Pan Kotek był chory i leżał w łóżeczku I przyszedł Pan doktor I dał kroplówkę i zastrzyki (・へ・) Życzcie dużo zdrówka dla Yerby bo chorutki mocno乁(♥ʖ̯♥)ㄏ #kitku #koty #pokazkota #zwierzaczki
@Mala_kicia: Czeka az skoncze kąpać dziecko, bo mysli ze dostanie wode po kąpieli do pićka¯\_(ツ)_/¯ @K-S-: Powinien być na diecie .. Wet mowila by chować mu jedzonko w pojemnikach na jajka pokitranych po domu, by mial w roznych miejscach i musial sie postarać , ale ten model jest zdecydownie za głupi by temu sprostać( ͡°ʖ̯͡°) @RozowaZielonka: Chciałbym powiedzieć że dziesieć
zastanawialem sie jaki areograf kupic bo moj podstawowy chinczyk wyzional ducha. No i pod uwage bralem H&S Ultra albo Badgera 105 patriota czyli cos okej ale nie za drogiego. Po 3 dniach czytania recenzji w koncu serduszko wzielo gore nad rozsadkiem i wlasnie siedze, patrze na to drogie,piekne cholerstwo i sobie mysle ze po raz kolejny zawiodlem sie na sobie :D #modelarstwo #figurki
@rebe_jojo: jezeli chodzi o dodatkowa iglice i dysze to czekam miesiac az w tym sie wprawie :D Na starym chinczyku nauczylem sie przesadnie dbac o igle i o to by bylo wszystko mega czyste bo inaczej dziad nie wspolpracowal wiec powinno byc okej :P wzialem sobie Infinity CRplus 0.4
@rebe_jojo: poki co to 1/35 czolgi robie, ale w sumie wiekszosc efektow wole robic pedzlem , areografem glownie podklad, camo, jakies tam wieksze szczegoly i cienie :P Ogolnie z przyzwyczajenia to rozrabiam farby thinnerem plus flow improver nawet jak pedzlem maluje to jakos to zazwyczaj idze bez zapychania;D Najgorsze ze drugie dziecko mi sie urodzilo i nie mam czasu dobrze sie pobawic nowa zabawka :D
@knoor: musze wkoncu skleic cos co nie jest niemieckie bo jeszcze jeden niemiec i znajomi beda mysleli ze jestem kryptonazista ... Mysle ze albo Academy 1:35 T-34/85 z ekranami bocznymi z ram lozek albo moze churichillka jakiegos fajnego , tylko jeszcze nie mam pomyslu jaki dokladnie model , ale chcialbym sie pobawic w zrobienie camo neta na churchillu:P .
@WLs40_462-62: wogole obejrzalbym z checia jakis porzadny poradnik jak robic dobre zdjecia figurkom czy modelom. W sumie zrobienie dobrego zdjecia modelowi to ciezka sprawa
@restecp: pytalem sie zony i tez jej sie glownie byly sni , a i ja i ona rzadko kiedy snimy o sobie na wzajem :D moze to jakas zaleznosc , cholera wie :P na pewno to nie jakas tesknota czy cos bo oboje dosyc zajebiscie niskie mniemanie mamy o tych bylych:D
Po wymianie kabla zasilającego w szybkowarze, flaczki zyskały na teksturze. Mają też zdecydowanie bogatszą paletę smakową i więcej nut zapachowych. Nawet moja konkubina poczuła różnicę.
@Perthro: no ja tez mieszkam w anglii i tez bym sie zastanawial co zrobic. Mam dobry angielski ale jak wyobrazam sobie ze dzwonie na policje by sie spytac co z tym zrobic i zaczynasz tlumaczyc z lekkim polskim akcentem co sie stalo to odrazu mi sie wyobraza ze koles co odbiera mysli ze albo debil albo nie umie po angielsku gadac i cos mu sie pomylilo:D
@Perthro: mnie najbardziej rozwalilo jak po przylaczeniu sie rumunii do unii europejskiej poszedlem na miasto a tam rumun z akordeonem gral "kto handluje ten zyje" :D poczulem sie jak w polsce przez moment
- wal znowu z pytaniem za tydzien:D