#allegro mirasy, taki #protip jak zamawiacie ostatnio na allegro, to piszcie do sprzedającego żeby upewnić się że mają towar na stanie i czy wyślą go zgodnie z tym co napisali na aukcji. zamawiam w dużo rzeczy odkąd pojawił się smart i nigdy nie miałem takiego problemu, ale od 2-3 miesięcy to już jakaś plaga, sprzedający wystawiają towar którego nie mają na stanie. Później muszę szukać jeszcze raz tego
@turbine: pracuję w tego typu sklepie, problem wynika z opóźnionych dostaw towaru na magazyn, lub aukcja jest ustawiona w przedsprzedaż, np. z wysyłką od 1 grudnia, bo czekamy na dostawę, co jest widoczne na aukcji, a na co kupujący kompletnie nie zwracają uwagi
@r5678: może. Jak ja robiłem, to zaraz po lakierowaniu odstawili auto na deszcz, zrobiły się takie wybrzuszenia, rok potem pierwszy lakier schodził płatami przy myciu
Pytanko do kogoś, kto stawiał blaszaka najlepiej w tym roku, czy są jakieś sposoby, aby ustawić blaszak przy granicy działki? Odsuwać się 3m to trochę kiszka, bo działka ledwo 6ar, a te parę metrów wolnego miejsca za garażem nie jest mi do niczego potrzebne. I niby blaszaka w razie czego można przestawić, ale jednak chciałbym go zrobić na płycie betonowej i lepiej, żeby go już nie
@Dimetox: w teorii jest odstępstwo w przypadku zabudowy szeregowej lub wąskich działek ale jeszcze nie przechodziłem tego etapu. Możesz także zawnioskować o odstęptswo.
Macie jakieś doświadczenia z laptopami Medion? jak wrażenia? Coś po reddicie czytałem opinie, to nawet chwalą, ale jeszcze wolę się dopytać naszych polskich narzekaczy xd
@Dimetox: to od zawsze był kompletny syf po taniości, najtańsza chińszczyzna z naklejką Medion. Jak ktoś lubi elektroniczne "jednorazówki" do poużywania 2-3 lata i wy.ebania do śmieci to luz ale jak ktoś szuka sprzętu na 5+ lat niezawodnej pracy to absolutnie nie.
@Dimetox: najtańsze marketowe guano robione dla Aldika, żeby babcia mogła wnuczce kupic laptopa na urodziny. A że to jest jakości jak sztućce ze sklepu "wszystko za 3zł" to inna sprawa. Co innego - były stacjonarki mediona KIEDYŚ - które miały bardzo uproszczone, ale markowe części (np zasilacze FSP 80+ gold, płyty główne - MSI, choć z bardzo biednym wyposażeniem i bez połowy gniazd obsadzonych (po co wstawiać wszystkie PCIe, skoro
Jakie parametry powinny mieć okulary przeciwsłoneczne, żeby nie było widać przez nie oczu? Kupiłem trzy różne pary z polaryzacją UV 400 kat. 3 i każde z nich miały lekko przyciemnione szkła i widać przez nie oczy, już nie mówiąc o rażeniu słońcem. Kiedyś z głupa kupiłem na jakiejś hurtowni też z polaryzacją i są ciemne w opór i dobrze chronią przed blaskiem zachodzącego słońca na jezdni
Szukam jakiejś taniej sieci komórkowej, żeby w samochodzie zamontować na stałe jeden telefon, który będzie miał połączenie z internetem w celu słuchania spotify i gps, jakie sieci mają ciekawe i najtańsze pakiety internetowe? A może ktoś zna ciekawsze rozwiązania? (radio 2din z androidem odpada)
Jaki sposób jest najlepszy (pod względem bezobsługowości i jakości dźwięku), aby połączyć stare auto posiadające nowsze radio poprzez bluetooth z telefonem? Tak żeby za każdym razem jak wsiadam do auta wszystko samo się łączyło, radio posiada USB i AUX Szukam sprawdzonych sposobów, marek
#kryptowaluty Głupia prośba, jakby ktoś mógł przesłać SOL dosłownie o wartości $0,5, bo przelałem hajs z giełdy po tej sieci i nie pomyślałem, że będę potrzebował mieć solane żeby ten hajs gdzieś dalej przelać, a exodus za każdym razem przy próbie jakiegokolwiek swapa crashuje apke -.-
Blok z wielkiej płyty, ściana dzieląca mój pokój z sąsiadem jest gipsowa, potrzebuję ją solidnie wyciszyć, żeby nie słyszeć telewizora n--------------o tvpis i innym gównem na cały regulator, oczywiście prośba o ściszenie nie pomaga. W jaki sposób to ogarnąć, żeby faktycznie solidnie wygłuszyć? Najchętniej przeczytałbym opinię kogoś, kto przechodził taki proces z sukcesem
Nie znam się, potrzebuję pomocy. Muszę wymienić wszystkie głośniki z systemu bose, bo ze starości już niedomagają i wydają dziwne dźwięki. Na zdjęciu schemat jakie głośniki są montowane oryginalnie. Moje pytanie, na co zwracać uwagę przy doborze głośników, żeby przede wszystkim nie grały gorzej/ciszej od tych bose? Drugie pytanie, subwoofer ma głośnik bez magnesu z tyłu, tylko z przodu taki malutki, czy jeśli
@s---k 4 głośniki charczą,, subwoofer jakby w nim śrubki się o siebie tłukły, te sredniotonowe to już przy cichym słuchaniu charczą na basach, ogólnie padaka już, a radio Pioneer
@PiotrFr nie, nie każde będą grały lepiej xd Ori wzmacniacz chciałbym zostawić, jak się nie mylę ma to 2ohm i muszę szukać wszystkich głośników na 2ohm?tweetery też?
@PiotrFr @JacquesSpermiage Finalne pytanie - czy jeśli instalacja jest na 2ohm,a ja wsadzę głośniki 4ohm, czy to będzie grało normalnie? Czy szukać specjalnie 2ohm? W sumie to nie mam żadnego potwierdzenia, ze wzmak jest 2ohm, bo nigdzie nie znajdziesz ani specki do wzmaka ani do głośników bose, na jednym i drugim sprzęcie też zero info o specyfikacji, więc tak naprawdę nie wiadomo co kupować
#rozowepaski #niebieskiepaski