Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
camisaroja

camisaroja

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 341
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 341
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
Amigoyamigo
Amigoyamigo
40 min temu
  • 4
W sumie jak pomyślę sobie o Gutowskim to gość jest niepodrabialny nie tylko ze względu na to, że nie dorównuje mu Kravitz.

Ma chłop w sobie taką prawdziwą prostą szczerość i w gruncie rzeczy sporą inteligencję. Jego przemyślenia życiowe w wywiadzie z Polem czy z tym poprzednim łysym gościem... albo te cięte, kultowe riposty... i te układanie puzzli.

Gość włożył całe swoje życie w jedną pasję i zaszedł tak daleko, że przebił już samego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camisaroja
camisaroja 7 min temu via Wykop
  • 0
@Amigoyamigo: nie no facet poświęcił 3/4 życia na rajdy i F1 więc nie można powiedzieć że się nie zna na tym sporcie. Inna sprawa że w niektórych tematach jest mega nieobiektywny czy też nie potrafi być obiektywny. Wypomina jakias hipokryzję Hamiltonowi ale dam sobie renke uciąć że Robert nie raz mówił jedno a za jakiś czas drugie na ten sam temat. Na pewno ma taką manierę co niestety niektórzy eksperci
  • Odpowiedz
fevo
fevo
13.06.2026, 20:10:22
  • 62
Pa tera - jednom renkom!

#f1 #lemans
fevo - Pa tera - jednom renkom!

#f1 #lemans

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camisaroja
camisaroja 13.06.2026, 20:27:59 via Wykop
  • 2
@fevo: myślicie że jak wali konia tą renką to tak jakby ktoś inny mu walił?
  • Odpowiedz
disinherited
disinherited
disinherited
13.06.2026, 15:57:24
  • 3
Gutowski naprawdę to napisał. Ten człowiek jest chory poważnie.
#f1
disinherited - Gutowski naprawdę to napisał. Ten człowiek jest chory poważnie.
#f1

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camisaroja
camisaroja 13.06.2026, 16:00:29 via Wykop
  • 0
@disinherited: a pomyślcie co on by pisał jakby Robert zamiast skręcić w lewo to skręcił w prawo i r------ł się o bandę xd
  • Odpowiedz
camisaroja
camisaroja 13.06.2026, 15:56:16
  • 8
#f1 Maksiu jutro włącza tryb unnecessary anger and borderline violence i z mocą klątwy wysadza jerzyka na 1 okrążeniu - spokojnie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helvetica
helvetica
13.06.2026, 16:03:26 via Android
  • 4
@camisaroja myślę, że lepiej byłoby gdyby GKN wygrał sobie ze dwa wyścigi, poczuł się znowu pewnie w walce o mistrzostwo i... Wtedy klątwa wruci silniejsza niż kiedykolwiek i nastąpi ostateczna kompromitacja CWLa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
camisaroja
camisaroja 13.06.2026, 15:03:42
  • 0
#f1 nie no Robertowi się p------y bolidy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camisaroja
camisaroja 07.06.2026, 20:27:55
  • 6
#f1 myślicie że klątwa kiedyś minie? W bajkach zawsze mówili że coś musi się wydarzyć żeby zdjąć urok klątwy. Jakaś ofiara, poświęcenie, danina? Może przyszłoroczna degradacja jerzyka do Williama to jednoręki odpuści w końcu?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
07.06.2026, 20:28:27 via Wykop
  • 33
@camisaroja: dopiero jak wruci
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
07.06.2026, 20:42:11 via Wykop
  • 7
@camisaroja: Kiedy słońce wzejdzie na zachodzie i zajdzie na wschodzie
  • Odpowiedz
Kutang-Pan
Kutang-Pan
01.06.2026, 05:05:32
  • 10
#f1 rawe ceek, a ten się o-------a na jachcie szejka, tak potęgi Williamsa się nie zbuduje xDD Frank Williams się w drążku kierowniczym przewraca( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kutang-Pan - #f1 rawe ceek, a ten się o-------a na jachcie szejka, tak potęgi William...

źródło: 1423

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camisaroja
camisaroja 01.06.2026, 05:07:31 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
camisaroja
camisaroja 24.05.2026, 21:03:10
  • 4
#f1 Lando sprzęgło do końca a nie pchasz biegi jak panienkę bylejak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camisaroja
camisaroja 24.05.2026, 21:02:46
  • 2
#f1 co do k---y, czemu silniki merca sie psują xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camisaroja
camisaroja 24.05.2026, 20:57:17
  • 1
#f1 wszystkich antysedesów muszę rozczarować, Robert lubi Kimiego więc raczej bez szans na drugi atak klatwy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiuLPG
jasiuLPG
24.05.2026, 20:57:41 via Wykop
  • 0
@camisaroja: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
camisaroja
camisaroja 24.05.2026, 20:53:28
  • 9
#f1 źródło własne, transmisja oczywiście legalna
camisaroja - #f1 źródło własne, transmisja oczywiście legalna

źródło: 1000010763

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camisaroja
camisaroja 24.05.2026, 20:51:09
  • 1
#f1 czarnoksiężnik Robert ma cooldown 32 okrążenia na spellu klątwy, ale trafił w końcu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camisaroja
camisaroja 24.05.2026, 20:48:23
  • 1
#f1 pamiętaj k---a xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camisaroja
camisaroja 24.05.2026, 20:44:15
  • 2
#f1 honda leży w rowie, honda leży w rowie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camisaroja
camisaroja 24.05.2026, 20:20:20
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camisaroja
camisaroja 23.05.2026, 20:41:00
  • 2
#f1 panowie, versrappen? to przeszłość
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camisaroja
camisaroja 23.05.2026, 20:15:21
  • 22
#f1 czy już można?
camisaroja - #f1 czy już można?

źródło: 1000010750

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camisaroja
camisaroja 23.05.2026, 16:27:00
  • 17
#f1 3 takie same silniki nie mogę się wyprzedzić, kto by pomyślał
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
23.05.2026, 16:27:39 via Android
  • 8
@camisaroja: ale przecież Stefano mówił że będzie wyprzedzanie
  • Odpowiedz
camisaroja
camisaroja 23.05.2026, 16:19:22
  • 3
#f1 Norris pcha się w gips
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Winston
Pan_Winston
Pan_Winston
23.05.2026, 16:20:18 via Wypiek
  • 1
@camisaroja w tynk
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking