@Reevder: Myślę, że coś więcej jednak bo zapachy są bardzo zbliżone do oryginałów. Allurka, której używa moja żona to praktycznie 1:1 jedynie mam wrażenie, że ciut więcej cytrusa w pierwszej fazie, a później już mniej wyczuwalny. Jak masz jakiś paczkomat to mogę Ci podrzucić coś na testy za friko to sprawdzisz sobie. Mam teraz La Male, Joopa i Hypnoze od Lancome i jakieś resztki Mercedesa i Fahrenheita.
@JanDzbanPL: I dobrze, ja również odpuściłem i różnicy nie odczułem. Nie rozumiem też tego gadania wyżej że to wcale nie wychodzi drogo^ może i jakoś nie wychodzi, ale jak tak sobie to podliczysz, to jednak to tak, jakbyś płacił prawie 30 zł za karnet miesięcznie więcej
@Majos: Był ktoś może na jakimś koncercie muzyki filmowej w tauron arenie (przede wszystkim chodzi mi o Hansa Zimmera) I może się wypowiedzieć na temat najdalszych miejsc i najtańszych biletów? Warto? Czy drugi raz może byście tych miejsc nie brali?
ma ktoś może listę ważnych i ciekawych odcinków #boruto? chcę teraz oglądać na bieżąco, ale nie mam zamiaru oglądać odcinków typo "Super tryb motyla chouchou" i inne fillero podobne crapy. chcę "speedrunować" boruto #naruto #anime
@smokzabojcaludzi: 1, 19-24, 39, 53-66, 141-151, 157-220. Od 157 rozkręca się wątek z głównymi antagonistami :) Oprócz tego podam takie, które są po prostu ok - 72-92 (kanony ale osobiście nawet spoko mi sie to oglądało, wątek z Onokim), 120-136 (wątek z podróżą w czasie Boruto i Sasuke) ogólnie cały ten arc z podróżą w czasie był dla mnie mocno średni, ale warto oglądnać chociażby dla starych soundtracków i postaci
w sierpniu 2020 roku zdiagnozowano u mnie cukrzyce typu 1. Od tamtej pory jestem na leczeniu penami. Generalnie cukry mam w miare w porządku, wystarczają mi niewielkie dawki insuliny (w szpitalu deklarowali np. od 8-10 dawek do obiadów, kiedy w rzeczywistości biore 4 max.). Mimo wszystko jem dosyć spore posiłki - i co ważne jem często. Zdarzają sie również przypadki gdzie cukry potrafią skakać wieczorami do 200/250 i nieraz nie chcą
#perfumy