#gielda zabraklo mi darmowego obrotu na XTB i moglem MU dokupic tylko za 4900dolców ;/
KrzaczeQ


Choć w XTB nie będzie można i tak, bo rozliczają opcje gotówkowo
Komentator
od 25.04.2018
Rocznica
od 01.12.2025
Gadżeciarz
od 29.02.2016
Mikroblogger
od 12.02.2018
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia