Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Czypsy

Czypsy

Dołączył 1 rok i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1200
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 1194
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 6
lukasz-sakowicz
lukasz-sakowicz
lukasz-sakowicz
19.06.2026, 10:46:18
  • 3
#perfumy #android #ios #aplikacjemobilne #programowanie

Ponad pół roku temu wrzucałem tutaj informację o aplikacji, którą tworzę dla miłośników perfum.

https://wykop.pl/wpis/83976337/perfumy-tl-dr-stworzylem-aplikacje-dla-perfumoholi

Pomyślałem,
@lukasz-sakowicz +3
#perfumy TL;DR: Stworzyłem aplikację dla perfumoholików – marketplace + biblioteka zapachów. Jest już dostępna na iOS. Chciałbym zebrać feedback od realnych użytkowników.

Co można w niej zrobić:
– kupować i sprzedawać perfumy (używane, nowe, próbki, odlewki)
– przeglądać oferty z dokładnymi parametrami
– tworzyć własną półkę zapachową albo wishlistę
więcej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 19.06.2026, 12:24:37 via iOS
  • 9
@Gieremek: Ty jesteś nie do p--------a XD
  • Odpowiedz
lecoffe
lecoffe
19.06.2026, 05:45:10
  • 11
Co dziś na klacie wariacie? Ja dzisiaj jestem omańskim sułtanem, który nie zawacha się użyć całej gamy swoich kadzideł.

https://www.parfumo.com/Perfumes/Roja_Parfums/Sultanate_of_Oman

#perfumy
lecoffe - Co dziś na klacie wariacie? Ja dzisiaj jestem omańskim sułtanem, który nie ...

źródło: 1000066898

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 19.06.2026, 07:34:01 via iOS
  • 3
@lecoffe: bal afrykański, jest ciepło, słońce świeci to miałem ochotę na kremowe kwiatuszki
  • Odpowiedz
koob
koob
18.06.2026, 19:23:30
  • 0
#perfumy Malibu Party in the Bay ktos leje?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 18.06.2026, 19:30:48 via iOS
  • 0
@koob: fajna perfuma, a śmierdzi mi kokos w Rayhaan Aquatica i ta seria le beu od JPG
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy 18.06.2026, 19:42:46 via iOS
  • 1
@markaron: gust jak d--a, każdy ma swoją
  • Odpowiedz
Mkkr
Mkkr
18.06.2026, 16:31:52
  • 2
Chętnie pozbędę się następujących dekantów i końcówek flakonów :

Bois Imperial- około 5 ml do oceny własnej - stary flakon bez możliwości refila!
Office for men - około 7-8 ml do oceny własnej
JPG le male le Parfum - 3,5 ml
Sancti Les Liquides Imaginaires - 3 ml bez dwóch
Mkkr - Chętnie pozbędę się następujących dekantów i końcówek flakonów :

Bois Imperia...

źródło: 1000017144

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 18.06.2026, 17:44:03 via iOS
  • 1
@Mkkr: samego boisa bym wziął jakby nie szło
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar
18.06.2026, 09:32:49
  • 5
Na Jakie popularne/lubiane zapachy zareagowaliście najgorzej? Albo totalnie wam nie siedzą ? U mnie to Gris Charnel extrait i PDM Pegasus.
#perfumy
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 18.06.2026, 10:08:26 via Wykop
  • 4
@G0ntar: hawas, erba pura, fiero, torino21.
Jakbym miał wybrać markę to byłby to xerjoff
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy 18.06.2026, 14:40:46 via iOS
  • 1
@cebuloman: piona, office od Jeremiasza też go nienawidzę, co to za g---o obrzydliwe
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
18.06.2026, 12:19:18
  • 17
co tam dzisiaj na atomizerze wariaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)




#perfumy
KingOfTheWiadro - co tam dzisiaj na atomizerze wariaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SPOILER

SPOILER...

źródło: eros

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 18.06.2026, 12:56:16 via Wykop
  • 2
@KingOfTheWiadro: MFK Gentle Fluidity
  • Odpowiedz
Gerav
Gerav
18.06.2026, 11:33:37
  • 3
Jak duży wpływ na odbiór zapachu ma jego hajp i cena? Ciekawe jakby tak serio w ciemno wybierać ile osób wybierze coś tańszego. Które tańsze klony wolicie od ori? Mi Azzaro Chrome lepiej się nosi od Meteor, bo jak jest za blisko kinola to wychodzi ta mocno lateksowa nutka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 18.06.2026, 11:37:00 via Wykop
  • 8
@Gerav: Loewe Esencia > Creed Aventus
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy 18.06.2026, 11:38:14 via Wykop
  • 2
@Gerav: oryginał doceniam bardziej, ale wolę globala Rasasi La Yuqawam
  • Odpowiedz
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne
17.06.2026, 19:26:10
  • 14
Pierwszy raz mam do czynienia z arabem i chciałem się podzielić moją skromną opinią: ale to j---e


#perfumy
justAnotherOne - Pierwszy raz mam do czynienia z arabem i chciałem się podzielić moją...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 17.06.2026, 20:25:46 via iOS
  • 5
@justAnotherOne: to niezły panty dropper
Czypsy - @justAnotherOne: to niezły panty dropper

źródło: IMG_4607

Pobierz
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
17.06.2026, 17:51:21
  • 15
W przyszłym tygodniu planuje iść sprawdzić #perfumy MITH w Bangkoku.

Polecało mi je kilka osób tutaj.

Na jakieś konkretne mam zwrócić uwagę? Bo z tego co widzę na stronie to wybór jest duży.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 17.06.2026, 18:09:05 via iOS
  • 4
@lubie-sernik: oznacz ; )
  • Odpowiedz
hydrant123
hydrant123
17.06.2026, 15:43:05
  • 0
#perfumy może ktoś przypadkiem sprzedaje flakony ubytkowe Torino21 i Eau de cedre? Ewentualnie jeszcze SWY Absolutely jeżeli jakaś sportowa cena.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 17.06.2026, 15:59:06 via iOS
  • 0
@hydrant123: a nie chcesz mercedesa club black EDP? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
17.06.2026, 09:35:32
  • 1
czemu ludzie na grupkach sprzedaja hacivaty 15ml po 120zl okolo a na fragrank np 15ml za 440 zawsze!!!!!!

skad oni to biora!!!!

#perfumy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 17.06.2026, 09:59:40 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: matematyka mowi mi, ze sprzedają 15ml za 120zł, ale w swoim szkle z decant pl
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy 17.06.2026, 10:21:33 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: srakon, zamów i się przekonaj
  • Odpowiedz
hmmmmmmv2
hmmmmmmv2
hmmmmmmv2
16.06.2026, 19:11:17
  • 5
#perfumy
Kurła... nie żeby to był jakis turbo problem ale mogliby sie ogarnąć...
hmmmmmmv2 - #perfumy
Kurła... nie żeby to był jakis turbo problem ale mogliby sie oga...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 17.06.2026, 10:17:20 via Wykop
  • 1
@hmmmmmmv2: bo to do picia jest, perfumy do gardła - na lepszy oddech
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
17.06.2026, 07:54:13
  • 1
Dzińdybry, szukam odlewek:

JMP Artisan Perfumes - Fir of the dark
JMP Artisan Perfumes - Fir of the light
JMP Artisan Perfumes - Incense Forest

Tak,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 17.06.2026, 07:58:55 via Wykop
  • 2
@KingOfTheWiadro: Tom Ford Ebene Fume może Ci siąść
  • Odpowiedz
grzela52
grzela52
16.06.2026, 15:42:57
  • 5
Zawsze byłem zachwycony z Imagination, ale po ostatnim refillu z zeszłego tygodnia dostałem dosłownie b--ń atomową. Kolor soku mocno niebieski i parametry najlepsze jakie do tej pory testowałem a miałem styczność z 4-5 flakonami i z podobną ilością refilli. Ostatnio dostałem komplement kilka godzin po aplikacji jednego psika na szyję.
Dziś minęło 13h od aplikacji łącznie 4 psikow i sam od siebie czuje projekcje.
Jak macie pusty flakon to wysyłajcie prędko bo
grzela52 - Zawsze byłem zachwycony z Imagination, ale po ostatnim refillu z zeszłego ...

źródło: image_picker_CEBBFDDA-DF77-4302-B381-A82D8D96877B-13024-0000030F2E0C0373

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 16.06.2026, 15:50:51 via iOS
  • 0
@grzela52: polewasz?
  • Odpowiedz
Wygryw_z_wyboru
Wygryw_z_wyboru
16.06.2026, 12:58:50
  • 6
J---ć Creeda, to pachnie w 95-98% jak VIW. Projekcja chyba podoba, trwałość jeszcze nie wiem.

#perfumy
Wygrywzwyboru - J---ć Creeda, to pachnie w 95-98% jak VIW. Projekcja chyba podoba, tr...

źródło: 1000219621

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 16.06.2026, 14:07:34 via iOS
  • 2
@Wygryw_z_wyboru: na mnie to trzymało fest, ale co z tego skoro limonka chemiczna jak kurcza pieczona, a kokos obleśny mdły
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
15.06.2026, 19:12:34
  • 1
#perfumy
ma tu ktoś przyjaciele drodzy PDM haltane na straganie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 15.06.2026, 19:47:35 via iOS
  • 2
@michalkichal123: ktoś tu chyba premię dostał
  • Odpowiedz
Szczur_wodnyy
Szczur_wodnyy
15.06.2026, 18:38:53
  • 0
Sprzedam ubytkowy flakon CHANEL Allure Homme Sport Eau Extréme 50 ml za 190 zł. Ubytek widoczny na zdjęciu; waga flakonu z korkiem 171g; bez korka 158g. Nie udało mi się znaleźć nigdzie info, ile waży pełny

#perfumy
Szczur_wodnyy - Sprzedam ubytkowy flakon CHANEL Allure Homme Sport Eau Extréme 50 ml ...

źródło: IMG_4517

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 15.06.2026, 18:40:57 via iOS
  • 0
@Szczur_wodnyy: a nie chcesz mordeczko czegoś w zamian?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • Strona 2 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 04.04.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.12.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 04.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking