Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fliperovic

Fliperovic

Dołączył 10 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21574
  • Znaleziska 4372
  • Mikroblog 17202
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 129
penknientyjerz
penknientyjerz
31.08.2020, 16:19:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
What the fuck. 4 lata temu kupiłem kartę GTX 1050 za nie więcej niż 600 zł, po 4 latach nówki chodzą po 500 zł.
Właśnie składam kompa i byłem pewien, że za tą cenę kupię kartę kilka klas mocniejszą.
Gdzie ten postęp technologiczny rosnący wykładniczo?
#komputery #kartygraficzne #informatyka #gry
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fliperovic
Fliperovic 31.08.2020, 16:35:18 via iOS
  • 0
@penknientyjerz: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fliperovic - @penknientyjerz: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1598891718v7jaZwDISEBU06FdacPuVk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
paatrys
paatrys
30.08.2020, 13:01:31
  • 0
Mirki,
Da radę taki zestaw do amatorskiej obróbki foto/ video ?

Budżet 4k bez monitora. Już czekałem chwilę bo miało tanieć ale już mi się nie chce dłużej czekać :)

#komputery
paatrys - Mirki, 
Da radę taki zestaw do amatorskiej obróbki foto/ video ? 

Budże...

źródło: comment_1598792425RYDEEfE4tQE3eWTryfZAwM.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fliperovic
Fliperovic 30.08.2020, 13:29:12 via iOS
  • 0
@paatrys: Za mało ramu. Powinieneś mieć do tej pracy conajmniej 16 a w tym budżecie 32.
  • Odpowiedz
piotrek-zielony
piotrek-zielony
30.08.2020, 06:56:48 via iOS
  • 7
Rozowa kupila fiata grande punto. Teoretycznie bezwypadkowy. Ale lusterka, zderzak przod i tyl, klamki maja inny odcien, zdecydowanie wyblakly. Czy ktos z #fiat tez ma taki problem?
piotrek-zielony - Rozowa kupila fiata grande punto. Teoretycznie bezwypadkowy. Ale lu...

źródło: comment_1598770607ufAhm3m4iLMdxMrnHrRWfT.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fliperovic
Fliperovic 30.08.2020, 08:23:12 via iOS
  • 0
@piotrek-zielony: Mam taki problem w tym samym aucie, tyle ze w błękitnym kolorze - kolor tylnego zderzaka się nieco różni ale jest to ledwo zauważalne.
  • Odpowiedz
cheeseandonion
cheeseandonion
29.08.2020, 08:46:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
#randomgif
cheeseandonion - #randomgif

źródło: comment_1598690775MJqTHE8qllu8RmKGbLs5eh.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fliperovic
Fliperovic 29.08.2020, 13:29:38 via iOS
  • 0
@cheeseandonion: No spoko ale jak to naostrzyć?
  • Odpowiedz

846

Miało być jak za zboże, będzie za bezcen. Obniżki cen pamięci RAM i dysków SSD.

Miało być jak za zboże, będzie za bezcen. Obniżki cen pamięci RAM i dysków SSD.

Producenci końcowi usłyszeli o perspektywie lockdownu, drastycznie zwiększyli swoje zamówienia. Fabryki zareagowały podkręceniem produkcji. Teraz jednak doszło do sytuacji, w której setki tysięcy wyprodukowanych dysków i modułów RAM nie mogą znaleźć nabywców, a dostawy kości są wstrzymywane.

konto usunięte
z
dobreprogramy.pl
dodany: 20.08.2020, 03:58:35
  • 325
  • #
    komputery
  • #
    ssd
  • #
    dyski
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    hardware
Fliperovic
Fliperovic 20.08.2020, 18:31:50 via iOS
  • 0
Pamięć ram na AliExpress już staniała o 9 dolcow (16gb ddr4 kllisre)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

M....._
M....._
konto usunięte 05.08.2020, 13:28:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Wszyscy wstawiają to i ja wstawię. Widzę, że ktoś tu sprawdza czy działają polskie znaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mbank #programista15k #informatyka
M....._ - Wszyscy wstawiają to i ja wstawię. Widzę, że ktoś tu sprawdza czy działają ...

źródło: comment_1596634125OpbMu4MpBl3y3IXoxO2pwG.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fliperovic
Fliperovic 05.08.2020, 13:29:32 via iOS
  • 1
@MuItikonto_: Tia appka i strona mBank tez nie działają...
  • Odpowiedz
L3gion
L3gion
28.07.2020, 09:21:36
  • 112
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fliperovic
Fliperovic 28.07.2020, 14:00:48 via iOS
  • 0
@L3gion: samsung galaxy trend. W drugi dzień posiadania zrobiłem w nim roota. lagwizz to była tragedia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
basia15
basia15
01.07.2020, 13:15:24
  • 185
SKRADZIONE AUTO #kielce
Mirki mojemu kuzynowi dziś w nocy na Słonecznym Wzgórzu skradziono auto, stare Audi 80 b4 w kombi
Prośba o plusy niech leci jak najwyżej

"Dziś w nocy na os. Słoneczne wzgórze skradziono mi audi 80 b4 kombii ciemny grafit na lewym błotniku z przodu schodzący klar, brak zaślepki w przednim halogenie gdyby ktos coś widział proszę o pomoc"

Wiem,
basia15 - SKRADZIONE AUTO #kielce 
Mirki mojemu kuzynowi dziś w nocy na Słonecznym W...

źródło: comment_1593609322AIiAqbdmvyXP1jv3p6pM8I.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fliperovic
Fliperovic 01.07.2020, 13:43:08 via iOS
  • 1
@basia15: Kradną na potęgę kumpel z Kielc ma kumpla któremu z------i eh
  • Odpowiedz
MiStoreOlsztyn
MiStoreOlsztyn
01.07.2020, 10:20:27
  • 9
Witamy wszystkie Mirabelki i wszystkich Mirków, którzy uwielbiają sprzęty Xiaomi!

#xiaomi #xiaomilepsze

Ile produktów Xiaomi posiadasz?

  • Co to jest Xiaomi? 38.0% (168)
  • Smartfon (w komentarzu napisz jaki model) 13.6% (60)
  • To wy macie coś jeszcze oprócz smartfonów? 3.2% (14)
  • Kilka się znajdzie 33.5% (148)
  • Zbieram je jak pokemony 5.4% (24)
  • #xiaominajlepsze 6.3% (28)

Oddanych głosów: 442

  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fliperovic
Fliperovic 01.07.2020, 11:17:25 via iOS
  • 1
@MiStoreOlsztyn: Posiadam klawiaturę mechaniczna i mysz bezprzewodowa GEJMINOGWA i to najlepszy sprzęt w mojej opinii jaki macałem na żywo a do tego jest mój xd tylko tych nie posiadacie w oficjalnym polskim sklepie...
  • Odpowiedz
Vahn
Vahn
01.07.2020, 09:17:21
  • 0
Chciałbym po latach zmienić coś w swoim kompie.

Czy taki zestaw jak poniżej jest warty przesiadki?

Na ten moment siedzę na
i7 2600k 4,7ghz
Vahn - Chciałbym po latach zmienić coś w swoim kompie.

Czy taki zestaw jak poniżej...

źródło: comment_1593594972i8tGnXbnWUKvhJqb1f8OpR.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fliperovic
Fliperovic 01.07.2020, 09:50:09 via iOS
  • 0
@Vahn Rx 570 to w dalszym ciągu dosyć wydajna karta graficzna i upgrade do 580 to około 10fps więcej, chyba ze mówimy o nowych tytułach to 8gb vram może dać kopa.
Tak, procesor może Ci dać dwa razy większa wydajność, do tego oc i jest git. Potem można zrobić upgrade cpu w razie potrzeby.
A czy to się opłaca, to zależy od zastosowań.
  • Odpowiedz
Damianowski
Damianowski
25.06.2020, 21:54:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fliperovic
Fliperovic 25.06.2020, 22:24:07 via iOS
  • 1
@Damianowski: Dlatego usunąłem komentarz bo nie doczytałem. Spróbuj komesa Russian scout bardzo dobre.
  • Odpowiedz
Fliperovic
Fliperovic 24.06.2020, 21:03:24
  • 6
Fliperovic

źródło: comment_15930326011kZLoQT8DUTlwefGR5CuR7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fliperovic
Fliperovic 24.06.2020, 13:51:08
  • 0
#office #onedrive #informatyka #pcmasterrace
Jak usunąć plik z folderu onedrive, który znajduję się na komputerze, jest zsynchronizowany z chmurą - tak, żeby plik pozostał w chmurze? Za każdym razem kiedy usuwam plik z folderu z kompa, to usuwa się także wersja z chmury...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

l.....a
l.....a
konto usunięte 24.06.2020, 13:57:03
  • 2
@Fliperovic: możesz dać "zwolnij miejsce"
  • Odpowiedz
TheMan
TheMan
24.06.2020, 18:46:19 via iOS
  • 0
A żeby na nowo się nie pobrał na dysk to w ustawieniach zaznacz które foldery mają tylko pokazywać ikonki i dopiero jak będziesz chciał otworzyć plik to się ściągnie.
  • Odpowiedz
Fliperovic
Fliperovic 12.06.2020, 23:53:58
  • 0
#urzadcelny #pcmasterrace #gwarancja #kurier #informatyka
Mam pewien problem z wymianą gwarancyjną Corsair. Otóż wszystko już zostało wyjaśnione prócz kwestii urzędu celnego. Dostałem mail od kuriera, że muszę przesłać dokument w którym wskażę wartość towaru. No ale sprzęt pochodzi z wymiany gwarancyjnej, a co ciekawe firma wysłała mi zasilacz prosto z chin. Sprzęt pierwotnie kupiony w pl. Czy powinienem podać cenę rynkową, cenę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keton22
keton22
13.06.2020, 06:01:49
  • 1
@Fliperovic: To wpadłeś - dla UC jesteś importerem.

To już nie te czasy kiedy możesz podać 0 albo zaniżoną kwotę, oni to zaczęli sprawdzać (np. google po nazwie jak to jest coś do kupienia w sklepie).

Jeżeli przekroczysz próg wartości (nie pamiętam teraz ile, kiedyś było 120 USD) płacisz VAT i cło jeżeli na daną kategorią istnieje.

Radzę nie kombinować tylko wpisać kwotę którą podadzą ci Google bo jeszcze możesz
  • Odpowiedz
Graner
Graner
06.06.2020, 23:05:17 via Android
  • 6
Graner

źródło: comment_1591484716FN8AAweP6VPm6GdulfIntd.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fliperovic
Fliperovic 07.06.2020, 02:10:47 via iOS
  • 1
@Graner: kiedyś mama robiła dobry kompocik z rabarbaru tez polecam
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 4 z 6
  • >
  • www.instagram.com/pfocu

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.08.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking