Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FullXD

FullXD

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 133
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 133
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
cheture
cheture
22 godz. i 12 min temu
  • 18
jak wy funkcjonujecie w takich temperaturach ja nie wiem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FullXD
FullXD 20 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@cheture:

wstaje od kompa

włączam klimę

wracam do kompa
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
19.06.2026, 09:56:19
  • 1292
Dziś do mnie zadzwonili scamerzy. Żałuje że nie nagrałem, bo zabawa była przednia.
Opisze schemat, bo może komuś się przyda.

1. Pierwszy telefon dość wcześnie rano, człowiek zaspany, przed kawą, nie każdy od razu musi zajarzyć że coś jest nie tak.
Telefon z numeru +48 227942868. Operator Polak, przedstawia się jakimś banalnym nazwiskiem, w moim wypadku "Adam Wiśniewski". Dzwoni niby z Providentu. Mówi, że bardzo mu przykro ale nie mogą udzielić mi pożyczki na
thorgoth - Dziś do mnie zadzwonili scamerzy. Żałuje że nie nagrałem, bo zabawa była p...

źródło: HK7UoaLXoAACc_a

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FullXD
FullXD 19.06.2026, 21:50:48 via Wykop
  • 0
@CherryJerry: mam samsunga i mam natywnie nagrywanie rozmów :) wgrywalem ustawienia z innego kraju (bodajże Tajlandia) i wszystko działa perfekcyjnie
FullXD - @CherryJerry: mam samsunga i mam natywnie nagrywanie rozmów  :) wgrywalem us...

źródło: 1000364437

Pobierz
  • Odpowiedz
uzytkownik_wykop_pl
uzytkownik_wykop_pl
uzytkownik_wykop_pl
18.06.2026, 10:42:50
  • 1
#wojna widoki piękne, niestety to i tak nie zmieni tego jak wyprane mózgi mają Rosjanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FullXD
FullXD 18.06.2026, 10:47:56 via Wykop
  • 0
@uzytkownik_wykop_pl:
FullXD - @uzytkownikwykoppl:

źródło: 1000364265

Pobierz
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD 18.06.2026, 10:43:54
  • 28
🚨 DZIEŃ 1576 TRZYDNIOWEJ OPERACJI SPECJALNEJ

Wszystko idzie ściśle według planu, towarzysze!
Przypomnijmy sobie ten błyskotliwy plan z lutego 2022 roku:
Dzień 1: wjazd do Kijowa.
Dzień 2: Parada zwycięstwa.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
18.06.2026, 10:45:58 via Android
  • 19
@FullXD: do tego darmowa ropa naftowa spada im z nieba, Rosja to raj na ziemi xd
Mariuszzuk - @FullXD: do tego darmowa ropa naftowa spada im z nieba, Rosja to raj na ...

źródło: 1000013012

Pobierz
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
15.06.2026, 02:53:18
  • 76
Obwód moskiewski (Rosja)

#ukraina #wojna #rosja #wojsko #rosjaplonie #swiat
Mikuuuus - > Obwód moskiewski (Rosja)
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #rosjaplonie #sw...

źródło: 1000017534

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FullXD
FullXD 15.06.2026, 05:55:28 via Wykop
  • 1
@Mikuuuus: I poranna kawusia smakuje jeszcze lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD 12.06.2026, 23:28:09
  • 0
#gielda czy ja jestem upośledzony czy na xtb nie da się kupić bitcoina bez dźwigni?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabla-delta
nabla-delta
13.06.2026, 00:47:13 via Android
  • 11
@FullXD: a tak to przecież na XTB nie ma handlu krypto, siedzisz pod kamieniem że nie słyszałeś o regulacjach krypto i licencji Mica?
  • Odpowiedz
Leithain
Leithain
13.06.2026, 07:09:57 via Wykop
  • 5
@FullXD: na XTB nie da się kupić krypto. Da się kupić co najwyżej instrumenty śledzące krypto
  • Odpowiedz
lNKOGNITO
lNKOGNITO
11.06.2026, 22:12:00
  • 4
#przegryw za nadgodziny kupie sobie jakąś używana kartę graficzną z 12gb vram żeby wejść w biznes EjAj
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FullXD
FullXD 11.06.2026, 22:13:10 via Wykop
  • 1
@lNKOGNITO: mam nVidie 24gb i to i tak za mało na jakąś sensowną pracę z ai
  • Odpowiedz
imnotreal123
imnotreal123
11.06.2026, 22:02:30
  • 0
jak zarabiać dużo bez studiow czy studia są jedyną ścieżką a jeżeli nie to jak osiągnąć większy dochod bez formalnych ścieżek #studia #pieniadze #plan
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FullXD
FullXD 11.06.2026, 22:11:31 via Wykop
  • 2
@imnotreal123: nawet po studiach jest ciężko a co dopiero bez studiów. Studia to podstawa żeby w ogóle myśleć o czymś więcej
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
10.06.2026, 21:45:07
  • 814
Grecja przyspiesza deportacje migrantów, więźniów. W odwecie zagazowano 320 osób


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FullXD
FullXD 10.06.2026, 23:11:31 via Wykop
  • 24
@DwieLinieBOTv3:
FullXD - @DwieLinieBOTv3:

źródło: 1000362712

Pobierz
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD 10.06.2026, 23:02:09
  • 1
#gielda czy ktoś może podsumować dlaczego nie warto wchodzić na ipo spacex?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrimoaldStarszy
GrimoaldStarszy
10.06.2026, 23:14:32 via Wykop
  • 12
@FullXD: w c--j napompowana wycena. Jak interesuje cię ta spółka na długi termin poczekałbym do porządnej korekty. Na pewno pierwsza oferta nie będzie najlepsza przy obecnym otoczeniu
  • Odpowiedz
nickogo
nickogo
11.06.2026, 00:27:50 via Wykop
  • 4
@FullXD: Zależy jaki horyzont czasowy przewidujesz. Ja osobiście widzę to tak, jeśli chcesz kupić na krótką spekulacje może ma to sens teraz, ale jeśli na Buffetowe forever to myślę że lepszy termin to czas, kiedy skończy się lock up period i insiderzy będą mogli sprzedać akcje. Moim zdaniem przy tak kosmicznej wycenie będzie duża wyprzedaż i korekta zakończona boczniakiem, wtedy po paru raportach będzie to miało jakikolwiek sens skupować na
  • Odpowiedz
El_Kamilos23
El_Kamilos23
10.06.2026, 18:21:06
  • 130
Czy też tak ubolewacie z powodu totalnego położenia laski na segment D w motoryzacji?

Kolejne modele jak Hyundai i40, czy Ford Mondeo wcześniej zostają porzucane i zastępowane przez nudne suvy. Jaka jest Wasza opinia? #ankieta #motoryzacja #pytaniedoeksperta #nowetechnologie
El_Kamilos23 - Czy też tak ubolewacie z powodu totalnego położenia laski na segment D...

źródło: 5B7E8DA5-2C73-4149-9A65-AF2CEBBAC888

Pobierz

Czy chcielibyście nowe Mondeo, i40 itp.? Np. pięknym dużym nadwoziu kombi?

  • Jeszcze jak! 78.9% (1068)
  • Komu to potrzebne? 21.1% (286)

Oddanych głosów: 1354

  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FullXD
FullXD 10.06.2026, 22:47:03 via Wykop
  • 0
@El_Kamilos23: kwestia jest tego rodzaju że ludzie po prostu nie byli już zainteresowani segmentem D. Producenci robią to na co jest popyt (i/lub moda). Może za parę lat suvy wyjdą z mody? Chociaż co jak co, mi się najwygodniej jeździ właśnie suvem :D
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD 07.06.2026, 21:47:46
  • 8
#thebestofmirko #heheszki
FullXD - #thebestofmirko #heheszki

źródło: 1000361438

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nocticadius
nocticadius
06.06.2026, 20:22:57
  • 7
#przegryw Wymieńcie mi zalety posiadania biednych rodziców
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FullXD
FullXD 06.06.2026, 22:29:57 via Wykop
  • 3
@nocticadius: nie musisz się kłócić z rodzeństwem o spadek
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD 28.05.2026, 09:53:43
  • 1
#gielda czemu modivo miało takie ath rok temu a teraz kupa? Ktoś coś?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FullXD
FullXD
Autor
28.05.2026, 10:04:30 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: a ok :D
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD 27.05.2026, 13:50:21
  • 2
#gielda biorę po 500 zł z konta każdej drużyny i słucham Państwa
FullXD - #gielda biorę po 500 zł z konta każdej drużyny i słucham Państwa

źródło: 1000360351

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FullXD
FullXD
Autor
27.05.2026, 14:53:37 via Wykop
  • 0
@b0lec: @Imperator_Wladek @thisguy1 nie wiem który lepszy i czym się różnią xd
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD
Autor
27.05.2026, 15:05:17 via Wykop
  • 0
@Vateusz23: na xtb?
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD
Autor
28.05.2026, 10:02:14 via Wykop
  • 0
@adamsowaanon: co za różnica z czego kupowane? I tak w którymś miejscu muszę przewalutowac czy to na xtb czy na revolucie etc. Ale daj znać bo ja to leszcz
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD
Autor
28.05.2026, 10:03:47 via Wykop
  • 0
@Imperator_Wladek: dziękuwa
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69
27.05.2026, 15:06:00
  • 1
#gielda

ONDS żreeeee
Kto się załadował ze mną?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FullXD
FullXD 28.05.2026, 09:57:11 via Wykop
  • 0
@davidero69: ja, dzięki Pan op ( ͡° ͜ʖ ͡°) więcej sygnałów prosimy
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD 28.05.2026, 09:55:30
  • 3
#gielda kupiłem wczoraj nvidie I broadcoma więc serdecznie przepraszam za wszystkie spadki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
28.05.2026, 10:07:45 via Wypiek
  • 1
@FullXD też kupiłem wczoraj 20 akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
breakdown1 - @FullXD też kupiłem wczoraj 20 akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image_picker_01B5405D-C579-43B5-8705-EE75E3CBC953-17059-00002DBDA072EC95

Pobierz
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku
28.05.2026, 11:29:31 via Wykop
  • 1
@FullXD @breakdown1 @Polished_RAW
Ja sprzedałem 4.5k mercado libre z lekkim minusem, żeby tylko NVIDIE doładować bardziej. I myślę, że to była dobra decyzja.
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD 26.05.2026, 10:04:44
  • 0
#gielda
Co to jest ten cały szczur
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
26.05.2026, 10:05:43 via Wykop
  • 17
@FullXD: a po kim ty taki chytry na wiedzę?
  • Odpowiedz
sforce
sforce
26.05.2026, 10:11:30 via Wykop
  • 0
@FullXD: xtb
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD 21.05.2026, 22:55:41
  • 0
#gielda I co tam ciekawe polecacie? Gra tu ktoś na shorty czy niebardzo?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter93
Piter93
22.05.2026, 04:36:01 via Android
  • 1
@FullXD Only long.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking