Cześć,
Jestem Laikiem - proszę nie krzyczeć :)
Chce na Raspberry pi skonfigurować dotyk na ekranie WaveShare WS170120. Ekran normalnie jest wykrywany ale mam problem z dotykiem. Problem jest na bokach ekranu, im dalej od środka to większe przesunięcie. Jak np. klikam start w lewym górnym rogu to "klik" jest przesunięty o około 5-10mm.
Co mam:
Jestem Laikiem - proszę nie krzyczeć :)
Chce na Raspberry pi skonfigurować dotyk na ekranie WaveShare WS170120. Ekran normalnie jest wykrywany ale mam problem z dotykiem. Problem jest na bokach ekranu, im dalej od środka to większe przesunięcie. Jak np. klikam start w lewym górnym rogu to "klik" jest przesunięty o około 5-10mm.
Co mam:





schemat
#elektronika #wled #homeassistant #esp8266 #esp32 #oswietlenie
źródło: 20260604_194418
Pobierz