Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FireLizard

FireLizard

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 174
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 165
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (47)
  • Komentowane (57)
  • Plusowane (61)
FireLizard
FireLizard 10.10.2025, 15:40:25
  • 2
#gielda
ehh od lutego miałem w końcu etf sp500 pierwszy raz na plusie przez te kilka ostatnie dni, nawet screenshota nie zrobiłem a teraz już prędko tego nie zobaczę bo pomarańczowej małpie na shorty się zachciało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 10.10.2025, 11:31:18
  • 0
#gielda
https://www.tradingview.com/symbols/OTC-XBOTF/
da się to kupić u któregoś z polskich brokerów?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 24.09.2025, 20:55:29
  • 19
#gielda
Intelku ja pisząc o niebieskim śmieciu to tylko tak żartowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
FireLizard - #gielda 
Intelku ja pisząc o niebieskim śmieciu to tylko tak żartowałem ...

źródło: yyyy1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
24.09.2025, 20:58:37 via Wykop
  • 13
@FireLizard: Dzień dobry Panie grubasie
  • Odpowiedz
olcayn
olcayn
24.09.2025, 21:26:30 via Wykop
  • 7
@FireLizard: ktoś chyba dostał spadek po babci #pdk
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 07.08.2025, 12:41:37
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedobry
Niedobry
07.08.2025, 12:43:32 via Wykop
  • 10
@FireLizard: Diabel. Zakrecil korba... XD
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99
07.08.2025, 12:54:00 via Wykop
  • 52
@FireLizard:
msr99 - @FireLizard:

źródło: IMG_6269D57246CC-1

Pobierz
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 31.07.2025, 18:18:29
  • 2
#gielda czemu tak półprzewodniki dziś nurkują? O intela śmiecia nie pytam bo to zawsze leci w dół
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maroLem87
maroLem87
31.07.2025, 18:19:12 via Wykop
  • 2
@FireLizard: wiecznie rosnąć nie może, realizacja zysków
  • Odpowiedz
maniek74
maniek74
31.07.2025, 19:28:39 via iOS
  • 0
@FireLizard ARM
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 31.07.2025, 16:03:45
  • 1
#gielda #xtb
kolejny śmieć po niebieskim tym razem czerwony. Trochę tęsknię za bukmacherką, tam dało się chociaż wyjść na niewielki plus.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 25.07.2025, 19:07:13
  • 3
#gielda #intel
Ma ktoś może jakieś argumenty za tym żeby trzymać dalej tego niebieskiego śmieciucha? Bo ja chyba już tracę nadzieję że w tym gównie coś się naprawi i chyba ze stratą opchnę to jak najszybciej żeby spokojniej spać
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77
25.07.2025, 19:15:30 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
golomb13
golomb13
25.07.2025, 19:46:03 via Wykop
  • 3
@FireLizard: hmm za zlotowki kupowales przy wysokim dolarze? cena 20.50 jest.
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 26.06.2025, 09:53:00
  • 7
#gielda Jeśli kupiłem po kursie 643 $ a teraz jest $651 to znaczy że zarobiłem. Prawda? prawda?(╥﹏╥)
FireLizard - #gielda Jeśli kupiłem po kursie 643 $ a teraz jest $651 to znaczy że zar...

źródło: spgowno500

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carnivore79
Carnivore79
26.06.2025, 09:57:02 via Wykop
  • 21
@FireLizard: W dolarach tak :D
  • Odpowiedz
Carnivore79
Carnivore79
26.06.2025, 10:14:29 via Wykop
  • 1
@StdPtr: wszystko zależy od horyzontu czasowego.
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 13.06.2025, 07:57:32
  • 20
#gielda
W końcu powrót do normalności. Po obecności pewnych anomalii objawiających się przez te kilka tygodni niepokojącą zielenią w portfolio wreszcie zawitała czerwień
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 08.05.2025, 08:25:47
  • 60
#gielda i jak zawsze #xtb musi całą robotę odwalać za te amerykańskie śmieciuchy XD
FireLizard - #gielda i jak zawsze #xtb musi całą robotę odwalać za te amerykańskie śm...

źródło: xtb

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....x
c.....x
konto usunięte 08.05.2025, 08:28:57 via Wykop
  • 54
@FireLizard: prawdziwy polski czempion, a nie jakieś orleny czy CDprojekty dla bezdomnych
  • Odpowiedz
B0mblak
B0mblak
08.05.2025, 08:45:43 via Android
  • 14
@FireLizard Kupiłeś Intela i masz czelność narzekać? XD
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 09.04.2025, 17:08:43
  • 5
#gielda #intel niebieskie złoto wraca tam gdzie jego miejsce, ATH jeszcze w tym tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
FireLizard - #gielda #intel niebieskie złoto wraca tam gdzie jego miejsce, ATH jeszcz...

źródło: intel

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....4
b.....4
konto usunięte 09.04.2025, 17:10:30 via Wykop
  • 2
@FireLizard: dawaj Trump te cła na chipy i na Intelu jedziemy w kosmos
  • Odpowiedz
ByczeqFernando
ByczeqFernando
ByczeqFernando
09.04.2025, 17:13:01 via Wykop
  • 1
@FireLizard: troche za wczesnie wszedlem. na koniec sesji juz bedzie po promocji
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 09.04.2025, 14:12:49
  • 2
#gielda Jako ekspert stwierdzam że puchatek z innymi źle do tego podchodzą. Chcąc w-----ć pomarańczowego nakładając wzajemne cła realizują tylko jego plan. Orangutan chce upadku giełdy amerykańskiej co skutkuje głębokim krachem finansowym usa i w przypadku gdy nawet lekko się zazieleni to robi wszystko aby ponownie zaczęło spadać. Puchatek, ue i reszta ekipy powinni wspólnie zacząć skupować gigantyczne ilości amerykańskich akcji aby sp500 poszło na ATH. Wtedy małpa jak zobaczy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jamniki2
Jamniki2
09.04.2025, 14:16:20 via iOS
  • 3
@FireLizard co
  • Odpowiedz
roooooot
roooooot
09.04.2025, 14:18:23 via Wykop
  • 9
@FireLizard: Ty to chyba jako główny analityk w Berkshire pracujesz, dzieki bogu ze tacy eksperci z nami siedza
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 08.04.2025, 19:33:23
  • 6
#gielda mojego portfolio już nie ma, miało piękny pogrzeb
FireLizard - #gielda mojego portfolio już nie ma, miało piękny pogrzeb

źródło: portfolio

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widmo82
widmo82
08.04.2025, 19:35:41 via Wykop
  • 10
@FireLizard: za mało XTB
  • Odpowiedz
kishurki
kishurki
kishurki
08.04.2025, 19:35:58 via Wykop
  • 1
@FireLizard: to i tak wychodzisz z tarczą xD
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 08.04.2025, 18:31:16
  • 29
#gielda #usa BREAKING: Wyspy heard i mcdonald jako pierwszy kraj doszedł do porozumienia z USA ustalając wzajemne cła na 0%. Jednocześnie Donald Trump zobowiązał się do przeniesienia fabryk apple do jego nowych przyjaciół w zamian za według przecieków kilka kontenerów ryb. Pierwsi pracownicy już gotowi do pracy
FireLizard - #gielda #usa BREAKING: Wyspy heard i mcdonald jako pierwszy kraj doszedł...

źródło: trumppingwin

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrogoweSafari
DrogoweSafari
08.04.2025, 18:36:12 via Android
  • 13
Co ten Linux
  • Odpowiedz
e.....s
e.....s
konto usunięte 08.04.2025, 19:38:03 via Wykop
  • 3
@FireLizard: rok linuksa potwierdzony
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 04.04.2025, 10:58:55
  • 1
#gielda
jeszcze trochę polityki małpoluda to takie dziennie spadki będą jak wzrosty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 07.03.2025, 17:00:39
  • 2
#gielda
Ta małpa rozwali giełdę bardziej niż covid to niebywałe. Aż się poważnie zastanawiam wyjąć wszystko i wrzucić w bukmacherkę bo tam chociaż jest minimalna szansa na zysk xd sp500 śmieciuch gorszy niż jakiekolwiek akcje
FireLizard - #gielda 
Ta małpa rozwali giełdę bardziej niż covid to niebywałe. Aż się...

źródło: jebanapomaranczowamalpa2

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmp_eax
jmp_eax
07.03.2025, 17:03:44 via Wykop
  • 5
@FireLizard: Trzymaj intela to zarobisz. Xtb tez trzymaj.
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard
Autor
13.03.2025, 14:09:31 via Wykop
  • 0
@jmp_eax:
Trzymam i pewnie będę trzymał bo i tak miałem to trzymać z minimum rok. Ale trump cały czas robi wszystko żeby akcje nie urosły zbyt mocno więc raczej jeszcze dziś sporo spadnie.
W 2022 roku też panikowałem jak bitcoin po zakupie za ok. 20000$, miał zjazd do chyba 18000, ale jak widać wystarczyło utrzymać nerwy na wodzy, poczekać i wszystko dobrze się skończyło
FireLizard - @jmp_eax: 
Trzymam i pewnie będę trzymał bo i tak miałem to trzymać z mi...

źródło: eee123

Pobierz
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 06.03.2025, 15:23:18
  • 2
#gielda
skoro zawsze jak kupuję to spada, a jak sprzedaję to rośnie więc dogadajmy się tak że ja teraz sprzedam wszystko ze stratą a wy mi zapłacicie za stratę + jakiś mały dodatek za straty moralne 10000 zł. Ja zyskam, wy zyskacie jeszcze bardziej po wzrostach i rozpoczęciu hossy, każdy będzie zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 04.03.2025, 13:34:03
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reevo
Reevo
Reevo
04.03.2025, 13:38:29 via Wykop
  • 5
@FireLizard: XTB trzymam się jak tonący deski, nie jednego spekulanta musiały ostatnie spadki połamać, odbije się to w wynikach.
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 22.01.2025, 18:45:22
  • 0
Wypełniam formularz aby zakupić obligacje i takie pytanie co mam tu wpisać? Swój pesel jak rozumiem? Bo jeśli nic nie wpiszę to jest równoznaczne niby że mam tin ale w innym kraju. Ale czytam też że pesel nie można traktować jako nip i już sam nie wiem co zrobić
#obligacje
FireLizard - Wypełniam formularz aby zakupić obligacje i takie pytanie co mam tu wpis...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard
Autor
22.01.2025, 18:58:13 via Wykop
  • 0
Może źle zrozumiałem i ta 2 opcja znaczy że nie został nadany w ogóle, niekoniecznie tu chodzi że został nadany w innym kraju bo do tego dotyczy 2 opcja. Dobra nic nie wpisuję
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael
22.01.2025, 19:11:23 via Wykop
  • 0
Może źle zrozumiałem


@FireLizard: no :)
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 02.07.2024, 17:37:18
  • 1
Ktoś może jest w stanie cokolwiek zdiagnozować po wynikach hwinfo? Posiadam asusa G733ZX i mam z nim problem a konkretniej z procesorem. Jak widać na screenach w cinebenchu r23 osiąga cały czas ok. 9700 pkt i to przy wyłączonych wszystkich programach w trybie turbo (zmiana trybu nic praktycznie nie zmienia), chociaż ten sam laptop z tym samym procesorem i9 12900h powinien wyciągać przynajmniej 16000 (nie znalazłem jakiegokolwiek testu tego laptopa z wynikiem
FireLizard - Ktoś może jest w stanie cokolwiek zdiagnozować po wynikach hwinfo? Posia...

źródło: cine1

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp
02.07.2024, 18:35:31 via Wykop
  • 1
@FireLizard: imo to ewidentnie źle założone jest chłodzenie jesli wiatraki działają, kontroler pokazuje maxymalną moc 32W XD przy ~100C ewidentnie nie przylega to chłodzenie
  • Odpowiedz
Zerp
Zerp
03.07.2024, 19:27:52 via Wykop
  • 0
@FireLizard: pamietam ten odcinek, ta ciekly metal jest wszedzie tylko nie na procu xD, pewnie u ciebie to samo jest

nie wiem czego tu sie bać, otwierasz lapka, odpinasz baterie, odkrecasz, podnosisz do góry nie obracajac i zdejmujesz z nad plyty a potem czyscisz porządnie

dla mnie to jest żart że mając topowy proc masz osiagi jak na moim r5 3600 i sie z tym bujasz rok no ale twoja
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking