Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Puciusek
Puciusek

Puciusek

Dołączył 1 rok i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2759
  • Znaleziska 121
  • Mikroblog 2638
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
placebo_
placebo_
24.03.2026, 17:20:16
  • 1
#iran
Tankowce płyną znaczy paliwo potanieje, prawda?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 24.03.2026, 17:54:49 via Wykop
  • 0
@placebo_: Tak, kilka tankowców płynie, to rozwiąże wszystkie problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wszystkogra
wszystkogra
23.03.2026, 22:51:16
  • 106
Podbić górzysty kraj jakim jest Iran 2000 sztuk marines czy nawet 200k to jakiś żart xD. Powodzenia chłopaki, trzymajcie się tam.

#iran #usa #izrael #wojna
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 24.03.2026, 00:18:28 via Wykop
  • 0
@mexxl: nie było wtedy dronów. Teraz po prostu będą dronowani jak kacapy na Ukrainie i będziesz miał potem filmiki na telegramie.
  • Odpowiedz
Puciusek
Puciusek
Puciusek 24.03.2026, 00:34:57 via Wykop
  • 0
@mexxl: Nie widać? Przecież kacapy pierwsze wymyśliły te drony na światłowodzie, też mają takie grupki na telegramie z dronowanymi Ukraińcami.
  • Odpowiedz
WelcomeStranger
WelcomeStranger
WelcomeStranger
19.03.2026, 14:29:42
  • 28
Amerykanie są na bardzo dobrej drodze do największej porażki ze strategicznego punktu widzenia od wielu dziesięcioleci. A jak wszystko pójdzie po myśli IRGC to być może nawet do największej porażki w swojej historii.
#swiat #izrael #usa #iran #wojna
WelcomeStranger - Amerykanie są na bardzo dobrej drodze do największej porażki ze str...

źródło: Screenshot_20260319_152505_Samsung Internet

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 19.03.2026, 14:33:27 via Wykop
  • 1
@czillaut: to nie jest Korea Północna, oni też są mocno zależni od importu z innych krajów.
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
19.03.2026, 13:39:02
  • 12
¯\(ツ)/¯

#izrael #iran #wojna #usa #ekonomi
duzy_krotki - ¯\(ツ)/¯

#izrael #iran #wojna #usa #ekonomi

źródło: Screenshot from 2026-03-19 14-38-40

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 19.03.2026, 13:41:09 via Wykop
  • 19
@duzy_krotki: Amerykanie nie mogą przestać wygrywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
19.03.2026, 13:14:11
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 19.03.2026, 13:37:13 via Wykop
  • 0
@hansschrodinger: Jak pójdą na wojnę z Iranem to zaraz Jemen w nich wjedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rybson99
Rybson99
Rybson99
18.03.2026, 21:29:37
  • 0
#ukraina #iran #usa Podziękujcie Usa a Rosja skorzysta ( ͡º ͜ʖ͡º) https://x.com/KrystianJachacy/status/2034367338376548488
Rybson99 - #ukraina #iran #usa Podziękujcie Usa a Rosja skorzysta ( ͡º ͜ʖ͡º) https://...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 18.03.2026, 21:42:15 via Wykop
  • 1
@Balija: No akurat Chińczycy chętnie wezmą. Głupi Amerykański cwel ocalił Rosję.
  • Odpowiedz
Wwolt
Wwolt
18.03.2026, 20:33:03
  • 47
#wojna #usa #iran #izrael Im więcej Trump krzyczy że Iran już nic nie ma tym więcej tych rakiet i dronów zużywa.
„We have already destroyed 100% of Iran’s military capability” Donald Trump 14 marca.
I wiele wiele innych podobnych wypowiedzi.
Wwolt - #wojna #usa #iran #izrael Im więcej Trump krzyczy że Iran już nic nie ma tym ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-18 213123

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 18.03.2026, 21:13:29 via Wykop
  • 2
@tintanam: Imo to Irańczycy wcześniej nie chcieli za bardzo eskalować, ale teraz to już nie ma wyboru, zwłaszcza jak im znowu zaczęli przywódców zabijać i walić w infrastrukturę energetyczną.
  • Odpowiedz
dziki_abazur
dziki_abazur
18.03.2026, 21:00:29
  • 3
I co teras koledzy
https://x.com/jacksonhinklle/status/2034272171002937381
#wojna #usa #iran #izrael #trump
dziki_abazur - I co teras koledzy
https://x.com/jacksonhinklle/status/203427217100293...

źródło: 1000009466

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 18.03.2026, 21:04:04 via Wykop
  • 0
@dziki_abazur: Może trzeba będzie mu zrobić zawał, bo nie będzie wyjścia. Może są jacyś patrioci w CIA.
  • Odpowiedz
otonavauni
otonavauni
otonavauni
17.03.2026, 18:52:42
  • 9
Kolejne ofiary zamordowane przez zbrodniczy reżim rzymiański.


#iran #usa #wojna #izrael
otonavauni - Kolejne ofiary zamordowane przez zbrodniczy reżim rzymiański.

SPOILER

...

źródło: 5900

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 17.03.2026, 19:14:49 via Wykop
  • 9
@otonavauni: No i co z tego, w tym regionie są same powalone reżimy, gościu z Al-Kaidy teraz jest głową państwa i wszyscy mu biją brawo. Arabie Saudyjskie, Bahrajny i inne powalone reżimy to nawet na protesty nie pozwalają, ale lubią się z USA więc mordowanie jest OK.
  • Odpowiedz
WodkaGrejfrut
WodkaGrejfrut
16.03.2026, 21:20:06
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 16.03.2026, 21:21:14 via Wykop
  • 4
@WodkaGrejfrut: Na telegramie jeszcze się da znaleźć, ale generalnie to wszędzie cenzurują i do pierdla można iść za wrzucanie.
  • Odpowiedz
Puciusek
Puciusek
Puciusek 16.03.2026, 21:36:17 via Wykop
  • 1
@panDario: Tak, ale większość AI albo stare g---o.
  • Odpowiedz
kannabis
kannabis
kannabis
14.03.2026, 20:54:48
  • 11
I jak tam 3-dniowa operacja wojskowa? USA twierdzi że 80% już jest zniszczone i jeszcze tylko niedobitki.
Nie śledzę bo chyba już się skończyła zwycięstwem USA i Izraela. 1 armia świata.

#wojna #usa #izrael #iran #rosja #ukraina
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 14.03.2026, 21:00:54 via Wykop
  • 38
@kannabis: Putin potwierdzi, że najgorsze są pierwsze cztery lata. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

876

Polacy wciąż latają do Dubaju. W każdym samolocie po 100 pasażerów

Polacy wciąż latają do Dubaju. W każdym samolocie po 100 pasażerów

Rząd ewakuuje Polaków z Bliskiego Wschodu. Tymczasem samoloty rejsowe z Warszawy czy Krakowa lecą w drugą stronę

WiadomosciWarszawa
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 10.03.2026, 06:15:44
  • 121
  • #
    dubaj
  • #
    wojna
Puciusek
Puciusek
Puciusek 10.03.2026, 20:38:41 via Wykop
  • 0
@weles88: Nie każdy lata dla rozrywki, ludzie tam mają prace, rodzine, niektórzy jeżdżą tam na leczenie, dlatego nie można całkowicie zakazać. Ale wciąż niektórzy to turyści debile, którzy będą chcieli ewakuacji.
banzi
banzi
08.03.2026, 23:42:54
  • 33
Jest i on. Mam nadzieję, że chociaż tym razem się nie pomyli. Dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
banzi - Jest i on. Mam nadzieję, że chociaż tym razem się nie pomyli. Dobranoc ( ͡° ͜...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 08.03.2026, 23:49:11 via Wykop
  • 10
@banzi: Trust me bro, Trump zrobi deal i wszystko będzie dobrze (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
08.03.2026, 17:56:44
  • 5
#iran #wojna #polska
Ekspert pedzioł, że nima LPG to nie ma nawozów, nie ma nawozów to nie ma jedzenia
doczekamy sie jeszcze klęski głodu za naszego pokolenia ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 08.03.2026, 17:58:03 via Wykop
  • 1
@grand_khavatari: Jeszcze jak.
  • Odpowiedz

1207

FBI.Akta Trumpa dotyczące nadużyć seksualnych ujawnione w trakcie wojny

Pokaż treści 18+

FBI.Akta Trumpa dotyczące nadużyć seksualnych ujawnione w trakcie wojny

Dziewczynka w wieku od 13 do 15 lat twierdzi, że prezydent USA uderzył ją, gdy odmówiła seksu oralnego wynika z wywiadów FBI. Trzy wywiady zostały wcześniej oznaczone jako zaginione w aktach Epsteina i zostały opublikowane w czwartek wieczorem po naciskach na Biały Dom.

konradpra
z
telegraph.co.uk
dodany: 06.03.2026, 16:17:15
  • 106
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    epstein
  • #
    pedofilia
  • #
    izrael
  • #
    polityka
Puciusek
Puciusek
Puciusek 06.03.2026, 23:59:20 via Wykop
  • -2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05
01.03.2026, 21:52:01
  • 825
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 01.03.2026, 21:53:38 via Wykop
  • 1
@Frwrd05: Przecież ten dziadzia to już nad grobem stał, zaraz by mu pikawa nie wytrzymała, to nic dziwnego, że mu się nie chciało ukrywać. Jakby był młodszy, to pewnie by się chował jak szczur gdzieś w górach.
  • Odpowiedz

1364

Im cięższy pasażer, tym wyższy koszt: Kontrowersyjna propozycja linii lotniczych

Im cięższy pasażer, tym wyższy koszt: Kontrowersyjna propozycja linii lotniczych

Ale będzie kwik osób cierpiących na chorobę o kodzie E66

Gorbo2004
z
polskiobserwator.uk
dodany: 10.02.2026, 11:54:45
  • 266
  • #
    lotnictwo
  • #
    podroze
  • #
    grubasy
  • #
    choroby
Puciusek
Puciusek
Puciusek 10.02.2026, 14:10:27 via Wykop
  • 4
Dobra, ale tu piszą tylko o jakichś monstrualnych grubasach, które się nie mieszczą na jednym siedzeniu, większość otyłych ludzi nie jest aż tak grubych.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 10.02.2026, 14:11:49 via Wykop
  • 0
@majkel1985: Tylko jak się nie mieścisz na jednym siedzeniu, tam piszą tylko o takich przypadkach.
Puciusek
Puciusek
Puciusek 10.02.2026, 17:45:07 via Wykop
  • 0
@Antorus: Tam nic nie ma o dopłatach do biletu, tylko że grubas, który się nie mieści w swoim siedzeniu będzie miał obowiązek wykupić drugie miejsce (w tej chwili miał możliwość i nie było obowiązku i tyle), więc nie wiem gdzie ta "furtka".
ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
06.02.2026, 15:49:12
  • 4
Nie, to nie fejk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ameryka #usa #trump
ArnoldZboczek - Nie, to nie fejk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ameryka #usa #trump

źródło: ZDlmZmE2dSUNDyxeakl4ME5XeAQsEHZmGU9gT2pRdXJfXSJCI1s2IR4IKgJrVSgxHAwtHWtCNmsNHTNCMwN1IAUeKgEkS3UhAQ8_CWpUbyZeDm5VIR84Jl5fd1lyAz9pDgs_DGhRPHIIDD5UI1Q7cgpPJw

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Puciusek
Puciusek
Puciusek 06.02.2026, 16:40:56 via Wykop
  • 3
@ArnoldZboczek: Rzecznik Trumpa to strasznie ciężka robota, trzeba tłumaczyć, że to wcale ale wcale nie rasistowskie i on nic nie miał na myśli i tak codziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 13.02.2025

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 17.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking