Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Lkg95
Lkg95

Lkg95

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 995
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 993
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
trez
trez
19.06.2026, 05:16:00
  • 22
O to nasza wykopowa prawda futbolu. Wybraliśmy 11 kadry XXI wieku.( ͡º ͜ʖ͡º)
Ćwierćfinał MŚ na luzaku. Xdd

#11kadry
#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja
trez - O to nasza wykopowa prawda futbolu. Wybraliśmy 11 kadry XXI wieku.( ͡º ͜ʖ͡º)
Ć...

źródło: 1000012252

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lkg95
Lkg95
Lkg95 19.06.2026, 08:31:34 via Wykop
  • 1
@trez: Pazdan zamiast Wałdocha czy Bąka
XD Brak Fabiańskiego XD Wawrzyniak XD
  • Odpowiedz
GrzegorzFlorydaOficjalnie
GrzegorzFlorydaOficjalnie
15.06.2026, 20:29:10
  • 0
Uwaga uwaga! Ruszyła sprzedaż odzieży firmowanej marką Rafatus! Kupujcie szybko bo pewnie się rozejdą jak świeże bułeczki.
Swoją drogą, macie jakieś ciekawe pomysły na kolejne serie ubrań? Jakieś pomysłowe wzory?
#rafatus #danielmagical #patostreamy #primemma
GrzegorzFlorydaOficjalnie - Uwaga uwaga! Ruszyła sprzedaż odzieży firmowanej marką Ra...

źródło: 1000003571

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lkg95
Lkg95
Lkg95 16.06.2026, 21:27:29 via Wykop
  • 1
@GrzegorzFlorydaOficjalnie: On to moze firmować jedynie wiadro z SU
  • Odpowiedz
Lkg95
Lkg95
Lkg95 13.06.2026, 12:08:44
  • 412
Jutro bede se oglądał Kurakao a wy nie #mecz #reprezentacja #kiepscy
Lkg95 - Jutro bede se oglądał Kurakao a wy nie #mecz #reprezentacja #kiepscy

źródło: IMG_3269

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lkg95
Lkg95
Lkg95
Autor
13.06.2026, 12:21:58 via Wykop
  • 14
@wiktor-wkpl: jajco
  • Odpowiedz
red7000
red7000
13.06.2026, 01:16:26
  • 1
USA ma niezły skład. Europejski Średniak FC.

#mecz
red7000 - USA ma niezły skład. Europejski Średniak FC.

#mecz

źródło: IMG_0252

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lkg95
Lkg95
Lkg95 13.06.2026, 01:17:23 via Wykop
  • 0
@red7000: a Kurasą?
  • Odpowiedz
Lkg95
Lkg95
Lkg95 13.06.2026, 01:23:47 via Wykop
  • 0
@red7000: racja
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
12.06.2026, 21:04:47
  • 12
Teraz przerwa i potem można kibicować Paragwajowi

#mecz
pastaallacarbonara - Teraz przerwa i potem można kibicować Paragwajowi

#mecz

źródło: Nelson_Valdez

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lkg95
Lkg95
Lkg95 12.06.2026, 21:06:52 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: A Oskar Kardozo? To był taki kot że zawsze żałowałem że nie poszedł do lepszej ligi
  • Odpowiedz
Lkg95
Lkg95
Lkg95 12.06.2026, 20:59:47
  • 2
Szkoda że Polska nie weszła, obejrzałbym taki gównomecz jak nas kitajce z Japonii objeżdżają niczym Korea - Czechy :( #mecz #reprezentacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lkg95
Lkg95
Lkg95 04.06.2026, 13:39:00
  • 9
Mam teorie że to Magiera odwalał całą robote w tej kadrze, pierwsze zgrupowanie bez niego i gramy g*wno. Czy eksperci podzielają moją opinie? #reprezentacja #mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_
04.06.2026, 14:05:08 via Android
  • 1
@Lkg95: ja podzielam. Wcześniej kadra wyglądała przyzwoicie łamane przez dobrze
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
04.06.2026, 14:11:09 via Wykop
  • 3
@Lkg95: ja mam taką teorię - może i nasi kopacze są słabi ale za to polska myśl szkoleniowa jest do d--y
  • Odpowiedz
JanuszPawlacz7
JanuszPawlacz7
JanuszPawlacz7
03.06.2026, 12:04:23
  • 1
#kiepscy czy ktoś jest w stanie poratować filmikiem: Ferdek i boczek siedzą w kuchni, Ferdek je pierogi i Boczek się domaga. całość jest z lektorem po angielsku
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lkg95
Lkg95
Lkg95 04.06.2026, 04:38:49 via Wykop
  • 0
@JanuszPawlacz7: odcinek 352 „Sylwester Marzeń” ostatni przed z-------m tego serialu i powrotem idioty Waldemara
  • Odpowiedz
bestils
bestils
29.05.2026, 19:24:59
  • 50
Popełniłem mema
#zalesie #feels #heheszki #samotnosc
bestils - Popełniłem mema 
#zalesie #feels #heheszki #samotnosc

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lkg95
Lkg95
Lkg95 31.05.2026, 06:14:11 via Wykop
  • 0
@bestils: czemu w 2010 mieli fajniejsze wieżowce?
  • Odpowiedz
Lkg95
Lkg95
Lkg95 23.05.2026, 22:32:27
  • 2
Usyk nawet pierwszego biegu nie wlaczyl xd Reklamki jeszcze pare rund muszą polecieć #boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lkg95
Lkg95
Lkg95 13.05.2026, 17:55:18
  • 1
Jak myślicie czy scenarzyści mają od początku zamysł jak to się zakończy czy szyją na bieżąco? #from #stamtad
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
13.05.2026, 20:29:24 via Wykop
  • 1
@Lkg95: mysle ze byl zamysl na pierwsze 3 sezony, ale pierwszy wyszedl tak dobrze ze dopisali kilka watkow bez sensu
  • Odpowiedz
blablalbla
blablalbla
blablalbla
14.05.2026, 12:18:12 via Wykop
  • 1
@Lkg95: podobno od początku mają całą historie rozpisaną do końca, taki wymóg podobno dał aktor grający Boyda żeby nie było jak z lost (ci sami twórcy).
  • Odpowiedz
Lkg95
Lkg95
Lkg95 28.04.2026, 20:43:52
  • 5
Obydwa zespoły powinny zastanowić się nad zatrudnieniem Czesława Michniewicza. On by ich poukładal w defensywie #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptt_
ptt_
28.04.2026, 20:48:00 via Wykop
  • 0
@Lkg95: polecam też Allegriego z Milanu
  • Odpowiedz
Lkg95
Lkg95
Lkg95 28.04.2026, 01:24:29
  • 3
Wyborcy Batyra po aferze zondacrypto jeszcze się utwierdzą w przekonaniu że dokonali dobrego wyboru. Pinionszki to się trzyma pod poduszką albo zostawia w lewiatanie i lokuje w sobie na wysoki procent a nie jakieś internetowe oszustwa hehe #polityka #nawrocki #heheszki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
28.04.2026, 04:47:25 via Wykop
  • 2
@galicjanin: Szczerze mówiąc trzymanie kasy w skarpecie było mądrzejsze niż w Zondzie Crypto
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
28.04.2026, 04:49:00 via Android
  • 1
@Pomorski_Wilk: no tak bo w skarpecie zje tylko inflacja, a w Zonda ukradli mocodawcy Krala.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
21.04.2026, 20:37:41
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lkg95
Lkg95
Lkg95 21.04.2026, 21:40:33 via Wykop
  • 1
@Cztero0404: Batyr byłby dumny
  • Odpowiedz
Lkg95
Lkg95
Lkg95 22.04.2026, 07:29:32 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: Nie mówi się „aby” tylko „tylko”
  • Odpowiedz
Lkg95
Lkg95
Lkg95 22.04.2026, 10:28:17 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: Lepiej podziękuj że się czegoś nauczyłeś
  • Odpowiedz
Lkg95
Lkg95
Lkg95 21.04.2026, 15:10:01
  • 4
Przymierzam się do zmiany auta bo moje obecne nie zajmuje nawet 70% chodnika. Czy polecacie Hyundaia Tucson i jeśli tak to w jakiej wersji? #konfitura #samochodoza
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twoj_starrry
twoj_starrry
22.04.2026, 07:15:40 via Wypiek
  • 4
@NaczelnyWoody

Parking 4 zł za godzine
+
100 metrów do przejscia
=
Kombinacja nie do przełknięcia dla polaka w drogim aucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pawel993
Pawel993
22.04.2026, 07:21:55 via Wykop
  • 2
@NaczelnyWoody: dodaj jeszcze że pali 20 litrów na 100 km "dejcie mnie tarcze ochronna przed podwyzkami paliwa"
  • Odpowiedz
zbychuzbychu1
zbychuzbychu1
14.04.2026, 15:43:14
  • 17
#danielmagical #patostreamy
zbychuzbychu1 - #danielmagical #patostreamy

źródło: Doppelherz-jacamajjusz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lkg95
Lkg95
Lkg95 14.04.2026, 21:25:57 via Wykop
  • 1
@zbychuzbychu1: Chmiel bardzo dobrze usypiał Majuska
  • Odpowiedz
fajkonos
fajkonos
08.04.2026, 14:27:45
  • 72
No i sie rzydki doigraly, wlasnie obudzil sie czlowiek ktory potrafi doslownie wylaczyc wtyczke na calym bliskim wschodzie.. A Iran wystawil go do negocjaji xD chlop ktory kladl lape na kazdej dostawie amerykanskiej broni, bral udzial w planowaniu i przeprowadzaniu niezliczonej ilosci atakow, scigany ale nieuchwytny, przez jakis czas nawet myslano ze nie zyje. a tu zonk teraz nawet jak sie trump calkowicie wycofa niewiele to da. ide zatankowac do pelna

fajkonos - No i sie rzydki doigraly, wlasnie obudzil sie czlowiek ktory potrafi doslo...

źródło: screenshot232

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lkg95
Lkg95
Lkg95 08.04.2026, 20:12:55 via Wykop
  • 7
@fajkonos: Warto dodać że żaden snajper nie jest w stanie go wyeliminować
  • Odpowiedz
Lkg95
Lkg95
Lkg95 31.03.2026, 19:11:10
  • 2
Kiedy wejdzie Piętruszewski #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlugijohn
dlugijohn
31.03.2026, 19:11:29 via Wykop
  • 1
@Lkg95: Na ostatnie 5 minut zeby powachac zapachu szatni
  • Odpowiedz
Rovexx
Rovexx
31.03.2026, 19:11:32 via Wykop
  • 1
@Lkg95: piątoszewski*
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.06.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking