Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ReInspire
ReInspire

ReInspire

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1789
  • Znaleziska 186
  • Mikroblog 1603
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 8
arlajt
arlajt
24.05.2020, 17:41:57 via Android
  • 10
Kto leżał w szpitalu na Lwowskiej ten się w cyrku nie śmieje #rzeszow
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReInspire
ReInspire
ReInspire 24.05.2020, 19:16:03
  • 0
@arlajt: popełnij jakiś tekst o swoich przygodach w tym przybytku, chętnie się zapoznam i zaplusuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
agresywny_salceson
agresywny_salceson
15.05.2020, 12:38:26 via Android
  • 0
Mirki trzeba mi przechuja od komputerów który mi nałoży na procka Thermal Grizzly Conductonaut (ciekły metal), ale to musi być ktoś kto już to robił, żeby nie uczył się na moim sprzęcie, znacie w #rzeszow takiego?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReInspire
ReInspire
ReInspire 15.05.2020, 20:35:40
  • 1
@agresywny_salceson: w interbicie koło akademików polibudy jest ogarnięty typek.
  • Odpowiedz

1445

GTA 5 za darmo w Epic Games Store od jutra | GRYOnline.pl

Pokaż treści 18+

GTA 5 za darmo w Epic Games Store od jutra | GRYOnline.pl

Szykuje się prawdziwa promocyjna bomba. Z zaufanego Ÿródła dowiedzieliœmy się, że od jutra w Epic Games Store będzie można za darmo zdobyć pełnš wersję Grand Theft Auto 5.

blackbird
z
gry-online.pl
dodany: 13.05.2020, 12:15:04
  • 414
  • #
    gry
  • #
    gta5
  • #
    epicgames
ReInspire
ReInspire
ReInspire 13.05.2020, 18:14:02
  • 0
@fadeimageone: 60gb? Izi 20 minut ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
p.....a
p.....a
konto usunięte 05.05.2020, 08:45:02 via Android
  • 1
Jakiego DE uzywacie?
Ja korzystam z #xfce na #manjaro ale raz na jakis czas mam problemy z zewentrznym monitorem (wszystko niby dziala, ale laptop mowi, ze jest disconnected)
Czy na #kde tez sa takie problemy, bo nie wiem czy kombinowac z xfce czy sie lepiej przestawic na cos bardziej wspolpracujacego?

#linux #monitory
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReInspire
ReInspire
ReInspire 05.05.2020, 08:50:17
  • 1
@przepyszna_frytka: xfce na debianie ale nie używam dwóch monitorów więc tylko się chwale.
  • Odpowiedz
ReInspire
ReInspire
ReInspire 05.05.2020, 17:12:26
  • 1
@przepyszna_frytka: co ma nie śmigać (ʘ‿ʘ). Na wirtualce mam też Ubuntu 18 z domyślnym DE i wydaje mi się że gorzej od Debiana chodzi ale jest znacznie milsze dla oka.
  • Odpowiedz
ZajebbcieTrudnyNick
ZajebbcieTrudnyNick
02.05.2020, 13:14:46
  • 1
Gdzie w #rzeszow znajdę duzy wybór cydru?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReInspire
ReInspire
ReInspire 02.05.2020, 20:24:53
  • 1
@ZajebbcieTrudnyNick: w Kauflandzie może 2 czy 3 różne znajdziesz więc też szału nie ma.
  • Odpowiedz
kovorix
kovorix
kovorix
20.04.2020, 19:21:55
  • 0
umie ktoś szybko zrobić te dwa zadania?
#matematyka #prawdopodobienstwo
kovorix - umie ktoś szybko zrobić te dwa zadania?
#matematyka #prawdopodobienstwo

źródło: comment_1587410512dmbQagRjF2TczopuEkCS0g.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReInspire
ReInspire
ReInspire 20.04.2020, 19:22:33
  • 0
@kovorix: a wolframalfa?
  • Odpowiedz
ReInspire
ReInspire
ReInspire 08.04.2020, 16:38:12
  • 0
#rzeszow #paliwo

Jakie dziś ceny paliwa na Auchan?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReInspire
ReInspire
ReInspire
Autor
08.04.2020, 16:49:53
  • 0
@Pangia: dzięki
  • Odpowiedz

1096

Zmowa cenowa?

Zmowa cenowa?

Cześć Mirki jestem już wkurzony tymi cenami na Mazurach, dookoła chwalą się jak to u nich tanio, a ja świadom tego zadzwoniłem do ih zgłaszając zmowę cenową bądź wykorzystanie spadku cen do januszowania, odesłali mnie do rzecznik@powiat.elk.pl Ten stwierdził że zmowy cenowej nie ma, jakbym...

Beztvizji
z
wykop.pl
dodany: 02.04.2020, 12:40:23
  • 325
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    ekonomia
ReInspire
ReInspire
ReInspire 03.04.2020, 09:52:11
  • 0
@lukszymonk: w Przemyślu nigdy nie będzie dobrze, nawet Francuzi nie chcą z ceny zejść.
ReInspire
ReInspire
ReInspire 03.04.2020, 11:16:25
  • -2
@PolskaCebula007: musisz Rusów zapytać (✌ ゚ ∀ ゚)☞
ReInspire
ReInspire
ReInspire 03.04.2020, 15:10:15
  • 0
@PolskaCebula007: mylisz się szanowna Cebulo.
ReInspire
ReInspire
ReInspire 03.04.2020, 16:08:13
  • 0
@PolskaCebula007: ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
PrimoUltimo
PrimoUltimo
28.03.2020, 12:31:34 via Android
  • 0
Mirki jakiego tableta polecacie w miarę w rozsądnych pieniądzach (powiedzmy do 1000 zł) do min. Netflixa. Nie znam się kompletnie na tabletach / pc. Czy samsung Galaxy tab s4 spełni swoje zadanie ? Kosztuje nie całe 500 zł. #pytanie #pc #tablet #komputery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReInspire
ReInspire
ReInspire 28.03.2020, 12:34:33
  • 0
@PrimoUltimo: mam Samsunga Galaxy tab S2 lte i od 4 lat bez problemu działa.
  • Odpowiedz
BobMarley
BobMarley
27.03.2020, 13:45:15
  • 0
Gdzie najtaniej dostanę DOOMA?
#gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReInspire
ReInspire
ReInspire 27.03.2020, 13:53:18
  • 1
@BobMarley: na archive.org jest za free ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Sudice
Sudice
26.03.2020, 17:20:34
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReInspire
ReInspire
ReInspire 26.03.2020, 17:21:46
  • 0
@Sudice: co to takiego?
  • Odpowiedz
Michas303
Michas303
21.03.2020, 09:04:19
  • 0
Jest jakiś system typu android lub inny, który można zainstalować na laptopie z dotykowym ekranem, i działa lepiej niż windows 10? W sensie że zrobi się dualboota, i przy korzystaniu z dotykowego ekranu bym się przełączał.

#laptopy #laptop #pytanie #android #systemyoperacyjne #tablet
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReInspire
ReInspire
ReInspire 21.03.2020, 09:06:18
  • 0
@Michas303: myślę że do tego będziesz emulatora potrzebował bo Android na inne architekturze procka działa. Postaw sobie virtualboxa albo jakiegoś vmware workstation i potestuj jakieś linuxy czy macos.
  • Odpowiedz
Colis
Colis
17.03.2020, 15:24:51 via Android
  • 0
Potrzebuję jakieś narzędzie do nauczania, coś w stylu TeamViewer meeting ale bez ograniczeń ilości użytkowników, głównie zależy mi na streamingu ekranu i żeby nie było zbyt trudne w obsłudze dla kadry z polibudy :D nie mają jeszcze wytycznych końcowych i nie wiedzą co używać.
#koronawirus
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReInspire
ReInspire
ReInspire 17.03.2020, 15:34:31
  • 0
@Colis: polecam zoom lub webex, oba są darmowe w związku z pandemią.
  • Odpowiedz
ReInspire
ReInspire
ReInspire 17.03.2020, 15:38:49
  • 0
@Colis: na jakiej polibudzie pracujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 7 z 8
  • >
  • #it #rzeszow

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.01.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking