Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Puciusek
Puciusek

Puciusek

Dołączył 1 rok i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3033
  • Znaleziska 127
  • Mikroblog 2906
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5

25

Wojska USA znikną ze wschodniej flanki? "Trump prawdopodobnie się zgodzi"

Pokaż treści 18+

Wojska USA znikną ze wschodniej flanki? "Trump prawdopodobnie się zgodzi"

DONALD TRAMP DONALD TRAMP DONALD TRAMP!!11.... "Trump prawdopodobnie zgodzi się wycofać wojska USA z krajów bałtyckich i być może dalej na zachód, pozostawiając UE podatną na armię rosyjską. Która według ostrzeżeń rządów NATO przygotowuje się do większego konfliktu poza Ukrainą"

spere
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17.02.2025, 21:26:21
  • 25
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
Puciusek
Puciusek
Puciusek 17.02.2025, 22:05:38 via Android
  • -1
@Grooveer zagrozić inwazja ( ͡º ͜ʖ͡º)
Puciusek
Puciusek
Puciusek 22.01.2025, 13:57:01
  • 0
Jaka jest rola genetyki w zdrowiu zębów? Dentysta mi mówi, że to prawie nie ma znaczenia... Tymczasem mój stary pochodzący z podkarpackiej wsi zabitej dechami w wieku 60+ nie ma ani jednej plomby w zębach i nie bardzo wie co to ta cała próchnica, podczas gdy jego koledzy z dzieciństwa mają po dwa zęby na krzyż… Stary lubi słodycze, a jego higiena jamy ustnej ogranicza się do mycia z dwa razy dziennie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

affairz
affairz
22.01.2025, 14:08:48 via Wypiek
  • 3
@Puciusek dentysta mowi prawde. Jakis malutki % spoleczenstwa ma zeby ktore zupelnie sie nie psuja, wszystkim pozostalym sie psuja. Nie bez powodu 99% spoleczenstwa ma prochnice
  • Odpowiedz
dthprf
dthprf
22.01.2025, 15:43:09 via Android
  • 1
@Puciusek jest szansa ze tez mam tak. Stary już jestem, a jedyny ubytek jaki mam - to ulamalem na nakrętce od wody kawałek zęba. Nigdy poza tym incydentem nic mi się nie przytrafiło. Babka w wieku 80 lat tez miała dalej swoje zęby.

Matce natomiast nic się nie działo tak jak mi, ale do 50. A później festiwal problemów. Cała trójca podobna do siebie, reszta do ojca (już maja sporo zleceń
  • Odpowiedz
Puciusek
Puciusek
Puciusek 21.11.2024, 14:25:24
  • 0
Czy oddychanie przez usta (i przez to suchość) ma wpływ na zwiększone gromadzenie się płytki nazębnej i powstawanie próchnicy? Bo wydaje mi się, że zęby mi się pogorszyły po wypadku i złamaniu nosa (po roku mam jakieś ubytki próchnicze, a przed tem przez 5 lat nic nie było), po którym zwłaszcza w nocy, nie bardzo mogę oddychać nosem. Dentysta mówi, że raczej nie ma związku, ale internety mówią że jednak może mieć
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

affairz
affairz
24.11.2024, 12:33:18 via Wykop
  • 1
@Puciusek: sam miałem ten problem, że jak zasypiałem to od razu otwierały mi się usta, dopóki nie ogarnąłem nosa kleiłem usta taśmą ("mouth taping") - wtedy cały problem przenosi się na nos który trzeba jakoś udrożnić, co jest upierdliwe szczególnie zimą. to co jako-tako się spisywało to:
1. nawilżacz w pokoju - żeby wilgotność powietrza była 50-60%, najlepiej żeby chodził całą noc
2. obfite płukanie nosa przed snem wodą morską hipertoniczną
3. plasterki
  • Odpowiedz
affairz
affairz
24.11.2024, 16:14:23 via Wykop
  • 1
@Puciusek: z wilgotnością problem zaczyna się jak zaczynają grzać kaloryfery. u mnie bez nawilżacza jest wilgotność 20-30%, nawilżacz wyciąga ją do 50-60%, optymalny poziom to 40-60%
  • Odpowiedz
Puciusek
Puciusek
Puciusek 17.10.2024, 14:46:35
  • 0
Ktoś ma do polecenia jakiegoś spokojnego dentystę w Łodzi, co specjalizuje się w leczeniu strasznych dentofobów? Rozważałam nawet leczenie w narkozie gdyby się okazało, że dużo zębów do leczenia, ale odważyłam się iść na kontrolę i na szczęście wyszło, że tylko jeden mały ubytek, także narkoza odpada. No ale ząb trzeba wyleczyć, a ja już nie mogę przez to spać...
#dentysta #stomatologia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

affairz
affairz
18.10.2024, 17:36:11 via Wykop
  • 1
@Puciusek: w Łodzi raczej dobre opinie ma Klinika Akademii Stomatologii
  • Odpowiedz
Raptrax
Raptrax
Raptrax
19.10.2024, 09:50:04 via Wykop
  • 1
@Puciusek: w Łodzi to Kuźmińscy
  • Odpowiedz
Puciusek
Puciusek
Puciusek 09.10.2024, 11:55:04
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SylwiaGlus
SylwiaGlus
09.10.2024, 12:11:43 via Wykop
  • 1
@Puciusek: spróbuj hydroksyzynę, pacjenci po hydro lepiej się zachowują zauważyłam, i nawet da się im coś zrobić
  • Odpowiedz
Brendan
Brendan
09.10.2024, 13:25:08 via Wypiek
  • 4
@Puciusek Miałem to samo. Poradziłem sobie w następujący sposób. Po pierwsze znalazłem dentystkę, która jest bardzo profesjonalna i wyrozumiała. Jadę do niej z drugiego końca miasta ale warto. Po drugie jak cokolwiek mi wierci to zawsze proszę o znieczulenie, nie ważne jak mała jest dziura itd. Chodzi o komfort psychiczny. Po trzecie, chyba najtrudniejsze, zauważyłem że im częściej chodzę tym mniej to kosztuje nerwów.

Jak zaczynałem chodzić to byłem na krawędzi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Strona 12 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 13.02.2025

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 17.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking