Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Farezowsky

Farezowsky

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36393
  • Znaleziska 1383
  • Mikroblog 35010
  • Obserwujący 53
  • Obserwowane 118
  • Dodane (9790)
  • Komentowane (6285)
  • Plusowane (18935)
Farezowsky
Farezowsky 11.06.2026, 16:47:49
  • 0
GeForce Now z promocją.

Performance - 350,35 zł/12 MIESIĘCY
Ultimate - 714,35 zł/12 MIESIĘCY

Jak się zmieni kraj na USA to jeszcze taniej wyjdzie.(Wystarczy chyba tylko region zmienić bez VPN)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MetalowyBieg
MetalowyBieg
11.06.2026, 16:55:48 via Android
  • 3
@Farezowsky: nie bedziesz mial niczego i bedziesz szczesliwy
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky
Autor
11.06.2026, 16:57:34 via Wykop
  • 3
@MetalowyBieg: No wiadomo, ze lepiej miec cos swojego xD To powinno byc dla osob ktore graja raz na jakis czas w jakies lepsze gry i nie potrzebuja lepszego sprzetu
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky 10.06.2026, 10:52:47
  • 34
976 + 1 = 977

Tytuł: Kwiaty dla Algernona
Autor: Daniel Keyes
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: ★★★★★★★★★
Farezowsky - 976 + 1 = 977

Tytuł: Kwiaty dla Algernona
Autor: Daniel Keyes
Gatunek: ...

źródło: 762471-352x500

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loskamilos1
Loskamilos1
10.06.2026, 11:14:15 via Wykop
  • 3
@Farezowsky: potwierdzam, świetna książka, też ją połknąłem w wyjątkowo krótkim czasie.
  • Odpowiedz
Pandamix
Pandamix
10.06.2026, 17:01:55 via Wykop
  • 4
@Farezowsky: Za każdym razem jak przypominam sobie o tej książce od razu mam przed oczami ten komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pandamix - @Farezowsky: Za każdym razem jak przypominam sobie o tej książce od razu m...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky 07.06.2026, 15:28:15
  • 4
Był jakiś taki jeden normalny manewr wyprzedzania?
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE
07.06.2026, 15:28:30 via Wykop
  • 11
@Farezowsky: 20 na kukoldzie
  • Odpowiedz
zwruszajonce
zwruszajonce
07.06.2026, 15:28:34 via Wypiek
  • 3
@Farezowsky pierwszy raz monako oglądasz?
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky 07.06.2026, 15:05:03
  • 0
Hahahah Lewis
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Farezowsky
Farezowsky 06.06.2026, 18:15:58
  • 0
Pisali cos o update'ach? Jak czesto planuja czy cos? xD
#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyX
DavyX
06.06.2026, 18:28:22 via Wykop
  • 0
@Farezowsky: w poniedziałek ma być patch
  • Odpowiedz
DavyX
DavyX
06.06.2026, 18:28:46 via Wykop
  • 0
@Farezowsky:
DavyX - @Farezowsky:

źródło: IMG_6746

Pobierz
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky 05.06.2026, 19:11:19
  • 5
Kurde, tak słucham tego głosu Bezimiennego i mówię - może pan Jacek już za stary ale przecież on gra w Blood of Dawnwalker i wypada wybitnie na tych zwiastunach xD
#gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Farezowsky
Farezowsky 05.06.2026, 09:00:18
  • 0
Jakie nastawienia przed premiera Gothica?
#gothic #gry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chrystus
Chrystus
05.06.2026, 09:02:40 via Wykop
  • 1
@Farezowsky: Nijakie. Nigdy nie byłem wielkim fanem jedynki i gier od Piranhi Bytes. No i nie mam w zwyczaju grać drugi raz w te same gry.
  • Odpowiedz
dafto
dafto
dafto
05.06.2026, 09:39:00 via Wykop
  • 10
No i nie mam w zwyczaju grać drugi raz w te same gry.


@Chrystus: Chryste Panie
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky 03.06.2026, 20:24:56
  • 2
- Panie selekcjonerze, jak tam???

- Bez zmian!

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Farezowsky
Farezowsky 03.06.2026, 20:05:21
  • 1
K---a, trener Nigeryjczyków na luzie sprawdza cały skład i z buta wymienia 6 zawodników a u nas? Napinka i do przodu xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Farezowsky
Farezowsky 02.06.2026, 13:52:56
  • 9
Wiedzialem ze mi kogos ten Jodar przypomina
#tenis
Farezowsky - Wiedzialem ze mi kogos ten Jodar przypomina
#tenis

źródło: AIdro_lTM7S-XUuqMFC4sDyVmsGko8WX-GtDzLVlgZN_PsAu8fM=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ogurkiszony75
ogurkiszony75
02.06.2026, 13:57:18 via Android
  • 1
@Farezowsky przeciez to mlody g
ogurkiszony75 - @Farezowsky przeciez to mlody g

źródło: temp_file2339602481704583412

Pobierz
  • Odpowiedz
nypel012
nypel012
nypel012
02.06.2026, 14:25:12 via Wykop
  • 1
@Farezowsky: przecież to Phil
nypel012 - @Farezowsky: przecież to Phil

źródło: 1000016425

Pobierz
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky 31.05.2026, 19:15:18
  • 2
Czemu 15 kibiców chrobrego jest glosniejszych nic zaly stadion wieczystej?
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

red7000
red7000
31.05.2026, 19:16:18 via iOS
  • 0
@Farezowsky: bo kibiców Wieczystej jest 10, reszta to losowi mieszkańcy XD
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus
31.05.2026, 19:17:43 via Wykop
  • 0
@Farezowsky: były bilety po 1 Ziko więc tam pewnie siedzi Wisła i typowi kibice na poziomie bardziej okręgówki czy 3 ligi.
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky 31.05.2026, 19:02:11
  • 7
Brawo Chrobry.

Kibicuje im bo jak jeżdżę na Rap Stację to zawsze przez Głogów i tam o--------m zajebistego kebaba.
Niesamowita historia.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Farezowsky
Farezowsky
Autor
31.05.2026, 19:03:30 via Wykop
  • 1
@tyrytyty: Mieszkam w Katowicach, więc też się dziwię. Tam jestem raz w roku.
  • Odpowiedz
first
first
31.05.2026, 19:05:24 via Wykop
  • 1
@tyrytyty: Nie znam nikogo z lubuskiego, a znam nawet osobę z Suwałk.
@Farezowsky
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky 29.05.2026, 18:49:55
  • 0
Patrząc na ich miny i zachowanie to jakby grali najlepszy mecz w zyciu xD
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Farezowsky
Farezowsky 29.05.2026, 18:47:02
  • 4
Młody co biega

To mi się podoba

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Farezowsky
Farezowsky 28.05.2026, 19:15:54
  • 2
Kurde, ciężka sytuacja

Ale no, wedlug mnie zaslużona czerwona
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Farezowsky
Farezowsky 27.05.2026, 12:18:37
  • 1
Człowiek chce pograć w Wieśka 3 na modach(W3EE+Gwint Redux) to ma problemy z zainstalowaniem ich xD dajcie spokoj
#gry #wiedzmin3
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Synco
Synco
27.05.2026, 13:07:04 via Wykop
  • 1
@Farezowsky: ja zainstalowalem tego moda że sobie możesz nosić tyle rzeczy ile chcesz ale nwm, nie działa xd a 2 lata temu jak instalowałem różne mody to wszystko działało
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky 26.05.2026, 10:11:35
  • 15
Mońka, Reguła, Nowak...

ALE HEJ MAMY KAPUSTKE
#mecz #reprezentacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Farezowsky
Farezowsky 24.05.2026, 21:56:31
  • 11
(。◕‿‿◕。)
#f1
Farezowsky - (。◕‿‿◕。)
#f1

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-24 235611

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj
24.05.2026, 21:57:04 via Wykop
  • 2
@Farezowsky: u18 panie Senna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
24.05.2026, 21:57:05 via Wykop
  • 5
@Farezowsky:
wjeżdzałbym w nią jak Piastri w Albona
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky 24.05.2026, 10:37:11
  • 6
Niesamowite Falcons - nawet w turnieju "ogurami" p-------ć finał.

A karrigan? Może i nie strzela najlepiej, ale za to jako igl ugrał całe 15 rund po terro na 4 mapach w finale

#cs2 #csgo
Farezowsky - Niesamowite Falcons - nawet w turnieju "ogurami" p-------ć finał. 

A ka...

źródło: HJE9CSmWwAE2wvb

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ang33r
ang33r
ang33r
24.05.2026, 11:59:44 via Wykop
  • 1
@Farezowsky: dziadek power ;D
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky 23.05.2026, 17:37:41
  • 23
Jeeeeeest hahaha
#mecz
Farezowsky - Jeeeeeest hahaha
#mecz

źródło: 1000024436

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qluch
qluch
23.05.2026, 17:38:59 via Wykop
  • 1
@Farezowsky: jeszcze będzie okazja do celebrowania tego "sukcesu" jak gieksa upie$#oli eliminacje do LKE w 3 rundzie. Jak tego nie zrobi, to czeka ją relegacja w przyszłym sezonie do 1 ligi. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
l--RAD--l
l--RAD--l
23.05.2026, 17:40:14 via Wykop
  • 3
@Farezowsky: Gratulacje!!
Cóż za dramaturgia
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 460
  • Strona 1 z 460
  • >
  • seba prosto z blok w prawilna mordeczka

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.05.2020

    Komentator
  • VIP
    od 18.11.2021

    VIP
  • Rocznica
    od 04.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.06.2019

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking