Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JC97

JC97

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9833
  • Znaleziska 1234
  • Mikroblog 8599
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 6
JC97
JC97 05.05.2025, 10:02:26
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

budyniowy_hatifnat
budyniowy_hatifnat
05.05.2025, 10:09:48 via Android
  • 0
@JC97: albo chociaż powiedzieć 1-2 mieszkania. Wszyscy by mieli to w dupie a tak to afera xD
  • Odpowiedz
JC97
JC97 28.04.2025, 16:35:19
  • 3
Psze pani on mi przeszkadza :( #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 19.04.2025, 18:07:37
  • 13
Chłop to o-----ł furą zatankowaną na 2 przejazdy XD #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 19.04.2025, 17:55:30
  • 72
Krótka to era była ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1
JC97 - Krótka to era była ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 19.04.2025, 17:52:26
  • 0
Hehe #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 11.04.2025, 19:46:32
  • 0
Ale szopka #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 11.04.2025, 19:18:06
  • 7
Stanowski dał noname’owi szansę na powiedzenie coś o sobie a ten się zesrał xdd #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 11.04.2025, 17:13:14
  • 5
Senyszyn się zrespiła? #debata
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 11.04.2025, 17:01:50
  • 4
Nawrocki ściąga od Stanowskiego #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 30.03.2025, 16:57:38
  • 30
#awanturaokase
JC97 - #awanturaokase

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 30.03.2025, 16:39:11
  • 6
Fajnie, że Agatka w--------a, ale to będzie chyba najsłabsza drużyna mistrzów XD #awanturaokase
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 24.03.2025, 12:57:18
  • 1
Pytanie do ostatniego odcinka.


#severance
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K
24.03.2025, 12:58:53 via Wykop
  • 8
@JC97: Gemma była oficjalnie martwa i trzymali ją wbrew jej woli 2 lata więc po tych eksperymentach nie mogli jej po prostu wypuścić
  • Odpowiedz
Lusii-3
Lusii-3
24.03.2025, 16:16:43 via Wykop
  • 3
@LM317K: Moze byc, ten stary mówił ze spłodził sporo bękartów, no ale to by wychodziło, że ta siostra Marka tez jest córką Cobell i moze dlatego ona się interesowała tak jej dzieckiem? Ma to jakies podstawy, ale nie jestem przekonana :D
  • Odpowiedz

447

Wielkie zwolnienia w Aud,i w Niemczech. 7500 pracowników Audi straci pracę

Wielkie zwolnienia w Aud,i w Niemczech. 7500 pracowników Audi straci pracę

Audi planuje do 2029 r. zwolnić w Niemczech aż 7500 pracowników.

etepetete
z
money.pl
dodany: 18.03.2025, 07:24:48
  • 161
  • #
    niemcy
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
  • #
    motoryzacja
  • #
    audi
  • #
    samochody
JC97
JC97 18.03.2025, 12:23:35 via Wykop
  • -1
@Monochromatycznymizantrop: Cummins robi silniki do samochodów użytkowych (czyt. dużych pick-upów, których w Europie nikt nie kupuje, bo się nie nadają do naszych realiów)

Azja (Chiny) to właśnie masowo przechodzą na elektryki.

Ruscy to wgl nie wiem skąd się tu wzięli, bo szczytem ich osiągnięć są wyroby samochodopodobne.

Europejscy producenci samochodów sami sobie te złote jaja odcięli wydając kasę na nieskuteczny lobbing i omijanie przepisów zamiast na rozwój technologii.
JC97
JC97 18.03.2025, 12:30:35 via Wykop
  • -1
chcesz pogadać o samochodach naszych realii to masz rama promaster, mały czyli nasze doblo silnik 2.4 wolnossaca benzyna. Większy czyli nasze ducato 3.6 wolnossaca benzyna.


@Monochromatycznymizantrop: Przecież nikt tego w Europie w benzynie, bo takie samochody kupuje się, żeby zarabiać, a nie słuchać jak sobie chodzi V6 czy V8 XD

Azja to nie tylko Chiny - i nie, nie przechodzą na żadne elektryki

987

Pepper - czyli portal z okazjami, który stał się słupem ogłoszeniowym Otomoto

Pepper - czyli portal z okazjami, który stał się słupem ogłoszeniowym Otomoto

Jeszcze niedawno wchodziłem na Pepper po ciekawe okazje, na których można było przycebulić. Niestety obecnie, kiedy wstawiana jest tu dość spora liczba samochodów ciężko przecisnąć się przez gąszcz tego spamu i znaleźć coś interesującego. Mam wrażenie, że sama moderacja już nad tym nie panuje,

haison-delore
z
wykop.pl
dodany: 16.03.2025, 13:38:52
  • 305
  • #
    pepper
  • #
    otomoto
  • #
    motoryzacja
  • #
    spam
  • #
    samochody
  • #
    okazje
JC97
JC97 18.03.2025, 09:28:42 via Wykop
  • 0
@haison-delore: Wchodzisz w sekcję Motoryzacja i dziwisz się, że masz wrzutki z ofertami na samochody?

1930

Centrum deportacji ruszyło. Pierwsze transfery imigrantów do Polski już za 4 tyg

Centrum deportacji ruszyło. Pierwsze transfery imigrantów do Polski już za 4 tyg

Wczoraj oficjalnie ruszyło Centrum Dublińskie dla cudzoziemców w Eisenhüttenstadt. Według reportażu niemieckiej telewizji pierwsze transfery cudzoziemców do Polski ruszą już za 4 tygodnie.

60groszyzawpis
z
x.com
dodany: 14.03.2025, 13:23:23
  • 537
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    niemcy
  • #
    wydarzenia
  • #
    europa
  • #
    4konserwy
JC97
JC97 15.03.2025, 15:09:54 via Wykop
  • -1
@Kostor95: Tacy ucywilizowani przyjeżdżali, że srali do rzeki, a w Warszawie garsują gangi gruzinów. Wspaniała selekcja kaczora.

412

Zaginięcie lotu MH370 - mija 10 lat - objaśnienie zapisu rozmów załogi z kontrol

Zaginięcie lotu MH370 - mija 10 lat - objaśnienie zapisu rozmów załogi z kontrol

Właśnie mija 10 lat od zaginięcia lotu MH370 - to pierwszy wpis z serii opowiadającej o tych wydarzeniach. Najpierw poznajemy zapis rozmów, a później dokładne objaśnienia zagadnień z zakresu lotnictwa, które tam padają.

iskra-piotr
z
iskrywiedzy.pl
dodany: 22.02.2024, 06:36:34
  • 84
  • #
    mh370
  • #
    katastrofa
  • #
    ciekawostki
  • #
    aircraftboners
  • #
    samoloty
  • #
    iskrywiedzy
JC97
JC97 10.03.2025, 18:08:45 via Wykop
  • 0
@In_thrust_we_trust: No i się nie odnalazły.
JC97
JC97 10.03.2025, 18:31:34 via Wykop
  • 0
@In_thrust_we_trust: No nie bardzo. Roztrzaskanie samolotu pośrodku oceanu oznacza, że czarną skrzynkę jest bardzo trudno znaleźć.
JC97
JC97 10.03.2025, 19:56:20 via Wykop
  • 0
@In_thrust_we_trust: Bardzo się trzyma, wystarczy wyciągnąć głowę z d--y i zrozumieć ile w niektórych kulturach jest warty honor.

252

"Zderzenie tramwajów w centrum Wrocławia. 7 osób poszkodowanych"

"Zderzenie tramwajów w centrum Wrocławia. 7 osób poszkodowanych"

"7 osób zostało poszkodowanych po zdarzeniu dwóch tramwajów na pl. Dominikańskim we Wrocławiu. Na miejsce wysłano 6 zastępów straży - poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP Damian Górka."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 04.03.2025, 18:55:58
  • 39
  • #
    wroclaw
  • #
    psp
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    transport
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
JC97
JC97 05.03.2025, 18:39:36 via Wykop
  • -1
Nie bronię wrocławskiego mpk bo to dno, ale samo hamowanie dzwonkiem brzmi śmiesznie dla ludzi którzy nie znają mechaniki działania hamulca w tramwaju


@majoreq: Jakbyś kiedyś miał okazję przejechać się tramwajem to zrozumiałbyś, że hamowanie dzwonkiem istnieje, bo jako pasażer słyszysz tylko jak dzwonek n--------a, a tramwaj w ogóle nie hamuje. Na ostatnią chwilę zaczynają hamować, rzucając pasażerami o barierki.
JC97
JC97 05.03.2025, 19:01:22 via Wykop
  • 1
Ty chyba nie rozumiesz, że tramwaj to nie rower co waży 10kg tylko waży kilkadziesiąt ton, dodaj do tego masę pasażerów. Hamowanie takim bydlakiem nie działa tak, że klikasz hamulec i nagle stoisz.


@majoreq: Chłopie, on jeszcze przez parę sekund przyspiesza n-----------c jednocześnie dzwonkiem, to o czym ty w ogóle p--------z? XD
JC97
JC97 05.03.2025, 19:07:20 via Wykop
  • 1
@majoreq: XDD

509

Bezrobocie rośnie 4 miesiąc z rzędu.

Bezrobocie rośnie 4 miesiąc z rzędu.

W październiku wynosiło 4,9%, w listopadzie 5%, w grudniu 5,1. W styczniu wzrosło bardziej dynamicznie i wynosi 5,4%. W liczbach bezwzględnych przybyło w ciągu miesiąca ponad 52 tysiące osób zarejestrowanych w urzędach pracy.

Bazvlishek
z
nowyobywatel.pl
dodany: 08.02.2025, 20:33:45
  • 256
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
  • #
    finanse
JC97
JC97 09.02.2025, 09:26:48 via Wykop
  • -1
Kocham ten wysyp pseudointelektualistów w komentarzach, którym nie chce się nawet przeczytać nic ponad tytuł XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

Tesli Cybertruck nie da się zarejestrować w Polsce?

Tesli Cybertruck nie da się zarejestrować w Polsce?

Te statystyki mówią, że zrobiło to już 6 osób - a auta nie można kupić oficjalnie w Polsce.

motofilm
z
motofilm.pl
dodany: 20.01.2025, 08:39:41
  • 28
  • #
    tesla
  • #
    cybertruck
  • #
    samochodyelektryczne
  • #
    elektryki
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
JC97
JC97 20.01.2025, 09:00:27 via Wykop
  • 2
Nie wiem skąd info, że miałoby się nie dać zarejestrować. Po polskich drogach jeździ mnóstwo samochodów USDM, które u nas nigdy nie były oferowane.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JC97
JC97 20.01.2025, 14:20:42 via Wykop
  • 0
@Brzydka_Prawda: Teoria swoje, a w praktyce nawet z salonów wyjeżdżają samochody z symetrycznymi reflektorami.
JC97
JC97 20.01.2025, 14:41:08 via Wykop
  • 0
@Brzydka_Prawda: Ford Bronco
JC97
JC97 20.01.2025, 14:44:37 via Wykop
  • 0
@Brzydka_Prawda: Aha

https://www.ford.pl/osobowe/nowy-bronco
JC97
JC97 20.01.2025, 14:54:13 via Wykop
  • 0
@Brzydka_Prawda: Żle się domyślasz.

https://www.youtube.com/watch?v=hGn0CPv3WIM
JC97 - @Brzydka_Prawda: Żle się domyślasz.

https://www.youtube.com/watch?v=hGn0CPv3W...

2

Niemal wszędzie będzie źle. Prawie cała Polska na pomarańczowo

Niemal wszędzie będzie źle. Prawie cała Polska na pomarańczowo

Zakładajcie łańcuchy ;D

Yawimaya
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 14.01.2025, 10:29:38
  • 4
  • #
    pogoda
  • #
    polskiedrogi
  • #
    takimamyklimat
JC97
JC97 14.01.2025, 11:04:31 via Wykop
  • 0
Ale ten, po co komu zimowe opony w dzisiejszych czasach? XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • Strona 18 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking