Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AdamMickiewicz

AdamMickiewicz

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11109
  • Znaleziska 3459
  • Mikroblog 7650
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 17

1174

Pani segreguje IQ ludzi po wyglądzie.

Pani segreguje IQ ludzi po wyglądzie.

Prawdziwy wynik mnie nie zszokował. XD

MisiuMajonez
z
youtube.com
dodany: 10.06.2021, 06:16:34
  • 375
  • #
    swiat
  • #
    bekazrozowychpaskow
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    heheszki
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 10.06.2021, 09:48:27
  • -1
Laska chwali się ,że ma wykształcenie wyższe - phd (pewnie coś w stylu gender studies) xD widać edukacja i zbieranie informacji nie zawsze idą w parze z inteligencją.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 02.06.2021, 18:04:07 via Android
  • 8
Ożesz ku.wa co tu się o------o

#amc #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FxJerzy
FxJerzy
02.06.2021, 18:27:30
  • 1
@AdamMickiewicz: paper hands
  • Odpowiedz
naczelnywojarz
naczelnywojarz
02.06.2021, 18:36:04
  • 6
@AdamMickiewicz: nie wiem co do huia xDDD wchodze sobie dzisiaj bo dawno temu kupilem przez te memy pare akcji a tu nagle 360% na + xDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 02.06.2021, 13:55:16 via Android
  • 6
AMC 40$

Helena mam zawał...

#amc #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

getin
getin
02.06.2021, 13:59:01
  • 2
ja pier... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Koronanona
Koronanona
02.06.2021, 14:00:33
  • 2
@AdamMickiewicz: czy to ten słynny squirt?
  • Odpowiedz
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 27.05.2021, 17:15:08 via Android
  • 10
Jezusie nazaryjski....
#gielda #amc
AdamMickiewicz - Jezusie nazaryjski....
#gielda #amc

źródło: comment_1622135708RSGGm0StNaVZBG5jmJIBo3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 27.05.2021, 17:09:04 via Android
  • 3
Lord, please, Have a mercy. (งⱺ ͟ل͜ⱺ)ง

#amc #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FxJerzy
FxJerzy
27.05.2021, 17:10:19
  • 2
@AdamMickiewicz: squeeze to będzie jak się pojawi pionowa świeca na > 100.
  • Odpowiedz
z.....a
z.....a
konto usunięte 27.05.2021, 17:25:29 via Zakop
  • 1
@AdamMickiewicz: Twoje modlitwy nie zostaną wysłuchane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

3626

"Welcome to Walmart, N*gger!" czyli kolejny troll anonków z 4chana

Pokaż treści 18+

"Welcome to Walmart, N*gger!" czyli kolejny troll anonków z 4chana

Zeszłej nocy 5 anonków z 4chana wykradło dane osobowe przeszło 750 tysięcy osób zamieszkałych w usa, a następnie założyli im konta na stronie Walmartu w rubryce "imię" wpisując "n*gger". Także dzisiejszego poranka wszyscy zostali powitani mailem z Walmartu o treści "Welcome to Walmart, N*gger!"

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 25.05.2021, 08:55:19
  • 328
  • #
    heheszki
  • #
    usa
  • #
    czarnyhumor
  • #
    4chan
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 25.05.2021, 09:38:52
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 21.05.2021, 10:11:14 via Android
  • 0
Uuu #tesla odbija, pozdrawiam holderów i kupujących w ostatnim czasie.

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniek74
maniek74
21.05.2021, 10:16:51 via iOS
  • 0
@AdamMickiewicz: Pozdrawiamy szorciarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Koronanona
Koronanona
21.05.2021, 10:35:04
  • 0
@AdamMickiewicz: giga odbicie, zawołaj jak się dziś zamknie na zielono
  • Odpowiedz
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 18.05.2021, 18:10:04
  • 4
ooof, siadło

#warthunder
AdamMickiewicz - ooof, siadło

#warthunder
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enio
enio
enio
18.05.2021, 20:02:50
  • 0
@AdamMickiewicz: dupszot czy skill? ;P
  • Odpowiedz
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz
Autor
18.05.2021, 21:42:15 via Android
  • 1
@enio paaaaaaaanie to nie pierwszy raz ;)
  • Odpowiedz
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 16.05.2021, 12:55:09
  • 2
ha tfu na spawn camperów w RB
#warthunder
AdamMickiewicz - ha tfu na spawn camperów w RB
#warthunder
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AdamMickiewicz
AdamMickiewicz
Autor
16.05.2021, 13:14:20
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Pantokrator
Pantokrator
16.05.2021, 14:59:29
  • 2
@AdamMickiewicz: O w mordę, jak mnie te babskie głosy w-------y po angielsku, to słyszę, że po polsku byłoby jeszcze gorzej.
Któryś tam męski głos daje najlepsze wrażenia z gry:
Ktoś: Attack the D point.
Ty: Yesssssss!
:P

A strzał bardzo elegancki, odrzutowiec latający bez sensu nad łbem to straszny ból, tu typ się ostro przeliczył.
  • Odpowiedz
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 13.05.2021, 17:58:16
  • 1
HodL xd
#amc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

507

Nagranie z wypadku samolotu na lotnisku Zielona Góra-Przylep EPZP

Nagranie z wypadku samolotu na lotnisku Zielona Góra-Przylep EPZP

09.05.2021 Tecnam P2002

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 10.05.2021, 07:27:50
  • 207
  • #
    polska
  • #
    lotnictwo
  • #
    wypadek
  • #
    samoloty
  • #
    zielonagora
  • #
    wydarzenia
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 10.05.2021, 12:21:43
  • 1
przeciąnięcie :(

  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 05.05.2021, 14:21:49 via Android
  • 0
Ktoś się włamał na wypokowe konta? XD trochę wybiło na mikro i śmierdzi.

#c---------------a
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oggy1989
oggy1989
05.05.2021, 14:22:23
  • 2
@AdamMickiewicz: normalna #afera nic nowego
  • Odpowiedz
Del
Del
05.05.2021, 15:18:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AdamMickiewicz: No, włamał się. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Poleci fala platynek, nikt za nic nie odpowie, poza użytkownikami, którzy stracili konta, nikt niczego nie zabezpieczy, a Michał dalej będzie wciągał rogale.
  • Odpowiedz
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 04.05.2021, 16:43:09 via Android
  • 1
Jak tam giełdowe świry? AMC w panice sprzedane? XD
Ileż czasu to s----------e będzie jeszcze trwać? #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 03.05.2021, 19:53:03
  • 9
EZ quadra Fw 190 A-5/U2
nr4 w komentarzu ᕦ(òóˇ)ᕤ

#warthunder
AdamMickiewicz - EZ quadra Fw 190 A-5/U2 
nr4 w komentarzu ᕦ(òóˇ)ᕤ

#warthunder
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AdamMickiewicz
AdamMickiewicz
Autor
03.05.2021, 19:53:18
  • 3
https://streamable.com/4zayx4
  • Odpowiedz
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz
Autor
04.05.2021, 11:59:04
  • 1
@enio: lotek używałbym w razie potrzeby, nie chciałem za szybko wytracić prędkości, a patrząc w tył widzę trajektorię pocisków które łatwiej jest mi uniknąć właśnie używając steru. Szczególnie jak przeciwnik jest >0.6 km za mną w locie poziomym.
  • Odpowiedz
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 10.04.2021, 13:36:41 via Android
  • 8
Mirki, ostatnio zainteresowałem się #wezly bo polska B here i za dużo wolnego czasu do spożytkowania. Chciałem nauczyć się węzła cumowniczego ale cały czas wychodzi mi coś takiego. Pomoże ktoś?

#zainteresowania #hobby #zeglarstwo

AdamMickiewicz - Mirki, ostatnio zainteresowałem się #wezly bo polska B here i za duż...

źródło: comment_1618061801uw2rnmKdm8eklvFOQuOQL8.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....7
s.....7
konto usunięte 10.04.2021, 13:38:04
  • 1
@AdamMickiewicz: Żeby wyszedł dobrze, trzeba nasmarować np. masłem, inaczej nie zaciska odpowiednio.
  • Odpowiedz
Czimchik
Czimchik
10.04.2021, 13:39:23
  • 3
@AdamMickiewicz: rób to w domu bo sąsiedzi sie boją
  • Odpowiedz
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 30.03.2021, 09:52:05
  • 10
Nu pacziemu nie panimajesz Wania? Stalinium eta jest w superpozycyji szrodringerova, ty mogu go spenetrować włot i toże nie mogu.
Nu szto tu dumać? ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆☭*:・゚
#warthunder
AdamMickiewicz - Nu pacziemu nie panimajesz Wania? Stalinium eta jest w superpozycyji...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 17.03.2021, 21:57:33
  • 17
Brakło stali w hucie to folią aluminiową zategowali, niemce szwargolone, a potem wołają 82,500 Reichmarek za działo samobieżne w panzertekturze szajse jego mać.

#warthunder
AdamMickiewicz - Brakło stali w hucie to folią aluminiową zategowali, niemce szwargol...

źródło: comment_1616017703U0vYdITlwLWMEbxYoiOemD.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EgzeQTroll
EgzeQTroll
17.03.2021, 22:17:58
  • 3
@AdamMickiewicz: dyktą przyklepali i pomalowali na ten sam kolor
  • Odpowiedz
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz
Autor
17.03.2021, 22:21:33
  • 3
@EgzeQTroll: Materiał dostępny w nadmiarze zaraz po podboju II RP. Zero zaskoczenia |૦ઁ෴૦ઁ|
  • Odpowiedz

1662

Wypadek - Chorzów, Dąbrowskiego 01.01.2021

Wypadek - Chorzów, Dąbrowskiego 01.01.2021

opis musi być

KDKJ
z
youtube.com
dodany: 15.01.2021, 21:11:34
  • 268
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 16.01.2021, 09:27:30 via Android
  • 0
Mimo wszystko nawet jeśli chciał ominąć krawężnik to dzban z---------ł jak na autostradzie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 07.01.2021, 22:27:29
  • 4
Ah ten BUL grania niemcami na 6.7 w #warthunder niby człowiek się łudzi, oszukuje samego siebie a potem dostaje soczystego lepa na morde HEATFSami i innymi APDSami. 40/50 rozgrywek to istne piekło tradycyjnych pancerniaków i entuzjastów niemieckiej stali.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Morderczy_Morszczuk
Morderczy_Morszczuk
07.01.2021, 22:39:02
  • 6
@FLAC: dla Niemieckiego 6.7 większym problemem są amerykanie z HEATFS i Brytole z Sabotami niż Rosjanie
  • Odpowiedz
Vasek
Vasek
07.01.2021, 22:41:32
  • 6
@FLAC: To nie jest kwestia kto robi grę, a jaki jest MM. Walka powojennych maszyn (z pociskami opracowanymi do niszczenia drugowojennych maszyn) z drugowojennymi maszynami musi się skończyć źle.
  • Odpowiedz

430

Monolog Franka

Pokaż treści 18+

Monolog Franka

"Boże, błogosław Amerykę" 2011 (CDA, ekino-tv) 18+

ixem
z
youtube.com
dodany: 06.01.2021, 22:11:01
  • 32
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    praca
  • #
    facebook
  • #
    psychologia
  • #
    socjologia
AdamMickiewicz
AdamMickiewicz 07.01.2021, 19:28:43
  • 1
Ten film przypomina mi amerykańską wersją dnia świra.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 28
  • Strona 23 z 28
  • >

Juliusz Słoweński

  • :) ?
  • Lublin? Rzeszów? Białystok? Polska B

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.08.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.01.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.02.2017

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking