Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW

OptimusPrimeBW

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 227
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 227
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
Anck-Su-Namun
Anck-Su-Namun
17.02.2026, 21:18:39
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 17.02.2026, 21:31:07 via Wykop
  • 0
@misiekmr: wiadomo, na pewno pogratulowal ladnej bramki
  • Odpowiedz
Clermont
Clermont
17.02.2026, 20:01:26
  • 6
Kosmiczny poziom Big Aira. Polecam sobie z odtworzenia puścić, jeśli ktoś wybrał łyżwiarstwo (ⴲ﹏ⴲ)/
#mediolan2026
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 17.02.2026, 20:02:36 via Wykop
  • 0
@Clermont: ja wlasnie przelaczam miedzy big air a lyzwiarstwem, plus liga mistrzow, pracowity wieczor( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
15.02.2026, 17:05:00
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 15.02.2026, 17:06:35 via Wykop
  • 1
@Hadolf_Itler: niby dobra, nieby spoko, ale na kazdym kroku wychdzi z nej karyna, wiec po co taka wspierac? jest maksymalnie antypatyczna
  • Odpowiedz
Asddes
Asddes
Asddes
15.02.2026, 16:56:53
  • 6
#mediolan2026 Jutta więcej botoksu morda wytrzyma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 15.02.2026, 17:02:39 via Wykop
  • 0
@Asddes: wlasnie ledwo, tak wytrzymuje jak jake paul kolejne razy na ringu, oboje siebie warci(✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
waro
waro
15.02.2026, 16:57:25
  • 27
Możecie sobie uważać, że są ładniejsze od niej, ale jednemu nie możecie zaprzeczyć:

to właśnie od Leerdam bije ta królewska aura, to ona emanuje męskim pożądaniem i przyciąga wzrok zazdrosnych kobiet. Jak na taflę wchodzi Leerdam, to każda inna przestaje się liczyć.

#mediolan2026
waro - Możecie sobie uważać, że są ładniejsze od niej, ale jednemu nie możecie zaprze...

źródło: il20260209_956613633,size,640x427,crop,0.0000x85.0000x1350.0000x707.0000,h,44087a

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 15.02.2026, 17:00:39 via Wykop
  • 94
@waro: jedyne co od niej bije to odpychajaca aura karyny z wioskowych dyskotek, ale jesli tobie taka partia odpowiada to ok, to ok, dobrze ze dzis nie wygrala(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
ruskizydek
ruskizydek
15.02.2026, 16:45:13
  • 3
Ta Kok to dopiero wygląda jak karyńsko
#mediolan2026
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 15.02.2026, 16:47:51 via Wykop
  • 2
@ruskizydek: cooo? jutta to jest 100% karynska, i z wygladu i ze swojego partnera
  • Odpowiedz
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 15.02.2026, 16:58:25 via Wykop
  • 0
@ruskizydek: jutta jest tak sztuczna, tak napompowana, tak odpychajaca, advert break - jej partnerem jest jake paul - ze powinna odejsc w niepamiec
  • Odpowiedz
grzegor9
grzegor9
grzegor9
15.02.2026, 16:47:05
  • 4
Czego wy od niej chcecie? Dobra jest ta blondyna. Brał bym jej majty po całym dniu na tym lodowisku.
#mediolan2026
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 15.02.2026, 16:52:49 via Wykop
  • 0
@grzegor9: jest absolutnie odpychajaca
  • Odpowiedz
future_taylor
future_taylor
future_taylor
15.02.2026, 16:47:21
  • 62
dla mnie femke kok jest dużo ładniejsza od leerdam #mediolan2026
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 15.02.2026, 16:52:15 via Wykop
  • 10
@future_taylor: powiem tak, malo jest bardziej odpychajacych karyn niz leerdam. Femke przy niej to jest bogini, w sumie zasluzenie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SanczoPansaFromVillage
SanczoPansaFromVillage
15.02.2026, 16:48:30
  • 5
#mediolan2026
Zwaliłem konia na widok pani holenderki
SanczoPansaFromVillage - #mediolan2026 
Zwaliłem konia na widok pani holenderki

źródło: 1000016324

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 15.02.2026, 16:50:40 via Wykop
  • 0
@SanczoPansaFromVillage: w sumie spoko, jesli tak niskie standardy sa cie w stanie zaspokoic, to pozazdroscic
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
15.02.2026, 16:44:42
  • 26
feme kok ladniejsza od tej blondyny karyny i nawet nie handlujcie z tym
#mediolan2026
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 15.02.2026, 16:49:12 via Wykop
  • 1
@razdwatrzy55: ciezko byc bardziej paskudym niz jutta, ale Femke Kok jest fajna( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
15.02.2026, 16:43:19
  • 3
jak dla mnie to aniołek

#mediolan2026
okoboji - jak dla mnie to aniołek

#mediolan2026

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-15 o 17.42.58

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 15.02.2026, 16:45:04 via Wykop
  • 2
@okoboji: najgorsza karyna w stawce, absolutely disgusting:(
  • Odpowiedz
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 15.02.2026, 16:46:32 via Wykop
  • 1
@okoboji: buahaha, karyna przegrala zloto, bardzo dobrze
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky
13.02.2026, 21:16:41
  • 66
Obrzydliwy jest ten komentarz
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 13.02.2026, 21:21:00 via Wykop
  • 5
@Farezowsky: oni sie nawet nie kryja, zenujacy jest canal+
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
08.02.2026, 18:22:29
  • 8
sędzia ślepy? xD gdzie tu karny? #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 08.02.2026, 18:57:38 via Wykop
  • 0
@marcelus: przeciez on ma klapki na oczach, najbardziej oderwany tutaj
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
08.02.2026, 18:22:24
  • 0
#mecz karniaczek (ʘ‿ʘ)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 08.02.2026, 18:56:02 via Wykop
  • 0
@keep_it_real: XD
  • Odpowiedz
DezorientacjaKota
DezorientacjaKota
08.02.2026, 18:38:12
  • 4
Kurde, trzeba nową "11" kupić, zanim okno się zamknie. #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 08.02.2026, 18:52:29 via Wykop
  • 0
@keep_it_real: nie stac was, nie chodzi o $$, ale sportowo
  • Odpowiedz
newerty
newerty
08.02.2026, 18:35:48
  • 12
A ty po ilu wydanych milionach euro opuścisz strefę spadkową?
#mecz
newerty - A ty po ilu wydanych milionach euro opuścisz strefę spadkową? 
#mecz

źródło: widzew

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 08.02.2026, 18:37:23 via Wykop
  • 1
@newerty: witam, chyba po zadnych( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
31.01.2026, 19:25:35
  • 3
#mecz to ten POTĘŻNY lech już wyszedł na murawę czy to przedskoczkowie? :D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 31.01.2026, 19:45:18 via Wykop
  • 1
@keep_it_real: a Twoj potezny widzew juz wyszedl, czy wlasnie dostal wpierdo i zjadzd do bazyt?:D
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
31.01.2026, 13:14:23
  • 20
Słucham wywiadu z Dobrzyckim u Ćwiąkały no i facet z jednej strony konkretny, na pewno na 100% wkręcony w Widzew i nie będący tu na chwilę, ale z drugiej wysyła sporo czerwonych flag, jako człowiek i jako właściciel. Na przykład:

* stawiający sobie za wzór "proaktywną" Ameryką, przeciwstawiający ją "socjalistycznej" Europie (trochę kurde lol)
* wymaganie od pracowników pełnego poświęcenia dla klubu, "skoro ja mogę poświęcić sobotę, to oni też mogą", trochę toksyczne
* "w
marcelus - Słucham wywiadu z Dobrzyckim u Ćwiąkały no i facet z jednej strony konkret...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 31.01.2026, 15:38:09 via Wykop
  • 0
@keep_it_real: niesamowity fanatyzm, nie wiem jak jestes w stanie usprawiedliwiac kazde, nawej najglupsze, zachowanie Widzewa i Dobrzyckiego...
  • Odpowiedz
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 31.01.2026, 16:24:41 via Wykop
  • 0
@keep_it_real: nie wiem czym sie zajmujesz, ale pewnie Dobrzycki by Cie wywalil zanim Czubak bylby zwolniony, bo zbyt dlugo przesiadujesz na wykopie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 31.01.2026, 18:49:13 via Wykop
  • 0
@keep_it_real: po takim poczatku rundy masz na to szanse ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Matpiotr
Matpiotr
20.01.2026, 21:54:02
  • 0
#mecz hehe, ciekawe co na to Ćwiąkała. Najpierw trzepał beniza jaki to Real mega za Szabiego, później odwracał kota ogonem że tępi piłkarze nie rozumieją taktyki geniusza i nadtrenera, a teraz po takim meczu, ciekawe co wymyśli.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW 20.01.2026, 22:12:05 via Wykop
  • 1
@Matpiotr: to jeden mecz z Monaco...poza tym jesli grali przeciw niemu to takie mecze im wyjda, zobaczymy co dalej.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking