Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
QueRev
QueRev

QueRev

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 240
  • Znaleziska 31
  • Mikroblog 209
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (83)
  • Komentowane (106)
  • Plusowane (20)
QueRev
QueRev
QueRev 17.05.2026, 18:42:31
  • 0
Mirki, ta faktura i cena jest ok?

Nie mam kogo zapytać a mam wrażenie że dużo płacę pomimo że mało korzystam z prądu. Cena dystrybucji nie powinna być stała? na każdej fakturze jest inna.

#tauron #prad #pieniadze
QueRev - Mirki, ta faktura i cena jest ok? 

Nie mam kogo zapytać a mam wrażenie że d...

źródło: Screenshot_2026-05-17-20-30-11-18_166688fc65306c37334e5f4d12f87dbc

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
17.05.2026, 18:45:55 via Wypiek
  • 1
@QueRev takie są ceny, dystrybucja nie jest opłatą stałą
  • Odpowiedz
DRESIARZZ
DRESIARZZ
DRESIARZZ
17.05.2026, 19:26:20 via Wykop
  • 1
@QueRev: Coś tanio masz, załóżmy że ok 0,99 zł kWh
293*0,99=290,7 za pobór

351,43-290,7= 60.73

60.73 zł opłat stałych, niezależnie od zużycia na 2 miesiące, czyli ok. 30 zł miesiąc. 30 zł to na obecne ceny raczej mało, pewnie dlatego że jest to niska moc 5kW,
  • Odpowiedz
QueRev
QueRev
QueRev 16.05.2026, 19:12:16
  • 0
Mirki, DuckStation nie wykywa mi padów od PS5

Normalnie łączę je z linux mint przez bluetooth i nie ma z tym problemu no ale jak odpalam duckstation to nie ma tych padów na listach, nie wykywa ich wcale, co mogę zrobić?

#duckstation #linux #linuxmint #ps5
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fervi
fervi
16.05.2026, 19:17:18 via Wykop
  • 0
@QueRev: Wgrać inny emulator? :D Masz pcsxr w repozytorium
  • Odpowiedz
QueRev
QueRev
QueRev
Autor
16.05.2026, 19:30:31 via Wykop
  • 0
Po kablu wykrywa po bluetooth nie wykrywa, help

tego potrzebuje :x
  • Odpowiedz
QueRev
QueRev
QueRev 16.05.2026, 18:09:42
  • 0
Mirki, potrzebuje DuckStation na Linux Mint

Nie ogarniam co i gdzie mam pobrać :x

#linux #linuxmint #ps1 #psx
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QueRev
QueRev
QueRev
Autor
16.05.2026, 18:22:31 via Wykop
  • 3
@MisterMinister: no tutaj jest internet, wpisałem i mam odpowiedź xd
  • Odpowiedz
MisterMinister
MisterMinister
16.05.2026, 18:25:08 via Wykop
  • 1
@QueRev: czyli w sumie działa :)
  • Odpowiedz
QueRev
QueRev
QueRev 25.01.2026, 11:42:04
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greedy_critic
greedy_critic
25.01.2026, 11:50:26 via Wypiek
  • 3
@QueRev ja jako że płacę kaucję to wrzucam butelki do najbliższego śmietnika, niech ktoś inny to segreguje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
QueRev
QueRev
QueRev
Autor
25.01.2026, 12:30:08 via Wykop
  • 3
@jabollus: Jeszcze się nie zebrałem, ostatnio jak byłem to był przepełniony i musiałem czekać na kierownika który przylazł z jakimś kartonem i mu tam ładowałem puszki i butelki więc się podobnie skończy :x
  • Odpowiedz
QueRev
QueRev
QueRev 05.01.2026, 10:58:49
  • 1
Mirki, co trzeba zrobić by mieć ikonki na środku ekranu, tak jak na screenie?

Pobieram i ustawiam motywy, grzebie w ustawieniach no ale u mnie to wszystko nadal wygląda jak na Windows 10, w sumie to czasem zapominam że mam Linuxa bo standardowy Linux Mint niewiele się różni wizualnie od Win 10

#linux #linuxmint
QueRev - Mirki, co trzeba zrobić by mieć ikonki na środku ekranu, tak jak na screenie...

źródło: lin

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nlackbigger99
nlackbigger99
nlackbigger99
05.01.2026, 11:14:30 via Wykop
  • 3
@QueRev: chodzi ci o dock bara?
nlackbigger99 - @QueRev: chodzi ci o dock bara?

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Xan666
Xan666
05.01.2026, 16:12:18 via Wykop
  • 2
@QueRev: Nic nie musisz robić poza poprzestawianiem paneli, a jak już bardzo chcesz to możesz mieć dedykowaną apkę docka np. plank zainstalować i masz choć ja np. preferuję ustawienie apletu "zgrupowane okna" i wstawienie go w środkową część paska + przeźroczystość i viola.
  • Odpowiedz
QueRev
QueRev
QueRev 28.12.2025, 07:45:19
  • 255
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KyloKillsSnokeLukeDies
KyloKillsSnokeLukeDies
KyloKillsSnokeLukeDies
28.12.2025, 07:50:39 via Wykop
  • 511
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Winatuska
Winatuska
28.12.2025, 08:04:10 via Wykop
  • 289
@QueRev: angole maja tylko dwa kosze. Recykling i no recykling. Koniec tematu. I tak powinno byc
  • Odpowiedz

Quereven

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 23.08.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking