właśnie skończyłem, dla mnie takie 7/10, nie jest złe ale po tym jak czytałem recenzje to spodziewałem się gry genialnej, a jest po prostu niezła. Dla mnie GOTY kingdom come, bez porównania #clairobscur #expedition33 #gry #kcd2
@3mortis racja, muzyka na duży plus, walka też, chociaż pod koniec mnie już nużyła. A co do fabuły to mam mieszane uczucia, od 3 aktu gdy się dowiedziałem że to wszystko fikcja dziejąca się w obrazie, to miałem wrażenie jakby wszystko do tej pory nie miało znaczenia np. śmierć gustava, i ogólnie losy wszyskich członków ekspedycji 33 oprócz maelle i verso oczywiście.
Pobawmy się Jedna mechanika/feature z gier do wypieprzenia i jedna, której jest zdecydowanie za mało Ja zacznę: 1. Do wywalenia na zawsze przeciskanie się przez szczeliny. Nawet nie chce mi się uzasadniać
2. Brakuje mi systemu monetarnego jak np. W Dragons Age początek czyli jedna złota moneta równa się stu srebrnym, z kolei jedna srebrna stu miedzianym. Za rzadko się tego używa, a bardzo by to urealniło ceny produktów #gry
@Charlie666: ponieważ w dzisiejszych czasach jak dzieje się istotny twist fabuły to najważniejsze, żeby dotyczył on coming-outu, ponieważ jak wiemy coming out w filmach w dzisiejszych czasach jest najbrutalniejszą formą szczerości i ludzkiego wyznania
Jezu, ale ta gra ma gówniany system rozwoju postaci, nie widze sensu tego robić skoro i tak wszyscy padaja na hita od każdej broni gdy strzele w łeb co jest dziecinnie proste
@Lobotomy_Enthusiast: ta gra stawia na realizm, to nie borderlands ze w bossa trzeba wystrzelać 20 magazynków XD ale nie, przecież każda gra musi być taka sama
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz