Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AgentGRU

AgentGRU

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Doceń
  • Akcje 104189
  • Znaleziska 346
  • Mikroblog 103843
  • Obserwujący 107
  • Obserwowane 187
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
13.06.2026, 09:23:11
  • 11
#przegryw Tak na mnie oskarki i normicki patrzyli w szkołach kolejnych.
napierwszejlinii_kas - #przegryw Tak na mnie oskarki i normicki patrzyli w szkołach k...

źródło: 1781336271211924

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 13.06.2026, 09:34:55 via Wykop
  • 2
@na_pierwszej_linii_kas: ostatnio dużo shortow na YT widziałem z apocalypcto, ciekawe
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
13.06.2026, 07:31:45
  • 3
Opłaca się wydawać 2k na fotel do komputera?
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 13.06.2026, 08:20:22 via Wykop
  • 1
@Dinkozaur30: tak tylko podłokietnika nie urwij
  • Odpowiedz
kakaowy_chlebicek
kakaowy_chlebicek
13.06.2026, 07:42:21
  • 2
Co na obiad zrobić? #przegryw #kiciochpyta #jedzzwykopem #gotujzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 13.06.2026, 08:13:33 via Wykop
  • 2
@kakaowy_chlebicek: pizzę zamow
  • Odpowiedz
dzikikowal
dzikikowal
13.06.2026, 07:56:25
  • 7
#przegryw ehh przypomniało mi sie, ze od czerwca miałem sie odchudzać
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 13.06.2026, 08:07:02 via Wykop
  • 3
@dzikikowal: ile chłop waży
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU 13.06.2026, 08:10:51 via Wykop
  • 3
@dzikikowal: lekka nadwaga jest
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 20:26:19
  • 9
Chciałem jutro do lasu iść, zapalić ognisko i zjeść kielbache, ale ma lac, nie dadzą chłopu odpocząć
#przegryw
AgentGRU - Chciałem jutro do lasu iść, zapalić ognisko i zjeść kielbache, ale ma lac,...

źródło: HJcDZYBXwAYCJ3N

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
kogutpiejeiglupieje
kogutpiejeiglupieje
12.06.2026, 20:14:06
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 20:15:51 via Wykop
  • 4
@kogutpiejeiglupieje: bzikaj
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 19:48:05
  • 2
posłuchałbym takich wuwuzeli, troche stypa na tych trybunach
#mecz
AgentGRU - posłuchałbym takich wuwuzeli, troche stypa na tych trybunach 
#mecz

źródło: uid_d0baae53b52b961d008c5195346285721276460130269_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_byc-moze-kibice-beda-musieli-zostawic-wuwuzele-w-domach-fotpapepa

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
vinmcqueen
vinmcqueen
12.06.2026, 19:49:10 via Wypiek
  • 0
@AgentGRU Bo to Kanada, w Meksyku wiedzą jak się bawić
  • Odpowiedz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
12.06.2026, 19:42:57
  • 1
#mecz #mundial2026

najlepszy mundial z ostatnich?

  • Qatar 2022 19.4% (14)
  • Ruskie 2018 11.1% (8)
  • Brazil 2014 26.4% (19)
  • RPA 2010 22.2% (16)
  • Niemcy 2006 20.8% (15)

Oddanych głosów: 72

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 19:43:14 via Wykop
  • 2
@a_ty_co_tak_cicho_siedzisz: francja 1998
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 19:35:39
  • 5
#mecz
AgentGRU - #mecz

źródło: 10041977cfa45fa00a569c651e01ab6e3a07e64360d48042c1cbf0c627e59b78

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
walicwasss
walicwasss
12.06.2026, 19:26:19
  • 7
Ja jestem stara .... 21 :26 a mi sie chce spac

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 19:32:52 via Wykop
  • 0
@walicwasss: ty stara d--a jesteś
  • Odpowiedz
sxilll
sxilll
12.06.2026, 18:39:34
  • 9
Piątek wieczór i na tagu pusto, no kto by się spodziewał...
#przegryw
sxilll - Piątek wieczór i na tagu pusto, no kto by się spodziewał...
#przegryw

źródło: ahaa

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 18:47:39 via Wykop
  • 0
duża część idzie jutro do roboty


@Kimbo_slice: na pewno XD
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 19:06:04 via Wykop
  • 0
@Kimbo_slice: nie
  • Odpowiedz
zielonykszak
zielonykszak
12.06.2026, 18:40:26
  • 51
Taki spokojny obiekt dla chuopa czy to tak wiele?

#przegryw
zielonykszak - Taki spokojny obiekt dla chuopa czy to tak wiele?

#przegryw

źródło: obraz_2026-06-12_203957839

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 18:46:50 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 18:20:27
  • 2
Jak ja nienawidzę quadziarzy i motocrossowcow
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
12.06.2026, 18:21:49 via Wykop
  • 3
@AgentGRU: Rel
  • Odpowiedz
CCH5OH
CCH5OH
12.06.2026, 18:40:03 via Wykop
  • 0
@AgentGRU: czemu
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 17:09:54
  • 4
P--------e że nawet taki Trynkiewicz znalazł kobietę i się z nią ożenił, a prosty trukel jest dla różowych gorszy niż g---o czy śmieć
#przegryw
AgentGRU - P--------e że nawet taki Trynkiewicz znalazł kobietę i się z nią ożenił, a...

źródło: 0d65aaaa082226f250958b8bcce61b31

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
AgentGRU
AgentGRU
Autor
12.06.2026, 17:21:24 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
12.06.2026, 16:47:23
  • 7
Chłop siedzi w pracy i przegląda ogłoszenia div na escorcie
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 16:52:57 via Wykop
  • 0
@WPogoniZaWygrywem: jakie miasto?
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
12.06.2026, 16:50:28
  • 7
32 lata, w tej pracy stare Dziady się dziwią że ja kawaler i podsmiechują #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 16:52:19 via Wykop
  • 2
@anonanonimowy321: powiedz że ty prosty trukel nigdy za rękę over.
  • Odpowiedz
PrzegrywZeWsi
PrzegrywZeWsi
12.06.2026, 16:34:16
  • 7
Jak ja niby miałem być normalny, skoro ja, z pokolenia Z, mam starego z pokolenia Baby Boomers? XD
Nawet gdyby on sam był normalny i nie darł ciągle mordy, to i tak niewiele by to dało, bo przepaść pokoleniowa jest gigantyczna.
On równie dobrze mógłby być moim dziadkiem, a nie ojcem.

CHCECIE MI POWIEDZIEĆ, ŻE MIĘDZY OJCEM A SYNEM POTRAFI BYĆ ZALEDWIE 25-35 LAT RÓŻNICY XDDD?? COO...
#przegryw
PrzegrywZeWsi - Jak ja niby miałem być normalny, skoro ja, z pokolenia Z, mam starego...

źródło: Generation_timeline.svg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 16:37:29 via Wykop
  • 0
@PrzegrywZeWsi: ok zoomer
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 16:14:31
  • 5
Nawet fajny ten sos srisracza, fajnie pali w ryja
#przegryw
AgentGRU - Nawet fajny ten sos srisracza, fajnie pali w ryja 
#przegryw

źródło: 1000010786

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
kingcel
kingcel
12.06.2026, 16:17:35 via Wykop
  • 1
@AgentGRU: mała buteleczka to w ciemności to trzeba szukać po Omáčku
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
12.06.2026, 15:12:58
  • 12
Moje myśli: godz 9-13 rezygnuje z roboty
13-17 zostaje w robocie
17+ rezygnuje z roboty
Kur#@
#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 15:52:56 via Wykop
  • 2
Już się napracowałem swoje w życiu.


@anonanonimowy321: Darek ale ty całe życie pierdzisz w stołek na cieciuwie
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 16:10:03 via Wykop
  • 3
@anonanonimowy321: spoko, ale nie mów że się napracowales, jak ty w życiu pracy na oczy nie widziałeś xD
  • Odpowiedz
zwykly_szarak
zwykly_szarak
12.06.2026, 15:52:29
  • 3
Siedzem se sam w aptece na osiedlu. 3 pracowników, ale 200 osób dziennie jest, tak akuratnie. Simple life. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGRU
AgentGRU 12.06.2026, 15:54:37 via Wykop
  • 0
@zwykly_szarak: przekuwaj p----------y z nudów
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 25
  • Strona 4 z 25
  • >
  • Nie jestem jak agentura zbytnio towarzyski

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.01.2020

    Komentator
  • VIP
    od 25.05.2026

    VIP
  • Rocznica
    od 15.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.08.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.03.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking