Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
OneEyedOldMan

OneEyedOldMan

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18020
  • Znaleziska 2820
  • Mikroblog 15200
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 28
OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 20.02.2025, 19:01:49
  • 3
To niezly assemble shop WG ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wot
OneEyedOldMan - To niezly assemble shop WG ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wot

źródło: wgKurwoJebana

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamil-viper
kamil-viper
kamil-viper
20.02.2025, 19:05:05 via Android
  • 0
@OneEyedOldMan Od 5minut tak mam, coś czuję, że za jakiś czas wyłączą serwery do naprawy i wyjdzie, że zagrałem sobie dzisiaj 1 bitwę >_>
  • Odpowiedz
Ten_od_Hanki
Ten_od_Hanki
20.02.2025, 19:43:46 via Wykop
  • 2
Wszyscy mają to samo - ci co zagrali to wiedzą, że nie da się naprawić czołgów. Ciekawe czy przeproszą ;)
  • Odpowiedz
OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 06.02.2025, 16:01:13
  • 2
Powiedzialem sobie ze im nie dam pieniedzy za te nowy lootboxy. Ale 1 jest za free. Co sie wylosował XDDDD
#wot
OneEyedOldMan - Powiedzialem sobie ze im nie dam pieniedzy za te nowy lootboxy. Ale 1...

źródło: shot_2404

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OneEyedOldMan
OneEyedOldMan
Autor
06.02.2025, 16:55:07 via Wykop
  • 1
@RandyBobandy: chyba od tego kotka ew za poziom tego "smoka". tbh nie wiem zauwazylem jak juz wyklikalem wszystko i mialem zamykac wota
  • Odpowiedz
OneEyedOldMan
OneEyedOldMan
Autor
06.02.2025, 17:04:55 via Wykop
  • 1
@RandyBobandy: Nope. Znalazłem: trzeba wygrindowac eventowego passa na lvl 10 z 14
  • Odpowiedz
OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 06.02.2025, 11:46:43
  • 522
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek_osobisty
marek_osobisty
06.02.2025, 11:54:04 via iOS
  • 821
@OneEyedOldMan jestem w stanie uwierzyć w to bez najmniejszego problem
  • Odpowiedz
Slavcel
Slavcel
06.02.2025, 12:21:16 via Android
  • 458
@OneEyedOldMan

To samo można było zaobserwować już w czasach szkolnych - jak przystojniak coś o-----ł, bądź też po prostu walczył o lepszą ocenę to zaraz zbierało się multum dziewczyn z klasy błagających nauczyciela, żeby poszedł mu na rękę. Zmienia się środowisko, zmienia się wiek, ale nie zmienia się natura.
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
28.12.2024, 13:55:28
  • 70
Ale skarby u rodziców
PodniebnyMurzyn - Ale skarby u rodziców

źródło: 1416dc3d433a4f5ca6d3b2bf7aeda485

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 28.12.2024, 18:57:02 via Wykop
  • 0
@Goronco: Alice Madness Returns*
  • Odpowiedz
OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 03.12.2024, 00:36:57
  • 4
Koty liżą masło
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mniejmniejest
mniejmniejest
03.12.2024, 00:38:37 via Wykop
  • 3
@OneEyedOldMan: zjesz je potem i kheeeeee!!(X‸X)
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
20.11.2024, 06:28:02
  • 4
Poratuje ktos jakims dobrym kanałem o grach? Może być anglojęzyczny.

#tvgry podziękowałem. Spadek poziomu na przestrzeni ostatniego roku i fikołki prezesa mnie zniechęciły
#quaz no nie przepadam za słuchaniem go. Mam ciarki jak słyszę samo „gejm on”
#arhneu jest ok ale nie mają za dużo publikacji
#drwalrebajlo czasem ma słuszność i dobrze się go słucha ale coraz bardziej zajeżdża mi politykowaniem i wchodzeniem w drugą skrajność.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 20.11.2024, 14:15:32 via Wykop
  • 0
@Grzesiok: jako ze temat "kanał o grach" jest dosc szeroki to rzucam co mam:

https://www.youtube.com/@gameranxTV/featured
Ten jest chyba najblizszy tvgry, o wszystkim i o
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
20.10.2024, 06:39:47
  • 1921
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 199
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 20.10.2024, 09:01:27 via Wykop
  • 2
@niegwynebleid: podstawowy pojazd w 7 days to die xD
OneEyedOldMan - @niegwynebleid: podstawowy pojazd w 7 days to die xD

źródło: qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

Pobierz
  • Odpowiedz

961

Nowy VW PASSAT za 88 tys zł! Najtańszy VW od 44 tys zł!!! #chiny #volkswagen #to

Nowy VW PASSAT za 88 tys zł! Najtańszy VW od 44 tys zł!!! #chiny #volkswagen #to

Cena nowego Volkswagena Pasata w Chinach !!

Piter_
z
youtube.com
dodany: 04.10.2024, 09:29:24
  • 232
  • #
    chiny
  • #
    passat
OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 05.10.2024, 09:35:01 via Wykop
  • 1
@sncf: to musi być wspaniałe uczucie tyle się naklikac a efektów 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Atreyu
Atreyu
21.08.2024, 02:40:58
  • 487
Ja lubię frytki.

#jedzenie #glupiewykopowezabawy #czarnyhumor #humorobrazkowy #heheszki
Atreyu - Ja lubię frytki.

#jedzenie #glupiewykopowezabawy #czarnyhumor #humorobrazko...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-21 043755

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 21.08.2024, 04:34:46 via Wykop
  • 1
@Atreyu: nie lubię frytek ale dałem + ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GrimesZbrodniarz
GrimesZbrodniarz
06.08.2024, 04:52:06
  • 497
#heheszki #humorobrazkowy
GrimesZbrodniarz - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 7096a8e358c1b2d27e03c7e103a25cd0

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 06.08.2024, 06:33:53 via Wykop
  • 15
@GrimesZbrodniarz: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
OneEyedOldMan - @GrimesZbrodniarz: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
WielkiPowrut88
WielkiPowrut88
31.07.2024, 08:25:30
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 31.07.2024, 12:26:21 via Wykop
  • 5
@Zgrywajac_twardziela: bo wyłączył social media i włączył myślenie

  • Odpowiedz

358

Kochacie AI? To dobrze, bo nawet na W10 będziecie je trenować.

Kochacie AI? To dobrze, bo nawet na W10 będziecie je trenować.

Jak nie kochacie AI to też będziecie je trenować, bo tej łatki nie ominiecie.

genesis2303
z
tomshardware.com
dodany: 14.07.2024, 09:53:26
  • 249
  • #
    microsoft
  • #
    ai
  • #
    openai
  • #
    linux
  • #
    technologia
  • #
    bezpieczenstwo
OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 14.07.2024, 19:59:02 via Wykop
  • 1
Niby zainstalowana a zadnego copilota nie widze w starcie. Macie to samo?
OneEyedOldMan - Niby zainstalowana a zadnego copilota nie widze w starcie. Macie to s...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

panKrzysztofKrawczyk
panKrzysztofKrawczyk
14.07.2024, 14:26:27
  • 0
Ma ktoś z was Kantynę z #lego? Jak ją przechowujecie? Regały, które przeglądam są na papierze zbyt płytkie, by ją pomieścić. Kiedyś ktoś z was pisał, że ma gablotę, ale od znajomego szklarza... Co moglibyście polecić, żeby pomieściło kantynę i ewentualnie inne zestawy LEGO?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 14.07.2024, 17:06:50 via Wykop
  • 1
@panKrzysztofKrawczyk: ja swoją trzymam w tym https://www.ikea.com/pl/pl/p/milsbo-witryna-antracyt-30396448/

Jest tam trochę ciasno, niektóre moduły musiałem odczepić i postawić luzem a v-35 musi stać na innej półce. Mogę podesłać zdjęcie jakbyś chciał
  • Odpowiedz
OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 14.07.2024, 18:34:17 via Wykop
  • 1
@panKrzysztofKrawczyk: prosze, jak mowilem jest troche ciasno i przod wisi pare mm ale drzwi zamykaja sie bez problemu.
OneEyedOldMan - @panKrzysztofKrawczyk: prosze, jak mowilem jest troche ciasno i przod...

