Wpis z mikrobloga

SKRADZIONE AUTO #kielce
Mirki mojemu kuzynowi dziś w nocy na Słonecznym Wzgórzu skradziono auto, stare Audi 80 b4 w kombi
Prośba o plusy niech leci jak najwyżej

"Dziś w nocy na os. Słoneczne wzgórze skradziono mi audi 80 b4 kombii ciemny grafit na lewym błotniku z przodu schodzący klar, brak zaślepki w przednim halogenie gdyby ktos coś widział proszę o pomoc"

Wiem, że sporo 80'tek ostatnio było kradzionych w kielcach więc jakby ktoś odzyskał swoje albo miał podejrzenia gdzie szukać dajcie znać.

Z góry dzięki
Pobierz basia15 - SKRADZIONE AUTO #kielce 
Mirki mojemu kuzynowi dziś w nocy na Słonecznym W...
źródło: comment_1593609322AIiAqbdmvyXP1jv3p6pM8I.jpg
  • 48
@basia15:

Jakim śmieciem trzeba być aby ukraść audi osiemdziesiątkę wartą 5, może 8 tysięcy.


@incydent_kakaowy: auto na sieci ma opinię: "stara szkoła budowania aut, nie do zajeżdżenia, tylko części coraz trudniej dostać"
Widać wiejskim/małomiasteczkowym cwaniaczkom się to utrwaliło, założyli że za 5k nikt nie będzie robił śledztw CSI(albo jakichkolwiek śledztw). To według nich mają dostęp do darmowych części/aut(przespawać numer VIN).
Podobno kiedyś tak było z Hondami Civic na zachodzie, nie
ę


@basia15: zgłosić na Policje. Nasi stróżowie prawa powiedzą skąd mozna odkupić. Mi okradli 80tkę z kilku płyt, ładowarki transmitera... Podobno na jagiellońskiej jest sklep gdzie trafiają fanty. Pozdrawiam.