Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DWMT
DWMT

DWMT

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2668
  • Znaleziska 80
  • Mikroblog 2588
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 51
Variv
Variv
24.11.2024, 17:15:55
  • 9
#stalker #stalker2

Gra w stalkera 2 męczy. Im człowiek dłużej gra tym bardziej go męczy i drażni. Najważniejszy element stalkera 2 czy A-Life jak na razie jest s---------y co niszczy grę. Gra obecnie po za klimatem nie oferuje niczego, nawet faje strzelanie nie ratuje sytuacji przez spawn przeciwników i ich zachowanie.
Rozłóżmy to sobie na części:
1. Fabuła, jak na razie nie porywa (aczkolwiek mam niewiele fabuły głównej a gra
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DWMT
DWMT
DWMT 24.11.2024, 22:43:53 via Wykop
  • 1
@Variv: Czy ja wiem czy taka długa. 19 godzin i jestem 3 misje przed finałem :V
  • Odpowiedz
ProtossTassadar
ProtossTassadar
24.11.2024, 17:32:12
  • 1
Dotarł już do ktoś do elektrowni? Ciekawi mnie czy można sobie swobodnie ją zwiedzać, a przede wszystkim wnętrze sarkofagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#stalker #gry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DWMT
DWMT
DWMT 24.11.2024, 22:33:54 via Wykop
  • 0
@ProtossTassadar: Jak chcesz spojler, to

  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT 24.11.2024, 21:37:06
  • 3
Zajebiście, wybrałem team straż, po czym po zakończeniu misji jestem w szczerym polu, bez budynków, gdzie mogę się schować, a momentalnie dzieje się emisja. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Z 10 razy padłem i zrobiłem rage quit z gry.

Jutro próba druga.

#stalker
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DWMT
DWMT
DWMT 22.11.2024, 18:08:23
  • 0
#stalker
Dobra, przyznam, że nie chce mi się grać po starowyjadaczowemu i zarzuciłbym sobie tylko i wyłącznie mod na znieniesie limitu wagowego.
Na konsoli.

Wiecie jak to zrobić?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DWMT
DWMT
DWMT
Autor
22.11.2024, 18:28:12 via Wykop
  • 0
@WpiszSwojLogin: AEZAKMI
  • Odpowiedz
haabero
haabero
20.11.2024, 19:36:34
  • 0
i jak tam pececiarze, nowa gra i nowy komputer? nawet mi was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#stalker2
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DWMT
DWMT
DWMT 20.11.2024, 20:05:31 via Wykop
  • 0
@Chilli_Heatwave: jak realnie wykorzystujesz ten ram? sam mam 48gb i czuję, że przesadziłem przy upgrade :D 6700XT
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT 20.11.2024, 20:31:18 via Wykop
  • 0
@RobinSchudl: ja kompletnie nie wiem jak to wykorzystać, n---------m setki kart w operze i.... wywala mi operę xD przesadziłem chyba :D
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT 20.11.2024, 21:10:07 via Wykop
  • 0
@Chilli_Heatwave: @RobinSchudl niby można zainteresować się tymi "alternatywnymi", no ale po co?
szczerze, to myślałem, że przy okazji coś podpowiecie, jakaś zmiana w systemie, że może operka więcej brać ramu, ale najwidoczniej tak już jest, że jej silnik pada od nadmiaru kart :P
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT 16.11.2024, 16:42:11
  • 0
Siema, stoję przed zakupem pralki.
WW90CGC04DAE w kwocie 1500zł z oficjalnego sklepu Samsunga będzie dobrym wyborem?

#pralka #agd #cokupic #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DWMT
DWMT
DWMT
Autor
20.11.2024, 20:06:59 via Wykop
  • 0
@Krw1: połączyłem 3 kody obniżające cenę, w tym dwa kody wprost z aplikacji :P
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT 24.09.2024, 10:32:26
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DWMT
DWMT
DWMT
Autor
24.09.2024, 10:36:21 via Wykop
  • 0
@wojtas1978: Jakiś testowałeś, polecasz?
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT
Autor
24.09.2024, 10:42:52 via Wykop
  • 0
@sirpingus: Chyba nie jest
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT
Autor
24.09.2024, 10:53:27 via Wykop
  • 0
@Foxlifejenkins: Opcja jest za opłatą ponad 100 dolców (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT
Autor
24.09.2024, 11:37:27 via Wykop
  • 0
@Foxlifejenkins: Tak, natomiast w wersji free nie masz możliwości wykonania czynności, którą chcę - powiększenia tejże partycji :/
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT
Autor
24.09.2024, 12:17:03 via Wykop
  • 0
@Foxlifejenkins: Owszem, da się to zaznaczyć, natomiast później, gdy chcę dać Apply, wyskakuje mi stronka z zachętą do kupna programu - na free nie działa :P
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT
Autor
24.09.2024, 13:26:42 via Wykop
  • 0
@Foxlifejenkins: Poradziłem sobie przez program Niubi Partition.
Z początku się wystraszyłem, bo zresetowało kompa, napisiki po angielsku co się dzieje, a potem..... GPT Corruption Detected podczas włączania kompa. No ale zmieniłem na Auto Recovery, włączyło poprawnie kompa. Miejsca na dysku C jest tyle ile chciałem...

Swoją drogą, jakieś pomysły, czemu ciągle mi ucieka miejsce na C? Wszelkie programy przestawiłem na pobieranie na D.
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT
Autor
25.09.2024, 15:13:00 via Wykop
  • 0
@Foxlifejenkins: Doprecyzuję, bo idziemy za daleko - pobieranie wszelkich programów, rzeczy przez przeglądarkę - docelowo pobierają się na partycję D :P
@sirpingus Pięknie wytłumaczone, dziękuję!
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT 20.09.2024, 17:05:42
  • 0
Heja.
Jak któregoś tagu użyję zbędnie, to przepraszam za powiadomionko.
Otóż mam pada od Xboxa Series X oraz jakiegoś noname.
W jednych grach oba działają, w drugich oba nie działają. Chodzi mi o grę na PC na tych padach.

Jakieś tipy?
#xbox #pcmasterrace #gry #konsole #gamepad
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DWMT
DWMT
DWMT
Autor
20.09.2024, 17:08:26 via Wykop
  • 0
@Huntley: np. God of War Ragnarok, Star Wars Jedi - Survivor
Dodam, że Windows 11, gry legit, winda legit. Podłączenie kablem, podłączeniem BT - bez różnicy. Brak działania.
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT
Autor
24.09.2024, 10:33:48 via Wykop
  • 2
@Huntley: @zimowyporanek Problem solved.
Jako, że nie lubię w necie szukać sposobów, które kończą się na krótkiej informacji o powyższym tekście, informuję jak doszedłem do rozwiązania problemu:
Zaktualizowałem pada w Xbox Akcesoria.
Dziękuję za uwagę.
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT 29.11.2023, 14:42:21
  • 0
Siema,

Wziąłem zasilacz 550W do Sapphire 6700XT, i3-12100F....
Ten zasilacz będzie wystarczający i współpracujący z tymi podzespołami i tą obudową (Natec Helix)?
https://www.x-kom.pl/p/687011-zasilacz-do-komputera-seasonic-g12-750w-80-plus-gold.html
#pcmasterrace #komputery
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DWMT
DWMT
DWMT
Autor
29.11.2023, 14:45:30 via Wykop
  • 0
@n0xx: Chodzi mi o fizyczne wejścia - czy będzie pasować do karty złączami, procesora jak i do tej obudowy :P Bo co do WAT, to biorę nadmiar, by mieć dalszą możliwość upgrade, bez patrzenia na zasilacz :P
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT
Autor
29.11.2023, 14:50:06 via Wykop
  • 0
@StaszekGGG: poważnie 550 wystarczy do zasilenia tego? :P
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT
Autor
29.11.2023, 14:59:47 via Wykop
  • 0
@StaszekGGG: to jak mam be quiet! System Power 10 550W to nie muszę zmieniać zasilacza? Mam co prawda jeszcze z 12 dni na zwrot, ale jeżeli ten wystarczy, to nie widzę sensu zabawy z kablami :D
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT
Autor
29.11.2023, 16:03:05 via Wykop
  • 0
@StaszekGGG: to czemu tamten z UV? ;d
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT
Autor
29.11.2023, 19:07:49 via Wykop
  • 0
@StaszekGGG: Eee to nie robię UV, bo się boję, że spierdzielę :D
@dwal Kurde, ja 550w i mi łapie dziwne lagi przy np. Control, czy crashuje z ramu (16gb) przy średnich z RT w Hogwarts Legacy... Myślę, że to może być wina zasilacza, ale...?
  • Odpowiedz

11

Diagnostyka i leczenie Kundzi | Pomagam.pl

Diagnostyka i leczenie Kundzi | Pomagam.pl

Koleżanka ma kotkę, która choruje od kilku lat i w dalszym ciągu nie ma diagnozy. Wiem, ze fajniej jest dać parę złotych na młodego kociaka, ale Kundzia mimo wszystko chce jeszcze cieszyć się życiem. Polecam zapoznać się z opisem zbiórki.

DWMT
z
pomagam.pl
dodany: 13.09.2023, 16:16:56
  • 4
  • #
    zbiorka
  • #
    koty
  • #
    smiesznykotek
  • #
    koteczkizprzypadku
  • #
    kitku
  • #
    pokazkota
DWMT
DWMT
DWMT
Autor
13.09.2023, 20:59:32 via Wykop
  • -2
@sikorx: Sam bym to samo powiedział właścicielce gdyby nie to, że Kundzia naprawdę chce żyć, widać po niej ze kocha być w obecności człowieka, lubi się bawić, jeść smaczki, tulić się. Moja dziewczyna poznała ją jakieś dwa lata temu, była dzikim stworzonkiem które chowało się przed obcymi, w tym momencie jest całkiem zwyczajną, domową kotką, coraz bardziej towarzyską, odżyła w mieszkaniu, widać postępy w leczeniu, tylko nadal nie ma ostatecznej
DWMT
DWMT
DWMT 20.05.2023, 21:58:18
  • 0
Była kiedyś taka strona jak streambase. Jest jakaś nowa do agregacji linków z filmami?
#filmy #filmyonline #stream
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....n
T.....n
konto usunięte 20.05.2023, 22:36:04 via Wykop
  • 0
@DWMT: bflix wystarczy
  • Odpowiedz
GoracyDelfin
GoracyDelfin
21.05.2023, 06:59:17 via iOS
  • 0
@DWMT przecież streambase ciagle istnieje, wpisz sobie w google
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT 25.01.2023, 07:53:01
  • 0
Hej, ma ktoś może grę Detektyw?
#grybezpradu #planszowki #gryplanszowe #gryplanszoweikarciane
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brainac
brainac
25.01.2023, 10:48:29 via Wykop
  • 5
@DWMT: ktoś ma. Warto od razu zadać pytanie
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
06.09.2022, 16:05:57
  • 815
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DWMT
DWMT
DWMT 07.09.2022, 11:58:29 via Android
  • 0
@picasssss1 gdzie jesteś? Może w tym samym hotelu siedzimy xD
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT 07.09.2022, 12:01:21 via Android
  • 0
@picasssss1 a to my z różową w tym roku na kos ;p
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT 07.09.2022, 12:03:34 via Android
  • 0
@picasssss1 wyslijmy sobie po puszeczce oliwy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT 07.09.2022, 12:09:12 via Android
  • 0
@Pedroo to nie p-----------j hajsu na giełdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
onpanopticon
onpanopticon
onpanopticon
17.08.2022, 15:51:45
  • 26
Potrzebuję kilka osób do #praca przy produkcji, południowe okolice Częstochowy.

Praca na 3,5 miesiąca, od września do świąt.

Wynagrodzenie - zależne, minimum 20zł netto/h - na start i przy uczeniu się. Umiejąc już w miarę to około 23zł, będziesz sprawny i łapiesz szybko - to i do 30zł bez akordu. A czując się na siłach można brać akord, na nim średnia wychodzi na tych stanowiskach około 45zł. Tylko nieco nabijają już
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DWMT
DWMT
DWMT 27.08.2022, 20:08:34 via Android
  • 0
@onpanopticon napisałem
  • Odpowiedz
Fritzowski
Fritzowski
20.08.2022, 16:18:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Gdzie w okolice Wrocławia udać się w jakiś klimatyczne miejsce aby pospacerować? Szczególnie z pieskiem. #wroclaw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DWMT
DWMT
DWMT 20.08.2022, 16:57:46 via Android
  • 0
@Fritzowski takttgxzny obserwator
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT 20.08.2022, 17:23:35 via Android
  • 0
@Fritzowski póki co oglądam deszcz z dziewczyną i stwierdziliśmy że będziemy z sky tower do hotelu na % xD potem słodowa/rynek
  • Odpowiedz
mojstary12345
mojstary12345
25.04.2022, 18:05:54
  • 1166
Cześć. Urodziny kilka dni temu miałem, więc robię małe #rozdajo kodziku za 200zl na Allegro.

Udziału nie biorą zielonki, miłośnicy tagu # przegryw i moja czarna lista

Losowanie jak se przypomnę, wiec pewnie jutro po 20 z użyciem mirkolosu spośród plusujacych.
mojstary12345 - Cześć. Urodziny kilka dni temu miałem, więc robię małe #rozdajo kodzi...

źródło: comment_1650909948dnOGKRtlbSaVsumIRT1OTw.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DWMT
DWMT
DWMT 26.04.2022, 02:05:33 via Android
  • 0
@mojstary12345 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
DWMT
DWMT
DWMT 18.04.2022, 04:02:44 via Android
  • 5
Szukam smartfona do 3500.
-dobre zdjęcia z przedniego i tylnego aparatu, filmiki również. I w nocy również.
-dobre bateria i/lub bardzo szybkie ładowanie
-najlepiej, by jak najdłużej był używalny (aktualizacje, brak zacięć)
#smartfon #telefony #pytaniedoeksperta
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

staryalkus
staryalkus
18.04.2022, 04:03:26
  • 249
@DWMT: iPhone 12
  • Odpowiedz
KotBojowy
KotBojowy
18.04.2022, 05:30:39 via Zakop
  • 134
@DWMT: nie ma tutaj innego wyboru niż iPhone 12/13
  • Odpowiedz

479

Arka Gdynia Kontra Opinia (publiczna). Odpowiedz klubu z klasą

Pokaż treści 18+

Arka Gdynia Kontra Opinia (publiczna). Odpowiedz klubu z klasą

Arka Gdynia ogłosiła, że na mecz ligowy z GKS Katowice uchodźcy z Ukrainy będą mogli wejść za darmo. Komunikat ten nie spodobał się dużej części polskich kibiców, którzy uznali, że uchodźcy bezpodstawnie znaleźli się w uprzywilejowanej pozycji. Arka stanowczo zareagowała na te głosy.

spere
z
sport.pl
dodany: 19.03.2022, 07:30:01
  • 152
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    mecz
  • #
    arkagdynia
DWMT
DWMT
DWMT 19.03.2022, 10:45:59 via Android
  • -3
@asthorss akurat Twoja argumentacja jest ujowa. Skoro nie stać na bilet, to nie ma przyjemności. Socjalista jesteś?
DWMT
DWMT
DWMT 19.03.2022, 11:09:37 via Android
  • 0
@asthorss na pewno racowisko i ew. Petardy, mnóstwo okrzyków w nieznanym języku na pewno bardzo im pomoże...:)
DWMT
DWMT
DWMT 19.03.2022, 14:38:47 via Android
  • 0
@asthorss no tak, w końcu uciekłeś miejsca, gdzie jest wojna xD btw. Zakończmy te dyskusję, weekend jest. Ps. Ebac unie, tylko Tychy (✌ ゚ ∀ ゚)☞
DWMT
DWMT
DWMT 19.03.2022, 14:47:42 via Android
  • 0
@asthorss nie takie kilka lat, a grubo wcześniej ;) pamiętaj, że przez kilka ostatnich lat mieliśmy mistrzostwo Polski i graliśmy w europejskich pucharach :) ale czekam na finał Tychy - Unia w obecnych Play offach:)
DWMT
DWMT
DWMT 18.03.2022, 22:43:30 via Android
  • 0
Ten Hunter to ten gość co odpadł w finale chyba poprzedniej gali? #gromda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DWMT
DWMT
DWMT
Autor
18.03.2022, 22:44:51 via Android
  • 0
@daszek21 thanks
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • Strona 2 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.03.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking