#oszczedzanie #obligacje #gielda #inwestowanie #inwestycje
11.2025 odbieram mieszkanie i będą mi potrzebne pieniądze na wykończenie. Do tego czasu raczej głupio byłoby trzymać to na koncie.
Myślę, żeby do 11.2024 co miesiąc kupować roczne obligacje ROR. Po tym czasie nie będę już mógł kupić roczniaków bo chyba nie będzie mi się to opłacać (nie liczyłem jeszcze nic - ale będę potrzebował pieniędzy w
11.2025 odbieram mieszkanie i będą mi potrzebne pieniądze na wykończenie. Do tego czasu raczej głupio byłoby trzymać to na koncie.
Myślę, żeby do 11.2024 co miesiąc kupować roczne obligacje ROR. Po tym czasie nie będę już mógł kupić roczniaków bo chyba nie będzie mi się to opłacać (nie liczyłem jeszcze nic - ale będę potrzebował pieniędzy w



#obligacje