Gra na którą ludzie czekają 13 lat, fenomen globalny fenomen popkulturowy a chłop płacze bo może kosztować 10$ więcej i krzyczy, że powinna kosztować może od razu 1000 xDDDD I co by się stało tak naprawdę gdyby to nowe #gta kosztowało nawet więcej jak to 80$ czyli po kursie aktualnym plus minus jakieś 290 zł, przecież tyle to teraz kosztuje tak naprawdę co druga gierka nowa fifa jest droższa jak
@Cztero0404: akurat ceny gier nie są ustalane po aktualnym kursie z reguły (bd6 na steamie kosztuje 299zł a 70$), więc byłoby jeszcze drożej. Do tego z czasem wydawcy grier AAA chcieliby być w tyle i wyrównaliby ceny, więc wszystko by zdrożało. Ogólnie gry sądość drogie a sytuacja ekonomiczna na świecie nie jest najlepsza i z tego co się orientuję to młodsze pokolenia raczej nie grają tyle. Przez co nie ma
@Bujak: najpierw się śmiałem bo strasznie odjechane od rzeczywistości ma wyobrażenie o kodzeniu. Później pomyślałem, że może tak samo albo podobnie na to patrzą nietechniczni managerowie w jakiś firmach i to straszna myśl.
#kiszak Tak więc kiszak nie widzi sensu żeby oglądać froziego, bo tworzy content z niszowej gierki która działa mu na kanale(1:09),
zamiast tworzyć treści z gier które faktycznie lubi które pasują w jego gusta o których ma wiedze, to nagrywa o tym z czego ma wyświetlenia. I jest w c--j takich twórców w Polsce i stary no jak ty możesz mieć ciekawe przemyślenia no nie jak ty nie jesteś ograny
#kiszak Ostatnio na tagu zebrało się kilka głosów które uważają że nadmiernie się interesujemy Kiszakiem i nie jest to normalne.Ja wam powiem tak.Traktuję to jako content komediowy i tyle.Wchodzę czasami się pośmiać i coś wrzucić.Odkąd u Kiszaka większość spornych spraw w których nie miał racji lub przeczy sobie jest kwitowane przez niego tekstem ''żartowałem" to chyba musimy zacząć traktować go jako komedianta a nie znawcę gier.
@rolek2145: ja tak jak kolega wyżej też nie oglądam, chyba ostatni film na jego kanale widziałem jeszcze za czasów technikakowala. Samozwańczy ludolodzy czy grifterzy to wspaniałe błazny, a tag sam w sobie jest zabawny i dostarcza content dookoła gierkowy.
Dziękuję wszystkim mirkom którzy odwiedli mnie od kupienia Intela za $25 argumentując że to "bankrutująca spółka", "prezes doprowadził ją do upadku", "tam cały zarząd jest do wywalenia", "musi zmienić się cała polityka firmy a to zajmie długo". Niech wam się nogi połamią xD #gielda
#kiszak Kurcze, zawsze miło widzieć tylu fanów kiszaka w jednym miejscu. Ja i pewnie wy wszyscy nauczyliśmy się dzięki niemu dużej wiedzy o grach komputerowych.
Napisałem e-maila do xtb z pytaniem kiedy się w końcu ogarną, bo mnie już w-----a to, że nawet nie wiem jaką mam średnioroczną stopę zwrotu, czy ile zarobiłem YTD itp
Poważny broker a nie ma podstawowych funkcjonalności. Omar co jest
#kiszak Opowiadałem już o tym, ale tym razem dałem z siebie 30% i wyciąłem to. Kiszak tak świetnie się bawił w E33, ze po odblokowaniu w koncu umiejetnosci latania do zwiedzania pelnej mapy i robienia end gamowych side lokacji leci jak dzik w żołędzie w ostatni dungeon by jak najszybciej skończyć grę. Warto dodać, że człowiek-pawian nie wykonał w trakcie swojego playthrough żadnej side aktywności ani nie odwiedził jakiekolwiek lokacji
@michalcorobisz: ale akurat soulsy to gierki które mocno stawiają na eksploracje i robienie pobocznego contentu.
@Vezz: coby nie mówić to skipowanie pobocznych lokacji w e33 to raczej dobra decyzja. Dużo z nich jest pustych (nie licząc pojedynczej znajdźki) a side content to więcej tfu fabułki ( ͡°͜ʖ͡°) Ja jak mi się gra podoba to lubię sobie porobić side content żeby pobawić się
#kiszak podziękowania dla grifterów, dzięki wam wszystko się zmieniło i wiem, że gry przeciętne są grami przeciętnymi ദ്ദി(˵ •̀ ᴗ - ˵ ) ✧.. a nie czekaj
@Thadeusss77: akurat w przypadku myszy to nie widziałem żeby ktokolwiek miał problem z oceną liczbową a raczej ludzie atakowali fakt, że recenzent chyba nie bardzo rozumiał czym ta gra jest albo nie potrafił przeżyć że nie jest to czego z niewiadomych powodów oczekiwał.
@Ka4az: no super ale kasa na gale nawet jak pomnoży te pieniądze to nie "wszystko trafi do dzieci", nie mówiąc już że gala może okazać się klapą. Jak @kutasoglu słusznie napisał realistycznie część pójdzie na jakąś obsługę tego wszystkiego i nie jest to złe tylko rozchodzi się ile i czy będzie to transparentne. Oczywiście może okazać się że nic nie pójdzie a fundacja opłaci pracowników z innych środków niż
Jako że nasz wspaniały doktor ze specjalnością w analizowaniu poziomu melatoniny u nieistniejących magicznych istot z bajek dla dzieci wypowiedział się, że chciałby zaprosić Kiszaka do ludologicznej dyskusji to postanowiłem stworzyć małą wizualizację tego jak taka dyskusja by wyglądała ( ͡°͜ʖ͡°)
Także ten, macie na początku jak to on tłumaczy czemu dispatch jest lepszy od mixtape. A później pokazuje nowe grafiki kart, znajdziek i animacje jednego skilla
https://www.youtube.com/watch?v=DNCVUAe1WAY