Przy obecnym tempie ostrzału szacuje się, że ZEA wyczerpią swoje zapasy pocisków przechwytujących w ciągu tygodnia, a Katar – w ciągu czterech dni. Oba państwa pilnie zabiegają o dodatkowe wsparcie wojskowe ze strony Stanów Zjednoczonych, aby nie stać się bezbronnymi wobec irańskich ataków – podaje #bloomberg
@panDario: no chyba że Iran będzie walił dronami żeby się Emiraty i Katar wystrzelały z OPL i dopiero znowu zaczną puszczać rakiety to wtedy są w dupie
@a2t1: ten chłop z tego co pamiętam był też na Ukrainie na początku inwazji, z dnia na dzień jak go pokazywali wyglądał coraz gorzej. Widać że chłop jest z powołania
#iran Iran się już chyba że wszystkiego wystrzelał, zaraz planują otworzyć lotniska w Emiratach. Pytanie ile pocisków maja jeszcze Amerykanie zarezerwowanych do walenia w Iran. Jak dla mnie do czwartku skończą się regularne walenia w siebie nawzajem
@saib75: Szacuje się, że liczba pocisków to jakieś 2500-3000 , pytanie ile już zużyli. Mówię o Iranie. USA jak sam Trump podaje szykował się na ponad miesiąc operację.
Jeśli atak ustanie szybko za dzień czy dwa, to raczej z wyłączenia możliwości odpalania kolejnych pocisków, nie z ich braku.
@uprowadzenie-koparki: CFD to jest narzędzie do leszczenia przez grubasów, rano ropa skoczyła o 9%, teraz mimo że nic się nie zmieniło a w dodatku Saudi Aramco zamknęło największą rafinerię to ropa spada, nie wspominając o tym, że Cieśnina Ormuz jest w teorii zamknięta, przez co ropa powinna dalej na ten moment rosnąć
A Chiny tylko się przyglądają i śmieją jak pomarańczowy dał się wrobić w takie bagno. Miliardy $ wywalone, setki rakiet z rezerw zabrane i oprócz zrobienia dobrze zymianom i niestabilności na giełdzie brak pozytywów. Trump może sobie piątkę z Putinem zbić #iran #usa #bliskiwschod #chiny
@gonzo91: wystarczy że będą walić jak małpy gównem we wszystko co się rusza, nikt wtedy nie będzie ryzykował przepływania statkiem. Zobacz że walą po lotniskach cywilnych w zatoce perskiej.
@Anihilacja_entropii: nie wiem może się nie znam, ale jak władze własnego państwa mordują protestujących jak tylko wyjdą na ulice to są raczej źli co nie? Żydzi też sa źli bo mordują Palestyńczyków ale w tym wypadku robią dobrze waląc do reżimu w Iranie
źródło: IMG_3479
Pobierzźródło: IMG_3483
Pobierz