Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ojer
Ojer

Ojer

Dołączył 1 rok i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1015
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 1013
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
00kkmaniekk00
00kkmaniekk00
18.06.2026, 07:51:10
  • 8
#napierala Wybierz klasę postaci
00kkmaniekk00 - #napierala Wybierz klasę postaci

źródło: pw

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 18.06.2026, 20:05:20 via Wykop
  • 2
@Rustleman: Teraz Krzychu ma kosę z Waliszeskim, bo krytykował wojnę w Iranie. Waliszeski zwyzywał Krzycha od pacyfistów xD
  • Odpowiedz
00kkmaniekk00
00kkmaniekk00
17.06.2026, 21:20:50
  • 4
#napierala Ciekawe czym pachnie ten palec
00kkmaniekk00 - #napierala Ciekawe czym pachnie ten palec

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 17.06.2026, 22:08:56 via Wykop
  • 7
@00kkmaniekk00: Coś zmarnowany doktorek dzisiaj. Podobnie było podczas dzisiejszego lajta u Piękosia podczas Forum Zapad.
  • Odpowiedz
00kkmaniekk00
00kkmaniekk00
14.06.2026, 16:31:36
  • 9
#napierala Ostatnie euronewsy sięgają poziomem pamiętnego live'a ''Na moim kanale nie będzie nigdy fas*yzmu nawet polskiego fas*yzmu'', ale w tym drugim końcówka jest bezkonkurencyjna. Ciekawi mnie czy też macie jakieś swoje topki live'owe https://streamable.com/5sgnvx
00kkmaniekk00 - #napierala Ostatnie euronewsy sięgają poziomem pamiętnego live'a ''Na...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 15.06.2026, 19:28:18 via Wykop
  • 0
@00kkmaniekk00: Oczywiście tak jak zawsze musiał się spłakać o Bawarię xD Boli doktorka bogata katolicka Bawaria hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
00kkmaniekk00
00kkmaniekk00
15.06.2026, 08:24:04
  • 26
#napierala jako coomer, odcinek 1982
00kkmaniekk00 - #napierala jako coomer, odcinek 1982

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 15.06.2026, 19:23:17 via Wykop
  • 1
@00kkmaniekk00: Nie od dziś wiadomo, że Doktorek ma słabość do kobiet, w dodatku doktorek określa się feministą XDD
  • Odpowiedz
Ojer
Ojer
Ojer 15.06.2026, 19:24:13 via Wykop
  • 0
@00kkmaniekk00: Podobnie było z Zajączkowską, doktorek również jej bronił XD
  • Odpowiedz
Luciferrrro
Luciferrrro
Luciferrrro
31.05.2026, 16:18:41
  • 1
#mecz Zieliński to już na wakacjach?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 31.05.2026, 16:21:08 via Wykop
  • 0
@Luciferrrro: Tak jak cała reszta składu.
  • Odpowiedz
tonaszepieklomezczyzn
tonaszepieklomezczyzn
tonaszepieklomezczyzn
09.05.2026, 08:59:18
  • 7
Kiedy zaczyna się sezon na łysiczki lancetowate? Ja NIE WIERZĘ, że na nie będąc naćpanym jakimiś mocnymi grzybami takie brednie wygadywać. Nie wiem jakie procesy myślowe muszą zajść w mózgu by dojść do wniosku, że bogaci ludzie popierają f-----m. Chyba te trzy neurony w jego mózgu musiały się zbuntować już całkowicie. Od algorytmów w mediach społecznościowych niedoahbiltowany przechodzi do faszyzmu. Tu już nawet psychiatra byłby bezradny. #napierala #patostreamy
tonaszepieklomezczyzn - Kiedy zaczyna się sezon na łysiczki lancetowate? Ja NIE WIERZ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 12.05.2026, 15:11:58 via Wykop
  • 0
@Kimbo_slice: Nope. W liczbach nominalnych najwięcej biednych jest wśród białych Amerykanów. Ubóstwo w USA dotyka różne grupy i rasy.
  • Odpowiedz
Ojer
Ojer
Ojer 07.04.2026, 16:30:53
  • 0
Ostatnio Waliszewski pokłócił się z Łukszą, bo Krzychu śmiał śmieć skrytykować działania Trumpa w Iranie xD Waliszewskiemu to już peron całkowicie odjechał od tej walki z osią zła xD
#waliszewski
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szansky
szansky
szansky
16.04.2026, 20:56:23 via Wykop
  • 1
@Ojer: Dziwny gosc.
  • Odpowiedz
Ojer
Ojer
Ojer 26.03.2026, 21:22:42
  • 1
Zielu TOP
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koraczan
koraczan
koraczan
03.03.2026, 19:02:07
  • 3
#napierala https://www.youtube.com/shorts/iA5geZRoTyQ Łuksza coś nie wygląda dobrze. Coś jakby deprechę miał. Ciekawe czy Piotras co tak z entuzjazmem mówił jak to go uwielbia i jakie to ziomy są już pośpieszył z pytaniami o samopoczucie i z wyciągniętą pomocną dłonią. Czy też może dalej będzie mówił że on to właściwie Łukszy już nie ogląda czy coś w ten deseń. Trochę wygląda jakby nagle się postarzał. Mam nadzieję że Piotras nie wciągnał
koraczan - #napierala https://www.youtube.com/shorts/iA5geZRoTyQ Łuksza coś nie wyglą...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 04.03.2026, 15:25:28 via Wykop
  • 2
@koraczan: Ostatnio Łuksza zaczął dystansować się od Napierały i reszty z Forum Zachód. W jednym z ostatnich filmów, omawiając materiał Marcina Roli, rzucił komentarzem: „Mógłby go Piotr Napierała zaprosić na swój kanał, obydwaj mają zbieżne punkty w ocenie wartości naszego państwa(Czytaj obydwaj są ojkofobami)”. W innym filmie Łuksza stwierdził, że Napierała wykazuje faszystowskie zachowania, ponieważ banuje mnóstwo ludzi. Dodatkowo wielokrotnie krytykował między wierszami część ekipy Forum Zachód. Łuksza mówi, że
  • Odpowiedz
Ojer
Ojer
Ojer 04.03.2026, 21:46:15 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
grypa-grypowska
grypa-grypowska
03.03.2026, 18:44:14
  • 9
doktor zlal temat zydowsko-iranski? strategiczne posuniecie! po co sobie nałowic nowy narybek frajerow na patronite, lepiej dac komus innemu zarobic, w koncu podczas takich wstrzasow geopolitycznych ludzie szukaja ekspertow ktorzy im wytlumacza o co chodzi, wiadomo lepiej w tym czasie wysrac kolejny filmik o fryderyku wielkim albo o san marino bez mitow

wielka muzulmanska hiszpania wysrala sie na ameryczke, trump obiecuje zemste
Trump: " Zerwiemy wszelki handel z Hiszpanią. Nie chcemy mieć
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 04.03.2026, 15:29:26 via Wykop
  • 3
@grypa-grypowska: Co do Hiszpanii i innych południowców, pamiętam jego rozmowę z Szatkowskim o gospodarkach zachodnich i był wątek Hiszpanii, Włoch itp. To on powiedział, w tej rozmowie, że w krajach południa Europy nie rozwijają się innowacje, bo jest tam uwaga: Za gorąco xDDDDDD W innej rozmowie z widzem z Luksemburga omawiał gospodarki Polski i Portugalii i zachwalał Portugalię, że oni tam stocznie mają i rybołóstwo, nie to co w Polsce
  • Odpowiedz
MarianoaItaliano
MarianoaItaliano
07.12.2025, 15:01:32
  • 320
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 08.12.2025, 21:29:48 via Wykop
  • 0
@nirvikalpasamadhi: https://klubjagiellonski.pl/2023/01/12/polskie-pkb-bez-ue-nizsze-o-31-co-zyskujemy-dzieki-unijnemu-wspolnemu-rynkowi/
  • Odpowiedz
Ojer
Ojer
Ojer 08.12.2025, 21:34:16 via Wykop
  • 0
@Maroman: Polska przystąpiła do Unii Europejskiej w 2004 roku i od tego czasu była największym beneficjentem funduszy unijnych. W latach 2004–2020 otrzymaliśmy około 180–200 mld euro z funduszy strukturalnych, spójności i Wspólnej Polityki Rolnej. W tym samym czasie wpłaciliśmy do budżetu UE około 30–40 mld euro.

Bilans netto jest więc zdecydowanie dodatni – Polska zyskała na członkostwie w UE około 150–170 mld euro, a dodatkowo pieniądze te przyczyniły się do
  • Odpowiedz
silnikAtrakcyjny
silnikAtrakcyjny
08.12.2025, 13:23:57
  • 1327
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 08.12.2025, 21:25:47 via Wykop
  • 0
@stan-tookie-1: Otóż nie, bo poza zachodem nie ma dla Polski alternatywy. Nasłuchałeś się Bartosiaka i pleciesz bzdury, że można inaczej.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
06.12.2025, 22:06:33
  • 55
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 08.12.2025, 21:18:23 via Wykop
  • 0
@stan-tookie-1: To Włosi Polaków uczyli jak jeść widelcem.
  • Odpowiedz
Ojer
Ojer
Ojer 08.12.2025, 21:22:47 via Wykop
  • 0
@stan-tookie-1: Metro w wielu miastach dobrze działające, często zautomatyzowane, 3000 km szybkiej kolei, obok Hiszpanii najszybszy internet w Europie, największy eksporter prądu w Europie i jego producent. We Francji jak w wielu krajach można płacić zbliżeniowo, administracja i usługi działają online. Polska tutaj pępkiem Europy nie jest, jak wam prawakom się wydaje, pomimo dynamicznego rozwoju cały czas w pewnych dziedzinach mocno odstaje od zachodu, zwłaszcza w wyżej wspomnianych kwestiach, jak
  • Odpowiedz
koraczan
koraczan
koraczan
10.10.2025, 13:42:06
  • 6
#napierala Ten cały Szombierski z forum zachód zasmuca. Gość skończył studia filozoficzne i się nawet z tego doktoryzował. Człowiek sobie myśli że tak niepraktyczne studia finansowane z pieniędzy podatników powinny chociaż wykształcić ludzi prezentujących jakaś budzącą szacunek postawę. Mogli by inspirować innych swoim etycznym zachowaniem albo zachęcać do pogłębionej refleksji na temat rzeczywistości. Tymczasem co robi Szombierski ? Idzie na medium bydlaka żeby przez 2,5 godziny prawie nic tam nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 10.10.2025, 18:55:50 via Wykop
  • 1
@koraczan: Straszny nudziarz ten Szombierski.
  • Odpowiedz
Zaklad_niebezpieczny
Zaklad_niebezpieczny
Zaklad_niebezpieczny
08.10.2025, 17:18:33
  • 7
#napierala

Bydlak nadaje z drugim bydlakiem Maciejem Gosem.
Tytuł "Faszyzacja Polski"

No i dobra.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 08.10.2025, 18:50:53 via Wykop
  • 6
@Zaklad_niebezpieczny: Gos wyjaśnił doktorka mówiąc, że Berlin to smród i brud.
  • Odpowiedz
Ojer
Ojer
Ojer 25.09.2025, 18:26:10
  • 3
#napierala #zakola
Ojer - #napierala  #zakola

źródło: 1000043172

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SilesianPill
SilesianPill
18.09.2025, 08:51:53
  • 194
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 20.09.2025, 14:08:41 via Wykop
  • 0
@SilesianPill: Opisałeś moją miejscowość.
  • Odpowiedz
Ojer
Ojer
Ojer 12.06.2025, 23:16:05
  • 0
#luksza

Kolejne forum zapad bez Pana Krzyśka, tylko z jakimś innym okularnikiem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

H_e_j_o
H_e_j_o
23.05.2025, 09:20:03
  • 58
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 23.05.2025, 17:40:32 via Wykop
  • 1
@H_e_j_o: Nie dziwne. Takie szukają beciaka do stabilizacji i do urabiania. Nie dziwota, że nie chcą.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking