W sumie jak pomyślę sobie o Gutowskim to gość jest niepodrabialny nie tylko ze względu na to, że nie dorównuje mu Kravitz.
Ma chłop w sobie taką prawdziwą prostą szczerość i w gruncie rzeczy sporą inteligencję. Jego przemyślenia życiowe w wywiadzie z Polem czy z tym poprzednim łysym gościem... albo te cięte, kultowe riposty... i te układanie puzzli.
Gość włożył całe swoje życie w jedną pasję i zaszedł tak daleko, że przebił już samego
@Amigoyamigo: nie no facet poświęcił 3/4 życia na rajdy i F1 więc nie można powiedzieć że się nie zna na tym sporcie. Inna sprawa że w niektórych tematach jest mega nieobiektywny czy też nie potrafi być obiektywny. Wypomina jakias hipokryzję Hamiltonowi ale dam sobie renke uciąć że Robert nie raz mówił jedno a za jakiś czas drugie na ten sam temat. Na pewno ma taką manierę co niestety niektórzy eksperci
@camisaroja myślę, że lepiej byłoby gdyby GKN wygrał sobie ze dwa wyścigi, poczuł się znowu pewnie w walce o mistrzostwo i... Wtedy klątwa wruci silniejsza niż kiedykolwiek i nastąpi ostateczna kompromitacja CWLa ( ͡º͜ʖ͡º)
#f1 myślicie że klątwa kiedyś minie? W bajkach zawsze mówili że coś musi się wydarzyć żeby zdjąć urok klątwy. Jakaś ofiara, poświęcenie, danina? Może przyszłoroczna degradacja jerzyka do Williama to jednoręki odpuści w końcu?
#f1 rawe ceek, a ten się o-------a na jachcie szejka, tak potęgi Williamsa się nie zbuduje xDD Frank Williams się w drążku kierowniczym przewraca( ͡°͜ʖ͡°)
Ma chłop w sobie taką prawdziwą prostą szczerość i w gruncie rzeczy sporą inteligencję. Jego przemyślenia życiowe w wywiadzie z Polem czy z tym poprzednim łysym gościem... albo te cięte, kultowe riposty... i te układanie puzzli.
Gość włożył całe swoje życie w jedną pasję i zaszedł tak daleko, że przebił już samego