Patrząc na Messiego to mam wrażenie, że to jeden z tych bohaterów jakieś gry, który jest niemy jak ten gość z serii metro albo half life

L3stat via Android



źródło: comment_6xOWlaOUFiYwM25SyBSPAo0D60wS0Icz.jpg
Pobierz
źródło: comment_10mwLLEVWsmZ1Zm69oHjWswRofAjSsfX.jpg
Pobierz
źródło: comment_3irNJdm25xYC0TaPiuEbxVeQeJlovyw5.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Komentator
od 16.07.2012
Rocznica
od 26.11.2025
Gadżeciarz
od 31.01.2012
Mikroblogger
od 22.10.2017
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking