Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AgentGRU

AgentGRU

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Doceń
  • Akcje 104077
  • Znaleziska 346
  • Mikroblog 103731
  • Obserwujący 107
  • Obserwowane 187
Felixu
Felixu
22 godz. i 38 min temu
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 22 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 1
@Felixu: i jak lepiej się wali na wiagrze?
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU 22 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 2
@Felixu: ostatnio jak przedawkowałem sildenafil przed wizytą u divy to mi się w głowie strasznie kręciło, prawie się w-------m jak z prysznica wychodziłem
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU 22 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 1
@Felixu: no ja też lyknąłem dwie, ale 50mg, troche za duzo
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU 21 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@antistar1: łatwiej staje i podtrzymuje erekcje
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
wczoraj, 10:46:17
  • 6
#przegryw
Walili kiedyś koń do zdjęć divy na escort/roksie?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 23 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 1
@Felixu: żeby to raz
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
wczoraj, 05:46:39
  • 223
#putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka #konfederacja #polityka #neuropa #bekazprawakow #ukraina #wojna #polska #ruskieonuce #pochowacpodprogiem
Lukardio - #putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka...

źródło: obraz

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU wczoraj, 09:57:43 via Wykop
  • 2
@Lukardio: czy ona ma koszulkę z putinem i hasłem Wsjo idiot po planu? xD dosyć zabawnie to brzmi, biorąc pod uwagę skąd ten tekst pochodzi i że ma charakter prześmiewczy xD
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
wczoraj, 09:51:08
  • 1
Jestem na uczelni teraz baba mowi żeby sie dokształcić bo ai wyzre zawody księgowość itd xDDDDDDDD zajebiecie i na c--j ja wydałam HAJS NA TE STUDIA

#przegryw #studia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU wczoraj, 09:52:00 via Wykop
  • 0
@walicwasss: a mówiłem zakładaj konto na onlyfans
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
wczoraj, 09:10:48
  • 20
Człowiek nie wie która godzina, czy sklepy otwarte i czy warto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw
matixrr - Człowiek nie wie która godzina, czy sklepy otwarte i czy warto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
...

źródło: 1000006576

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU wczoraj, 09:45:29 via Wykop
  • 3
@matixrr: ani czy głaskać kotka (lub pieska) albo czy jeść mango/truskawkę
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU przedwczoraj, 22:54:17
  • 5
#przegryw
AgentGRU - #przegryw

źródło: 110375_pNbh_1fcb3ae344e88d0f98c595d60bf9_C1200x1200-mg9AW1.png

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Mechamaru
Mechamaru
przedwczoraj, 22:55:25 via Wykop
  • 1
@AgentGRU: Mane, tekel, fares
  • Odpowiedz
Momento83
Momento83
przedwczoraj, 22:27:40
  • 5
Tunezjo co ty robisz

#mecz
Momento83 - Tunezjo co ty robisz

#mecz

źródło: temp_file7007218135460283317

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU przedwczoraj, 22:30:01 via Wykop
  • 2
@Momento83: a to nawet nie jest Tunezja xD
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
przedwczoraj, 21:24:32
  • 1
Jezu jaka habibowa muzyka na transmisji z atmosfery Brazylia-Maroko xD

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU przedwczoraj, 21:25:38 via Wykop
  • 1
@CzeczenCzeczenski: śmiem twierdzić, że Brazylia na mundialu z 32 reprezentacjami z taką kadrą, mogłaby nie wyjść z grupy
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU przedwczoraj, 20:52:01
  • 15
może nikt nie zauważy
#mecz
AgentGRU - może nikt nie zauważy 
#mecz

źródło: 2yqkiP

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
AgentGRU
AgentGRU przedwczoraj, 20:37:18
  • 4
ale ten Laskowski p------i, niesamowite, że ktoś uznaje go za dobrego komentatora xD
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
AgentGRU
AgentGRU
Autor
przedwczoraj, 20:38:46 via Wykop
  • 0
@talmudyczny_triumfalizm: na przykład przecietne janusze
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU
Autor
przedwczoraj, 20:42:36 via Wykop
  • 0
@zelgawis2: oglądałem - potrafił o El Clasico powiedzieć Gran Derbi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Cygan12345
Cygan12345
Cygan12345
przedwczoraj, 20:21:57
  • 46
Szwajcarsko-albański człowiek hydrant to mój ulubiony typ piłkarza. Znika na dwa lata (chociaż parę dobrych momentów z Liverpoolu również mu pamiętam), nie wiesz co się z nim dzieje, a potem przychodzi euro albo mundial i ładuje jakieś powalone gole. Ma na wielkich turniejach bardzo ładny wynik, 8 goli plus 5 asyst.
Podobną sympatię mam do Perisicia, który ma jeszcze bardziej kozacki bilans 10+8
#mecz
Cygan12345 - Szwajcarsko-albański człowiek hydrant to mój ulubiony typ piłkarza. Znik...

źródło: 4468

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU przedwczoraj, 20:29:11 via Wykop
  • 1
@Cygan12345: fajnie tylko wstawiłeś zdjęcie Shaqiriego który nie gra na tym mundialu
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU przedwczoraj, 19:05:47
  • 8
ja j---e otworzyłem pepsi zero i tak mi gorzałą z------o, mózg już pewne zapachy jednoznacznie kojarzy
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
latajacy_napletek
latajacy_napletek
przedwczoraj, 19:11:44 via Wykop
  • 1
@AgentGRU: Ja dla przykładu nie mogę pić już koli, mimo iż złote lata mojego alkoholizmu są już dawno za mną to i tak nie ważne jakbym próbował to nie jestem w stanie przestać czuć wódy podczas picia jej
  • Odpowiedz
emgie-giees
emgie-giees
przedwczoraj, 19:41:48 via Wykop
  • 1
@latajacy_napletek: Ja mam tak z sokiem z czarnej pożeczki.
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU przedwczoraj, 18:20:23
  • 11
Ciekawe czy pan Jezus jadł kiełbasę śląska podsmażaną na patelni z cebulą
#przegryw
AgentGRU - Ciekawe czy pan Jezus jadł kiełbasę śląska podsmażaną na patelni z cebulą ...

źródło: 1000010794

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Felixu
Felixu
przedwczoraj, 18:22:12 via Wykop
  • 3
@AgentGRU: ja nigdy
  • Odpowiedz
dzikikowal
dzikikowal
przedwczoraj, 18:22:41 via Wykop
  • 1
@AgentGRU: nie, jadł z grilla
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU przedwczoraj, 16:37:03
  • 8
Leżę se już
#przegryw
AgentGRU - Leżę se już 
#przegryw

źródło: 1000010793

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
AgentGRU
AgentGRU
Autor
przedwczoraj, 16:39:13 via Wykop
  • 0
@antistar1: była tydzień temu w jacuzzi, nie ma co szaleć
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
przedwczoraj, 15:16:14
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU przedwczoraj, 15:21:03 via Wykop
  • 4
@Anonim5: brawo ty
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU przedwczoraj, 09:54:45
  • 3
Jedna rasa
Jedna nacja
Jedna orientacja
#przegryw
AgentGRU - Jedna rasa 
Jedna nacja
Jedna orientacja 
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
przedwczoraj, 09:23:11
  • 11
#przegryw Tak na mnie oskarki i normicki patrzyli w szkołach kolejnych.
napierwszejlinii_kas - #przegryw Tak na mnie oskarki i normicki patrzyli w szkołach k...

źródło: 1781336271211924

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU przedwczoraj, 09:34:55 via Wykop
  • 2
@na_pierwszej_linii_kas: ostatnio dużo shortow na YT widziałem z apocalypcto, ciekawe
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
przedwczoraj, 07:31:45
  • 3
Opłaca się wydawać 2k na fotel do komputera?
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU przedwczoraj, 08:20:22 via Wykop
  • 1
@Dinkozaur30: tak tylko podłokietnika nie urwij
  • Odpowiedz
kakaowy_chlebicek
kakaowy_chlebicek
przedwczoraj, 07:42:21
  • 2
Co na obiad zrobić? #przegryw #kiciochpyta #jedzzwykopem #gotujzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU przedwczoraj, 08:13:33 via Wykop
  • 2
@kakaowy_chlebicek: pizzę zamow
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
  • Strona 2 z 25
  • >
  • Nie jestem jak agentura zbytnio towarzyski

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.01.2020

    Komentator
  • VIP
    od 25.05.2026

    VIP
  • Rocznica
    od 15.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.08.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.03.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking