#gielda
https://www.tradingview.com/symbols/OTC-XBOTF/
da się to kupić u któregoś z polskich brokerów?
https://www.tradingview.com/symbols/OTC-XBOTF/
da się to kupić u któregoś z polskich brokerów?
źródło: IMG_6269D57246CC-1
Pobierz
źródło: spgowno500
Pobierz
źródło: trumppingwin
Pobierz
źródło: jebanapomaranczowamalpa2
Pobierz
źródło: eee123
Pobierz
źródło: cine1
PobierzRocznica
od 23.02.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
ehh od lutego miałem w końcu etf sp500 pierwszy raz na plusie przez te kilka ostatnie dni, nawet screenshota nie zrobiłem a teraz już prędko tego nie zobaczę bo pomarańczowej małpie na shorty się zachciało ( ͡° ʖ̯ ͡°)