Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko216
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CrytekPL
CrytekPL

CrytekPL

Dołączył 4 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 120907
  • Znaleziska 41314
  • Mikroblog 79593
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 5
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 03.03.2026, 18:43:54
  • 13
#gielda ale golenie longów się na ropie się odbywa, cieśnina zamknięta, wała po rafineriach a ropa leci w dół, gruby spuszcza leszczynę
CrytekPL - #gielda ale golenie longów się  na ropie się odbywa, cieśnina zamknięta, w...

źródło: IMG_3479

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL
Autor
03.03.2026, 19:39:01 via Wykop
  • 0
@CrytekPL: i ktoś mi powie, że to ma jakieś sensowne uzasadnienie spadek o ponad dolara w przeciągu minuty
CrytekPL - @CrytekPL: i ktoś mi powie, że to ma jakieś sensowne uzasadnienie spadek o...

źródło: IMG_3483

Pobierz
  • Odpowiedz
Fiodooor
Fiodooor
03.03.2026, 19:07:39
  • 0
mozna juz shorta na rope czy jeszcze nie?
#ropa #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 03.03.2026, 19:09:29 via Wykop
  • 2
@Fiodooor: gruby kończy spuszczać dzisiejsze longi z rana więc ja bym się teraz na longa pakował i trzymał do jutro rana
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
03.03.2026, 18:59:50
  • 3
#gielda

Eee

Pamiętacie tego za zarobasa który koło południa chwalił się pozycją na cfd? Xd mówił że do wieczora będzie miał tam 100 000 XDDD

Zara go tu zawołam

Pytanie

  • Obsrał się i wyszedł na 0 20.3% (15)
  • Obsrał się i właśnie sprzedał na stracie 32.4% (24)
  • Siedzi obsrany 47.3% (35)

Oddanych głosów: 74

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 03.03.2026, 19:04:41 via Wykop
  • 0
@kwiat_pustyni626: dorzucil do depo, jeśli tego nie zrobił to go wyzerowało jakieś pół godziny temu
  • Odpowiedz
MinisterKoryto
MinisterKoryto
03.03.2026, 11:02:00
  • 3
Kolejne BUM

#iran #izrael #wojna
MinisterKoryto - Kolejne BUM

#iran #izrael #wojna

źródło: 1000034980

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 03.03.2026, 11:09:10 via Wykop
  • 2
@MinisterKoryto: widzę, że reżim w Iranie wie, że już przerżnie i wszystko straci więc chce jeszcze rozwalić jak najwięcej innym
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 03.03.2026, 10:39:04
  • 1
#gielda ładnie leci Nikkei225 - 6,8%, WIG20 -4%, US -1,9% i nie wygląda jakby miało się zatrzymać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrimoaldStarszy
GrimoaldStarszy
03.03.2026, 10:40:25 via Wykop
  • 0
@CrytekPL: ale dolar w górę więc S&P500 się balansuje w PLNach
  • Odpowiedz
WAtP30
WAtP30
02.03.2026, 18:45:52
  • 0
Coś się dzieje z pomarańczowym?

https://x.com/i/status/2028534332592173278

#usa #iran #trump
WAtP30 - Coś się dzieje z pomarańczowym? 

https://x.com/i/status/2028534332592173278...

źródło: 7220

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 02.03.2026, 18:52:12 via Wykop
  • 1
@WAtP30: umiera na raka jak Putin od 4 lat
  • Odpowiedz
panDario
panDario
02.03.2026, 18:22:38
  • 7
#iran #zea #katar #usa #izrael #wojna

Przy obecnym tempie ostrzału szacuje się, że ZEA wyczerpią swoje zapasy pocisków przechwytujących w ciągu tygodnia, a Katar – w ciągu czterech dni. Oba państwa pilnie zabiegają o dodatkowe wsparcie wojskowe ze strony Stanów Zjednoczonych, aby nie stać się bezbronnymi wobec irańskich ataków – podaje #bloomberg
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 02.03.2026, 18:28:09 via Wykop
  • 5
@panDario: no chyba że Iran będzie walił dronami żeby się Emiraty i Katar wystrzelały z OPL i dopiero znowu zaczną puszczać rakiety to wtedy są w dupie
  • Odpowiedz
a2t1
a2t1
02.03.2026, 18:11:22
  • 628
Wykop wczoraj: "POLSKIE TELEWIZJE UPADLY, NIE MA ZADNEGO KORESPONDENTA WOJENNEGO!!!! NIECH TVN, POLSAT, TVP GINĄ"
Tymczasem TVN dzisiaj xDDD

#bekazpodludzi #heheszki #tvn #wojna #telewizja #izrael #iran #usa
a2t1 - Wykop wczoraj: "POLSKIE TELEWIZJE UPADLY, NIE MA ZADNEGO KORESPONDENTA WOJENNE...

źródło: 1000636575

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 02.03.2026, 18:17:12 via Wykop
  • 64
@a2t1: ten chłop z tego co pamiętam był też na Ukrainie na początku inwazji, z dnia na dzień jak go pokazywali wyglądał coraz gorzej. Widać że chłop jest z powołania
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 02.03.2026, 17:57:12
  • 0
#iran Iran się już chyba że wszystkiego wystrzelał, zaraz planują otworzyć lotniska w Emiratach. Pytanie ile pocisków maja jeszcze Amerykanie zarezerwowanych do walenia w Iran. Jak dla mnie do czwartku skończą się regularne walenia w siebie nawzajem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balrog84
balrog84
02.03.2026, 18:04:30 via Wykop
  • 6
@CrytekPL: oni do kwietnia mogą tak walić, serio myślisz że tam mieli rakiet na 3 dni?
  • Odpowiedz
balrog84
balrog84
02.03.2026, 18:14:38 via Wykop
  • 1
@saib75: Szacuje się, że liczba pocisków to jakieś 2500-3000 , pytanie ile już zużyli. Mówię o Iranie. USA jak sam Trump podaje szykował się na ponad miesiąc operację.

Jeśli atak ustanie szybko za dzień czy dwa, to raczej z wyłączenia możliwości odpalania kolejnych pocisków, nie z ich braku.
  • Odpowiedz
uprowadzenie-koparki
uprowadzenie-koparki
uprowadzenie-koparki
02.03.2026, 17:24:24
  • 0
#gielda trzymacie CFD na rope do jutra czy zamykacie dziś?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 02.03.2026, 17:38:05 via Wykop
  • 3
@uprowadzenie-koparki: CFD to jest narzędzie do leszczenia przez grubasów, rano ropa skoczyła o 9%, teraz mimo że nic się nie zmieniło a w dodatku Saudi Aramco zamknęło największą rafinerię to ropa spada, nie wspominając o tym, że Cieśnina Ormuz jest w teorii zamknięta, przez co ropa powinna dalej na ten moment rosnąć
  • Odpowiedz
Nano22
Nano22
02.03.2026, 17:33:21
  • 26
A Chiny tylko się przyglądają i śmieją jak pomarańczowy dał się wrobić w takie bagno. Miliardy $ wywalone, setki rakiet z rezerw zabrane i oprócz zrobienia dobrze zymianom i niestabilności na giełdzie brak pozytywów. Trump może sobie piątkę z Putinem zbić
#iran #usa #bliskiwschod #chiny
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 02.03.2026, 17:35:03 via Wykop
  • 128
@Nano22: Chiny to z Iranu ciągną 1/4 ropy, dla nich jest to totalnie nie na rękę, odstaw sinofilska propagandę
  • Odpowiedz
Hiv-Ledger
Hiv-Ledger
Hiv-Ledger
02.03.2026, 17:15:27
  • 5
#gielda no i co tam eksperci za dychę? USA w dół, krypto w dół? :)) co tam jeszcze miało być? Gdzie te spadające talerze z mema? :)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 02.03.2026, 17:19:21 via Wykop
  • 0
@Hiv-Ledger: przynajmniej srebro elegancko wyleszczyło
  • Odpowiedz
panDario
panDario
02.03.2026, 15:38:44
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 02.03.2026, 15:40:36 via Wykop
  • 1
@panDario: wyje to chyba imam z minaretu co najwyżej
  • Odpowiedz
TakaJestPrawada
TakaJestPrawada
TakaJestPrawada
01.03.2026, 15:21:42
  • 22
Taka wojna że tematem nr.1 są influencerzy w Dubaju. LOL xD

#iran #wojna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 01.03.2026, 17:26:01 via Wykop
  • 3
@123_: i imporcie plastikowego syfu z Chin
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
01.03.2026, 11:00:35
  • 1
#gielda

\*OPEC\+ AGREES IN PRINCIPLE TO 206K B/D HIKE FOR APRIL: DELEGATES


Jeszcze ropa na zero w nocy się otworzy.

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 01.03.2026, 11:06:54 via Wykop
  • 2
@gonzo91: jak zablokują Ormuz to nic to nie da, bo jedynie będą dostępne porty w Arabii Saudyjskiej.
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 01.03.2026, 11:15:08 via Wykop
  • 0
@gonzo91: wystarczy że będą walić jak małpy gównem we wszystko co się rusza, nikt wtedy nie będzie ryzykował przepływania statkiem. Zobacz że walą po lotniskach cywilnych w zatoce perskiej.
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
01.03.2026, 10:56:21
  • 6
Tylko kobiety mogą wypowiadać się na temat aborcji.
Tylko mniejszości mogą wypowiadać się na temat rasizmu.

Ale lewicowe karen w USA lepiej wiedzą kto jest zły w tym konflikcie. To samo co z wenezuelą ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazlewactwa #polityka #iran
greedy_critic - Tylko kobiety mogą wypowiadać się na temat aborcji.
Tylko mniejszości...

źródło: image_picker_55BD2A16-5A96-4760-8B38-79F2BA60BCE7-85280-00001792B0AE881D

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 01.03.2026, 11:00:40 via Wykop
  • 0
@Anihilacja_entropii: nie wiem może się nie znam, ale jak władze własnego państwa mordują protestujących jak tylko wyjdą na ulice to są raczej źli co nie? Żydzi też sa źli bo mordują Palestyńczyków ale w tym wypadku robią dobrze waląc do reżimu w Iranie
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump
28.02.2026, 10:07:36
  • 1
No i już wiemy dlaczego #ukraina nie dostała tomahowkow od #usa. #wojna #iran
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 28.02.2026, 10:10:17 via Wykop
  • 0
@kojos: po Kremlu by nie było śladu
  • Odpowiedz
J.....h
J.....h
konto usunięte 28.02.2026, 09:58:59
  • 4
#iran #usa
J.....h - #iran #usa

źródło: IMG_6366

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 28.02.2026, 10:00:58 via Wykop
  • 4
@JupikaYeah:
CrytekPL - @JupikaYeah:

źródło: IMG_3373

Pobierz
  • Odpowiedz
JanLaguna
JanLaguna
28.02.2026, 09:24:50
  • 3
GREAT TIME TO BUY. Szkoda tylko, że zasoby gotówki są ograniczone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 28.02.2026, 09:37:06 via Wykop
  • 2
@JanLaguna: i szczur zamknięty
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 20
  • Strona 14 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.10.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 22.11.2025

    Komentator
  • Złotousty
    od 01.10.2024

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia