Czy ktoś z Was korzystał z zaliczania studiów poprzez doświadczenie zawodowe? Chodzi mi o "potwierdzenie efektów uczenia się", które ma dać możliwość zaliczenia do 50% punktów ECTS.
Wymagana jest matura i 5 lat doświadczenia zawodowego. Z tego co zauważyłem to niektóre uczelnie uznają tylko umowy o pracę, inne mają większą dowolność. Procedura jest z reguły płatna.
Mam ponad 10 lat komercyjnego doświadczenia zawodowego (ale na UoP mi brakuje z 2 miesięcy do
Wymagana jest matura i 5 lat doświadczenia zawodowego. Z tego co zauważyłem to niektóre uczelnie uznają tylko umowy o pracę, inne mają większą dowolność. Procedura jest z reguły płatna.
Mam ponad 10 lat komercyjnego doświadczenia zawodowego (ale na UoP mi brakuje z 2 miesięcy do













Dostępne pod bakomat.pl. Cena na dziś, jutrzejsza (jak tylko zostanie ogłoszona), historia i porównanie dzień-do-dnia.
Coś byście dodali? Biorę po 200 zł z konta każdej drużyny i słucham państwa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#programowanie #webdev #paliwo
źródło: image
Pobierz