Pytanie dla pracujących #niebieskiepaski Też lubicie się upić w piątkowe wieczory gdy #rozowy już śpi? Nikt o nic nie pyta, jesteście sami, tylko wy, wspomnienia,
Czy CD-Action serio nie widzi problemu z layoutem swojej gazety? Przecież to wszystko woła o pomstę do nieba... Ostatnio @KhorneFlakes nawet o tym do nich pisał, a oni go zlali, że się nie zna i w ogóle. No chyba, że się nie znam, i że ta masa gradientów jest spoko. #grafika #cdaction #prasa #design
Mam balkon 2x4 i myślę, żeby położyć coś na tym betonie, wyścielającym podłogę. Co polecicie? Kryterium wyboru: cena. Karimaty, plastikowa sztuczna trawe, cygańskie dywany? #diy #remontujzwykopem #remont
Ja p------e, w TVP Info jakiś ekspert pieprzy, że prawica to Ci co chodzą do kościoła często, a lewica to Ci którzy nie chodzą do kościoła. Centrum to Ci którzy chodzą rzadko. Wychodzi na to, że jestem skrajnym lewakiem :( #heheszki #tvp #4konserwy #neuropa
Polska ma przyjąć kilkadziesiąt chrześcijańskich rodzin z Syrii. - To dla mnie zapowiedź pogłębiania się państwa religijnego, jeśli można uchodźców segregować ze względu na wyznanie - mówił w Poranku Radia TOK FM Jacek Żakowski.
Plastuś polskiego dziennikarstwa Żakowski należy do tej grupy ludzi, którzy jak tylko usłyszą "chrześcijanie" nie potrafią wypluć z siebie nic oprócz obelg i lamentów.
Analiza faktów i sytuacji geopolitycznej? Żadna. Pozwolę sobie wyręczyć tego "publicystę" i zrobie to za niego:
Syryjscy chrześcijanie: -Jedna z najbardziej zagrożonych w Syrii grup ludzi.
wszystkim chrześcijanom przypisałeś cechy pozytywne, a muzułmanom negatywne
"Czestowyznawcy radykalnegoislamu, chcący zaprowadzić w Europie prawo szariatu" Nie raz już mogliśmy przeczytać, że przemyt emigrantów przez Morze Śródziemne jest kontrolowane lub przynajmniej nadzorowane przez ISIS i często na pokładach znajdują się ich ludzie. Miejsce na takim statku to czasem nawet kilka tysięcy dolarów - jakoś nie wiem skąd biedni Afrykańczycy mają takie kwoty. Na taki rejs mogą sobie
@isolation: Jak ja lubię takie p---------e. "Wszyscy jesteście z-----i! Ja trochę też, ale ja jestem ten inteligentny, który ma trybik!"
Skoro jesteś taki mądry to pokaż januszom alternatywę, pokaż im coś wartościowego co mogliby robić, z czym mogliby się utożsamiać. A takie p---------e wsadź sobie w dupę.
W tematyce gier jestem juz zielony (gram raz na rok i nie znam nowych gier), ale jak ma się masowe jęczenie nad wymaganiami witchera3 z masowym w-----m na downgrade grafiki?
Też lubicie się upić w piątkowe wieczory gdy #rozowy już śpi? Nikt o nic nie pyta, jesteście sami, tylko wy, wspomnienia,
#pytanie #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie