Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko126
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Codon

Codon

Dołączył 12 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1049
  • Znaleziska 56
  • Mikroblog 993
  • Obserwujący 199
  • Obserwowane 40
  • Dodane (104)
  • Komentowane (556)
  • Plusowane (333)
Wolvi666
Wolvi666
14.05.2025, 13:34:33
  • 499
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MokebeElDursi
MokebeElDursi
14.05.2025, 13:38:41 via Wykop
  • 386
@Wolvi666: pierwszy raz mogę się zgodzić z prezesem
  • Odpowiedz
ciabass
ciabass
14.05.2025, 13:43:31 via Wykop
  • 266
@Wolvi666: widać w PiSie nikt nie ma odwagi powiedzieć mu żeby się schował i nie gadał kocopolów. Przecież jego ingerencja w te wybory tylko bardziej zmobilizuje ludzi na głos przeciw Nawrockiemu. Na mnie podziałało.
  • Odpowiedz
deathlef
deathlef
13.05.2025, 19:37:38
  • 10
#eurowizja
deathlef - #eurowizja

źródło: image_search_1747165036695

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W.....N
konto usunięte 13.05.2025, 11:42:38
  • 34
#gielda 1 plus i dokupuje #xtb za tysiaka.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W.....N
konto usunięte
Autor
13.05.2025, 11:45:53 via Wykop
  • 4
@W4G0N: mine! mozecie shortowac
W.....N - @W4G0N: mine! mozecie shortowac

źródło: IMG_3396

Pobierz
  • Odpowiedz
Multumos
Multumos
14.05.2025, 10:08:16 via Android
  • 0
@W4G0N czyli trzeba sprzedać
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
08.05.2025, 20:21:35
  • 578
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarianoaItaliano
MarianoaItaliano
08.05.2025, 20:25:49 via Wykop
  • 172
@melquiades: Jak na ilość chłopskiego rozumu i pisowskich spinów to poszło mu całkiem nieźle :D Nie słyszeliśmy pytań o to czy woli Małysza czy Jana Pawła II tylko grillowanie o każdą pierdołę :D
  • Odpowiedz
Felnyr
Felnyr
Felnyr
08.05.2025, 20:30:20 via Android
  • 26
Dobrze go w sztabie wytresowali w sztampowym odpowiadaniu na pytania i laniu wodu
  • Odpowiedz
BKZGlamrap
BKZGlamrap
05.05.2025, 20:16:06
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JasnyBanan
JasnyBanan
06.05.2025, 07:26:27 via Wykop
  • 1
@BKZGlamrap: Na razie opinia publiczna dowiedziała sie o 1 ukrytym mieszkaniu, a cholera wie i ile jeszcze może takich mieszkań mieć ukrytych. Chłop kompletnke stracił swoją wiarygodność
  • Odpowiedz
Twoja_tata
Twoja_tata
21.04.2025, 13:29:33
  • 3
Jako ciekawostkę dodam, że Papież Franciszek użyczył swojego wizerunku w dodatku Wiedźmin 3: Serca z kamienia.
#papiez #2137 #ciekawostki #gry #wiedzmin
Twoja_tata - Jako ciekawostkę dodam, że Papież Franciszek użyczył swojego wizerunku w...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

splinter96
splinter96
19.04.2025, 20:03:00
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-kowalski-12
bartek-kowalski-12
19.04.2025, 20:07:30 via Android
  • 10
@splinter96 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bartek-kowalski-12 - @splinter96 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: temp_file8992977393284075504

Pobierz
  • Odpowiedz
jabbababba
jabbababba
19.04.2025, 20:07:40 via Wykop
  • 41
@splinter96: prawactwo jak zwykle myśli tylko o jednym
  • Odpowiedz
maciekfloyd
maciekfloyd
11.04.2025, 08:50:43
  • 251
Hej, kochane mirki i mirabelki. W dniu dzisiejszym wydaje swój nowy album. Muzyki można posłuchać tutaj:

1. Bandcamp
2. Spotify

Jestem tutaj parę latek więc część wie o co chodzi, Kto nie wie - od lat tworzę muzykę w domowym studio. Każdy dźwięk, instrument czy słowo jest zrobione przeze mnie. Taki one-man-band. Dla zdrowszych zasięgów zrobiłem też drobny wykop (można swoją "łoptę" dołożyć):
@maciekfloyd 615

Od lat, po godzinach tworzę muzykę - dziś wydaję swój nowy album!

więcej
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....o
konto usunięte 11.04.2025, 14:20:33 via Android
  • 8
@maciekfloyd Maciek z tych Floydów?
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
11.04.2025, 15:15:43 via Android
  • 2
@maciekfloyd Mam wrażenie, że muzyka jest zbyt głośna w stosunku do partii wokalnych. Zawsze doceniam pasję i własną twórczość, łap plusa.
  • Odpowiedz
jestemtunew
jestemtunew
04.04.2025, 20:09:11
  • 30
Juz nie boli #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tsstolik
tsstolik
03.04.2025, 08:09:01
  • 284
#usa #sora #humorobrazkowy
tsstolik - #usa #sora #humorobrazkowy

źródło: temp_file3491431326008701583

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSio
TheSio
03.04.2025, 09:52:04 via Wykop
  • 22
@tsstolik: Złoto [oclone].
  • Odpowiedz
notset
notset
03.04.2025, 10:11:01 via Wykop
  • 3
@tsstolik: WSC PDK ELO 600
  • Odpowiedz
radkoski
radkoski
01.04.2025, 11:45:34
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codon
Codon 01.04.2025, 12:47:24 via Android
  • 0
@radkoski a to jest wybornie dobre, dzięki!
  • Odpowiedz
kamil-tumuletz
kamil-tumuletz
26.03.2025, 12:09:16
  • 545
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nygas232
Nygas232
26.03.2025, 13:26:24 via Android
  • 6
@kamil-tumuletz w końcu może znormalizujemy stosunki z ruskimi
  • Odpowiedz
masz_fajne_donice
masz_fajne_donice
26.03.2025, 14:16:07 via Wykop
  • 56
faktycznie beka, a to pewnie jakis lewacki troll XD


@dezinformacyjna_agentura: Przecież każdy kto popiera Trumpa a Mentzen popiera jednocześnie popiera Rosję i jest przeciwko Polsce więc nie trzeba robić błędów żeby wiedzieć ze to pro ruskie trole piszą dobrze o Mentzenie.
  • Odpowiedz
anonimek123456
anonimek123456
23.03.2025, 14:55:28
  • 308
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
23.03.2025, 15:00:48 via Wykop
  • 78
@anonimek123456: a oni to kiedyś uzbierają na ten wóz transmisyjny czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
23.03.2025, 15:02:39 via Wykop
  • 314
@NaczelnyAgnostyk: chodzi o to żeby zbierać a nie żeby zebrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
19.03.2025, 06:40:43
  • 242
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samy_Naceri
Samy_Naceri
19.03.2025, 10:13:21 via Android
  • 4
@Turin89 Tusk bogyman europy
  • Odpowiedz
prawilny_prawak
prawilny_prawak
19.03.2025, 22:50:50 via Wypiek
  • 0
@Samy_Naceri tusk popychadło europy.
  • Odpowiedz
Therionn
Therionn
15.03.2025, 22:55:59
  • 9
Wiem że to wy Mireczki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#tinder #zwiazki #projektklaudiusz
Therionn - Wiem że to wy Mireczki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#tinder #zwiazki #...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....a
P.....a
konto usunięte 15.03.2025, 22:58:09 via Android
  • 14
@Therionn Od razu po nim widać ten dobry vibe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
15.03.2025, 23:01:04 via Wykop
  • 22
@PrzylepkaZniszczenia: Ciekawe czy jakby napisał że to nie on na zdjęciach i wysłał swoją przeciętną/brzydką mordę to dalej by ją obchodził ten vibe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hirek_gawron
hirek_gawron
12.03.2025, 10:11:22
  • 69
gdy miałeś coś takiego w domu w latach 90, to znaczyło, że twój stary albo wujas byli zajebiście szybcy w zgarnianiu wystawek w niemczech zachodnich
#historia #ciekawostki #elektronika #rtv
hirek_gawron - gdy miałeś coś takiego w domu w latach 90, to znaczyło, że twój stary ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prezesstargard
prezesstargard
prezesstargard
12.03.2025, 11:10:33 via Android
  • 67
@hirek_gawron takie były w Niemczech na wystawkach wewnątrz domów
  • Odpowiedz
hirek_gawron
hirek_gawron
Autor
12.03.2025, 11:33:44 via Wykop
  • 5
@prezesstargard: ciiiiii....
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 17
  • Strona 9 z 17
  • >

Codon

  • Były Scrum Master na OE, obecnie inwestor na pół-emeryturze.
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 05.07.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 06.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.01.2026

    Mikroblogger
  • VIP
    od 21.04.2026

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking