Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Promilus
Promilus

Promilus

Dołączył 17 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 60554
  • Znaleziska 19834
  • Mikroblog 40720
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 23
Promilus
Promilus
Promilus 13.05.2026, 12:32:56
  • 0
Ale żeby dronami w południe? Zawsze w nocy i o poranku.

#wojna #ukraina #rosja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bilvar
bilvar
13.05.2026, 12:35:17 via Wykop
  • 4
@Promilus: zmiana taktyki po 4 latach xdd
  • Odpowiedz
Hieronim_Berelek
Hieronim_Berelek
13.05.2026, 12:51:52 via Wykop
  • 5
@Promilus: Gierasimow zachlał i dopiero go dobudzili ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 13.05.2026, 11:34:57
  • 4
Dzisiaj w CCC kupiłem dwie bary butów. Ale jakby co, to nic nie mówiłem.

#gielda #modivo #ccc #meczennicyccc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
13.05.2026, 11:38:32 via Wykop
  • 9
@Promilus: gościu uważaj co robisz ty, dwie pary na raz ty, potem chodzivo nagle +3% bez info. Musisz takie rzeczy przez ESPI komunikować ty.
  • Odpowiedz
Makarow
Makarow
13.05.2026, 13:05:22 via Wykop
  • 1
@Promilus:

Dzisiaj w CCC kupiłem dwie bary butów. Ale jakby co, to nic nie mówiłem.


No i widzisz, pomogło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Makarow - @Promilus: 
 Dzisiaj w CCC kupiłem dwie bary butów. Ale jakby co, to nic ni...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
12.05.2026, 11:31:15
  • 560
Pytanie do konfederatów:

Jak tam po 2 latach rządów?

Jecie już robaki?
Zostaliście spedaleni?
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 13.05.2026, 11:27:59 via Wykop
  • 0
@Czoso: A według pisowców już miało nie być 500+, 13. i 14. emerytur.
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
13.05.2026, 02:49:38
  • 554
Leżę se już
Dzień 6
Dzisiejszy dzień był spokojny bo cały dzień to głównie wizyta w mieście które powstało podczas gorączki złota, o nazwie Julian . Kopalnia była głównie zasilana dzięki pracy Azjatów . Jako że miasto leży kawałek drogi od szlaku, trzeba było dotrzeć tam autostopem . O dziwo udało nam się go złapać w 1 minutę. Dziś dzień spędziłem z 3 innymi wędrowcami. Panowie jechali do pracy przy rozbiórce jakiś
ChlopoRobotnik2137 - Leżę se już 
Dzień 6
Dzisiejszy dzień był spokojny bo cały dzień...

źródło: image_picker_D633F41E-DADF-49D6-A354-A57FD9B0F491-74472-000007F3F689D65F

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 13.05.2026, 10:20:35 via Wykop
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: Dlaczego nie zdecydowałeś się na rower? Tam zdaje się obok jest jakaś równoległa trasa. Jarają mnie takie wyprawy, ale 5 miesięcy to lekka przesada ;)
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 12.05.2026, 21:19:38
  • 18
Ale strollowała Portugalię xD

#eurowizja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antarhei
antarhei
antarhei
12.05.2026, 21:20:21 via Wykop
  • 1
@Promilus: chyba nie ogarnela co jej na słuchawce gadają, bo miała to od razu powiedzieć xd
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 11.05.2026, 20:08:09
  • 1
N------i Lewy ze Szczęsnym na majku podczas świętowania mistrzostwa Hiszpanii to jest prime polskiej piłki xD

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 11.05.2026, 15:52:32
  • 0
Ja naprawdę lubię seriale, w których "nic się nie dzieje".Better Call Saul, Pozostawieni, Pluribus. Problemem #from nie jest wolne tempo, a to że jest beznadziejnie napisany i zagrany.

Gdyby scenarzyści pozamieniali kwestie poszczególnych bohaterów, to nikt by się nie zorientował, bo żaden z nich nie ma charakteru. Babochłop w żółtym jest jedyną iskierką, reszta tylko łazi bez sensu.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plusikdziczku
plusikdziczku
11.05.2026, 18:45:02 via Wykop
  • 0
@Roman_Horsetych: ciągle nie wiem ile czasu oni tam siedzą, niby jakiś miesiąc. Ta zima to była anomalia tylko a nie zmiana pory roku. Jeśli miesiąc to można zrozumieć, że nie było dużo czasu mimo, że siedzą i nic nie robią. Jeśli tak krótko tam są i tyle się wydarzyło to są bardzo odporni psychicznie i szybko im mija trauma xd
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
11.05.2026, 18:55:59 via Wykop
  • 0
@plusikdziczku: Są odporni, bo jak coś się wydarzy to idą do siebie i siedzą w pokoju przez 3 odcinki. Plus dla nich i dla scenarzystów.
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 10.05.2026, 21:24:09
  • 1
Na c+ nie tłumaczą przemówień i wywiadów. Jaka amatorka

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miguelos
Miguelos
10.05.2026, 21:25:04 via Wypiek
  • 2
@Promilus only Eleven
  • Odpowiedz
bolsonn
bolsonn
10.05.2026, 21:28:24 via Android
  • 4
@Promilus Canal+ się stacza a odkąd tam jest Kołodziejczyk odpowiedzialny za sport to wszystko leży.
  • Odpowiedz
chokysrocky
chokysrocky
chokysrocky
10.05.2026, 21:17:31
  • 36
Mambeppe niczym największy sigma, mając w dupie wszelkie konwenanse, sam ciśnie bekę ze swojej drużyny przy 0:2 ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz #realmadryt #fcbarcelona #pilkanozna
chokysrocky - Mambeppe niczym największy sigma, mając w dupie wszelkie konwenanse, sa...

źródło: IMG_3578

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 10.05.2026, 21:22:23 via iOS
  • 1
@chokysrocky: gość od pr mu powiedział żeby wrzucił post, że wspiera klub.
  • Odpowiedz

2131

Zbigniew Ziobro uciekł do USA

Zbigniew Ziobro uciekł do USA

Były minister sprawiedliwości ma sformułowane zarzuty w śledztwie dot. nieprawidłowości w Funduszu Sprawiedliwości.

Endrula83
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 10.05.2026, 07:12:24
  • 416
  • #
    prawo
  • #
    polityka
  • #
    ziobro
  • #
    afera
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
Promilus
Promilus
Promilus 10.05.2026, 08:24:00 via iOS
  • 632
I dobrze. Ciąg dalszy kompromitowania się pisowców. Dobra przypominajka jakimi są tchórzami ci wielcy patrioci. W razie wojny pierwsi by zwiali.
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
10.05.2026, 07:43:18
  • 208
Dzisiaj zmiana rządu na Węgrzech, a miekkiszon ziobro juz nawiał do USA. Ktoś naprawdę wierzy, że dopadnie go sprawiedliwoścć? #polityka #ziobro
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 10.05.2026, 08:20:40 via iOS
  • 5
@Bonzolog11: kończy jako uciekający szczur. Też fajnie
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
09.05.2026, 19:47:35
  • 47
xD

#mecz
josedra52 - xD

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 09.05.2026, 19:50:26 via Wykop
  • 35
@josedra52: i cyk, Legia zagra bez publiczności
  • Odpowiedz
zajsty
zajsty
09.05.2026, 18:26:00
  • 578
W 33 kolejce Harry Kane bez gola.

Tutaj komentarz do wołania, jeśli chcesz/nie chcesz być wołany do kolejnych aktualizacji.
#bundesliga #mecz #pilkanozna #torjagerkanone2026
zajsty - W 33 kolejce Harry Kane bez gola.

Tutaj komentarz do wołania, jeśli chcesz/...

źródło: KvL33

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 09.05.2026, 19:41:19 via iOS
  • 14
@zajsty: miał więcej minut od Lewego i więcej karnych, a i tak za słaby na polskiego Dzika.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
09.05.2026, 12:35:06
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 09.05.2026, 12:36:05 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
arkadi2020
arkadi2020
07.05.2026, 14:06:23
  • 11
To już tak parę wojen przezytych, kilku papieży, a teraz jeszcze na konto wlatują dwie pandemie. No kto w historii tyle miał? XD

#hantawirus
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 07.05.2026, 21:54:04 via iOS
  • 0
@arkadi2020: zawsze można było mieć zabory, powstania, dwie wojny światowe, wielki kryzys ekonomiczny i komunę.
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 07.05.2026, 21:51:37
  • 3
Co to k---a znowu jest?

#hantawirus #epidemia #zdrowie #swiat
Promilus - Co to k---a znowu jest?

#hantawirus #epidemia #zdrowie #swiat
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wfyokyga
wfyokyga
07.05.2026, 01:40:09
  • 488
W------e
wfyokyga - W------e

źródło: temp_file3996893957731875234

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 07.05.2026, 08:55:11 via iOS
  • 8
@wfyokyga: gość miał chyba zły dzień i już było mu wszystko jedno.
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 07.05.2026, 08:36:50
  • 7
To promowanie w finałowym sezonie nadchodzącego prequela jest wyjątkowo irytujące. Im więcej bohaterów pokażą, tym większa część obsady otrzyma plot armor. I potem trochę lipa oglądać, dokładnie wiedząc kto na bank nie zginie.

#theboys
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lewoprawo
lewoprawo
07.05.2026, 10:08:05 via Wykop
  • 5
@Promilus: Już to pisałem w innym wątku, ale dla nie to wygląda jakby zmienili pierwotny scenariusz, bo ktoś z góry przyszedł i kazał w każdym odcinku promować Soldier Boya i V Rising. Może pierwotnie SB miał jednak zginąć od tego wirusa i miało nie być całego tego wątku z V1. Może w 2 ostatnich odcinkach będzie rushowana fabuła, która faktycznie miała się wydarzyć.

Dla mnie dziwne jest np. to, że
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 06.05.2026, 19:36:05
  • 4
Powinni ujednolicić przepisy, że ręka jest zawsze jak piłka jej dotknie i tyle. Teraz sędziowie gwiżdżą jak chcą i VAR niczego nie zmienia.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moseva
Moseva
06.05.2026, 01:25:26
  • 100
Jaki odnajdujecie sens w byciu coraz starszym i mniej zdrowym i pięknym? Bo mnie to c--j strzela. Ale na pewno są ludzie którzy mają jakieś bardziej konstruktywne podejście niż powolne gnicie w rodzynkę, po etapie bycia soczystym winogronkiem
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 06.05.2026, 09:14:03 via iOS
  • 1
@Moseva: 38 level, a nadal jak np. coś załatwiam w urzędzie to ciągle czuję się nastolatkiem i dziwnie mi, gdy ludzie młodsi ode mnie mówią mi na Pan.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 37
  • Strona 4 z 37
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 08.03.2022

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 13.07.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.11.2020

    Złotousty
  • Kałasznikow
    od 15.01.2021

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 01.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.04.2017

    Gadżeciarz
  • Ekspert
    od 22.07.2015

    Ekspert
  • Mikroblogger
    od 18.07.2022

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 04.11.2021

    Władca Ognia
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking