Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Abaddon_Profanator

Abaddon_Profanator

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7659
  • Znaleziska 657
  • Mikroblog 7002
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 27

2628

Prezydent Katowic kupił sobie limuzyne przez spółkę żeby ukryć przed ludźmi

Prezydent Katowic kupił sobie limuzyne przez spółkę żeby ukryć przed ludźmi

Luksusowa limuzyna dla prezydenta została kupiona przez miejską spółkę, żeby tak bardzo nie rzucało się to w oczy. Ale trudno, żeby się nie rzucało, skoro mowa o samochodzie za około 600 000 zł.

piotr-szczerek
z
katowice24.info
dodany: 02.05.2026, 09:05:46
  • 220
  • #
    katowice
  • #
    slask
  • #
    samorzady
  • #
    polityka
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 02.05.2026, 15:05:25 via Wykop
  • 1
Niech jadą do Krakowa


@Wykopek_Niepokorny: Spokojnie, jeszcze nic w Krakowie się nie wydarzyło, zresztą w takim Wrocławiu Nippleroar jeszcze bardziej zasługuje na wywiezienie a spokojnie sobie urzęduje. Taka skuteczność referendów u społeczeństwa.
Songo23
Songo23
Songo23
02.05.2026, 06:42:45
  • 19
Dochodzę do wniosku, że kobiety są generalnie inteligentniejsze od mężczyzn. Mężczyźni masowo wierzą w bzdurne narracje typu PUA/redpill, mężczyźni na skalę masową są spermiarzami, a także zajeżdżają się w pracy za kilka szekli więcej (które i tak oddają kobietom) i koniec końców nic z tego nie mają bo umierają przez to wcześniej. Mężczyźni to zwierzęta pociągowe, którym wystarczy pomachać przed nosem tzipą.

#przegryw #blackpill
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 02.05.2026, 07:09:09 via Wykop
  • 0
kobiety są generalnie inteligentniejsze od mężczyzn.


@Songo23: Bardziej elastyczne i szybciej się adaptujące, inteligencja średnio ma coś z tym wspólnego
  • Odpowiedz
CrokusYounghand
CrokusYounghand
01.05.2026, 15:36:42
  • 302
Jak Legia dzisiaj przegra z Widzewem to jednemu wylosowanemu spośród pulsujących ten post Mireczkowi zamówię pizzę do 50 zł przez pyszne.pl.

Dodatkowe warunki:
- napisz w komentarzu "Legia to chuuje a Lech mistrz Polski" lub inną rymowankę przeciwko Legii
- zielonki w---------ć
- kibice Legii tak samo
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 01.05.2026, 16:48:17 via Wykop
  • 2
@CrokusYounghand: Legia to chamy, na pierwszą ligę czekamy
  • Odpowiedz

550

30 kwietnia 1993 CERN ogłosił, że World Wide Web będzie udostępniona bezpłatnie

30 kwietnia 1993 CERN ogłosił, że World Wide Web będzie udostępniona bezpłatnie

30 kwietnia 1993 CERN ogłosił, że World Wide Web będzie udostępniona bezpłatnie dla każdego. Dzięki połączeniu z Internetem, na całym świecie zaczęły powstawać serwery WWW, tworząc ogólnoświatowe standardy nazewnictwa domen internetowych.

real_scoria
z
home.web.cern.ch
dodany: 30.04.2026, 21:34:49
  • 84
  • #
    internet
  • #
    rocznicanadzisiaj
  • #
    www
  • #
    informatyka
  • #
    programowanie
  • #
    webdev
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 01.05.2026, 10:54:48 via Wykop
  • 1
@od-bana-do-bana: Prędzej to łojciec coś poklikał w konkuter.
matixrr
matixrr
29.04.2026, 17:07:53
  • 1010
dosłownie cyrk xD
#konfitura #samochodoza
matixrr - dosłownie cyrk xD
#konfitura #samochodoza

źródło: xD

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 29.04.2026, 18:53:24 via Wykop
  • 2
@matixrr: Cyrk do miasta przyjechał.
  • Odpowiedz
00kkmaniekk00
00kkmaniekk00
29.04.2026, 12:25:31
  • 9
#napierala Czekam na reakcję doktore xD
00kkmaniekk00 - #napierala Czekam na reakcję doktore xD

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 29.04.2026, 14:53:55 via Wykop
  • 9
@00kkmaniekk00: Taki nóż w plecy, czekam na meltdown konkretny( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Johnny345
Johnny345
27.04.2026, 16:21:52
  • 19
Jak długo w życiu byliście/jesteście samotni?
#depresja #samotnosc #przegryw #blackpill #zwiazki
Johnny345 - Jak długo w życiu byliście/jesteście samotni?
#depresja #samotnosc #przeg...

źródło: 3469

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 28.04.2026, 12:19:04 via Wykop
  • 1
@Johnny345: Always
  • Odpowiedz
Sakon72
Sakon72
28.04.2026, 04:26:39
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 28.04.2026, 11:49:04 via Wykop
  • 2
Mówiła że bierze tabletki i żebym się tego nie obawial


@Sakon72: Ten, mam nadzieję że to bajt jednak xd. Zresztą legenda głosi że można z ulicy kogoś zagadać w dzisiejszych czasach. To nie są lata 90 czy PRL
  • Odpowiedz
lajsta77
lajsta77
28.04.2026, 02:41:17
  • 409
Pamiętaj to jak będziesz tankował
lajsta77 - Pamiętaj to jak będziesz tankował

źródło: 20260424_092357

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 28.04.2026, 04:42:09 via Wykop
  • 153
@M4rcinS: A na czyim sznurku Trump jest?
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
27.04.2026, 12:57:07
  • 92
Ktos mi wytlumaczy jak niby terapia ma kogos wyleczyc? Jesli czlowiek ma depresje to najczesciej widzi swiat takim jakim jest naprawde czyli brutalny i ciezki swiat ktory jest trudny przeciez nie da sie zmienić swiata można jedynie zakceptowac ból tego ze swiat jest jaki jest. Chyba ze ktos uwierzy w brednie ze swiat jest piekny. Do tego jak ktos ma slabe geny to nie zmieni tego
#przegryw #depresja
Henson_ - Ktos mi wytlumaczy  jak niby terapia ma kogos wyleczyc? Jesli czlowiek ma d...

źródło: IMG_0129

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 27.04.2026, 14:18:20 via Wykop
  • 12
@Henson_: Terapia jest dla ludzi którym się wiodło ale potknęli się w pewnym momencie, wtedy nadaje się terapia na takie naprostowanie drogi na powrót. Dla kogoś kto cały czas jest na dnie to skuteczność czegoś takiego jest zerowa. To jakimś cudem musiałoby całe jego otoczenie zmienić się w coś pozytywnego i wspierającego, a takich cudów nawet Jezus nie robił.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
27.04.2026, 10:25:18
  • 47
Dobra robię projekt pod tytułem "Rzeczpospolita Zbiórkowa" ( ͡º ͜ʖ͡º)


#heheszki #antykapitalizm #cancerfighters #bekazlibka #gry #humorobrazkowy #latwogang
Famine - Dobra robię projekt pod tytułem "Rzeczpospolita Zbiórkowa" ( ͡º ͜ʖ͡º)

SPOIL...

źródło: temp_file2842144383185238351

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 27.04.2026, 11:30:22 via Wykop
  • 1
@Famine: Godne to i sprawiedliwe
  • Odpowiedz
Wolf1986
Wolf1986
27.04.2026, 07:09:06
  • 66
#latwogang
#bekazpodludzi
Do pustej 😝
Kolejny, który chciał się przylansować na zbiórce. Zgaszony jak pet.
Wolf1986 - #latwogang
#bekazpodludzi
Do pustej 😝
  Kolejny, który chciał się przylan...

źródło: IMG_8477

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 27.04.2026, 07:13:55 via Wykop
  • 45
@dr_papieros: To Szczerba, nie od dziś wiadomo że nie jest najostrzejszym ołówkiem w piórniku platformy
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
27.04.2026, 07:06:31
  • 464
Widzę, że Mazurek od rana leci słowo w słowo z przekazem trolli tłiterowych z weekendu. Ziobro zdziwienia.

#wosp #kanalzero #latwogang
josedra52 - Widzę, że Mazurek od rana leci słowo w słowo z przekazem trolli tłiterowy...

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 27.04.2026, 07:08:25 via Wykop
  • 13
@josedra52: Z tym że bez reklamy to też nieprawda, bo Bedoes mocno to zareklamował.
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
26.04.2026, 19:58:30
  • 6187
Zapisuje sobie w kalendarzu i w 2027 zawołam wszystkich plusujących do sprawozdania finansowego fundacji CancerFighters #latwogang
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 26.04.2026, 20:12:45 via Wykop
  • 1
@MirkoLord: to dodaj że 15 czy tam 16 lipca zawołasz
  • Odpowiedz
waro
waro
26.04.2026, 19:40:03
  • 1
Niecałe 5mln zł by pobić rekord WOŚP, niech już pociągnągną

#latwogang
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 26.04.2026, 19:41:03 via Wykop
  • 0
@waro: Z licytacjami na pewno przebite już
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 26.04.2026, 17:02:27
  • 7
te rzucanie pieniędzmi to takie średnie w kontekście charytatywnego motywu, ale może się czepiam #latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 29
  • Strona 8 z 29
  • >

Kruczysław

  • Witam, miłego dnia.
  • Ślunsk

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.08.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking