Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Paneliner1
Paneliner1

Paneliner1

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 561
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 553
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 14
otylygrubas
otylygrubas
20.02.2021, 14:33:45
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 20.02.2021, 17:42:19
  • 94
@otylygrubas: "nie jestem zainteresowana na ten moment "
- wal znowu z pytaniem za tydzien:D
  • Odpowiedz
soadfan
soadfan
31.12.2020, 06:26:28
  • 928
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 31.12.2020, 11:36:46
  • 0
@soadfan: oj ratowalo sie burszurasa z wiezienia sw wawrzynka
  • Odpowiedz
Eskimoska
Eskimoska
13.11.2020, 15:06:24
  • 798
Pan Kotek był chory i leżał w łóżeczku
I przyszedł Pan doktor
I dał kroplówkę i zastrzyki (・へ・)
Życzcie dużo zdrówka dla Yerby bo chorutki mocno乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
#kitku #koty #pokazkota #zwierzaczki
Eskimoska - Pan Kotek był chory i leżał w łóżeczku
I przyszedł Pan doktor
I dał kro...

źródło: comment_16052799570rgyxT4RBfGMf0oTk55WE2.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 13.11.2020, 18:09:16
  • 72
@Eskimoska: moj mega miłczas pozdrawia towarzysza
Paneliner1 - @Eskimoska: moj mega miłczas pozdrawia towarzysza

źródło: comment_1605290873akPrtSaR0Uc9CU26zL0MmP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 13.11.2020, 22:58:31
  • 3
@Mala_kicia: Czeka az skoncze kąpać dziecko, bo mysli ze dostanie wode po kąpieli do pićka¯\_(ツ)_/¯
@K-S-: Powinien być na diecie .. Wet mowila by chować mu jedzonko w pojemnikach na jajka pokitranych po domu, by mial w roznych miejscach i musial sie postarać , ale ten model jest zdecydownie za głupi by temu sprostać( ͡° ʖ̯ ͡°)
@RozowaZielonka: Chciałbym powiedzieć że dziesieć
  • Odpowiedz
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 14.11.2020, 11:05:27
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 06.11.2020, 23:16:48
  • 1
zastanawialem sie jaki areograf kupic bo moj podstawowy chinczyk wyzional ducha. No i pod uwage bralem H&S Ultra albo Badgera 105 patriota czyli cos okej ale nie za drogiego. Po 3 dniach czytania recenzji w koncu serduszko wzielo gore nad rozsadkiem i wlasnie siedze, patrze na to drogie,piekne cholerstwo i sobie mysle ze po raz kolejny zawiodlem sie na sobie :D
#modelarstwo #figurki
Paneliner1 - zastanawialem sie jaki areograf kupic bo moj podstawowy chinczyk wyziona...

źródło: comment_1604704601oEsfUR7TqxJyMol7eeyqju.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1
Autor
08.11.2020, 19:25:53
  • 0
@rebe_jojo: jezeli chodzi o dodatkowa iglice i dysze to czekam miesiac az w tym sie wprawie :D Na starym chinczyku nauczylem sie przesadnie dbac o igle i o to by bylo wszystko mega czyste bo inaczej dziad nie wspolpracowal wiec powinno byc okej :P
wzialem sobie Infinity CRplus 0.4
  • Odpowiedz
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1
Autor
08.11.2020, 20:44:04
  • 0
@rebe_jojo: poki co to 1/35 czolgi robie, ale w sumie wiekszosc efektow wole robic pedzlem , areografem glownie podklad, camo, jakies tam wieksze szczegoly i cienie :P Ogolnie z przyzwyczajenia to rozrabiam farby thinnerem plus flow improver nawet jak pedzlem maluje to jakos to zazwyczaj idze bez zapychania;D Najgorsze ze drugie dziecko mi sie urodzilo i nie mam czasu dobrze sie pobawic nowa zabawka :D
  • Odpowiedz
Waderra
Waderra
07.11.2020, 12:30:42 via Android
  • 431
Ale będzie grane ( ͡º ͜ʖ͡º)
Waderra - Ale będzie grane ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_1604752241L7RIq7H22bKNj76SqpTJ9M.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 07.11.2020, 15:51:04
  • 0
@S7-1500: dokladnie tak mialem z tą grą jakies 3 miesiace temu
  • Odpowiedz

494

rano śpieszysz się do pracy a tu taki zonk

Pokaż treści 18+

rano śpieszysz się do pracy a tu taki zonk

złodziejaszki w Rosji w tańcu się nie pinkolą [BMW X6 M]

TiempoSanto
z
youtube.com
dodany: 23.08.2020, 09:47:15
  • 77
  • #
    rosja
  • #
    samochody
  • #
    bekazpodludzi
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 23.08.2020, 19:51:57
  • 0
@kuba70: no niestety nie bardzo, od kiedy Rumunia weszla do unii europejskiej zjechalo sie mase Romow z Rumunii
Pieron
Pieron
19.08.2020, 12:35:44 via Android
  • 24
Pozdrowienia z księżyca Davina :-)

W sumie nieskończony (trzeba wypolerować wodę z boku aby była przezroczysta) ale i tak #chwalesie

#warhammer40k #wh40k #figurki #modelarstwo
Pieron - Pozdrowienia z księżyca Davina :-)

W sumie nieskończony (trzeba wypolerować...

źródło: comment_1597840544OiBOtz1QPbJbhsFljbGYZP.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 19.08.2020, 16:25:30
  • 1
@Pieron: mega:)
  • Odpowiedz
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 20.06.2020, 17:46:46
  • 24
PZIV skonczone .
Myslalem ze szybko sie uporam a zajelo rok :D

wiecej zdjec w komentarzu dam

#modelarstwo #tworczoscwlasna #czolgi #zainteresowania
Paneliner1 - PZIV skonczone .
Myslalem ze szybko sie uporam a zajelo rok :D


wie...

źródło: comment_1592675088OopOedeQpJq3WYPmwTzvLm.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1
Autor
20.06.2020, 17:47:37
  • 2
@Paneliner1:
Paneliner1 - @Paneliner1:

źródło: comment_1592675254TyvdLF32XNjnBmVj9FbJs8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1
Autor
20.06.2020, 17:48:24
  • 5
@Paneliner1:
Paneliner1 - @Paneliner1:

źródło: comment_1592675300u2uLoY9IQ8EaFenvQCrGKX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1
Autor
20.06.2020, 17:49:47
  • 6
@Paneliner1:
Paneliner1 - @Paneliner1:

źródło: comment_1592675345PbFrlvsks4olOySTpqgItM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1
Autor
20.06.2020, 19:15:05
  • 0
@knoor: musze wkoncu skleic cos co nie jest niemieckie bo jeszcze jeden niemiec i znajomi beda mysleli ze jestem kryptonazista ... Mysle ze albo Academy 1:35 T-34/85 z ekranami bocznymi z ram lozek albo moze churichillka jakiegos fajnego , tylko jeszcze nie mam pomyslu jaki dokladnie model , ale chcialbym sie pobawic w zrobienie camo neta na churchillu:P .
  • Odpowiedz
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1
Autor
20.06.2020, 22:31:29
  • 0
@WLs40_462-62: Niemcy stosowali czerwony podklad przed pomalowaniem czolgu
  • Odpowiedz
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1
Autor
20.06.2020, 23:57:57
  • 1
@WLs40_462-62: no w sumie na zywo wyglada calkiem okej ten odcien dopiero na zdjeciu dzieja sie jakies cuda niestworzone :/
  • Odpowiedz
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1
Autor
21.06.2020, 00:15:36
  • 0
@WLs40_462-62: wogole obejrzalbym z checia jakis porzadny poradnik jak robic dobre zdjecia figurkom czy modelom. W sumie zrobienie dobrego zdjecia modelowi to ciezka sprawa
  • Odpowiedz
miras_smyras
miras_smyras
miras_smyras
20.06.2020, 08:54:18
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 20.06.2020, 18:37:14
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 20.06.2020, 23:13:41
  • 1
@restecp: pytalem sie zony i tez jej sie glownie byly sni , a i ja i ona rzadko kiedy snimy o sobie na wzajem :D moze to jakas zaleznosc , cholera wie :P na pewno to nie jakas tesknota czy cos bo oboje dosyc zajebiscie niskie mniemanie mamy o tych bylych:D
  • Odpowiedz
Roszp
Roszp
15.05.2020, 05:24:54 via Android
  • 3184
Po wymianie kabla zasilającego w szybkowarze, flaczki zyskały na teksturze. Mają też zdecydowanie bogatszą paletę smakową i więcej nut zapachowych. Nawet moja konkubina poczuła różnicę.

#heheszki #audiovoodoo #tonskladowy
Roszp - Po wymianie kabla zasilającego w szybkowarze, flaczki zyskały na teksturze. M...

źródło: comment_1589520294gM2KLXXEGcP4RPyhJ1SAeS.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 15.05.2020, 06:32:22
  • 3
@Roszp: a gdzie wkladki wytlumiajace ruchy plyt tektonicznych? Bez nich glebia flakow bedzie wytlumiona :/
  • Odpowiedz
asique
asique
18.04.2020, 21:52:51 via iOS
  • 91
Dzień jak codzień w #uk #rumuni
asique - Dzień jak codzień w #uk #rumuni

źródło: comment_1587246770n8QZiCNThCMxYVum2nBoB3.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 19.04.2020, 09:56:32
  • 0
@Perthro: no ja tez mieszkam w anglii i tez bym sie zastanawial co zrobic. Mam dobry angielski ale jak wyobrazam sobie ze dzwonie na policje by sie spytac co z tym zrobic i zaczynasz tlumaczyc z lekkim polskim akcentem co sie stalo to odrazu mi sie wyobraza ze koles co odbiera mysli ze albo debil albo nie umie po angielsku gadac i cos mu sie pomylilo:D
  • Odpowiedz
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 19.04.2020, 10:11:46
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 19.04.2020, 10:20:55
  • 2
@Perthro: mnie najbardziej rozwalilo jak po przylaczeniu sie rumunii do unii europejskiej poszedlem na miasto a tam rumun z akordeonem gral "kto handluje ten zyje" :D poczulem sie jak w polsce przez moment
  • Odpowiedz
d.....y
d.....y
konto usunięte 07.04.2020, 23:49:38
  • 161
Ryj których aktorek was wkurza??
Ja zacznę
Mille bobby brown
d.....y - Ryj których aktorek was wkurza??
Ja zacznę
Mille bobby brown

źródło: comment_1586303376aC8dDaneFajc6L2UawNIzq.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 08.04.2020, 08:30:55
  • 93
@dajeplusy: @dajeplusy: przebijam wszystko Liszowską!
Paneliner1 - @dajeplusy: @dajeplusy: przebijam wszystko Liszowską!

źródło: comment_1586334634cL1MTQK0c02LohlgmvZOaI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 10.01.2020, 15:50:43
  • 28
kolejny death guard skonczony .. tylko jeszcze podstawka

#modelarstwo #warhammer40k #wh40k #figurki
Paneliner1 - kolejny death guard skonczony .. tylko jeszcze podstawka 





#mo...

źródło: comment_UG0SfeMRBO1aoUqJUn2OWAGa7ydZh94g.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1
Autor
10.01.2020, 15:51:56
  • 2
@Paneliner1:
Paneliner1 - @Paneliner1:

źródło: comment_bvmcsPLuRuaMmroGEtmdK23FpY098aSy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
hajnekan
hajnekan
hajnekan
02.12.2019, 21:02:21
  • 260
xDDD
#wtf #heheszki #dindunuffin
hajnekan - xDDD
#wtf #heheszki #dindunuffin

źródło: comment_JUBQpq4zfn0cSzZGUwujuRZKzBQTj9cC.gif

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paneliner1
Paneliner1
Paneliner1 03.12.2019, 08:32:24
  • 7
@Szarozielony: dzieja sie rzeczy niestworzone
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 3 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia