Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CrytekPL
CrytekPL

CrytekPL

Dołączył 4 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 120790
  • Znaleziska 41263
  • Mikroblog 79527
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 5
JanLaguna
JanLaguna
08.03.2026, 22:57:29
  • 8
Udziałowcy szczura dziękują wszystkim szorciarzom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
JanLaguna - Udziałowcy szczura dziękują wszystkim szorciarzom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 08.03.2026, 23:16:39 via Wykop
  • 1
@Glupiii: spokojnie,zara sie zwiększy spready to hazardziści nie będą grać na cfd bo nie będą skalpowac
  • Odpowiedz
Pucuss
Pucuss
08.03.2026, 09:18:04
  • 2
#iran #izrael #usa #wojna
Pucuss - #iran #izrael #usa #wojna

źródło: 1000002278

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 08.03.2026, 09:28:56 via Wykop
  • 0
@Pucuss:
CrytekPL - @Pucuss:

źródło: IMG_3572

Pobierz
  • Odpowiedz
Selina_
Selina_
06.03.2026, 13:06:14
  • 3
Akuku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#iran #wojna
Selina_ - Akuku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#iran #wojna

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 06.03.2026, 13:11:49 via Wykop
  • 9
@Selina_: taki stealth, że go widać gołym okiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
urus2137
urus2137
06.03.2026, 09:09:46
  • 0
#gielda

CRUDE OIL po weekendzie

  • jedziemy na $85, albo i na księżyc 42.0% (21)
  • spadnie, czas zamknąć pozycje i nie być pazernym 58.0% (29)

Oddanych głosów: 50

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 06.03.2026, 09:31:40 via Wykop
  • 1
@urus2137: czyli robić dokładnie na odwrót od tego co wyjdzie w ankiecie XD
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
06.03.2026, 08:29:19
  • 0
Waszym zdaniem jeśli USA wraz z Izraelem chciałoby zrobić inwazję lądową na Iran to poniesie klęskę (podobną do Afganistanu) czy nie?

#usa #iran #izrael
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 06.03.2026, 08:47:04 via Wykop
  • 1
@piratestorm: oczywiście, że ich stać. może 15 lat temu nie, ale aktaulnie poziom zbydlencenia ludzi jest nie do pomyślenia. Ruskie mielą swoich obywateli w ilościach hurtowych i nie ma protestów, jak w Afgansitanie 10 koła sowietów zginęło to były protesty i się jeszcze w dodatku ZSRR przez to zesrało. W Stanach pomarańczowy manipuluje giełdą i co i nic, jakby weszli do Iranu lądowo to totalnie nic by się nie stało,
  • Odpowiedz
panDario
panDario
05.03.2026, 15:20:03
  • 91
#iran dla zasięgu #wegry #ukraina #nato #wojna

https://x.com/nexta_tv/status/2029577363479003621
panDario - #iran dla zasięgu #wegry #ukraina #nato #wojna 

https://x.com/nexta_tv/st...

źródło: image

Pobierz
panDario - #iran dla zasięgu #wegry #ukraina #nato #wojna 

https://x.com/nexta_tv/st...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 05.03.2026, 18:58:04 via Wykop
  • 6
@SoplicaTadeusz: tyle że mu właśnie o to może chodzić, wprowadzi stan wojenny na Węgrzech po jakimś incydencie i władzy już nie odda bo nie będzie wyborów które przerżnie
  • Odpowiedz
WelcomeStranger
WelcomeStranger
WelcomeStranger
05.03.2026, 15:27:37
  • 33
Przekalkulowali być może nawet bardziej, niż Ruscy w 2022. Wszystkie amerykańskie bazy w Katarze, Bahrajnie, Kuwejcie, Iraku i ZEA są dosłownie równane z ziemią przez Iran; nie ma strategii, nie ma logistyki i nie ma odpowiedniego sprzętu na miejscu
#swiat #izrael #usa #iran #wojna
WelcomeStranger - Przekalkulowali być może nawet bardziej, niż Ruscy w 2022. Wszystki...

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 05.03.2026, 15:34:41 via Wykop
  • 11
@WelcomeStranger: Ale brednie, Iran jest zamieniany w kupę kamieni przy utracie 6 żołnierzy, ile ruskich zdechło w pierwszy tydzień inwazji na Ukrainę bo z tego co pamiętam to w pierwszy dzień na samym lotnisku w hostomelu zginęło 200 ruskich XD
  • Odpowiedz
Gustlik
Gustlik
05.03.2026, 14:20:10
  • 85
Przed robotą [ON] po 6.78, po robocie [ON] po 7.17 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#iran #orlen #paliwo #wroclaw
Gustlik - Przed robotą [ON] po 6.78, po robocie [ON] po 7.17 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#iran #orle...

źródło: 1000048446

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 05.03.2026, 14:30:35 via Wykop
  • 106
@Widelec_: ja zatankowałem w sobotę za 5,65 diesla jak tylko zobaczyłem, że US wali po Teheranie, to samo zrobiłem jak się obudziłem rano 24 lutego 2022 roku, że rakiety spadają na UA, wtedy już po południu paliwo było 1,5 zeta droższe, a na niektórych stacjach już go wcale nie było. Co ciekawe wtedy baryłka podskoczyła do 100 dolarów, a teraz tylko do 85 dolarów, a zaraz i tak będzie drożej
  • Odpowiedz
Famine
Famine
05.03.2026, 12:28:32
  • 107
Fotografia przedstawia umocnienia stolicy Polski wybudowane z programu SAFE ( ͡º ͜ʖ͡º)

#nieruchomosci #heheszki #humorobrazkowy #polska
Famine - Fotografia przedstawia umocnienia stolicy Polski wybudowane z programu SAFE ...

źródło: temp_file4679518825095837678

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 05.03.2026, 14:02:45 via Wykop
  • 0
@Famine: to jakieś miasteczko zbudowane do testów broni jądrowej na pustyni w Nevadzie ?
  • Odpowiedz
yet_another_user
yet_another_user
05.03.2026, 13:44:23
  • 56
Powódź zaleje mi nieubezpieczony dom - dej
Zgubię się w Tatrach - przyleć
Wziąłem za duży kredyt i stopy wzrosły - dej
Kopalnia nierentowna - dej
Dopłaty do mieszkań - dej
Nic dziwnego, że potem jest oczekiwanie, że w kolejnej podobnej sytuacji państwo ma brać odpowiedzialność za niektórych nieodpowiedzialnych obywateli i lecieć po nich na wakajki. Homo sovieticus silny w narodzie.
#iran
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 05.03.2026, 13:53:19 via Wykop
  • 36
@yet_another_user: żaden homosovieticus, tylko kapitalistyczny indywidualzim i konsumpcjonizm. Ja jestem kimś i jestem najważniejszy i wszyscy mają latać dookoła mnie, bo liczę sie tylko ja.
  • Odpowiedz
drippinsauce
drippinsauce
04.03.2026, 11:10:58
  • 5
#iran #wojna

jak to rel to szybko poszło
drippinsauce - #iran #wojna

jak to rel to szybko poszło

źródło: Screenshot 2026-03-04 at 12-10-02 Główna _ X

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 04.03.2026, 11:14:29 via Wykop
  • 1
@Grzesiok: myśle, że o to im chodzi, będą walić po krajach w zatoce perskiej to zaczną ciśnąć trumpa, żeby kończył. Nie chcą oddać władzy w kraju i ustąpić bo to będzie oznaka słabości wewnątrz kraju,a obywatele i tak są na nich wnerwieni po tłumieniu protestów w styczniu.
  • Odpowiedz
murdoc
murdoc
04.03.2026, 10:26:00
  • 0
#iran dlaczego z wojny na Ukrainie widziałem masę filmików a z Iranu nie ma w sumie nic. Taka to wojna, czy jakaś cenzura?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 04.03.2026, 10:30:55 via Wykop
  • 3
@murdoc: tam nie ma regularnych walk na lądzie przez co cywile nie mają jak za bardzo nagrywać niczego innego oprócz latających rakiet które lecą co jakiś czas.
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 04.03.2026, 10:25:06
  • 1
ropa i gaz za dzisiaj zaraz będą na minusie, nieźle gruby longi wywozi
#gielda #iran
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlekGames
AlekGames
04.03.2026, 08:37:46
  • 0
#wojna #iran #izrael #usa #chiny To juz nie jest jakas tam operacja majaca na celu zmiane reżimu, to jest totalna furia, ale nie usa, a izraela. To jest rozbrajanie kraju. nastepnie bedzie operacja ladowa to jest pewne, bez tego to by sie zlecialy szumowiny i kraj pograzylby sie w chaosie. Zreszta musza tam wkroczyc aby odblokowac ciesnine. Trumpowa rada pokoju nie obejmie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 04.03.2026, 08:44:07 via Wykop
  • 4
@AlekGames: w sensie, że Izrael ma się pakować lądowo do Iranu? Nawet jakby weszli tam ze Stanami to by tego kraju nie zajęli, góry i ogromna przestrzeń plus społeczeństo od lata indoktrynowane anty USA i Izrael, będą walić dopóki kraj nie popadnie w totalną anarchię i nie zaczną się tarcia wewnątrz kraju.
  • Odpowiedz
sforce
sforce
04.03.2026, 07:02:18
  • 1
#gielda zazwyczaj to się źle kończyło dla Mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°) gruby wyleszczy
sforce - #gielda zazwyczaj to się źle kończyło dla Mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°) gruby wyleszczy

źródło: IMG_0132

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 04.03.2026, 07:16:29 via Wykop
  • 0
@kwiat_pustyni626: byle dużo depo było bo wczoraj trump swoim wpisem o eskorcie w minute spuścił baryłkę w kibel o 3$ w dół
  • Odpowiedz
Onaaa20
Onaaa20
03.03.2026, 20:30:06
  • 9
Pamiętam jak rosja zaatakowała ukrainę i nie spałem po nocach,bo ciągle wchodziłem na wykop,żeby czytac nowe posty,a teraz jak usa zaatakowali iran to już takie meh i nawet nie wzbudza u mnie żadnych emocji.Jak zawyły syreny alarmowe w pierwszy dzień wojny na Ukrainie to chyba oglądałem to na filmie ze 100 razy bo czułem takie duże emocje.Wtedy też nie było rozwinięte AI jak dziś i było ciekawiej,bo teraz niewiadomo,który film z wojny
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 03.03.2026, 20:44:33 via Wykop
  • 0
@ActiveekHere: bo tu nie ma inwazji lądowej i przemieszczania się jednostek koło ludności cywilnej, na Ukrainie były obie rzeczy
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 03.03.2026, 19:54:36
  • 8
Dzisiejsze wachania ropy i post trumpa idealnie pokazał że jesteśmy tylko planktonem dla grubasów #iran #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barman84
barman84
barman84
03.03.2026, 20:29:42 via Wykop
  • 0
@CrytekPL: najlepszy jest kwik naszych zmotoryzowanych, którzy twierdzą, że elektryki to goowno... I przyszłość jest tylko w paliwach kopalnych.
  • Odpowiedz
piratestorm
piratestorm
03.03.2026, 22:12:03 via Wykop
  • 1
@barman84: ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak się skończy spekulacja na ropie to zacznie na metalach do baterii, to jest niekończące się szambo
  • Odpowiedz
diwi
diwi
diwi
03.03.2026, 19:45:18
  • 1
https://truthsocial.com/@realDonaldTrump/posts/116166926920657651

#iran
diwi - https://truthsocial.com/@realDonaldTrump/posts/116166926920657651

#iran

źródło: SCR-20260303-st8

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 03.03.2026, 19:47:01 via Wykop
  • 15
@diwi: małpa to jest jednak fachowiec
CrytekPL - @diwi: małpa to jest jednak fachowiec

źródło: IMG_3484

Pobierz
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 03.03.2026, 18:43:54
  • 13
#gielda ale golenie longów się na ropie się odbywa, cieśnina zamknięta, wała po rafineriach a ropa leci w dół, gruby spuszcza leszczynę
CrytekPL - #gielda ale golenie longów się  na ropie się odbywa, cieśnina zamknięta, w...

źródło: IMG_3479

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL
Autor
03.03.2026, 19:39:01 via Wykop
  • 0
@CrytekPL: i ktoś mi powie, że to ma jakieś sensowne uzasadnienie spadek o ponad dolara w przeciągu minuty
CrytekPL - @CrytekPL: i ktoś mi powie, że to ma jakieś sensowne uzasadnienie spadek o...

źródło: IMG_3483

Pobierz
  • Odpowiedz
Fiodooor
Fiodooor
03.03.2026, 19:07:39
  • 0
mozna juz shorta na rope czy jeszcze nie?
#ropa #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 03.03.2026, 19:09:29 via Wykop
  • 2
@Fiodooor: gruby kończy spuszczać dzisiejsze longi z rana więc ja bym się teraz na longa pakował i trzymał do jutro rana
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 19
  • Strona 13 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.10.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 22.11.2025

    Komentator
  • Złotousty
    od 01.10.2024

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking