#napierala Ostatnie euronewsy sięgają poziomem pamiętnego live'a ''Na moim kanale nie będzie nigdy fas*yzmu nawet polskiego fas*yzmu'', ale w tym drugim końcówka jest bezkonkurencyjna. Ciekawi mnie czy też macie jakieś swoje topki live'owe https://streamable.com/5sgnvx
Kiedy zaczyna się sezon na łysiczki lancetowate? Ja NIE WIERZĘ, że na nie będąc naćpanym jakimiś mocnymi grzybami takie brednie wygadywać. Nie wiem jakie procesy myślowe muszą zajść w mózgu by dojść do wniosku, że bogaci ludzie popierają f-----m. Chyba te trzy neurony w jego mózgu musiały się zbuntować już całkowicie. Od algorytmów w mediach społecznościowych niedoahbiltowany przechodzi do faszyzmu. Tu już nawet psychiatra byłby bezradny. #napierala #patostreamy
Ostatnio Waliszewski pokłócił się z Łukszą, bo Krzychu śmiał śmieć skrytykować działania Trumpa w Iranie xD Waliszewskiemu to już peron całkowicie odjechał od tej walki z osią zła xD #waliszewski
#napieralahttps://www.youtube.com/shorts/iA5geZRoTyQ Łuksza coś nie wygląda dobrze. Coś jakby deprechę miał. Ciekawe czy Piotras co tak z entuzjazmem mówił jak to go uwielbia i jakie to ziomy są już pośpieszył z pytaniami o samopoczucie i z wyciągniętą pomocną dłonią. Czy też może dalej będzie mówił że on to właściwie Łukszy już nie ogląda czy coś w ten deseń. Trochę wygląda jakby nagle się postarzał. Mam nadzieję że Piotras nie wciągnał
@koraczan: Ostatnio Łuksza zaczął dystansować się od Napierały i reszty z Forum Zachód. W jednym z ostatnich filmów, omawiając materiał Marcina Roli, rzucił komentarzem: „Mógłby go Piotr Napierała zaprosić na swój kanał, obydwaj mają zbieżne punkty w ocenie wartości naszego państwa(Czytaj obydwaj są ojkofobami)”. W innym filmie Łuksza stwierdził, że Napierała wykazuje faszystowskie zachowania, ponieważ banuje mnóstwo ludzi. Dodatkowo wielokrotnie krytykował między wierszami część ekipy Forum Zachód. Łuksza mówi, że
doktor zlal temat zydowsko-iranski? strategiczne posuniecie! po co sobie nałowic nowy narybek frajerow na patronite, lepiej dac komus innemu zarobic, w koncu podczas takich wstrzasow geopolitycznych ludzie szukaja ekspertow ktorzy im wytlumacza o co chodzi, wiadomo lepiej w tym czasie wysrac kolejny filmik o fryderyku wielkim albo o san marino bez mitow
wielka muzulmanska hiszpania wysrala sie na ameryczke, trump obiecuje zemste Trump: " Zerwiemy wszelki handel z Hiszpanią. Nie chcemy mieć
@grypa-grypowska: Co do Hiszpanii i innych południowców, pamiętam jego rozmowę z Szatkowskim o gospodarkach zachodnich i był wątek Hiszpanii, Włoch itp. To on powiedział, w tej rozmowie, że w krajach południa Europy nie rozwijają się innowacje, bo jest tam uwaga: Za gorąco xDDDDDD W innej rozmowie z widzem z Luksemburga omawiał gospodarki Polski i Portugalii i zachwalał Portugalię, że oni tam stocznie mają i rybołóstwo, nie to co w Polsce
@Maroman: Polska przystąpiła do Unii Europejskiej w 2004 roku i od tego czasu była największym beneficjentem funduszy unijnych. W latach 2004–2020 otrzymaliśmy około 180–200 mld euro z funduszy strukturalnych, spójności i Wspólnej Polityki Rolnej. W tym samym czasie wpłaciliśmy do budżetu UE około 30–40 mld euro.
Bilans netto jest więc zdecydowanie dodatni – Polska zyskała na członkostwie w UE około 150–170 mld euro, a dodatkowo pieniądze te przyczyniły się do
@stan-tookie-1: Metro w wielu miastach dobrze działające, często zautomatyzowane, 3000 km szybkiej kolei, obok Hiszpanii najszybszy internet w Europie, największy eksporter prądu w Europie i jego producent. We Francji jak w wielu krajach można płacić zbliżeniowo, administracja i usługi działają online. Polska tutaj pępkiem Europy nie jest, jak wam prawakom się wydaje, pomimo dynamicznego rozwoju cały czas w pewnych dziedzinach mocno odstaje od zachodu, zwłaszcza w wyżej wspomnianych kwestiach, jak
#napierala Ten cały Szombierski z forum zachód zasmuca. Gość skończył studia filozoficzne i się nawet z tego doktoryzował. Człowiek sobie myśli że tak niepraktyczne studia finansowane z pieniędzy podatników powinny chociaż wykształcić ludzi prezentujących jakaś budzącą szacunek postawę. Mogli by inspirować innych swoim etycznym zachowaniem albo zachęcać do pogłębionej refleksji na temat rzeczywistości. Tymczasem co robi Szombierski ? Idzie na medium bydlaka żeby przez 2,5 godziny prawie nic tam nie
źródło: pw
Pobierz