Amerykanie są na bardzo dobrej drodze do największej porażki ze strategicznego punktu widzenia od wielu dziesięcioleci. A jak wszystko pójdzie po myśli IRGC to być może nawet do największej porażki w swojej historii. #swiat #izrael #usa #iran #wojna
#wojna #usa #iran #izrael Im więcej Trump krzyczy że Iran już nic nie ma tym więcej tych rakiet i dronów zużywa. „We have already destroyed 100% of Iran’s military capability” Donald Trump 14 marca. I wiele wiele innych podobnych wypowiedzi.
@tintanam: Imo to Irańczycy wcześniej nie chcieli za bardzo eskalować, ale teraz to już nie ma wyboru, zwłaszcza jak im znowu zaczęli przywódców zabijać i walić w infrastrukturę energetyczną.
@otonavauni: No i co z tego, w tym regionie są same powalone reżimy, gościu z Al-Kaidy teraz jest głową państwa i wszyscy mu biją brawo. Arabie Saudyjskie, Bahrajny i inne powalone reżimy to nawet na protesty nie pozwalają, ale lubią się z USA więc mordowanie jest OK.
I jak tam 3-dniowa operacja wojskowa? USA twierdzi że 80% już jest zniszczone i jeszcze tylko niedobitki. Nie śledzę bo chyba już się skończyła zwycięstwem USA i Izraela. 1 armia świata.
@weles88: Nie każdy lata dla rozrywki, ludzie tam mają prace, rodzine, niektórzy jeżdżą tam na leczenie, dlatego nie można całkowicie zakazać. Ale wciąż niektórzy to turyści debile, którzy będą chcieli ewakuacji.
#iran #wojna #polska Ekspert pedzioł, że nima LPG to nie ma nawozów, nie ma nawozów to nie ma jedzenia doczekamy sie jeszcze klęski głodu za naszego pokolenia ?
Dziewczynka w wieku od 13 do 15 lat twierdzi, że prezydent USA uderzył ją, gdy odmówiła seksu oralnego wynika z wywiadów FBI. Trzy wywiady zostały wcześniej oznaczone jako zaginione w aktach Epsteina i zostały opublikowane w czwartek wieczorem po naciskach na Biały Dom.
@Frwrd05: Przecież ten dziadzia to już nad grobem stał, zaraz by mu pikawa nie wytrzymała, to nic dziwnego, że mu się nie chciało ukrywać. Jakby był młodszy, to pewnie by się chował jak szczur gdzieś w górach.
Dobra, ale tu piszą tylko o jakichś monstrualnych grubasach, które się nie mieszczą na jednym siedzeniu, większość otyłych ludzi nie jest aż tak grubych.
@Antorus: Tam nic nie ma o dopłatach do biletu, tylko że grubas, który się nie mieści w swoim siedzeniu będzie miał obowiązek wykupić drugie miejsce (w tej chwili miał możliwość i nie było obowiązku i tyle), więc nie wiem gdzie ta "furtka".
@ArnoldZboczek: Rzecznik Trumpa to strasznie ciężka robota, trzeba tłumaczyć, że to wcale ale wcale nie rasistowskie i on nic nie miał na myśli i tak codziennie ( ͡°͜ʖ͡°)
Tankowce płyną znaczy paliwo potanieje, prawda?