#totalwar Czy jakiś miras podpowie jak sensownie kupić total war zeby otrzymać największy value za najmniejsze pieniądze? Nie ma niestety żadnych all-in bundli, na edycję ultimate ze wszystkich czesci też zapewne sporo poczekamy. Czy opłaca się kupić pakiet TRYLOGY + potem każde dlc osobno czy moze są jakieś paczki DLC które wychodza korzystniej?
@thority: nie no Eneba to znam, totalnie legit, nigdy nie ma problemów. Jakby wiem że moge te dlc pojedynczo kupować ale z doświadczenia wiem że zazwyczaj w bundlach to wychodzi taniej i korzystniej
@Netrunner_: bundle są na Steamie jeśli idzie o DLC. Choćby te z Gorbadem, Golgfagiem i Skulltakerem ostatnie (zgodnie z nowym modelem od CA, że możesz kupić tylko jednego z 3 Lordów), zawsze warto jednak sprawdzić, czy faktycznie taniej wyjdzie ( ͡°͜ʖ͡°)
potrzebuję ustawić arkusz tak, aby każdy kolejny nowy wiersz ( wpis w kolumnie A) zwracał obok w kolumnie B datę kiedy wpis został dodany. Jaka formuła wariaty?
@Polinik: powiem ci że nawet się udało bez VBA, tutaj koleś ładnie wytłumaczył. https://www.youtube.com/watch?v=23-RoK1p7tg vba dopiero jakbym chciał zrobić kolumnę która zwraca datę ostatniej aktualizacji ale ja tego nie potrzebuje akurat
#gielda dzień dobry, dołączyłem do tego świętego tagu, na razie bawie sie na demo w XTB, póki co idzie dobrze i dosyć banalnie - kupuje różne zlecenia i obserwuje jak na wszystkim tracę (ʘ‿ʘ) odezwe się jak zarobie pierwsze prawdziwe pieniomżki xD
@Netrunner_: prokuratorem gealnym powinna być przynajmniej teoretycznie niezależna osoba, która nie piastuje innego stanowiska jak obecnie minister zero
chciałbym zwiększyć swój pasek zakładek w mozilla firefox, ten jeden domyślny wiersz nie starcza a korzystanie z folderu zakladek też jest upierdliwe. Zakładam że pewnie potrzebne jakieś rozszerzenie, jakiś bookmarks toolbar tylko który? #kiciochpyta #it #windows #komputery
Czy gry z serii Toral War: Warhammer da sie kupować w jakiś sensownych bundlach? Czy jezeli zapowiedziano nowego total wara w egipcie to mozna załozyć ze rozwój serii WH jest juz zakończony a tym samym czy jest sens czekać na jakieś wydanie zbiorcze all-in z trzech częsci?
@Netrunner_: Nie ma bundli, ( nie licząc wersji na stronach z kluczami Podstawka+2 DLC ale chyba tylko do pierwszego Warhhammera). Ale często są promki (ostatnia była niedawno, następna pewnie będzie na kolejną wyprzedaż steam) i wtedy opłaca się kupować. Jeśli chodzi o rozwój to niedawno CA ogłosiło plany na najbliższy rok:
pobożne życzenia ale śmieszne by było jakby na defiladzie 9.05 z syren się rozległo wnimanie wnimanie