Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0

RandomizeUsr0

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9935
  • Znaleziska 9717
  • Mikroblog 218
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
  • Dodane (30)
  • Komentowane (122)
  • Plusowane (66)
matwod
matwod
matwod
28.04.2026, 09:07:06
  • 3
Autopay właśnie rozsyła aktualizację regulaminu i od 7 maja zaczyna liczyć opłatę serwisową od każdej transakcji bez względu na ilość samochodów podpiętych do konta. O tyle dobrze, że trzeba aktywnie zaakceptować, więc nie włączą tego z automatu. ale można się na bramkach będzie zdziwić jak się szlaban nie otworzy jak ktoś przegapi :)

Trzeba się przesiąść na alternatywy. Podobno Yanosik i SkyCash również obsługują videotolling i płatności za A1 i A4

#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 08.05.2026, 08:48:09 via Wykop
  • 0
Chciwe s--------y. Całe szczęście autostrada, z której korzystam najwięcej, wkrótce będzie bezpłatna.

Niestety SkyCash nie polecam, to jest loteria - doświadczyłem tego wielokrotnie przy kupowaniu biletów. "Proszę czekać - wczytywanie" i nara. Albo nie akceptuje płatności. Generalnie porażka. I teraz jaką mam pewność, że szlaban na autostradzie się otworzy?

Poczytajcie opinie w Google Play - ale posortowane od najnowszych. A nowa aplikacja "SkyCash Parking" ma średnią ocen 1,9 z 7 tysięcy opinii.
  • Odpowiedz
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 08.05.2026, 09:27:49 via Wykop
  • 1
płatność robi się w tle obciążając podpiętą kartę


@matwod: ale ciągle w oparciu o serwery SkyCash, których główną funkcją jest "proszę czekać". Nie masz pewności, że przejedziesz. Ja takiego gówna nie chcę, sprawdzam Yanosika.
  • Odpowiedz
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 08.05.2026, 09:35:49 via Wykop
  • 0
Yanosik chce zdjęcie dowodu rejestracyjnego 😂😂😂 Ja p------ę to jest jakiś Monty Python 🤣

Tak, że chyba przeboleję te 59 groszy, bo na razie alternatywy są jeszcze gorsze: do wyboru niedziałający SkyCash albo wyłudzający dane Yanosik.

Co za januszerka 😂

#yanosik
  • Odpowiedz
modzel
modzel
modzel
06.04.2023, 02:09:41
  • 2356
Idźcie głąby 15letnie na spacer i popatrzcie na tabliczki, na których jest napisane „współfinansowane ze środków Unii Europejskiej” okaże się, że połowa waszych wsi i małych miasteczek jest na światowym poziomie dzięki Unii. Ślepi byliście co się działo z Wielką Brytania po wyjściu? Czemu wyją teraz młodzi ludzie. Konfederacja wam pierze mózgi i polaryzuje Was wciskając słodkie gadanie. I ten menzten śmieszny który wypiera się swoich słów żeby nie stracić poparcia. Taki
  • 222
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 06.04.2023, 11:17:26 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
RozkalibrowanaTurbopompa
RozkalibrowanaTurbopompa
13.12.2022, 10:10:53
  • 2380
Mirki, macie już dosyć długich i ciemnych wieczorów? Jeśli tak to mam dla was dobrą wiadomość. Dzisiaj jest dzień szczególny, bowiem nastąpi najwcześniejszy zachód Słońca w tym roku.

Tak, tak - dziś Słońce zajdzie we Wrocławiu o 15:46:48, a jutro o 15:46:52, całe 4 sekundy później. Dzień od "strony wieczornej" zacznie się wreszcie wydłużać!
Jednak od "strony porannej" dzień nadal się skraca (o około minutę dziennie) i ten trend odwróci się dopiero 1 stycznia,
RozkalibrowanaTurbopompa - Mirki, macie już dosyć długich i ciemnych wieczorów? Jeśli...

źródło: comment_1670926128YkxDZQhfVARQ5ZpzWXv7sC.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 13.12.2022, 12:03:19
  • 3
Pięknie widac jak głupia jest zmiana czasu, jeszcze skrócenia dnia ludziom po pracy zimą!


@sncf: to co, lepsza noc o 9 rano w grudniu?
  • Odpowiedz
SzaloneWalizki
SzaloneWalizki
05.12.2022, 07:02:37
  • 319
Cześć,

Kto z nas nie lubi zaczynać dnia od małej czarnej. Kawa nie bierze jeńców, kocha się ją albo nienawidzi. Wyjątkowa i mało znana jest u nas kawa z Wietnamu i wietnamski sposób parzenia kawy. Wietnam jest drugim na świecie producentem i eksporterem kawy. Ale 97% ziaren to robusta uważana u nas za gorszą od arabiki. Niesłusznie bo kawa kawie nie jest równa a liczy się przede wszystkim jakość ziaren. Dobra robusta
SzaloneWalizki - Cześć, 

Kto z nas nie lubi zaczynać dnia od małej czarnej. Kawa n...

źródło: comment_1670223778619nXIQNV6RrTo3YnsWJcE.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 05.12.2022, 15:30:43
  • 1
robusta uważana u nas za gorszą od arabiki


@SzaloneWalizki: bo polacy to debile. Ma być po prostu jak najdrożej, jakość się nie liczy, byle tylko zaimponować innym. Co widać po wpisach powyżej.
  • Odpowiedz
ntdc
ntdc
03.11.2022, 17:49:17
  • 415
Dziś mija dokładnie 65. rocznica lotu w kosmos Łajki, suczki będącej pierwszym w dziejach żywym stworzeniem wysłanym na orbitę okołoziemską. Celem misji było przeprowadzenie eksperymentów biomedycznych przed wysłaniem w kosmos człowieka... Biedne zwierzę nie miało łatwego życia ani spokojnej śmierci.
Łajka zmarła w ciągu pierwszych godzin lotu, który nastąpił 3 listopada 1957 roku. Odtajniony po latach zapis jej funkcji życiowych pokazuje, że rytm jej serca wzrósł trzykrotnie w stosunku do normalnego rytmu, a
ntdc - Dziś mija dokładnie 65. rocznica lotu w kosmos Łajki, suczki będącej pierwszym...

źródło: comment_1667497768leICyyj4AJQ21z9CqaMZCi.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 04.11.2022, 09:32:38
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
nightmeen
nightmeen
25.10.2022, 15:42:57
  • 595
Dziś opowiem Wam o starym szpitalu w Oleśnie.
Szpital św. Anny w Oleśnie został zamknięty pod koniec lat 90. Od tamtej pory został porzucony praktycznie z całym wyposażeniem. Z czasem zaczęły powstawać opowieści o duchach zmarłych pacjentów, poruszających się przedmiotach i różnych innych zjawiskach paranormalnych. Na blogach, forach i różnych stronach internetowych, a nawet w mediach tradycyjnych zaczęły pojawiać się relacje osób, które doświadczały na własnej skórze różnych niewyjaśnionych zdarzeń z tego szpitala.
nightmeen - Dziś opowiem Wam o starym szpitalu w Oleśnie.
Szpital św. Anny w Oleśnie...

źródło: comment_1666710597aG1GUP9o0Arf0F3JVO0nOG.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 26.10.2022, 08:34:43
  • 0
opowieści o duchach zmarłych pacjentów, poruszających się przedmiotach i różnych innych zjawiskach paranormalnych.


@nightmeen: ludzie to debile
  • Odpowiedz
p.....a
p.....a
konto usunięte 03.10.2022, 14:07:31
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 03.10.2022, 20:53:37
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Projekt_Inwestor
Projekt_Inwestor
04.07.2022, 15:50:22
  • 23
Belgijski deweloper BPI Real Estate Poland, wybuduje przy rondzie Żegrze w Poznaniu nowe osiedle mieszkaniowe. Projekt o nazwie Panoramiqa obejmie dwa budynki w tym jeden 17 piętrowy z tarasem widokowym na ostatniej kondygnacji. Prace potrwają do końca 2024 r. Szczegóły tutaj

#poznan #budownictwo #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie
Projekt_Inwestor - Belgijski deweloper BPI Real Estate Poland, wybuduje przy rondzie ...

źródło: comment_1656949805Rw0gX6upr3HlQJIm3BnLZo.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 05.07.2022, 20:50:35
  • 1
Cena na priv :)))))
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
01.07.2022, 09:04:17
  • 253
Od 1 lipca Białoruś wprowadza ruch bezwizowy dla Polaków
Aby wjechać na Białoruś Polacy muszą mieć z sobą ważny paszport, zieloną kartę (jeśli jadą samochodem) oraz ubezpieczenie medyczne. Test na PCR lub zaświadczenie o szczepieniu przeciw Covid-19 nie jest potrzebne.
#bialorus #polska #ciekawostki
PIAN--A_A--KTYWNA - Od 1 lipca Białoruś wprowadza ruch bezwizowy dla Polaków
Aby wje...

źródło: comment_1656666224e6Ow0vYKWDsp4Z7tv2tT0C.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 01.07.2022, 10:58:27
  • 1
@PIAN--A_A--KTYWNA: wiza na podróż w jedną stronę :)))))
  • Odpowiedz
boskakaratralalala
boskakaratralalala
14.06.2022, 09:15:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1884
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 14.06.2022, 11:31:25
  • 118
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 17.03.2022, 11:03:12
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
Autor
17.03.2022, 11:13:57
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FxJerzy
FxJerzy
09.03.2022, 16:10:57
  • 1
Dajcie jakiś pro tip na GPW lub NC na jutro, mam wolne 950zł

#gielda
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 09.03.2022, 16:13:08
  • 0
mam wolne 950zł


@FxJerzy: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
k.....o
k.....o
konto usunięte 09.03.2022, 16:10:52
  • 6
Jakby było mało - prawdopodobnie zatwierdzą nam niebawem KPO

#nieruchomosci #gielda #gospodarka #waluty
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 09.03.2022, 16:14:06
  • 0
@kiedysmialemtubordo: złotówka będzie się umacniać?
  • Odpowiedz
j.....i
j.....i
konto usunięte 08.03.2022, 01:11:23
  • 11
j.....i

źródło: comment_1646701883VAeeMHDUTqtx3QQDbAHLmF.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 08.03.2022, 01:24:36
  • 0
@jank0vski: 4 dni temu wyszła nowa wersja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
aPimpNamedSlickback
aPimpNamedSlickback
08.03.2022, 00:44:57 via Android
  • 2
Czemu wszyscy chcą zobaczyć jak chłop dla chłopa loda robi? Niby geje tacy fuj. Zdecydujcie się, wykopki, a nie zakładacie specjalnie multi by dostać gejowski filmik xDDDD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 08.03.2022, 01:31:02
  • 1
@blablalbla: dla mnie się podoba ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Pannoramix
Pannoramix
26.02.2022, 12:10:20
  • 691
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 26.02.2022, 13:43:41
  • 9
Tymczasem w najjaśniejszej pisowskiej chlewni
RandomizeUsr0 - Tymczasem w najjaśniejszej pisowskiej chlewni

źródło: comment_1645883009UA3KHSeu58DnFCjMH7ND4Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
BasTajpan
BasTajpan
25.02.2022, 21:46:24
  • 72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomizeUsr0
RandomizeUsr0
RandomizeUsr0 25.02.2022, 21:50:13
  • 4
Podobnie powinni uderzyć do Google i Microsoftu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >
  • Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemubwem Ossas

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.09.2021

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.12.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 25.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking