Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Inevera

Inevera

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Doceń
  • Akcje 4774
  • Znaleziska 67
  • Mikroblog 4707
  • Obserwujący 74
  • Obserwowane 126
volodia
volodia
przedwczoraj, 10:16:33
  • 0
Kindle ładuje mi się tylko na oryginalnym kablu a ten gdzieś zgubiłem i nie mogę czytać. Pomocy
#kindle
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera przedwczoraj, 12:13:03 via Wykop
  • 1
@volodia: kup kabel co obsługuje transfer danych i ładowanie. niektóre kable służą tylko do ładowania rządzeń i te właśnie nie działają. sama nie mam oryginalnego kabla od lat i działam na jakimś starym.
  • Odpowiedz
Inevera
Inevera przedwczoraj, 14:02:21 via Wykop
  • 1
@bialy100k: @volodia to źle przeczytałam, w takim razie u mnie też na przykład nie działają kable z szybkim ładowaniem.
  • Odpowiedz
kaosha
kaosha
17.06.2026, 11:20:18
  • 6
#sztuka #art #obrazy #malarstwo
Jacek Malczewski
Listonoszka
(olej na tekturze, 50 x 61 cm), 1908.
kaosha - #sztuka #art #obrazy #malarstwo
Jacek Malczewski
Listonoszka
(olej na tektur...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 18.06.2026, 06:49:13 via Wykop
  • 1
@kaosha: co ten Malczewski
  • Odpowiedz
smiech2
smiech2
02.06.2026, 09:15:59
  • 11
#wyzwanieplastyczne

Temat: "Piekło pocztowe" by @tabula_okrasa

Zgłoszono 5 prac (kliknięcie w autora przechodzi do wpisu z obrazkiem):
smiech2 - #wyzwanieplastyczne

Temat: "Piekło pocztowe" by @tabulaokrasa

Zgłoszono 5...

źródło: zbiorcze

Pobierz

Głos na pracę nr:

  • 1 3.8% (3)
  • 2 28.7% (23)
  • 3 41.3% (33)
  • 4 22.5% (18)
  • 5 3.8% (3)

Oddanych głosów: 80

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 02.06.2026, 12:56:46 via Wykop
  • 4
wszystko wina @gascoigne i @Inevera


@smiech2: trochę temat mnie przerósł. No ale faktem jest też to, że zwyczajnie nie mogę się odnaleźć w nowym miejscu do którego się przeprowadziłam i nie mam swojego ulubionego kącika do rysowania.

@gascoigne chyba w maju rozkręcał karierę artystyczną pełną parą (trochę podglądam na facebooku) :)
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
28.05.2026, 10:54:47
  • 354
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 28.05.2026, 12:04:56 via Wykop
  • 4
@pieknylowca: o, to mógłby być mój cel życiowy. Od dawna aspiruje do bycia bezrobotną, ale mnie na to nie stać.
  • Odpowiedz
Silver86
Silver86
21.04.2026, 00:12:12
  • 26
4/2026
Temat: "Wszyscy udajemy, że to normalne"

Serniczek z rodzynkami, to nie jest normalne ;v

#wyzwanieplastyczne #rysujzwykopem #tworczoscwlasna #malujzwykopem
Silver86 - 4/2026
Temat: "Wszyscy udajemy, że to normalne"

Serniczek z rodzynkami, t...

źródło: serniczek

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 21.04.2026, 06:14:01 via Wykop
  • 1
@Silver86: szarlotka > sernik :)
  • Odpowiedz
Inevera
Inevera 21.04.2026, 08:24:34 via Wykop
  • 1
@Silver86: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
smiech2
smiech2
01.04.2026, 07:38:28
  • 16
#wyzwanieplastyczne

Temat: "Memy" by @Cozwykopem

Zgłoszono 5 prac (kliknięcie w autora przechodzi do wpisu z obrazkiem):
smiech2 - #wyzwanieplastyczne

Temat: "Memy" by @Cozwykopem

Zgłoszono 5 prac (klikni...

źródło: zbiorcze

Pobierz

Na którą pracę głosujesz?

  • 1 12.1% (11)
  • 2 34.1% (31)
  • 3 35.2% (32)
  • 4 15.4% (14)
  • 5 3.3% (3)

Oddanych głosów: 91

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 01.04.2026, 08:04:15 via Wykop
  • 2
@smiech2: znowu mój temat? Btw. ja wymyśliłam taki temat?
  • Odpowiedz
Inevera
Inevera 01.04.2026, 08:51:42 via Wykop
  • 2
Może przedświąteczna gorączka? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@smiech2: no musiało być coś grubo
  • Odpowiedz
wcaleniepchamsiewmultikonto
wcaleniepchamsiewmultikonto
27.03.2026, 07:27:19
  • 0
Temat wałkowany setki razy, ale dalej nie mogę znależć swojej #kawa

Mam Delonghi Dynamica i chciałbym coś do picia na codzień - podwójne espresso zazwyczaj z małą ilością mleka lub cappuccino, wymagania:
- nie może być kwaśna - "tukan" z Blue Orca taki jest
- może być mocna - z ekspresu jakieś słabe te kawy wychodzą, chyba, że ciągle złe odmiany kupuje.
- dostępna na Amazon/Allegro w rozsądnej cenie - nie chcę jakiejś
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 27.03.2026, 08:42:34 via Wykop
  • 1
@wcaleniepchamsiewmultikonto: mam ten sam problem.
Z 2-3 lata temu kupowałam namiętnie tego tukana z Blue Orca i było spoko, a potem coś się zepsuło. Z pół roku temu kupiłam West Caffe "brazylia" i była dobra na Simensie s100, w innym domu, przez pierwsze 2 opakowania. Potem wróciłam do swojego ekspresu Melitta i te West Caffe stało się takie meh. Niedawno z braku laku kupiłam Dallmayr Barista Caffe Crema Dolce (jasnoniebieska),
  • Odpowiedz
kaosha
kaosha
24.03.2026, 09:51:49
  • 3
#sztuka #art #obrazy #malarstwo
#randkujzwykopem
kaosha - #sztuka #art #obrazy #malarstwo
#randkujzwykopem

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 24.03.2026, 13:05:10 via Wykop
  • 0
@kaosha: charakter psychicznem <3 dalej już nie czytałam.
  • Odpowiedz
InphireZone
InphireZone
17.03.2026, 17:41:26
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 19.03.2026, 08:33:25 via Wykop
  • 1
@InphireZone: a ja czytam, dlatego cenie sobie Substack, zamiast oglądania migających filmików. Polecam, ja.
  • Odpowiedz
Inevera
Inevera 12.03.2026, 08:11:49
  • 5
#rysujzwykopem straszna bieda w tym roku. Wrzućcie coś, bo bym poplusowała sobie jakieś rysunki.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Inevera
Inevera
Autor
12.03.2026, 08:32:21 via Wykop
  • 0
@PaczeIokinka: masz talent!
  • Odpowiedz
Inevera
Inevera
Autor
12.03.2026, 10:02:53 via Wykop
  • 1
@smiech2: masz rację, oleję też marcową, a co!
A tak serio to możliwe, że dopiero będę w kwietniowej edycji. Nie zmienia to faktu, że bardzo mało tych prac ostatnio wszyscy wrzucają. I chyba co najbardziej mną wstrząsnęło, że @Periplanomeno_Asteri porzucił wykop, rozdzierając mi tym samym serce na milion kawałków. Zobaczyłam to dopiero dzisiaj i jeszcze nie mogę otrząsnąć się z pierwszego szoku.
  • Odpowiedz
Inevera
Inevera
Autor
13.03.2026, 07:01:56 via Wykop
  • 2
@koneser_progresywnego_discopolo: mam jakby ten sam problem, z tym, że porzuciłam też oglądanie internetu i zamknęłam we własnej głowie. A ponieważ zaczęłam sądzić o różnych sprawach dosłownie "nic", to "nic" też zaczęłam tworzyć.
  • Odpowiedz
Inevera
Inevera
Autor
14.03.2026, 18:12:42 via Wykop
  • 0
@Silver86: może jakiegoś mema ;)
  • Odpowiedz
RudyLemur
RudyLemur
RudyLemur
04.03.2026, 18:01:44
  • 1
Czy są tu osoby które przyjmowały Inhibitory pompy protonowej jako pierwszy lek przy diagnozie refluksu i są chętne podzielić się opinią?

Niedawno lekarz gastrolog przepisał mi Zulbex 20mg, stawiając mi diagnozę refluksu, natomiast podczas wizyty chłop nie chciał nawet łaskawie wyjaśnić zasady działania tych leków zanim je przyjmę, a nawet w skrócie wyjaśnić na czym polega refluks. Ogólnie nie wzbudził mojego zaufania.

Moim podstawowym problemem jest utrzymujący się od kilku lat kaszel, który
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 05.03.2026, 06:50:17 via Wykop
  • 1
@RudyLemur: najpierw to musisz znaleźć przyczynę, bo branie IPP to naprawdę błędne koło, które u mnie napędzało się przez 8 lat. Miałam podobny plan z lekiem dexilant, tylko, że moje "później doraźnie" trwało codziennie przez następne 2 lata. W moim przypadku problemem była po prostu nerwica. Zwróć też uwagę na to co jesz i ile jesz, to jest serio ważne.
  • Odpowiedz
smiech2
smiech2
25.02.2026, 10:40:03
  • 19
#wyzwanieplastyczne
Losowanie autora tematu na marzec:
76248 mod 6 = 0 -> @Cozwykopem
A sam temat:
97098 mod 2 = 0 -> memy
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 26.02.2026, 07:46:46 via Wykop
  • 1
trafiłeś z wpisem na główną


@tabula_okrasa: serio? chyba aż tak źle to jeszcze nie było.
  • Odpowiedz
Inevera
Inevera 26.02.2026, 10:23:27 via Wykop
  • 3
@erebeuzet_ czy to Ty, czy to tylko nam się śni? :O
  • Odpowiedz
Konrad2114
Konrad2114
08.02.2026, 21:32:52
  • 36
szkice

Mój autorski tag do obserwowania dalszych poczynań: #knydeerysuje

#art #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #digitalpainting #sztuka
Konrad2114 - szkice

Mój autorski tag do obserwowania dalszych poczynań: #knydeerysuj...

źródło: bggffggfgfb

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 10.02.2026, 11:43:04 via Wykop
  • 2
@Irciu: poka
  • Odpowiedz
smiech2
smiech2
09.02.2026, 14:35:26
  • 27
#wyzwanieplastyczne

Ogłoszenie wyników - styczeń.
Wynikiem głosów 11/42 po zaciętej walce zwycięża:

@
smiech2 - #wyzwanieplastyczne 

Ogłoszenie wyników - styczeń.
Wynikiem głosów 11/42 p...

źródło: aef24bd427ad262473cdc30b8aee487c89bb2810e0041c708e63d01c5bfdc1bb

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 10.02.2026, 11:41:31 via Wykop
  • 1
@gascoigne: brawo, dobry start na początek roku :)
  • Odpowiedz
smiech2
smiech2
02.02.2026, 11:06:01
  • 11
#wyzwanieplastyczne

Temat: "Co robimy w ukryciu, czyli mroczne tajemnice Mirabelek i Mirków" by @Inevera

Zgłoszono 8 prac (kliknięcie w autora przechodzi do wpisu z obrazkiem):
smiech2 - #wyzwanieplastyczne

Temat: "Co robimy w ukryciu, czyli mroczne tajemnice M...

źródło: zbiorcze

Pobierz

Głosowanie na zwycięzcę - styczeń

  • 1 12.8% (6)
  • 2 0% (0)
  • 3 6.4% (3)
  • 4 21.3% (10)
  • 5 4.3% (2)
  • 6 17.0% (8)
  • 7 23.4% (11)
  • 8 14.9% (7)

Oddanych głosów: 47

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 03.02.2026, 07:54:14 via Wykop
  • 2
@smiech2: spoko, zagłosowałam na Ciebie!
  • Odpowiedz
tabula_okrasa
tabula_okrasa
29.01.2026, 01:31:03
  • 18
Temat: Co robimy w ukryciu. Mroczne tajemnice Mirabelek i Mirków

Nobody's gonna know...
..They're gonna know..
How would they know?
They're gonna know...
#wyzwanieplastyczne #rysujzwykopem
tabula_okrasa - Temat: Co robimy w ukryciu. Mroczne tajemnice Mirabelek i Mirków 

No...

źródło: IMG_20260129_022424

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 29.01.2026, 10:53:12 via Wykop
  • 1
Niezłe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Inevera
Inevera 27.01.2026, 17:03:16
  • 34
Psiara alert

1/2026
Temat: co robimy w ukryciu, czyli mroczne tajemnice Mirabelek i Mirków

To chyba ze 2 lata albo więcej od kiedy nie wrzucałam nic pod tagiem wyzwania plastycznego. Zrobione na szybko i dlatego nie miałam okazji zeskanować w domu.
Inevera - Psiara alert

1/2026 
Temat: co robimy w ukryciu, czyli mroczne tajemnice M...

źródło: 1000030812

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Inevera
Inevera
Autor
28.01.2026, 13:35:46 via Wykop
  • 1
@Silver86: gwasze :) Ciśnij! Jestem ciekawa co wrzucisz :)
  • Odpowiedz
Inevera
Inevera
Autor
28.01.2026, 13:37:04 via Wykop
  • 1
@NieBendePrasowac: miło było popatrzeć z okna jak ludzie tańczą na lodzie :)
  • Odpowiedz
Inevera
Inevera
Autor
28.01.2026, 13:37:28 via Wykop
  • 2
@smiech2: teraz już tego nie odzobaczę :((
  • Odpowiedz
smiech2
smiech2
20.01.2026, 11:06:11
  • 12
Przypomnę, że trwa #wyzwanieplastyczne
Aktualny temat:
"Co robimy w ukryciu, czyli mroczne tajemnice Mirabelek i Mirków" by @Inevera
Termin do końca stycznia.

Jak na razie tylko 2 prace... liczę na więcej!
#rysujzwykopem #glupiewykopowezabawy #sztuka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 20.01.2026, 11:15:05 via Wykop
  • 1
@smiech2: nie obiecuję, ale zrobię wszystko żeby zdążyć. Jeśli nie wrzucę do niedzieli, to znaczy że poległam.
  • Odpowiedz
smiech2
smiech2
31.12.2025, 15:29:12
  • 17
#wyzwanieplastyczne

A więc ruszamy - do tej pory 6 osób zgłosiło tematy - zostały wrzucone do excela.
Pierwsze losowanie moje tematy omijają, więc z tych 6 osób wylosowano:
410853 mod 6 = 3 -> Inevera (i już się robi podejrzanie...)

Temat
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inevera
Inevera 01.01.2026, 16:48:34 via Wykop
  • 5
ale z grubej rury ten temat. Nie wiem kto to wymyślił.
Szkoda, że najpierw się robi, a potem się myśli...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Inevera

  • a ghost floating across the ocean

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.06.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.09.2022

    Mikroblogger
  • VIP
    od 18.01.2024

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking