Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Denarr
Denarr

Denarr

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 70
  • Znaleziska 12
  • Mikroblog 58
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
  • Dodane (6)
  • Komentowane (33)
  • Plusowane (19)
Denarr
Denarr
Denarr 23.03.2022, 11:22:19
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....r
w.....r
konto usunięte 23.03.2022, 11:25:47
  • 16
@Denarr: robi Cię w ch*, niech idzie do tego za 500, a jak już je straci, to powiedz, że inflacja i teraz 1750, płatne z góry.
  • Odpowiedz
budyn
budyn
23.03.2022, 11:26:29
  • 7
@Denarr: Niech się buja. Czas stracony, ale honor zachowany.
  • Odpowiedz
Denarr
Denarr
Denarr 10.03.2022, 18:00:23
  • 0
Mirki szybkie pytanie, piszę skrypt do jednego sklepu internetowego. Ma wejść w link fedexu, zrobić zrzut ekranu potwierdzenia odbioru i zapisać go na dysku.

W teorii prosta sprawa, jednak jak strona otwiera się przez skrypt oparty na C# Selenium Chrome WebDrive dostaje komunikat " Unfortunately we are unable to retrieve your tracking results at this time. Please try again later. "

Ręcznie potwierdzenie otwiera się prawidłowo, druga próba skorzystania z innej przeglądarki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spofity
Spofity
Spofity
10.03.2022, 18:30:30
  • 1
@Denarr: sprawdz z innym useragentem
  • Odpowiedz
hiroszi
hiroszi
hiroszi
12.03.2022, 17:10:19 via Zakop
  • 1
@Denarr: selenium? Albo coś w tym stylu
  • Odpowiedz
Denarr
Denarr
Denarr 10.01.2022, 19:29:47
  • 0
W lutym lecę z Polski na Teneryfę z przesiadką w Londynie, nie łapię się pod tranzyt mimo, że w Londynie spędzamy z różową tylko jeden dzień. Po kilku godzinach wertowania przepisów dowiedziałem się, że mimo że jesteśmy oboje zaszczepieni musimy jeszcze w Polsce zrobić test antygenowy. Oprócz tego, aby wejść na terytorium Wielkiej Brytanii konieczne jest zapisanie się na kolejny test antygenowy dwa dni po przylocie, a numer potwierdzenia tej rezerwacji umieścić
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiecAlfa-official
SamiecAlfa-official
10.01.2022, 19:52:16
  • 1
Czy istnieje jakieś rozsądne wyjście z tej sytuacji?


@Denarr: Tak. Nie lecieć na Teneryfę.
  • Odpowiedz
ouna-
ouna-
10.01.2022, 20:22:40 via iOS
  • 0
@Denarr: Przylatujesz na tranzyt, rezerwujesz test, wylatujesz po 24h, kasa w błoto, durna zasada ale trzeba. Plus jest taki ze testy chyba LF możesz sobie zrobić za funciaka wiec tez nie ma problemu.
  • Odpowiedz
Denarr
Denarr
Denarr 04.08.2021, 13:35:35
  • 16
Wszyscy śmiejecie się z Areczka, a patrzcie czym się wozi. Nie taki zły ten jego #januszex
#januszalfa #januszebiznesu
Denarr - Wszyscy śmiejecie się z Areczka, a patrzcie czym się wozi. Nie taki zły ten ...

źródło: comment_1628083696uOK1WEGOohjAG90bSqe781.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

papapapuga
papapapuga
papapapuga
04.08.2021, 13:45:16
  • 3
czy ja dobrze widzę? Audi A5 z korbkotronikiem z tyłu? xD


@ksiak: Co ty chcesz tam z tylu otwierac?
  • Odpowiedz
Bohy3cc
Bohy3cc
Bohy3cc
04.08.2021, 15:29:28 via Android
  • 4
@Denarr areczek tylko wystawił ogłoszenie dla króla Janusza, po godzinach ma jeszcze załatwić sprzedaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Denarr
Denarr
Denarr 02.07.2021, 10:36:10
  • 1
Czy ktoś wie w jaki sposób mozna obliczyć wpływ globalnego zatrzymania produkcji z powodu braku surowców na cenę akcji? Chodzi o duzego gracza w branży Automotive.
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goronco
Goronco
02.07.2021, 10:38:28 via Android
  • 0
@Denarr (wartość wyprodukowanych dóbr*marża)/liczba akcji, wynik odejmujesz od aktualnej ceny akcji
  • Odpowiedz
Zawi163
Zawi163
Zawi163
02.07.2021, 10:43:20
  • 7
@Denarr: nie obliczysz, giełda zareaguje zgodnie z nastrojami inwestorów, a nie realnym wpływem na wynik finansowy, który i tak będzie widoczny z opóźnieniem. Nie wszystko da się policzyć i przewidzieć.
  • Odpowiedz
Denarr
Denarr
Denarr 04.04.2021, 21:15:45
  • 1
Wzialem udzial w konkursie Fundacji GPW opisanym w ostatnim wpisie uzytkownika @manny24 Jakies propozycje w ktora spolke wejść all in?
#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iforgotmypass_
iforgotmypass_
04.04.2021, 23:03:49
  • 1
@mathmed: niestety nie ma tam newconnect, nawet z GPW nie ma wszystkich spółek, tylko wybrane.
@Denarr: w testowej ładowałem się w pompy na mabionie i biomedzie, natomiast bałem się kupić i zostawić na dłużej, co w sumie zaplusowało, bo udało mi się ominąć parę spadków. Niestety ominęły mnie też gap upy, ale nawet w ciągu dnia taki biomed potrafił wykręcić ładne 20% jeśli wbiłeś się koło 10 rano.
  • Odpowiedz
Denarr
Denarr
Denarr
Autor
05.04.2021, 12:31:06
  • 1
@Mikrosoft: Tak, reszta jest opisana elegancko tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/56638807/mirki-z-tagu-gielda-i-studbaza-ostatni-moment-na-r/
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking