Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ojer
Ojer

Ojer

Dołączył 1 rok i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1015
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 1013
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
grypa-grypowska
grypa-grypowska
16.04.2025, 12:25:55
  • 5
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-szczury-wielkosci-kota-plaga-gryzoni-i-gory-smieci-w-brytyjs,nId,7948867
strajk smieciarek, czegos takiego jeszcze nie widzialem xD wielka brytania chyba naprawde sie stacza jak nie potrafia utrzymac pewnego poziomu uslug komunalnych, pamietam ze doktorek mial potezny bol dupska ze niby polska moze przescignac gospodarczo UK za kilka lat
#napierala
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 16.04.2025, 20:18:10 via Wykop
  • 0
@grypa-grypowska: Ale jak? Ostatnio naddoktor mówił, że UK jest cywilizowana w porównaniu do Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie może być!

Tak na poważnie zero zdziwienia. Pleśń w domach, kiczowate budownictwo, od lat nie potrafią wybudować połączenia szybkiej kolei, dziurawe drogi i autostrady, sypiacy się NHS, brudne miasta z kiepskim transportem miejskim w wielu miejscach. Nie to co w Polsce sarmackiej.

Oczywiście, ostatnio jak to on
  • Odpowiedz
nornik12
nornik12
nornik12
01.03.2025, 12:51:18
  • 13
wczoraj małe dzieci oglądały sprzeczkę dzieci w piaskownicy w Gabinecie Owalnym, a prawdziwi mężczyźni mieli wzrok wpatrzony w samców liberalizmu na Forum Zachód. Łuksza, musisz mieć więcej szacunku do Waliszewskiego, nie masz żadnych kart w ręku! xD

#napierala #luksza #waliszewski
nornik12 - wczoraj małe dzieci oglądały sprzeczkę dzieci w piaskownicy w Gabinecie Ow...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 01.03.2025, 15:41:08 via Wykop
  • 0
@nornik12: Czekamy na kolejne Forum Zapad i polemykę Lecha Ukszy z Vikingiem Waliszeskim.
  • Odpowiedz

693

Wstyd mu, że jest Polakiem, a nie wstyd mu brać 8 tysięcy od Polaków

Pokaż treści 18+

Wstyd mu, że jest Polakiem, a nie wstyd mu brać 8 tysięcy od Polaków

Dzisiaj nieco odchodzę od tematów redpilla i zadaję kłam temu, że Piekło Mężczyzn tylko atakuje kobiety. Dzisiaj atakuję ,,mężczyznę", chociaż mężczyznę weźmy w wielki cudzysłów. Panu Napierale jest wstyd, że jest Polakiem, ale nie wstyd mu brać około 8 tysięcy złotych od Polaków na Patronite.

tonaszepieklomezczyzn
z
pieklomezczyzn.wordpress.com
dodany: 19.02.2025, 18:26:35
  • 73
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    napierala
  • #
    redpill
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
Ojer
Ojer
Ojer 20.02.2025, 15:54:02 via Wykop
  • 0
@tonaszepieklomezczyzn: Ok Incel.
G.....r
konto usunięte 28.01.2025, 15:34:30
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojer
Ojer
Ojer 01.02.2025, 23:51:47 via Wykop
  • 0
@THOgrim: Ta, ruskie to by całą Europę zdobyli, tak jak Ukrainę. Francja to drugi eksporter broni na świecie, z własnym przemysłem kosmicznym i technologicznym, a także bronią jądrową. Fucktycznie, tylko kolonializm. Przypomnę tylko, że Europa ma ponad 150 mld dolarów nadwyżki budżetowej w handlu z USA. Taki to skansen.
  • Odpowiedz
Ojer
Ojer
Ojer 01.02.2025, 23:53:22 via Wykop
  • 0
@THOgrim: Danię cała Europa popiera.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking