Gra w stalkera 2 męczy. Im człowiek dłużej gra tym bardziej go męczy i drażni. Najważniejszy element stalkera 2 czy A-Life jak na razie jest s---------y co niszczy grę. Gra obecnie po za klimatem nie oferuje niczego, nawet faje strzelanie nie ratuje sytuacji przez spawn przeciwników i ich zachowanie. Rozłóżmy to sobie na części: 1. Fabuła, jak na razie nie porywa (aczkolwiek mam niewiele fabuły głównej a gra
Zajebiście, wybrałem team straż, po czym po zakończeniu misji jestem w szczerym polu, bez budynków, gdzie mogę się schować, a momentalnie dzieje się emisja. (⌐͡■͜ʖ͡■) Z 10 razy padłem i zrobiłem rage quit z gry.
#stalker Dobra, przyznam, że nie chce mi się grać po starowyjadaczowemu i zarzuciłbym sobie tylko i wyłącznie mod na znieniesie limitu wagowego. Na konsoli.
@Chilli_Heatwave: @RobinSchudl niby można zainteresować się tymi "alternatywnymi", no ale po co? szczerze, to myślałem, że przy okazji coś podpowiecie, jakaś zmiana w systemie, że może operka więcej brać ramu, ale najwidoczniej tak już jest, że jej silnik pada od nadmiaru kart :P
@Foxlifejenkins: Owszem, da się to zaznaczyć, natomiast później, gdy chcę dać Apply, wyskakuje mi stronka z zachętą do kupna programu - na free nie działa :P
@Foxlifejenkins: Poradziłem sobie przez program Niubi Partition. Z początku się wystraszyłem, bo zresetowało kompa, napisiki po angielsku co się dzieje, a potem..... GPT Corruption Detected podczas włączania kompa. No ale zmieniłem na Auto Recovery, włączyło poprawnie kompa. Miejsca na dysku C jest tyle ile chciałem...
Swoją drogą, jakieś pomysły, czemu ciągle mi ucieka miejsce na C? Wszelkie programy przestawiłem na pobieranie na D.
@Foxlifejenkins: Doprecyzuję, bo idziemy za daleko - pobieranie wszelkich programów, rzeczy przez przeglądarkę - docelowo pobierają się na partycję D :P @sirpingus Pięknie wytłumaczone, dziękuję!
Heja. Jak któregoś tagu użyję zbędnie, to przepraszam za powiadomionko. Otóż mam pada od Xboxa Series X oraz jakiegoś noname. W jednych grach oba działają, w drugich oba nie działają. Chodzi mi o grę na PC na tych padach.
@Huntley: np. God of War Ragnarok, Star Wars Jedi - Survivor Dodam, że Windows 11, gry legit, winda legit. Podłączenie kablem, podłączeniem BT - bez różnicy. Brak działania.
@Huntley: @zimowyporanek Problem solved. Jako, że nie lubię w necie szukać sposobów, które kończą się na krótkiej informacji o powyższym tekście, informuję jak doszedłem do rozwiązania problemu: Zaktualizowałem pada w Xbox Akcesoria. Dziękuję za uwagę. ¯\(ツ)/¯
@n0xx: Chodzi mi o fizyczne wejścia - czy będzie pasować do karty złączami, procesora jak i do tej obudowy :P Bo co do WAT, to biorę nadmiar, by mieć dalszą możliwość upgrade, bez patrzenia na zasilacz :P
@StaszekGGG: to jak mam be quiet! System Power 10 550W to nie muszę zmieniać zasilacza? Mam co prawda jeszcze z 12 dni na zwrot, ale jeżeli ten wystarczy, to nie widzę sensu zabawy z kablami :D
@StaszekGGG: Eee to nie robię UV, bo się boję, że spierdzielę :D @dwal Kurde, ja 550w i mi łapie dziwne lagi przy np. Control, czy crashuje z ramu (16gb) przy średnich z RT w Hogwarts Legacy... Myślę, że to może być wina zasilacza, ale...?
Koleżanka ma kotkę, która choruje od kilku lat i w dalszym ciągu nie ma diagnozy. Wiem, ze fajniej jest dać parę złotych na młodego kociaka, ale Kundzia mimo wszystko chce jeszcze cieszyć się życiem. Polecam zapoznać się z opisem zbiórki.
@sikorx: Sam bym to samo powiedział właścicielce gdyby nie to, że Kundzia naprawdę chce żyć, widać po niej ze kocha być w obecności człowieka, lubi się bawić, jeść smaczki, tulić się. Moja dziewczyna poznała ją jakieś dwa lata temu, była dzikim stworzonkiem które chowało się przed obcymi, w tym momencie jest całkiem zwyczajną, domową kotką, coraz bardziej towarzyską, odżyła w mieszkaniu, widać postępy w leczeniu, tylko nadal nie ma ostatecznej
Potrzebuję kilka osób do #praca przy produkcji, południowe okolice Częstochowy.
Praca na 3,5 miesiąca, od września do świąt.
Wynagrodzenie - zależne, minimum 20zł netto/h - na start i przy uczeniu się. Umiejąc już w miarę to około 23zł, będziesz sprawny i łapiesz szybko - to i do 30zł bez akordu. A czując się na siłach można brać akord, na nim średnia wychodzi na tych stanowiskach około 45zł. Tylko nieco nabijają już
Szukam smartfona do 3500. -dobre zdjęcia z przedniego i tylnego aparatu, filmiki również. I w nocy również. -dobre bateria i/lub bardzo szybkie ładowanie -najlepiej, by jak najdłużej był używalny (aktualizacje, brak zacięć) #smartfon #telefony #pytaniedoeksperta
Arka Gdynia ogłosiła, że na mecz ligowy z GKS Katowice uchodźcy z Ukrainy będą mogli wejść za darmo. Komunikat ten nie spodobał się dużej części polskich kibiców, którzy uznali, że uchodźcy bezpodstawnie znaleźli się w uprzywilejowanej pozycji. Arka stanowczo zareagowała na te głosy.
@asthorss nie takie kilka lat, a grubo wcześniej ;) pamiętaj, że przez kilka ostatnich lat mieliśmy mistrzostwo Polski i graliśmy w europejskich pucharach :) ale czekam na finał Tychy - Unia w obecnych Play offach:)
Gra w stalkera 2 męczy. Im człowiek dłużej gra tym bardziej go męczy i drażni. Najważniejszy element stalkera 2 czy A-Life jak na razie jest s---------y co niszczy grę. Gra obecnie po za klimatem nie oferuje niczego, nawet faje strzelanie nie ratuje sytuacji przez spawn przeciwników i ich zachowanie.
Rozłóżmy to sobie na części:
1. Fabuła, jak na razie nie porywa (aczkolwiek mam niewiele fabuły głównej a gra