Mirki, nie wiem co robić ( ͡°ʖ̯͡°) poczytalem tag wczoraj i ludzie pisali ze lubawa moze byc nawet w jedna sesje po 10 zł. Taki byl popyt ogromny wczoraj. Za namową paru mirkow tutaj wrzucilem oszczednosci przeznaczone na budowe domu na szybko, żeby cos tam zarobic. Zlecenie weszlo mi po 5,00 zl równe. Nie wiem co teraz robic, zona nic nie wie, czesc z tej kwoty
50% trafione. Zremb kupiony w czwartek, Wojas w poniedziałek. Teraz tylko poczekać pół roku. Według mnie jesteśmy w miejscu zaznaczonym na zielono (to wykres Biomediu z koronahossy) #gielda
@susuke15: Jak by ktokolwiek to wiedział to już by dawno nie siedział na wykopie. Na giełdzie motto ze jak coś rośnie, musi spaść niekoniecznie musi się spełnić.
Takie przemyślenie na wieczór. A co jeżeli wykopowi eksperci mieszkający z rodzicami się mylą i chytre banki na przekór wszystkim dadzą możliwość tym co nie radzą sobie ze spłatą kredytu, przy zwiększonym wiborze, możliwość zamrożenia kredytu, tj. spłaty wyłącznie odsetek przez okres powiedzmy 5 najbliższych rat? Da kogoś z kredytem pod korek co za różnica czy będzie spłacał 30 czy 35 lat? Tym łatwym sposobem uniknęlibyśmy krachu a wykopki dalej mogłyby mieszkać
@Fr33: ale tu chodzi o wstrzymanie akcji kredytowej na rynku oraz spadek popytu poprzez spadek zdolności kredytowej. Nikt o zdrowych zmysłach nie liczy na to ze ludzie będą się wyprzedawać masowo xD
@Fr33: nieruchomości kosztują tyle ile chcą/mogą zapłacić nabywcy. Nikt nie liczy na wyprzedaże kupujących na własny użytek, za to januszerka będzie wiała z rynku. Nowi nabywcy mają już 30% niższa zdolność a będzie gorzej :), kto nie sprzedał ten gapa!
Czy ktos moze w 3 slowach wytlumaczyc czemu banki tak spadly?