Rant na biedre. Dlaczego ta największa sieć handlowa w Polsce ma wiecznie taki syf na sklepie? Dziś stoję i patrzę że wszystkie alejki są praktycznie zawalone luźno stojącymi paletami z towarem - i to nie koniecznie z takim który jest akurat w tej alejce. Na mąkach i makaronach palety z piwem i pampersami, na chipsach i napojach palety z z mlekiem itp. Wiecznie syf. Palety na środku postawione a półki puste. O
@Netrunner_: oszczędności na personelu, a wszyscy cisną do biedry, jakby nie było innych sklepów. Mam obok siebie aldi, biedrę i lidla i zgadnij gdzie tłumy.
@Netrunner_: Ja chciałbym kiedyś poznać tych mistycznych ludzi, którym rozgrywka zajmuje tyle czasu co napisano na pudełku. W 90% tytułów to totalny bullshit :)
@enzojabol: to zależy od pudełka moim zdaniem, obsługi gry i wszystkich przerw, które większość z nas dolicza do czasu rozgrywki. Jak gram n-tą partię z kolei z różową to schodzimy poniżej czasu z pudełka. Jak przychodzą goście na planszówkę to wiem, że zagramy od 18 do 23 w jedną grę, pośmiejemy się, piwko wypijemy, pogadamy jak minął tydzień, a czas opisany na pudełku to jedynie mała pomoc, że ta gra
Cześć, od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem streamowania jak maluję figurki, poźniej ten pomysł ewoluował w nagrywanie filmików, obróbke i wrzucanie na YT; potem znowu przemyślałem temat i chyba jednak wolałbym streamować, jednak jestem w tych sprawach całkiem zielony. Liczę że na tym tagu ktoś mi pomoże - od czego zacząć? Jaki sprzęt? Czy stream na twitch, na facebook czy na YT? Czy starać się streamować po angielsku czy lepiej po
Dlaczego ta największa sieć handlowa w Polsce ma wiecznie taki syf na sklepie? Dziś stoję i patrzę że wszystkie alejki są praktycznie zawalone luźno stojącymi paletami z towarem - i to nie koniecznie z takim który jest akurat w tej alejce. Na mąkach i makaronach palety z piwem i pampersami, na chipsach i napojach palety z z mlekiem itp. Wiecznie syf. Palety na środku postawione a półki puste. O