Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Git_Stwosz
Git_Stwosz

Git_Stwosz

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1420
  • Znaleziska 534
  • Mikroblog 886
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 28
vorky
vorky
19.06.2026, 21:02:13
  • 644
Kiedy biegniesz wspomóc ojca kielonem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #heheszki #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - Kiedy biegniesz wspomóc ojca kielonem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz ...

źródło: cyk

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 19.06.2026, 23:50:13 via Android
  • 11
@vorky: dawaj lufę na leżąco
  • Odpowiedz
Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 17.06.2026, 22:23:30
  • 6
Mój trud ukończon. Po pierwszym przejściu "po łebkach" uznałem tę grę za najsłabszą w serii. Teraz, po wymaksowaniu wszystkiego uważam ją za najlepszą.
#gta #gry
Git_Stwosz - Mój trud ukończon. Po pierwszym przejściu "po łebkach" uznałem tę grę za...

źródło: Screenshot 2026-06-17 232048

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz
Autor
18.06.2026, 11:51:41 via Wykop
  • 0
@Zawadson: Mnie najwięcej czasu w TBoGT zajęło maksowanie misji. Każda musi być zaliczona na 100% żeby zdobyć ostatni achievement.
Git_Stwosz - @Zawadson: Mnie najwięcej czasu w TBoGT zajęło maksowanie misji. Każda m...

źródło: Screenshot 2026-06-18 125105

Pobierz
  • Odpowiedz
Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz
Autor
18.06.2026, 12:01:45 via Wykop
  • 1
@Zawadson: Nie pamiętam dokładnie, bo to mi akurat pykło bez problemów. Może kwestia synchronizacji okręgów ze znacznikiem. Nie tylko prędkość powinna być taka sama, ale chyba też pozycja myszy. Na youtube jest mnóstwo tutoriali i walkthrough. Zawsze tam szukam wskazówek, gdy czegoś nie mogę wbić.
  • Odpowiedz

770

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Tragedia w brazylijskim stanie São Paulo - nie żyje 21

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 14.06.2026, 08:27:09
  • 271
  • #
    brazylia
  • #
    bungee
  • #
    wypadek
Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 15.06.2026, 09:49:26 via Wykop
  • 4
Była kiedyś podobna sytuacja. Instruktor przygotowywał kobitę do skoku, ale nie wszystko było jeszcze gotowe, więc uprzedził ja trochę niezgrabnie po angielsku: "NO JUMP", co ona zrozumiała jako NOW JUMP i skoczyła ¯\(ツ)/¯
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 14.06.2026, 19:28:44
  • 4
Tomasz Raczek o "Dniu Objawienia". Osobiście mam wobec niego mieszane uczucia, ale nie mogę mu odmówić profesjonalizmu w dziedzinie krytyki filmowej. Warto posłuchać.
#ufo #film
Git_Stwosz - Tomasz Raczek o "Dniu Objawienia". Osobiście mam wobec niego mieszane uc...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz
Autor
14.06.2026, 20:03:40 via Wykop
  • 1
@bialy100k: nie
  • Odpowiedz
Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz
Autor
14.06.2026, 20:42:08 via Wykop
  • 2
@renniferlopez2: W skrócie: zmierzch świetności Spielberga i Williamsa.
  • Odpowiedz
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
07.06.2026, 11:44:29
  • 12
✖ ​​🇸​​🇵​​🇷​​🇦​​🇼​​🇩​​🇿​​🇦​​🇳​​🇮​​🇪​ ​🇷​​🇪​​🇦​​🇰​​🇨​​🇯​​🇮​
✓ 🇧​​🇺​​🇩​​🇴​​🇼​​🇦​​🇳​​🇮​​🇪​ ​🇳​​🇦​​🇷​​🇷​​🇦​​🇨​​🇯​​🇮​
#maziajki #pokazmorde
cierpka-rzodkiewka - ✖ ​​🇸​​🇵​​🇷​​🇦​​🇼​​🇩​​🇿​​🇦​​🇳​​🇮​​🇪​ ​🇷​​🇪​​🇦​​🇰​...

źródło: z mlekiem

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 07.06.2026, 12:13:28 via Wykop
  • 2
@cierpka-rzodkiewka: nie zaśmiecaj tagu
  • Odpowiedz
WstretnyOwsik
WstretnyOwsik
07.06.2026, 09:59:26
  • 16
#ufo

Przecież nawet jakby Turmp dzisiaj powiedział że obcy istnieją to co to zmieni w naszym życiu? Do roboty jutro nie pójdziecie do Januszexa? Polski prywaciarz to by szaraków zatrudnił za najniższą krajową byle się kasa na lising zgadzała.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 07.06.2026, 10:18:54 via Wykop
  • 1
@WstretnyOwsik: Na ten moment jedynym kustoszem prawdy jest RB. Na szczęscie jest na tyle odpowiedzialny, że jej nie ujawni, bo to doprowadziłoby do wojen religijnych, globalnej destabilizacji i w rezultacie anihilacji ludzkości.
  • Odpowiedz
Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 07.06.2026, 00:11:27
  • 2
Nie podoba mi się ten cały ferment w polskim środowisku ufologicznym. To nie jest czas, aby skakać sobie do gardeł i atakować personalnie. Trzeba działać razem w imieniu prawdziwego ujawnienia.

Dlatego też wypracowałem uniwersalne stanowisko, aby zjednoczyć wszystkie strony tego bezsensownego sporu:


#ufo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hexgate
hexgate
05.06.2026, 07:26:58
  • 1
#ufo streści ktoś dlaczego ostanio jest takie zwątpienie jeśli chodzi o disclousure?

I jakie są ciekawe przyszłe wydarzenia poza premierą filmu spilberga?

Ostatnie tygodnia jestem trochę wyłączony z neta.

Z gory dzieki!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 05.06.2026, 08:45:51 via Wykop
  • 4
@hexgate: Nic nie przegapiłeś. Ujawniane są tylko materiały, które znane są od dawna, lub takie, które nie mają żadnej wartości merytorycznej.
  • Odpowiedz
andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2420
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji :)
  • 214
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 03.06.2026, 14:25:25 via Wykop
  • 207
@andrzejdragan: Dlaczego ukrywacie istnienie pozaziemskich cywilizacji?
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
02.06.2026, 07:19:45
  • 4
#mecz

Tzw. Linie Pacza.

Jeśli jesteś w ich obrębie to nigdy nie wygrałeś nic więcej niż puchar sołtysa na lokalnych dożynkach.

Według niektórych źródeł, linie te mogą wyznaczać spadkowiczów w sezonie 26/27.


https://x.com/Dawid_Shulou/status/2061706482572214482
keepitreal - #mecz 
Tzw. Linie Pacza.
Jeśli jesteś w ich obrębie to nigdy nie wygrałe...

źródło: image

Pobierz
keepitreal - #mecz 
Tzw. Linie Pacza.
Jeśli jesteś w ich obrębie to nigdy nie wygrałe...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 02.06.2026, 08:09:01 via Wykop
  • 0
Korona była w finale Pucharu Polski a Widzew tylko półfinalistą


@WolnyBLN: oprócz tego Korona z------a Radomiakomi flagi na dworcu w Radomiu. a chuligani z Widzewa przez cały sezon tylko w nosie dłubali
  • Odpowiedz
nocticadius
nocticadius
02.06.2026, 01:25:28
  • 4
#przegryw #gry #gta
To bardzo krótko
nocticadius - #przegryw #gry #gta
To bardzo krótko

źródło: 1000057235

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 02.06.2026, 02:58:39 via Wykop
  • 6
@nocticadius: U mnie taka sytuacja:
Git_Stwosz - @nocticadius: U mnie taka sytuacja:

źródło: ss2

Pobierz
  • Odpowiedz
Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 02.06.2026, 07:48:51 via Wykop
  • 0
@Larsberg: W kręgle z Romanem można grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 01.06.2026, 21:06:29
  • 10
Krzysztof Skiba napisał kiedyś w felietonie, że jeżeli jakiś artysta przejadł wszystkie kokosy w czasach swojej świetności a teraz klepie biedę, to ma mniej rozumu niz wiewiórka. Bo nawet wiewiórka rozumie, że kilka orzeszków trzeba sobie zakopać na później.
#takaprawda #artysci #muzyka #podatki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

horoksus
horoksus
horoksus
04.06.2026, 14:12:42 via iOS
  • 1
@Git_Stwosz: a teraz sam broni tego pomysłu - absolute cinema
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
30.05.2026, 21:32:05
  • 167
✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWA GRA NA STEAM ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

Jeżeli możesz to będę BARDZO wdzięczny za pomoc w "czelendżu" młodego tiktokera z celebrytą ;)

🔥 IQ Under Construction Moonrise Fall oraz Drift86 za D̲A̲R̲M̲O̲ na STEAM 🔥

📊
Metodzik - ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWA GRA NA STEAM ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

Jeżeli możesz ...
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 30.05.2026, 22:36:35 via Wykop
  • 44
@Metodzik:
Git_Stwosz - @Metodzik:

źródło: 7nsgds

Pobierz
  • Odpowiedz
Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 30.05.2026, 20:19:25
  • 5
Jedna wielka ściema z tym amerykańskim ujawnieniem. My już 40 lat temu wiedzieliśmy, po co te potworaki tu przylatują.

od 28:39

#ufo
Git_Stwosz - Jedna wielka ściema z tym amerykańskim ujawnieniem. My już 40 lat temu w...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

meliss
meliss
31.05.2026, 06:47:47 via Android
  • 1
@Git_Stwosz: a od 35:00 reakcja polskiej ufologii na dyskllożur
  • Odpowiedz
serniczekwiedensky
serniczekwiedensky
27.05.2026, 17:25:34
  • 20
#pokazmorde
serniczekwiedensky - #pokazmorde

źródło: 1000044407

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 27.05.2026, 17:33:45 via Wykop
  • 2
@serniczekwiedensky: not the proudest fap in my life
  • Odpowiedz
raseri
raseri
raseri
27.05.2026, 16:39:01
  • 2
Czy Heroes 3 z goga, lub innego miejsca, wymagają tego gówna ubisoft connect do uruchomienia? Podobnie npm Olden era?

Heroes 3 miałem kupione 2 razy, ale na płycie, więc zastanawiam się czy kupić na gogu, czy piracić. Problem w tym że 80% gier które mam na ubisofcie lub go wymagają to jest jakiś problem z uruchomieniem.
Teraz Heroes VI uruchomiłem po kilku godzinach bo ciągle jakiś problem z plikami i błędy przy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 27.05.2026, 17:07:56 via Wykop
  • 3
@raseri: Na GOGu masz najlepszą możliwą wersję HoMM3. Po pobraniu pliku instalacyjnego masz tę grę rzeczywiście na własność, a nie tylko wypożyczoną, jak na innych platformach.
Przy takich warunkach i cenach to aż nie wypada jej piracić.
  • Odpowiedz
Samilss
Samilss
Samilss
27.05.2026, 01:27:23
  • 2
#teoriachaosu Co się dziele ostatnio z audycja? Na bitczut nie ma. Czy ma to związek z doświadczeniem przez Michała efektu Mandeli? Ostatnio jakoś taki strasznie zmęczony jest w audycji, trochę to denerwujące jest. Sapie, meczy się, wolno prowadzi audycję i ciągle "ja już odpadam". To w ogóle niech się lepiej wyspi porządnie, a nie na siłę nagrywa ledwo żywy lekceważąc tym samym wiernych słuchaczy. Ja i tak będę słuchał w
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 27.05.2026, 01:33:31 via Wykop
  • 0
@Samilss: Jest zawsze na bitchute, ostatnia sprzed dwóch dni:
https://www.bitchute.com/video/jaN5WHa6o79N

Ale faktem jest, że nie nagrywa już tak regularnie. Kiedyś było to równo co tydzień. Teraz około dwóch tygodni. Sam się ostatnio tłumaczył, że ma nową robotę i mniej czasu na nagrywanie.
  • Odpowiedz
Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 25.05.2026, 05:46:15
  • 6
Z ujawnieniem jest tak, jak z komunizmem: idea jest słuszna, ale jak dotąd wychodzi tylko chujnia.
#ufo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz 24.05.2026, 20:11:49
  • 2
Co robicie z shitami rozdawanymi na Binance jako nagroda za wasze BNB? Bardziej mnie one w-------ą niż nagradzają - natychmiastowa sprzedaż nie starcza na waciki, a zaśmiecanie portfela wywołuje tylko frustrację.
#kryptowaluty #binance
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion
24.05.2026, 20:12:19 via Wykop
  • 1
@Git_Stwosz: nic śmieci się same wyniosą ;d
  • Odpowiedz
javelin
javelin
24.05.2026, 23:20:08 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

eSWu

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 25.10.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking