Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
EWRNB

EWRNB

Dołączył 4 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6026
  • Znaleziska 454
  • Mikroblog 5572
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 45
  • Dodane (168)
  • Komentowane (1329)
  • Plusowane (4075)
EWRNB
EWRNB 29.09.2025, 09:34:55
  • 0
Stalker 2 to nadal niezoptymalizowana gra, na ryzenie 9800x3d nie mam stalego plynnego grania :o
#pcmasterrace #stalker2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biuakke
Biuakke
30.09.2025, 09:26:15 via Wykop
  • 2
@EWRNB: za dwa lata będzie tak samo pozdrawiam
  • Odpowiedz
EWRNB
EWRNB 27.07.2025, 10:18:59
  • 1
Chcialem kupic Hitmana, jest tyle wersji ze idzie sie pogubic ;/ ktora wersje kupic by miec wszystkie 3 czesci? HITMAN World of Assassination?
#steam #pcmasterrace #hitman
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Armanz
Armanz
27.07.2025, 13:42:11 via Wykop
  • 6
@EWRNB: Coś tam kiedyś się orientowałem, ale sobie siana dałem jak zobaczyłem ile kosztuje i że są całe poradniki co kupić XD
Z tym Hitmanem trzeba uważać co się kupuje. Pewnie lepiej sobie wpierw demko sprawdzić czy ci w ogóle pasuje ta gra ;)

https://www.reddit.com/r/HiTMAN/comments/1jtsjdk/how_to_buy_hitman_3_hitman_woa/
Armanz - @EWRNB: Coś tam kiedyś się orientowałem, ale sobie siana dałem jak zobaczyłe...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Armanz
Armanz
27.07.2025, 16:45:29 via Wykop
  • 1
@EWRNB: Przeglądnąłem z ciekawości, wychodzi na to, że jeśli chcesz w to zagrać, to chyba jest sens za 20 euro kupić samo "World of Assassination", czyli to co na Steamie w ich grafice jest nazwane "Standard":
https://isthereanydeal.com/game/hitman-world-of-assassination/info/

Potem jeśli ci się faktycznie podoba ta gra i jest promka, to dokupić resztę "Deluxe Pack"
https://isthereanydeal.com/game/hitman-world-of-assassination-deluxe-pack/info/
  • Odpowiedz
EWRNB
EWRNB 09.06.2025, 05:28:11
  • 3
wow alez #nomanssky wyglada dobrze na switch2. Zwlaszcza jak porownuje do steamdecka. Roznica jest gigantyczna.
#nintendoswitch
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ
09.06.2025, 08:07:30 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Variv
Variv
09.06.2025, 17:24:08 via Wykop
  • 0
@EWRNB: DLSS dużo daje. FSR jednak aż tak dobry nie jest.
  • Odpowiedz
EWRNB
EWRNB 05.06.2025, 14:40:10
  • 1
wyglada na to ze nawet te najgorzej dzialajace gry na switcha1 z lockiem 30 w koncu maja te 30fps
#nintendoswitch
EWRNB - wyglada na to ze nawet te najgorzej dzialajace gry na switcha1 z lockiem 30 w...

źródło: Gsr2S32WMAAP4aq

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EWRNB
EWRNB 05.06.2025, 11:39:50
  • 1
Jak wyglada sytuacja z halasem? np podczas gry w cyberpunka? Slychac wiatrak?
#nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sheevik1
sheevik1
sheevik1
05.06.2025, 11:52:21 via iOS
  • 1
@EWRNB nie słychac
  • Odpowiedz
Goronco
Goronco
06.06.2025, 12:44:59 via Android
  • 0
@EWRNB tak, "hałas" taki ze nie da się grać. Sąsiedzi żądają, bym zamontował panele wygłuszające
  • Odpowiedz
EWRNB
EWRNB 01.04.2025, 11:23:07
  • 4
Od 5 dni mam ASRock Radeon RX 9070 XT Taichi. Przesiadka z 4070 Palita Jet Stream. Skok wydajnosci bardzo duzy. Musze potwierdzic , ze fsr 2 i 3.1 jest obrzydliwy dla oczu:) Mnie juz irytowal DLSS ( niecierpie upscalerow) ale teraz widze jak ogromna jest roznica. Na szczescie obecnie nie musze z tego korzystac. Jesli chodzi o FSR 4 to skok jest gigantyczny i tak z pamieci to wyglada jak dlss4. Jestem
EWRNB - Od 5 dni mam ASRock Radeon RX 9070 XT Taichi. Przesiadka z 4070 Palita Jet St...

źródło: title

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

10129
10129
01.04.2025, 11:48:05 via Wykop
  • 1
@EWRNB: mozesz tego próbowac do odpalenia fsr4 w grach które nie mają tego jeszcze. tylko nie sieciówkach bo bana mozesz dostać
https://github.com/cdozdil/OptiScaler
  • Odpowiedz
Derty
Derty
Derty
01.04.2025, 13:01:42 via Wykop
  • 4
@EWRNB: też przesiadłem się z zielonych na czerwonych i w końcu nie mam crashów w gierkach :>
  • Odpowiedz
EWRNB
EWRNB 20.03.2025, 10:24:19
  • 0
Mam 4 000zl. Na przeczekanie mam obecnie zwykla 4070, jakie gpu kupic w tych chorych czasach?
#pcmasterrace
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
20.03.2025, 15:43:33 via Wykop
  • 1
@EWRNB: Był na niemieckim sklepie msi, teraz jest za 3900 https://pl-store.msi.com/collections/karty-graficzne/products/geforce-rtx-5070-ti-16g-ventus-3x-oc
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
20.03.2025, 15:46:01 via Wykop
  • 2
@Fido2801: Niemiecki Amazon. Dzisiaj u Niemca najtaniej było za 799 euro z tego co widziałem
JednaRenkaJedenKaleka - @Fido2801: Niemiecki Amazon. Dzisiaj u Niemca najtaniej było ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
EWRNB
EWRNB 30.01.2025, 18:35:50
  • 4
#pcmasterrace #kingdomcomedeliverance
EWRNB - #pcmasterrace #kingdomcomedeliverance

źródło: 33qjj4khi1ge1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EWRNB
EWRNB 29.01.2025, 15:17:51
  • 9
tego sie nie spodziewalem, swietna wiadomosc

#steamdeck #kingdomcomedeliverance
EWRNB - tego sie nie spodziewalem, swietna wiadomosc

#steamdeck #kingdomcomedelivera...

źródło: dddd

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tragerus
tragerus
29.01.2025, 21:41:01 via Wykop
  • 0
@EWRNB: sa bardzo pewni optymalizacji ciekawe
  • Odpowiedz
Golfinho
Golfinho
29.01.2025, 22:23:36 via Android
  • 4
@EWRNB "playable" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
EWRNB
EWRNB 03.01.2025, 14:46:55
  • 1
#nintendoswitch pelna specyfikacja switcha 2, wychodzi ponad 6x szybciej niz poprzednik jesli chodzi o moc cpu/gpu, bedzie mial wiecej ramu niz xbox series s( ͡° ͜ʖ ͡°)
EWRNB - #nintendoswitch pelna specyfikacja switcha 2, wychodzi ponad 6x szybciej niz ...

źródło: zuk2i6npisae1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamaskowany_Kotek
Zamaskowany_Kotek
03.01.2025, 20:04:25 via Wykop
  • 0
@EWRNB: i co Ci z tych cyferek jak na ofw będą ograniczone zegary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bonus
bonus
03.01.2025, 22:25:00 via Wykop
  • 0
@EWRNB: jak dobrze widzę będzie miał prawie moc zbliżoną do PS4
  • Odpowiedz
EWRNB
EWRNB 23.12.2024, 08:31:39
  • 0
where woda
#wroclaw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EWRNB
EWRNB 15.12.2024, 11:29:56
  • 0
Gdyby ktoś wpadł na pomysł kupienia Path od Exile 2 na Playstation by grac międzyplatformowo, to odradzam. Ja niestety to zrobiłem i stashe zakupione na steam nie działaja na PS5 :(
#pcmasterrace #steam #ps5 #pathofexile
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nieuchwytny_Uchwyt
Nieuchwytny_Uchwyt
15.12.2024, 12:55:36 via Wypiek
  • 1
@EWRNB to juz bylo wiadome przed EA
  • Odpowiedz
EWRNB
EWRNB
Autor
15.12.2024, 20:32:34 via iOS
  • 1
@orfan dokupione stashe moge jedynie oprozniac, nie moge dodawac do nich przedmiotow. Grac mozna
  • Odpowiedz
EWRNB
EWRNB 13.12.2024, 18:05:48
  • 0
V jak pierwszy raz uzywa broni to jest taka fajna animacja, jak ją powtorzyc?
#cyberpunk2077 #pcmasterrace
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....S
b.....S
konto usunięte 13.12.2024, 19:27:31 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Hitmonlee
Hitmonlee
14.12.2024, 12:37:49 via Wykop
  • 2
@EWRNB: https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/2557
Można sobie nawet skonfigurować częstotliwość, czy ma występować w walce itp.
  • Odpowiedz
EWRNB
EWRNB 13.12.2024, 10:04:23
  • 2
Rezyser #wiedzmin4 Sebastian Kalemba, pare tygodni przed premiera #cyberpunk2077, mowi jak gra na #ps4 i gra sie 'fajnie'. Tak przypominam.
#wiedzmin
EWRNB - Rezyser #wiedzmin4 Sebastian Kalemba, pare tygodni przed premiera #cyberpunk2...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EWRNB
EWRNB
Autor
13.12.2024, 10:22:31 via Wykop
  • 1
@huopisko: no chlop klamal prosto w oczy
  • Odpowiedz
Cierpienia_mlodego_Pepe
Cierpienia_mlodego_Pepe
13.12.2024, 10:30:05 via Wykop
  • 1
@EWRNB: nim wyjdzie W4 to będzie już pewnie ps6. Nie wierzę, że wypuszczą to na ps5
  • Odpowiedz
EWRNB
EWRNB 05.12.2024, 07:55:33
  • 0
szukam dla szwagra uzywanej karty graficznej w okolicach 500zl tylko do CSa, obecnie gra na Ryzenie 5600g. Ceny uzywanego sprzetu to jakis zart :o
https://allegrolokalnie.pl/oferta/nvidia-geforce-rtx-2060-super-founders-edition-8gb?navCategoryId=260019

Jaka karta bedzie najlepsza? Patrzac na ceny to chyba zadna..
#pcmasterrace
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

10129
10129
05.12.2024, 08:16:58 via Wykop
  • 2
@EWRNB:
źle szukasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://www.olx.pl/elektronika/komputery/q-rx-5700-xt/?search%5Border%5D=filter_float_price:asc <uwaga na sterowniki ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.olx.pl/d/oferta/msi-mech-rx-6700xt-CID99-ID13kpqR.html < pewnie wał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
EWRNB
EWRNB
Autor
05.12.2024, 12:43:44 via Wykop
  • 0
I na marginesie, CS to gra procesorowa.


@qwerty7: chlop gra na integrze wiec obecnie ma i tak bottlenecka na gpu
  • Odpowiedz
EWRNB
EWRNB 21.11.2024, 11:09:36
  • 2
Potwornie niezbalansowana, zabugowana i slabo zaoptymalizowana moja gra roku :) Jednak poprzednie stalkery (a gralem we wszystkie na premiere) byly w gorszym stanie.
Strasznie sie ciesze ze to jest staroszkolna gra, bez znakow zapytania na mapie z najlepsza eksporacja mapy od czasow zeldy botw. Stalker jest trudny wymagajacy i mega klimatyczny.
#stalker #pcmasterrace
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EWRNB
EWRNB 21.10.2024, 08:48:02
  • 1
Strasznie pozno odkrylem wtyczke "DeArrow - Better Titles and Thumbnails", nareszczie youtube wyglada jak powinien, przegladanie go bez tych durnych jap na miniturach to ogromna ulga :)
#youtube
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EWRNB
EWRNB 19.10.2024, 13:54:50
  • 5
Jaka to jest obudowa?
#pcmasterrace
EWRNB - Jaka to jest obudowa?
#pcmasterrace

źródło: nh_d15_g2_7

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak_masz_racje
Tak_masz_racje
19.10.2024, 13:58:29 via Wykop
  • 6
@EWRNB: Chyba lian li.
https://www.x-kom.pl/p/1219861-obudowa-do-komputera-lian-li-o11-vision-black.html
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor
19.10.2024, 18:01:18 via Wykop
  • 2
@EWRNB: mam niejasne wrażenie że właściciel jest fanem Noctuy...
  • Odpowiedz
EWRNB
EWRNB 19.10.2024, 10:32:57
  • 2
coraz krotsze czasy do premier najlepszej wersji 'exow' z ps5

#ps5
EWRNB - coraz krotsze czasy do premier najlepszej wersji 'exow' z ps5

#ps5

źródło: egfr3l8yxkvd1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EWRNB
EWRNB 11.10.2024, 16:50:37
  • 1
#nintendoswitch Kingdom Two Crowns jest tylko za 20zl, bardzo bardzo dobra strategia. Wariacja tower defensa z settlersami, mega wciaga.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aeterna
Aeterna
12.10.2024, 05:23:54 via Wypiek
  • 0
@EWRNB dzięki, chyba się skusze
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.09.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking