Wpis z mikrobloga

dzięki #viaplay zrozumiałem, jak beznadziejna jest polska telewizja w #motorsport i nawet, jak #f1 wróci do Eleven, czy innego łatwo dostępnego kanału, to zostanę w F1TV na stałe. Ilość dostępnych danych, programy, felietony, statystyki... Nieporównywalna jakość.
A wyścigi to już zupełnie inna para kaloszy. Live timing, radio, TechTalk, wszystko w czasie rzeczywistym.

Coulthard i Palmer tłumaczący każdy zakręt na torze, wszystkie niuanse związane z jazdą w konkretnym miejscu i momencie. Alex Jacques zamiast Brokuła. Na dodatek... co tam brzęczysz, pakiecie Vectry? Max 2 urządzenia na raz?

Tymczasem F1TV: MORDO, DAWAJ 6 URZĄDZEŃ NA RAZ, WTEDY JEST THE BEST EXPERIENCE.
Odpalaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze jak Sokół regularnie wrzuca materiały na YT, to już kompletnie nie ma za czym tęsknić.
red7000 - dzięki #viaplay zrozumiałem, jak beznadziejna jest polska telewizja w #moto...

źródło: image

Pobierz

Jak oglądasz F1?

  • F1TV 40.5% (81)
  • Viaplay 27.5% (55)
  • Zagraniczny kanał (np. Sky) - legalnie 2.5% (5)
  • Nie oglądam F1 w tym sezonie 7.0% (14)
  • Kradnę - nielegalny stream 22.5% (45)

Oddanych głosów: 200

  • 16
  • Odpowiedz
@red7000: czemu uważasz że w eleven było lepiej? Ta sama, mniejsza ekipa, brak Budkowskiego i Sokolowskiego, no i reklamy. Absolutnie nie tesknie za eleven
  • Odpowiedz
@red7000 bo mieszkając w UK nie będę płacił za sky F1 £35 miesięcznie (jebne złodzieje) a F1 tv pro jest zablokowane. Dlatego jestem zmuszony oglądać gówno viaplay przez vpny, albo na strims top. Dlatego z całego serca życzę viaplay, żeby upadło i sobie ryj rozbiło, bo cena i jakość są odległe od siebie o rok świetlny.
Życzyłbym sobie powrotu F1 na sat.
  • Odpowiedz