źródło: cantina

Pobierz
  • Odpowiedz
OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 14.07.2024, 18:39:10 via Wykop
  • 1
+ zaznaczaona cześć musialem odczepic i dac obok (widac ja na zdjeciu za sklepem z Jawa) bo inaczej nie wjedzie
OneEyedOldMan - + zaznaczaona cześć musialem odczepic i dac obok (widac ja na zdjeciu...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 14.07.2024, 18:59:04 via Wykop
  • 2
@panKrzysztofKrawczyk: jak sie uprzesz to jak widac sie da xD
OneEyedOldMan - @panKrzysztofKrawczyk: jak sie uprzesz to jak widac sie da xD

źródło: cantina2

Pobierz
  • Odpowiedz
OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 14.07.2024, 19:33:32 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
J-23cm
J-23cm
30.06.2024, 15:17:00
  • 42
#heheszki #alertrcb #burza #pogoda
J-23cm - #heheszki #alertrcb #burza #pogoda

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 30.06.2024, 17:12:41 via Wykop
  • 4
@J-23cm: ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://youtu.be/2BD-ba-aXQo?feature=shared
OneEyedOldMan - @J-23cm: ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://youtu.be/2BD-ba-aXQo?feature=shared
  • Odpowiedz
chlop_gminny
chlop_gminny
19.06.2024, 04:13:29
  • 190
chlop_gminny

źródło: temp_file3008771330178564922

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 19.06.2024, 06:08:02 via Wykop
  • 61
@chlop_gminny: Jessie we need to cock?
  • Odpowiedz
Lemmonix
Lemmonix
17.05.2024, 07:24:49
  • 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 17.05.2024, 12:39:01 via Wykop
  • 0
@Lemmonix: na 2 przeglądarkach bez rozszerzęń mam to samo po wcisnieciu odtworz. Dzieki Biauek.
Mozna jakis normalny link? xD
OneEyedOldMan - @Lemmonix: na 2 przeglądarkach bez rozszerzęń mam to samo po wcisniec...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
14.04.2024, 15:07:35
  • 5
Są tu ludzie którzy uwielbiają Fallouty od Bethesdy a nie przepadają za New Vegas? Bo ja jestem takim osobnikiem i zastanawia mnie ten kult jaki się wytworzył wokół odsłony zrobionej przez Obsidian. Dla mnie to Fallout w którym nie czuć klimatu postapokalipsy (klimat jest westernowy o czym świadczy dobrana muzyka) a mapa nie daje prawdziwej wolności w eksploracji bo jest dziwnie poblokowana. Nie ma też tak spektakularnego wprowadzenia do fabuły jakim było
Larsberg - Są tu ludzie którzy uwielbiają Fallouty od Bethesdy a nie przepadają za Ne...

źródło: fallout 3 vs fallout new vegas

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OneEyedOldMan
OneEyedOldMan 14.04.2024, 19:32:04 via Wykop
  • 12
>Dla mnie to Fallout w którym nie czuć klimatu postapokalipsy

@Larsberg: Czym sie ten brak klimatu niby objawia? Nie kazdy NPC opowiada o wojnie ktora sie wydarzyla 200 lat temu? xD
Klimat jest jak w starych falloutach - wszyscy wiedza ze byla wojna, wiedza ze wszystko zostalo zaorane, ale zyja dalej bo maja swoje codzienne problemy. Nikt sie nie modli do bomb ani nie zaklada przy nich osad XD

>(klimat jest westernowy o
OneEyedOldMan - >>Dla mnie to Fallout w którym nie czuć klimatu postapokalipsy
@Larsb...

źródło: fallout_3vsNV

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 27
  • Strona 3 z 27
  • >
  • Lubie pizze pdk
  • internet

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.12.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.10.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking