Autopay właśnie rozsyła aktualizację regulaminu i od 7 maja zaczyna liczyć opłatę serwisową od każdej transakcji bez względu na ilość samochodów podpiętych do konta. O tyle dobrze, że trzeba aktywnie zaakceptować, więc nie włączą tego z automatu. ale można się na bramkach będzie zdziwić jak się szlaban nie otworzy jak ktoś przegapi :)
Trzeba się przesiąść na alternatywy. Podobno Yanosik i SkyCash również obsługują videotolling i płatności za A1 i A4
Chciwe s--------y. Całe szczęście autostrada, z której korzystam najwięcej, wkrótce będzie bezpłatna.
Niestety SkyCash nie polecam, to jest loteria - doświadczyłem tego wielokrotnie przy kupowaniu biletów. "Proszę czekać - wczytywanie" i nara. Albo nie akceptuje płatności. Generalnie porażka. I teraz jaką mam pewność, że szlaban na autostradzie się otworzy?
Poczytajcie opinie w Google Play - ale posortowane od najnowszych. A nowa aplikacja "SkyCash Parking" ma średnią ocen 1,9 z 7 tysięcy opinii.
@matwod: ale ciągle w oparciu o serwery SkyCash, których główną funkcją jest "proszę czekać". Nie masz pewności, że przejedziesz. Ja takiego gówna nie chcę, sprawdzam Yanosika.
Idźcie głąby 15letnie na spacer i popatrzcie na tabliczki, na których jest napisane „współfinansowane ze środków Unii Europejskiej” okaże się, że połowa waszych wsi i małych miasteczek jest na światowym poziomie dzięki Unii. Ślepi byliście co się działo z Wielką Brytania po wyjściu? Czemu wyją teraz młodzi ludzie. Konfederacja wam pierze mózgi i polaryzuje Was wciskając słodkie gadanie. I ten menzten śmieszny który wypiera się swoich słów żeby nie stracić poparcia. Taki
Mirki, macie już dosyć długich i ciemnych wieczorów? Jeśli tak to mam dla was dobrą wiadomość. Dzisiaj jest dzień szczególny, bowiem nastąpi najwcześniejszy zachód Słońca w tym roku.
Tak, tak - dziś Słońce zajdzie we Wrocławiu o 15:46:48, a jutro o 15:46:52, całe 4 sekundy później. Dzień od "strony wieczornej" zacznie się wreszcie wydłużać! Jednak od "strony porannej" dzień nadal się skraca (o około minutę dziennie) i ten trend odwróci się dopiero 1 stycznia,
Kto z nas nie lubi zaczynać dnia od małej czarnej. Kawa nie bierze jeńców, kocha się ją albo nienawidzi. Wyjątkowa i mało znana jest u nas kawa z Wietnamu i wietnamski sposób parzenia kawy. Wietnam jest drugim na świecie producentem i eksporterem kawy. Ale 97% ziaren to robusta uważana u nas za gorszą od arabiki. Niesłusznie bo kawa kawie nie jest równa a liczy się przede wszystkim jakość ziaren. Dobra robusta
Dziś mija dokładnie 65. rocznica lotu w kosmos Łajki, suczki będącej pierwszym w dziejach żywym stworzeniem wysłanym na orbitę okołoziemską. Celem misji było przeprowadzenie eksperymentów biomedycznych przed wysłaniem w kosmos człowieka... Biedne zwierzę nie miało łatwego życia ani spokojnej śmierci. Łajka zmarła w ciągu pierwszych godzin lotu, który nastąpił 3 listopada 1957 roku. Odtajniony po latach zapis jej funkcji życiowych pokazuje, że rytm jej serca wzrósł trzykrotnie w stosunku do normalnego rytmu, a
Dziś opowiem Wam o starym szpitalu w Oleśnie. Szpital św. Anny w Oleśnie został zamknięty pod koniec lat 90. Od tamtej pory został porzucony praktycznie z całym wyposażeniem. Z czasem zaczęły powstawać opowieści o duchach zmarłych pacjentów, poruszających się przedmiotach i różnych innych zjawiskach paranormalnych. Na blogach, forach i różnych stronach internetowych, a nawet w mediach tradycyjnych zaczęły pojawiać się relacje osób, które doświadczały na własnej skórze różnych niewyjaśnionych zdarzeń z tego szpitala.
Belgijski deweloper BPI Real Estate Poland, wybuduje przy rondzie Żegrze w Poznaniu nowe osiedle mieszkaniowe. Projekt o nazwie Panoramiqa obejmie dwa budynki w tym jeden 17 piętrowy z tarasem widokowym na ostatniej kondygnacji. Prace potrwają do końca 2024 r. Szczegóły tutaj
Od 1 lipca Białoruś wprowadza ruch bezwizowy dla Polaków Aby wjechać na Białoruś Polacy muszą mieć z sobą ważny paszport, zieloną kartę (jeśli jadą samochodem) oraz ubezpieczenie medyczne. Test na PCR lub zaświadczenie o szczepieniu przeciw Covid-19 nie jest potrzebne. #bialorus #polska #ciekawostki
Czemu wszyscy chcą zobaczyć jak chłop dla chłopa loda robi? Niby geje tacy fuj. Zdecydujcie się, wykopki, a nie zakładacie specjalnie multi by dostać gejowski filmik xDDDD
Trzeba się przesiąść na alternatywy. Podobno Yanosik i SkyCash również obsługują videotolling i płatności za A1 i A4
#
Niestety SkyCash nie polecam, to jest loteria - doświadczyłem tego wielokrotnie przy kupowaniu biletów. "Proszę czekać - wczytywanie" i nara. Albo nie akceptuje płatności. Generalnie porażka. I teraz jaką mam pewność, że szlaban na autostradzie się otworzy?
Poczytajcie opinie w Google Play - ale posortowane od najnowszych. A nowa aplikacja "SkyCash Parking" ma średnią ocen 1,9 z 7 tysięcy opinii.
@matwod: ale ciągle w oparciu o serwery SkyCash, których główną funkcją jest "proszę czekać". Nie masz pewności, że przejedziesz. Ja takiego gówna nie chcę, sprawdzam Yanosika.
Tak, że chyba przeboleję te 59 groszy, bo na razie alternatywy są jeszcze gorsze: do wyboru niedziałający SkyCash albo wyłudzający dane Yanosik.
Co za januszerka 😂
#yanosik