@piratestorm: oczywiście, że ich stać. może 15 lat temu nie, ale aktaulnie poziom zbydlencenia ludzi jest nie do pomyślenia. Ruskie mielą swoich obywateli w ilościach hurtowych i nie ma protestów, jak w Afgansitanie 10 koła sowietów zginęło to były protesty i się jeszcze w dodatku ZSRR przez to zesrało. W Stanach pomarańczowy manipuluje giełdą i co i nic, jakby weszli do Iranu lądowo to totalnie nic by się nie stało,
@SoplicaTadeusz: tyle że mu właśnie o to może chodzić, wprowadzi stan wojenny na Węgrzech po jakimś incydencie i władzy już nie odda bo nie będzie wyborów które przerżnie
Przekalkulowali być może nawet bardziej, niż Ruscy w 2022. Wszystkie amerykańskie bazy w Katarze, Bahrajnie, Kuwejcie, Iraku i ZEA są dosłownie równane z ziemią przez Iran; nie ma strategii, nie ma logistyki i nie ma odpowiedniego sprzętu na miejscu #swiat #izrael #usa #iran #wojna
@WelcomeStranger: Ale brednie, Iran jest zamieniany w kupę kamieni przy utracie 6 żołnierzy, ile ruskich zdechło w pierwszy tydzień inwazji na Ukrainę bo z tego co pamiętam to w pierwszy dzień na samym lotnisku w hostomelu zginęło 200 ruskich XD
@Widelec_: ja zatankowałem w sobotę za 5,65 diesla jak tylko zobaczyłem, że US wali po Teheranie, to samo zrobiłem jak się obudziłem rano 24 lutego 2022 roku, że rakiety spadają na UA, wtedy już po południu paliwo było 1,5 zeta droższe, a na niektórych stacjach już go wcale nie było. Co ciekawe wtedy baryłka podskoczyła do 100 dolarów, a teraz tylko do 85 dolarów, a zaraz i tak będzie drożej
Powódź zaleje mi nieubezpieczony dom - dej Zgubię się w Tatrach - przyleć Wziąłem za duży kredyt i stopy wzrosły - dej Kopalnia nierentowna - dej Dopłaty do mieszkań - dej Nic dziwnego, że potem jest oczekiwanie, że w kolejnej podobnej sytuacji państwo ma brać odpowiedzialność za niektórych nieodpowiedzialnych obywateli i lecieć po nich na wakajki. Homo sovieticus silny w narodzie. #iran
@yet_another_user: żaden homosovieticus, tylko kapitalistyczny indywidualzim i konsumpcjonizm. Ja jestem kimś i jestem najważniejszy i wszyscy mają latać dookoła mnie, bo liczę sie tylko ja.
@Grzesiok: myśle, że o to im chodzi, będą walić po krajach w zatoce perskiej to zaczną ciśnąć trumpa, żeby kończył. Nie chcą oddać władzy w kraju i ustąpić bo to będzie oznaka słabości wewnątrz kraju,a obywatele i tak są na nich wnerwieni po tłumieniu protestów w styczniu.
@murdoc: tam nie ma regularnych walk na lądzie przez co cywile nie mają jak za bardzo nagrywać niczego innego oprócz latających rakiet które lecą co jakiś czas.
#wojna #iran #izrael #usa #chiny To juz nie jest jakas tam operacja majaca na celu zmiane reżimu, to jest totalna furia, ale nie usa, a izraela. To jest rozbrajanie kraju. nastepnie bedzie operacja ladowa to jest pewne, bez tego to by sie zlecialy szumowiny i kraj pograzylby sie w chaosie. Zreszta musza tam wkroczyc aby odblokowac ciesnine. Trumpowa rada pokoju nie obejmie
@AlekGames: w sensie, że Izrael ma się pakować lądowo do Iranu? Nawet jakby weszli tam ze Stanami to by tego kraju nie zajęli, góry i ogromna przestrzeń plus społeczeństo od lata indoktrynowane anty USA i Izrael, będą walić dopóki kraj nie popadnie w totalną anarchię i nie zaczną się tarcia wewnątrz kraju.
Pamiętam jak rosja zaatakowała ukrainę i nie spałem po nocach,bo ciągle wchodziłem na wykop,żeby czytac nowe posty,a teraz jak usa zaatakowali iran to już takie meh i nawet nie wzbudza u mnie żadnych emocji.Jak zawyły syreny alarmowe w pierwszy dzień wojny na Ukrainie to chyba oglądałem to na filmie ze 100 razy bo czułem takie duże emocje.Wtedy też nie było rozwinięte AI jak dziś i było ciekawiej,bo teraz niewiadomo,który film z wojny
#gielda
źródło: obraz
Pobierz