriam
04.04.2026, 11:37:07
  • 1244
( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

#humorobrazkowy #heheszki #trump
#iran #wojna #nawrocki #polityka
beriam - ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

#humorobrazkowy #heheszki #trump 
#iran #wojna #nawroc...

źródło: 5206

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
04.04.2026, 11:39:25 via Android
  • 202
@beriam: ryknoł i odblokowali
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
04.04.2026, 12:23:11 via Wykop
  • 60
@beriam:
Kurna, chcę to 155 plusować na 156 i się nie daje.ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz
vulfpeck
vulfpeck
20.02.2026, 06:59:18
  • 711
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
20.02.2026, 07:05:02 via Android
  • 558
@vulfpeck: ciekawe co Meloni sobie myśli o pisowcach?
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
20.02.2026, 07:18:40 via Wykop
  • 434
@sameowoce: to jakie źródła są dobre mordzia? Dej no jakieś żeby tu już takiego faux pas nie popełniać następnym razem
  • Odpowiedz
S.....Q
S.....Q
konto usunięte 01.11.2014, 07:59:08 via iOS
  • 244
Praca spawacza mnie przeistacza, z piórka na wietrze w lodołamacza.

Gdy ściskam w dłoni pręt spawalniczy, wtedy nie umiem myśleć o niczym.

Jak tylko trwale łączyć metale - spawam na oślep w obłędnym szale:

stale,
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gybefan
gybefan
01.11.2014, 10:26:15 via Android
  • 37
Widać ile dzieciaków siedzi na mirko, skoro myślą że to twoja twórczość :)
  • Odpowiedz
S.....Q
S.....Q
konto usunięte
Autor
01.11.2014, 10:27:08 via iOS
  • 13
@gybefan: #gimbynieznajo
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking