@qebeq: łyżeczki cukru do herbaty nie wrzucaj, ale "naturalne soki", w których będzie tyle samo cukru, co w tej coli, już są okej ( ͡°͜ʖ͡°). I koniecznie zbiorkom w upały. Wczoraj wsiadłem do zbiorkomu i aż mózg mi przez nos przewierciło zapachem, który opisałbym jako "kwas kiszonego potu pomieszany ze stęchlizną". Pyszotka. ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜
@RudyZibi: kształt tyłu głowy taki mocno typu "synku nie chciało mi się ciebie nigdy na rękach nosić, więc leżałeś, dopóki sam się nie nauczyłeś podnosić" ( ͡°͜ʖ͡°)
Mnie to zastanawia jedno, jak łby typów wybuchły jak dojrzałe arbuzy, to lekarz stwierdza zgon od razu czy przystępują jednak do jakichś czynności reanimacyjnych? niby jednego reanimowali,może wnętrze czaszki było względnie na miejscu? Okazywane są zwłoki do identyfikacji przez rodzinę? słaby obraz jak galareta wyłazi oczami...
@DerMitteleuropaer: aww śliczne meble, każdy jeden z kategorii "można zobaczyć wystawione za śmietnikiem", no ale za co bidulki miałyby te meble wymienić, no za co ja się pytam, skoro tak po kosztach wynajmują ;3
Dlaczego w $@%#^$%#@ #biedronka wszystko, co związane z kasami samoobsługowymi, musi być NAJGORSZE spośród wszelakich istniejących systemów kas samoobsługowych? Rozumiem jeszcze, że dziadowski sprzęt czy też brak osoby oddelegowanej na stałe do pomocy przy nich jest winą najgorszego januszowania na kosztach, ale żeby nawet nie dało się samemu skasować wielu produktów na raz?! Wszędzie się da, tylko nie w zakichanej biedrze! Chcesz skasować zgrzewkę standardowego biedronkowego soku bez rozrywania? "pRZeCiEż jEsT
@PanManieglev: Była taka funkcja niedawno przez chwilę ale usunęli. No racja, organizacja w stonce i w ogóle to co tam dyrektorzy zarządzają jest na miano chlewionki.
@ChickenDriver: tak trochę TY mi tutaj jak kukoldzik-białorycerzyk brzmisz jednak.