Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Czypsy

Czypsy

Dołączył 1 rok i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1223
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 1217
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 6
Gerav
Gerav
18.06.2026, 11:33:37
  • 3
Jak duży wpływ na odbiór zapachu ma jego hajp i cena? Ciekawe jakby tak serio w ciemno wybierać ile osób wybierze coś tańszego. Które tańsze klony wolicie od ori? Mi Azzaro Chrome lepiej się nosi od Meteor, bo jak jest za blisko kinola to wychodzi ta mocno lateksowa nutka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 18.06.2026, 11:37:00 via Wykop
  • 8
@Gerav: Loewe Esencia > Creed Aventus
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy 18.06.2026, 11:38:14 via Wykop
  • 2
@Gerav: oryginał doceniam bardziej, ale wolę globala Rasasi La Yuqawam
  • Odpowiedz
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne
17.06.2026, 19:26:10
  • 14
Pierwszy raz mam do czynienia z arabem i chciałem się podzielić moją skromną opinią: ale to j---e


#perfumy
justAnotherOne - Pierwszy raz mam do czynienia z arabem i chciałem się podzielić moją...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 17.06.2026, 20:25:46 via iOS
  • 5
@justAnotherOne: to niezły panty dropper
Czypsy - @justAnotherOne: to niezły panty dropper

źródło: IMG_4607

Pobierz
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
17.06.2026, 17:51:21
  • 15
W przyszłym tygodniu planuje iść sprawdzić #perfumy MITH w Bangkoku.

Polecało mi je kilka osób tutaj.

Na jakieś konkretne mam zwrócić uwagę? Bo z tego co widzę na stronie to wybór jest duży.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 17.06.2026, 18:09:05 via iOS
  • 4
@lubie-sernik: oznacz ; )
  • Odpowiedz
hydrant123
hydrant123
17.06.2026, 15:43:05
  • 0
#perfumy może ktoś przypadkiem sprzedaje flakony ubytkowe Torino21 i Eau de cedre? Ewentualnie jeszcze SWY Absolutely jeżeli jakaś sportowa cena.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 17.06.2026, 15:59:06 via iOS
  • 0
@hydrant123: a nie chcesz mercedesa club black EDP? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
17.06.2026, 09:35:32
  • 1
czemu ludzie na grupkach sprzedaja hacivaty 15ml po 120zl okolo a na fragrank np 15ml za 440 zawsze!!!!!!

skad oni to biora!!!!

#perfumy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 17.06.2026, 09:59:40 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: matematyka mowi mi, ze sprzedają 15ml za 120zł, ale w swoim szkle z decant pl
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy 17.06.2026, 10:21:33 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: srakon, zamów i się przekonaj
  • Odpowiedz
hmmmmmmv2
hmmmmmmv2
hmmmmmmv2
16.06.2026, 19:11:17
  • 5
#perfumy
Kurła... nie żeby to był jakis turbo problem ale mogliby sie ogarnąć...
hmmmmmmv2 - #perfumy
Kurła... nie żeby to był jakis turbo problem ale mogliby sie oga...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 17.06.2026, 10:17:20 via Wykop
  • 1
@hmmmmmmv2: bo to do picia jest, perfumy do gardła - na lepszy oddech
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
17.06.2026, 07:54:13
  • 1
Dzińdybry, szukam odlewek:

JMP Artisan Perfumes - Fir of the dark
JMP Artisan Perfumes - Fir of the light
JMP Artisan Perfumes - Incense Forest

Tak,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 17.06.2026, 07:58:55 via Wykop
  • 2
@KingOfTheWiadro: Tom Ford Ebene Fume może Ci siąść
  • Odpowiedz
grzela52
grzela52
16.06.2026, 15:42:57
  • 5
Zawsze byłem zachwycony z Imagination, ale po ostatnim refillu z zeszłego tygodnia dostałem dosłownie b--ń atomową. Kolor soku mocno niebieski i parametry najlepsze jakie do tej pory testowałem a miałem styczność z 4-5 flakonami i z podobną ilością refilli. Ostatnio dostałem komplement kilka godzin po aplikacji jednego psika na szyję.
Dziś minęło 13h od aplikacji łącznie 4 psikow i sam od siebie czuje projekcje.
Jak macie pusty flakon to wysyłajcie prędko bo
grzela52 - Zawsze byłem zachwycony z Imagination, ale po ostatnim refillu z zeszłego ...

źródło: image_picker_CEBBFDDA-DF77-4302-B381-A82D8D96877B-13024-0000030F2E0C0373

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 16.06.2026, 15:50:51 via iOS
  • 0
@grzela52: polewasz?
  • Odpowiedz
Wygryw_z_wyboru
Wygryw_z_wyboru
16.06.2026, 12:58:50
  • 6
J---ć Creeda, to pachnie w 95-98% jak VIW. Projekcja chyba podoba, trwałość jeszcze nie wiem.

#perfumy
Wygrywzwyboru - J---ć Creeda, to pachnie w 95-98% jak VIW. Projekcja chyba podoba, tr...

źródło: 1000219621

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 16.06.2026, 14:07:34 via iOS
  • 2
@Wygryw_z_wyboru: na mnie to trzymało fest, ale co z tego skoro limonka chemiczna jak kurcza pieczona, a kokos obleśny mdły
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
15.06.2026, 19:12:34
  • 1
#perfumy
ma tu ktoś przyjaciele drodzy PDM haltane na straganie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 15.06.2026, 19:47:35 via iOS
  • 2
@michalkichal123: ktoś tu chyba premię dostał
  • Odpowiedz
Szczur_wodnyy
Szczur_wodnyy
15.06.2026, 18:38:53
  • 0
Sprzedam ubytkowy flakon CHANEL Allure Homme Sport Eau Extréme 50 ml za 190 zł. Ubytek widoczny na zdjęciu; waga flakonu z korkiem 171g; bez korka 158g. Nie udało mi się znaleźć nigdzie info, ile waży pełny

#perfumy
Szczur_wodnyy - Sprzedam ubytkowy flakon CHANEL Allure Homme Sport Eau Extréme 50 ml ...

źródło: IMG_4517

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 15.06.2026, 18:40:57 via iOS
  • 0
@Szczur_wodnyy: a nie chcesz mordeczko czegoś w zamian?
  • Odpowiedz
Cliencik
Cliencik
Cliencik
15.06.2026, 15:34:45
  • 1
#perfumy Z racji, że skończyłem już resztki flakonów Le male Elixir oraz Azzaro TMW Parfum, i nie mam w kolekcji żadnego słodziaka/ulepiaka bangera wieczorowego, na wyjście do klubu proszę o wasze polecajki, z dobrymi parametrami co by się w tłumie choć trochę wyróżnić.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 15.06.2026, 15:46:53 via iOS
  • 0
@Cliencik: w bardzo sportowej cenie miałbym azzaro tmw Parfum albo Mercedes Club Black w wersji EDP (słodziak, ale nie tak młodzieżowy jak wersja EDT)
Oba flakony ubytkowe
  • Odpowiedz
piskiski
piskiski
15.06.2026, 09:22:21
  • 1
#perfumy Pytanie z d--y: dopsikujecie się w robocie w ciągu dnia?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 15.06.2026, 09:29:24 via iOS
  • 0
@piskiski: nigdy
  • Odpowiedz
smutny_przerebel
smutny_przerebel
15.06.2026, 08:58:36
  • 3
Arabiyat Prestige to chyba moja ulubiona tania arabska marka. Mam tylko trzy zapachy od nich i każdego z nich często używam - w przeciwieństwie do wielu innych klonów, których głównym zadaniem jest stanie na półce.
Ktoś miał styczność z innymi zapachami z serii Ramad?

#perfumy
smutny_przerebel - Arabiyat Prestige to chyba moja ulubiona tania arabska marka. Mam ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 15.06.2026, 09:13:48 via Wykop
  • 0
@smutny_przerebel: ten myrrh coś tam podobny do montabaco intensivo?
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy 15.06.2026, 09:28:54 via iOS
  • 1
@smutny_przerebel: i o to chodzi. Miałem Ramad oriental i też powiem że super.
A od tej marki dodatkowo to spoko jest jeszcze Marwa, Mahd al Dahab i Aariz.
Z arabiage to też uważam że najlepsza marka
  • Odpowiedz
ickE
ickE
15.06.2026, 05:19:40
  • 11
#perfumy przypomniało mi się, jak kiedyś po trasie rowerowej w Czorsztynie, czekając w kolejce na prom, chłop co stał przede mną z-----ł globala sauvage elixir. Było na oko 30 stopni, środek lipca. Od tego czasu jakoś nie przepadam za tym zapachem XD
ickE - #perfumy przypomniało mi się, jak kiedyś po trasie rowerowej w Czorsztynie, cz...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 15.06.2026, 05:49:12 via iOS
  • 6
@ickE: prącie mu w rzyć
  • Odpowiedz
Ejber_z_Fyrtla
Ejber_z_Fyrtla
14.06.2026, 17:30:03
  • 1
#perfumy lecę do Włoch na wizytację fabryki, będzie kolacja z dyrektorem na Europę, co byście zarzucili ?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 14.06.2026, 18:12:25 via iOS
  • 2
@Ejber_z_Fyrtla: ja akurat w marcu byłem we Włoszech to dobrze siedział Xerjoff Reneissance za dnia, a na wieczór Montabaco Intensivo
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy 14.06.2026, 18:13:55 via iOS
  • 1
@Ejber_z_Fyrtla: a jak byłem robić biznes we Włoszech to Amouage Reflection Man oraz Tom Ford Ombre Leather Parfum. Biznes się udał, więc all good!
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy 14.06.2026, 18:29:44 via iOS
  • 0
@Ejber_z_Fyrtla: skóra super siedzi latem, a Ombre leather to nie jest dusiciel. Imo klasa.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13
  • Strona 3 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 04.04.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.12.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 04.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking