Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko189
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dimetox

Dimetox

Dołączył 10 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18493
  • Znaleziska 3585
  • Mikroblog 14908
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 81
Dimetox
Dimetox 14.10.2023, 15:19:29
  • 0
Po wysuszeniu prania bluzy i koszulki składasz na półkę, czy wieszasz na wieszakach? Dlaczego robisz tak, a nie inaczej?
#rozowepaski #niebieskiepaski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych
CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych
14.10.2023, 15:20:54 via Wykop
  • 1
@Dimetox: rzucam na krzesło, albo na łózko
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
14.10.2023, 15:43:35 via Wykop
  • 0
@Dimetox: Bluzy, tshirty składam. koszule wieszam.
  • Odpowiedz
turbine
turbine
turbine
08.10.2023, 16:40:09
  • 1
#allegro mirasy, taki #protip jak zamawiacie ostatnio na allegro, to piszcie do sprzedającego żeby upewnić się że mają towar na stanie i czy wyślą go zgodnie z tym co napisali na aukcji. zamawiam w dużo rzeczy odkąd pojawił się smart i nigdy nie miałem takiego problemu, ale od 2-3 miesięcy to już jakaś plaga, sprzedający wystawiają towar którego nie mają na stanie. Później muszę szukać jeszcze raz tego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dimetox
Dimetox 08.10.2023, 17:19:01 via Wykop
  • 0
@turbine: pracuję w tego typu sklepie, problem wynika z opóźnionych dostaw towaru na magazyn, lub aukcja jest ustawiona w przedsprzedaż, np. z wysyłką od 1 grudnia, bo czekamy na dostawę, co jest widoczne na aukcji, a na co kupujący kompletnie nie zwracają uwagi
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox 03.10.2023, 20:50:37
  • 1
PKEEEE
#pdk
Dimetox - PKEEEE
#pdk

źródło: temp_file6206360176754508087

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pilot1123
pilot1123
03.10.2023, 20:52:11 via Wykop
  • 0
@Dimetox: jesio nie
  • Odpowiedz
M4711v2
M4711v2
03.10.2023, 21:07:50 via Android
  • 0
@pilot1123 ja juz doma.prawie
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox 16.08.2023, 13:54:54
  • 2
#motoryzacja #rzeszow
Szukam lakiernika samochodowego godnego polecenia w Rzeszowie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r5678
r5678
16.08.2023, 22:35:07 via Wykop
  • 0
@Dimetox: a czy może być lakiernik nie godny polecenia? To chyba nie czasy PRL ze zacieki się palcem wycierało
  • Odpowiedz
dzek
dzek
dzek
17.08.2023, 13:03:39 via Wykop
  • 1
@r5678: może. Jak ja robiłem, to zaraz po lakierowaniu odstawili auto na deszcz, zrobiły się takie wybrzuszenia, rok potem pierwszy lakier schodził płatami przy myciu
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox 23.07.2023, 19:32:04
  • 0
#budownictwo #dom

Pytanko do kogoś, kto stawiał blaszaka najlepiej w tym roku, czy są jakieś sposoby, aby ustawić blaszak przy granicy działki? Odsuwać się 3m to trochę kiszka, bo działka ledwo 6ar, a te parę metrów wolnego miejsca za garażem nie jest mi do niczego potrzebne. I niby blaszaka w razie czego można przestawić, ale jednak chciałbym go zrobić na płycie betonowej i lepiej, żeby go już nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

melba
melba
24.07.2023, 06:55:23 via Wykop
  • 0
czy są jakieś sposoby, aby ustawić blaszak przy granicy


@Dimetox: tak, najlepiej dobrze żyć z sąsiadami i nie mieszać w to żadnych urzędników.
  • Odpowiedz
shus
shus
shus
24.07.2023, 14:35:41 via Wykop
  • 0
@Dimetox: w teorii jest odstępstwo w przypadku zabudowy szeregowej lub wąskich działek ale jeszcze nie przechodziłem tego etapu. Możesz także zawnioskować o odstęptswo.
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox 30.06.2023, 19:26:36
  • 0
Chętnie poczytam opinie użytkowników MSI GF75, jak Wam się użytkuje tego laptopa, jakieś problemy?

#laptopy #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalek510
michalek510
30.06.2023, 19:52:30 via Wykop
  • 0
@Dimetox: nie kupuj go, tragiczne chłodzenie i niskie tgp grafiki mają.
  • Odpowiedz
Gajwer2
Gajwer2
05.07.2023, 18:51:06 via Wykop
  • 0
@Dimetox: Wszystko zależy od zastosowania. Sam model przeciętny. W cenie 4K możesz celować w wydajniejszy MSI Bravo 17.
Ranking laptopów na lipiec https://techlords.pl/polecane-laptopy-lipiec-2023/
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox 30.06.2023, 15:50:25
  • 0
Macie jakieś doświadczenia z laptopami Medion? jak wrażenia? Coś po reddicie czytałem opinie, to nawet chwalą, ale jeszcze wolę się dopytać naszych polskich narzekaczy xd

#laptopy #komputery
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

purrminator
purrminator
30.06.2023, 16:03:57 via Wykop
  • 1
@Dimetox: to od zawsze był kompletny syf po taniości, najtańsza chińszczyzna z naklejką Medion. Jak ktoś lubi elektroniczne "jednorazówki" do poużywania 2-3 lata i wy.ebania do śmieci to luz ale jak ktoś szuka sprzętu na 5+ lat niezawodnej pracy to absolutnie nie.
  • Odpowiedz
hrumque
hrumque
30.06.2023, 16:09:15 via Wykop
  • 1
@Dimetox: najtańsze marketowe guano robione dla Aldika, żeby babcia mogła wnuczce kupic laptopa na urodziny. A że to jest jakości jak sztućce ze sklepu "wszystko za 3zł" to inna sprawa.
Co innego - były stacjonarki mediona KIEDYŚ - które miały bardzo uproszczone, ale markowe części (np zasilacze FSP 80+ gold, płyty główne - MSI, choć z bardzo biednym wyposażeniem i bez połowy gniazd obsadzonych (po co wstawiać wszystkie PCIe, skoro
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox 28.06.2023, 15:05:11
  • 0
#komputery #laptopy

MSI GT72, jakieś opinie użytkowników tego sprzętu bym poczytał, warte to pieniędzy?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dimetox
Dimetox 06.06.2023, 15:24:38
  • 0
#okulary #okularyboners

Jakie parametry powinny mieć okulary przeciwsłoneczne, żeby nie było widać przez nie oczu?
Kupiłem trzy różne pary z polaryzacją UV 400 kat. 3 i każde z nich miały lekko przyciemnione szkła i widać przez nie oczy, już nie mówiąc o rażeniu słońcem.
Kiedyś z głupa kupiłem na jakiejś hurtowni też z polaryzacją i są ciemne w opór i dobrze chronią przed blaskiem zachodzącego słońca na jezdni
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertx
robertx
06.06.2023, 15:28:00 via Wykop
  • 1
@Dimetox: może szukasz lustrzanek?
  • Odpowiedz
fotograf_warszawiak
fotograf_warszawiak
07.06.2023, 06:11:01 via Wykop
  • 2
@Dimetox: lustrzanka. Natomiast kat. 3 to maks co jest dozwolone do prowadzdnia pojazdów.
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox 31.05.2023, 14:45:35
  • 0
Szukam jakiejś taniej sieci komórkowej, żeby w samochodzie zamontować na stałe jeden telefon, który będzie miał połączenie z internetem w celu słuchania spotify i gps, jakie sieci mają ciekawe i najtańsze pakiety internetowe? A może ktoś zna ciekawsze rozwiązania? (radio 2din z androidem odpada)

#samochody
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dimetox
Dimetox 28.05.2023, 09:06:09
  • 0
Jaki sposób jest najlepszy (pod względem bezobsługowości i jakości dźwięku), aby połączyć stare auto posiadające nowsze radio poprzez bluetooth z telefonem? Tak żeby za każdym razem jak wsiadam do auta wszystko samo się łączyło, radio posiada USB i AUX
Szukam sprawdzonych sposobów, marek

#motoryzacja #elektronika
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momus7
Momus7
Momus7
28.05.2023, 09:19:43 via Android
  • 1
@Dimetox zobacz czy do Twojego radia jest dostępny moduł WEFA, wpinany zamiast zmieniarki CD
  • Odpowiedz
syn_admina
syn_admina
29.05.2023, 20:26:39 via Wykop
  • 0
spotify odpala się sam po wciśnieciu play w transmiterze
@Dimetox:
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox 27.05.2023, 08:04:01
  • 0
#kryptowaluty
Głupia prośba, jakby ktoś mógł przesłać SOL dosłownie o wartości $0,5, bo przelałem hajs z giełdy po tej sieci i nie pomyślałem, że będę potrzebował mieć solane żeby ten hajs gdzieś dalej przelać, a exodus za każdym razem przy próbie jakiegokolwiek swapa crashuje apke -.-

4uzRvh4F8BacgACY557fWXsEKLgn1KZ6VQZSXMbDGviJ
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dimetox
Dimetox
Autor
27.05.2023, 14:39:48 via Android
  • 0
@kexus512 nie wiem po ile te opłaty tam są, chcę, żeby na pewno przeszedł mój przelew, ale i tak nikt nie wysłał xd
  • Odpowiedz
edzeqski
edzeqski
edzeqski
26.05.2023, 20:14:02
  • 0
#gromda dejta ktos link pls na pw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dimetox
Dimetox 26.05.2023, 20:14:27 via Wykop
  • 0
@edzeqski: mi też pls xd
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox 07.05.2023, 11:46:32
  • 0
#niebieskiepaski #rozowepaski

Białe buty w siatkę, bardzo to uporczywe w utrzymaniu czystości?
Albo całe skórzane, czy nie za gorąco w takich na upalne lato?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spongebob_2003
Spongebob_2003
07.05.2023, 17:16:56 via Wykop
  • 0
@Dimetox: siatka to chyba tylko do dresów przy jakimś sporcie, bo do czego to założysz?
  • Odpowiedz
s.....k
konto usunięte 07.05.2023, 19:06:49 via Android
  • 0
@Dimetox miałem czerwone w siatkę i jak się ujebią to amen, ale bardzo lekkie i wygodne
  • Odpowiedz
LewackiKrul
LewackiKrul
30.04.2023, 21:21:54
  • 0
Mirki, które sklepy w #rzeszow będą jutro otwarte? Jest może jakaś lista sklepów, która otwiera w takie święta?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dimetox
Dimetox 30.04.2023, 22:11:23 via Android
  • 0
@LewackiKrul dziś było otwarte intermarche xd
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox 22.04.2023, 07:00:18
  • 0
Jaką kosiarkę jezdną polecicie, małą, lekką, ale solidną

#koszenietrawy #dzialka #ogrodnictwo #ogrod
Dimetox - Jaką kosiarkę jezdną polecicie, małą, lekką, ale solidną

#koszenietrawy #d...

źródło: 1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....r
C.....r
konto usunięte 22.04.2023, 08:48:01 via Android
  • 1
@jalop Są na akumulatory i są wygodne.
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124
22.04.2023, 12:07:08 via Wykop
  • 0
@Dimetox: Oleo Mac
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox 09.04.2023, 10:14:03
  • 0
#podroze #grecja

W Atenach można parkować przy ulicy, czy są płatne strefy?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dimetox
Dimetox 07.04.2023, 19:27:07
  • 0
#polskiedomy #wielkaplyta #budownictwo

Blok z wielkiej płyty, ściana dzieląca mój pokój z sąsiadem jest gipsowa, potrzebuję ją solidnie wyciszyć, żeby nie słyszeć telewizora n--------------o tvpis i innym gównem na cały regulator, oczywiście prośba o ściszenie nie pomaga.
W jaki sposób to ogarnąć, żeby faktycznie solidnie wygłuszyć? Najchętniej przeczytałbym opinię kogoś, kto przechodził taki proces z sukcesem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bukajamajka
Bukajamajka
07.04.2023, 20:17:09 via Wykop
  • 0
@Dimetox: spróbuj może to wygłuszyć, coś jak w studiu ale licz się ze zmniejszeniem powierzchni o jakieś 8-10cm
  • Odpowiedz
vogello
vogello
vogello
07.04.2023, 22:47:52 via Wykop
  • 1
lup lepsze naglosnienie i puszczaj anty-pis
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox 05.03.2023, 09:01:02
  • 0
#audio #caraudio #audiofile

Nie znam się, potrzebuję pomocy.
Muszę wymienić wszystkie głośniki z systemu bose, bo ze starości już niedomagają i wydają dziwne dźwięki.
Na zdjęciu schemat jakie głośniki są montowane oryginalnie.
Moje pytanie, na co zwracać uwagę przy doborze głośników, żeby przede wszystkim nie grały gorzej/ciszej od tych bose?
Drugie pytanie, subwoofer ma głośnik bez magnesu z tyłu, tylko z przodu taki malutki, czy jeśli
Dimetox - #audio #caraudio #audiofile

Nie znam się, potrzebuję pomocy.
Muszę wymieni...

źródło: temp_file.png5495824461540045718

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dimetox
Dimetox
Autor
05.03.2023, 09:04:56 via Android
  • 0
Tak wygląda oryginalny system głośników, brakuje tu trzeciego tweetera
Dimetox - Tak wygląda oryginalny system głośników, brakuje tu trzeciego tweetera

źródło: temp_file.png745483831395477139

Pobierz
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox
Autor
05.03.2023, 09:05:26 via Android
  • 0
@s---k 4 głośniki charczą,, subwoofer jakby w nim śrubki się o siebie tłukły, te sredniotonowe to już przy cichym słuchaniu charczą na basach, ogólnie padaka już, a radio Pioneer
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox
Autor
05.03.2023, 09:27:25 via Android
  • 0
@PiotrFr nie, nie każde będą grały lepiej xd
Ori wzmacniacz chciałbym zostawić, jak się nie mylę ma to 2ohm i muszę szukać wszystkich głośników na 2ohm?tweetery też?
Dimetox - @PiotrFr nie, nie każde będą grały lepiej xd
Ori wzmacniacz chciałbym zosta...

źródło: temp_file.png5909545149464751204

Pobierz
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox
Autor
05.03.2023, 09:28:55 via Android
  • 0
@PiotrFr dwudrożny tzn. ma być basowy i sredniotonowy?
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox
Autor
05.03.2023, 10:03:29 via Android
  • 0
@PiotrFr ori wzmacniacz ma chyba 2ohm, można pod to podpinać głośniki 4ohm? Będzie to grać normalnie?
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox
Autor
05.03.2023, 14:36:03 via Android
  • 0
@PiotrFr czemu dziwne? Tak na jakimś forum wyczytałem, że domyślnie głośniki w tym aucie są 2ohm, nie wiem jak to sprawdzić
  • Odpowiedz
Dimetox
Dimetox
Autor
05.03.2023, 18:02:41 via Android
  • 0
@PiotrFr @JacquesSpermiage
Finalne pytanie - czy jeśli instalacja jest na 2ohm,a ja wsadzę głośniki 4ohm, czy to będzie grało normalnie? Czy szukać specjalnie 2ohm? W sumie to nie mam żadnego potwierdzenia, ze wzmak jest 2ohm, bo nigdzie nie znajdziesz ani specki do wzmaka ani do głośników bose, na jednym i drugim sprzęcie też zero info o specyfikacji, więc tak naprawdę nie wiadomo co kupować
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 24
  • Strona 5 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.04.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.07.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking